Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 46312 times)
GregaJ
Guest




Re: kick-boxing
Reply #105 - 19.09.2003 at 18:05:04
 
Ja vsakic, ko pridem na trening je kaksna nova gospodicna, tako, da je zadnjic en lepo rekel: stari tukaj je vec zensk kot na aerobiki:). Pa se zanimiva scena je bila, ko je omenil kdo bo kupil rokavice in scitnike in preden je dokoncal so se ze vse prijavile. Nekaj je v zraku oz. mogoce na plakatu:) ali pa emancipacija. Aja pa jasno mi je sedaj, zakaj imas pri aziatskih sportih ogromne kimone - je "lazje" trenirat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #106 - 19.09.2003 at 20:28:39
 
Ja ce majo take bejbe kt so pr nas u klubu ...... pol bi reku bl temu ....... oklepizem......Smiley)????......ni cudn da ti hirohitoti pol delajo sklece na eni roki............ja pa kaj še ena roka ja........nekje se skriva še druga.....ampak to je cehovska skrivnost....bi reku en Ljubljanski internacionalni mojster visoke stopnje.......he, he.........jest mislm da so kr frajerji..........nam pa te nase svilenke ne dajejo nobenga odpora in .........in usakič k se temperatura uzdigne zgledamo tko kt eni bebci .......he, he

zmislt si bo treba obvezno nošenje suspenzorja......na tistem predelu...........in to boksarskega ............

ej, ne, ne.......aikidoisti bomo ratal.......nost bomo zacel kiklce...ja normalno.to so Škoti pa Japonci pogruntal že dolg cajta nazaj.........sam ne vem za kaj so se škoti odločil za minike.japonci pa za une komorne tadolge??????

he, he

lp

b

Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Senca
Guest




Re: kick-boxing
Reply #107 - 20.09.2003 at 11:16:46
 
Pa dej nehite te vaše plakate obešat nad pisuarje. Včeri mi je bila v dveh različnih lokalih zmotena koncentracija med opravljanjem male potrebe Smiley

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #108 - 20.09.2003 at 13:06:42
 
HE, HE....senca res je .....tut sam sem enkrat padu na finto....svojga plakata......ej .........hotl smo udart čist drugo taktiko.......namesto gresivnih balinkotov smo dali gor nekaj dosti bolj estetskega in s tem gledamo kako se je tako imenovani čefurizem res raspasel po Ljubljani. Z izrazom čefurizem ne ciljam na narodnostne pripadnosti pač pa na način obnašanja, ki je tipičen za vsakega prenapetega mladca, ki se mu zdi da ve vse.
Za naš Klub, ki edini v LJ sploh tekmuje v tujini na full contact tekmovanjih hkrati pa reklamira neko drugo logiko razmišljanja, drugačno od neke prenapete fajterske se nam je zdela zanimiva, ker smo v glavah res taki. Ampak zanimivo - vsi ostali prenapeteži okoli katerih pa krožijo čefurizijadske legende in miti iz nočno kroniških okolij, nikoli ne pridejo na nikakršno tako tekmo kjer sami tekmujemo- zakaj? ne vem....saj bi nas po poslušanju njihovih zgodb tako ali tako pojedli v prvih sekundah borbe in od nas tako ali tako ne bi nič ostalo...........vendar nikoli se ne pojavijo na nobeni tekmi, čeprav bi jim to koristilo, dobili bi športno kategorizacijo, dokaz za to da so pač glavni frajerji, bili bi medijsko pojavni, vpis na njihovih tečajih bi še zrasel, imeli bi več možnosti potovanja po svetu, dela z boljšimi osebnimi trenerji itd. Vendar....oni se temu odrekajo in ne pridejo...........meni ta njihova logika ne tesni in ...........in nekaj mi pravi da so navadni nakladači, ki se bojijo samih sebe in zelo radi pljuvajo čez druge.
Še sedaj ne vem zakaj Ljubljana do sedaj ni rodila od vseh teh silnih talentov nobenega WAKO PRO full contactaša, imajo pa ga v Srbiji, Črni gori, Hrvaški, Makedoniji. itd....samo v Sloveniji kjer imamo tako hude body garde pa kriminalce itd iulične fajterje - mi nimamo niti ene take perone,.....he, he......res smo sila z vsemi našimi zgodbicami.

In vsaka čast Baradi in štajerskemu koncu da se je prebila vsaj v LIGHT CONTACTU v WAKO PRO.........ampak na žalost light contactz še zdaleč ni full in žalostno je to da pred vsemi ostalimi bivšimi Yugo republikami lih slovenci izpademo PIČ.......ker samo mi nimamo predstavnikov v full-u.

In narodnost Slovenec si je prislužila spet malo hecen prizvok......kajneda?

lp

b



Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #109 - 22.09.2003 at 09:39:30
 
BRUS-LI wrote on 20.09.2003 at 13:06:42:
In vsaka čast Baradi in štajerskemu koncu da se je prebila vsaj v LIGHT CONTACTU v WAKO PRO.........ampak na žalost light contactz še zdaleč ni full in žalostno je to da pred vsemi ostalimi bivšimi Yugo republikami lih slovenci izpademo PIČ.......ker samo mi nimamo predstavnikov v full-u.


V čem pa je razlika med light in full, saj je včeri zgledal, da se kar dobr tolčeta. Če nimamo nobenga v full-u, zakwa nas pa ti ne predstavljaš ali pa tvoji, saj po tvojih postih sodeč morte bit tahuj maherji?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #110 - 22.09.2003 at 10:06:58
 
Dragi sidha.Meni se je včerajšnja borba zdela precej dolgočasna in mi je jasno zakaj Barada,ki ga sicer spoštujem,ne tekmuje v full-u.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #111 - 22.09.2003 at 15:11:33
 
Dragi natural. Se strinjam, da ni bilo videti nič posebnega, ampak včasih ujamem na Eurosportu C1 (al neki tazga) al pa Thai, pa tut ti niso dost boljši.
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #112 - 23.09.2003 at 07:47:46
 
Najbrž misliš K-1.Navkljub režiranim bojem jih vseeno nebi ravno primerjal z Barado.Moje mnenje je, da je Barada odličen športnik in borec vendar s takim načinom borbe v full-u nebi zdržal niti 2 rundi,v K-1 pa nebi imel kaj za iskati, ker tam tehta večina borcev okoli 100 in več kg,najtežji celo 180kg.No razen če se zadeva ne zrežira.Nič nimam proti lightu in vem da je kondicijsko ter taktično zahteven šport.Le da je mnogo akcij tako nerealnih, da mi gre stvar včasih malo na živce.
Odličen šport,povprečna veščina.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #113 - 23.09.2003 at 09:22:43
 
O.K. ampak še vedno ne vem v čem je razlika med full in light. Ali je razlika samo v teži?
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #114 - 23.09.2003 at 09:54:35
 
sidha wrote on 23.09.2003 at 09:22:43:
O.K. ampak še vedno ne vem v čem je razlika med full in light. Ali je razlika samo v teži?

Ne sploh ni razlika v teži.Pri obeh so kategorije.V K1 jih pa ni.
Razlika je v dovoljenem kontaktu.Pri full-u gre pač na full.In to tvori najbolj bistveno razliko med tem kaj pali in kaj ne.Takrat gre pač za res.Spremeni se taktika in tudi stil borjenja v primerjavi z npr. light.
Back to top
 
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #115 - 23.09.2003 at 15:56:22
 
Hvala natural da si podprl teren sidhi

Še eno razliko bi poudaril. Borec v lightu samo nakazuje udarce , vendar ne tako kot v karateju kjer mora udarec tudi bit in izgledati mocan, tu je dosti samo da se roka pribliza vitalni tocki.
Druga razlika je da ko udaris spolno mocjo in zgresis napnes dosti vec misic za vrnitev telesa v osnovni gard in kuris dosti vec energije kot v lightu kjer je dovolj le priblizati okoncino.
Gre za to, da poročajo borci v fullu da imajo naslednji dan neverjeten musklfiber- vnetje mišic.
Nekateri govorijo da trenirajo full-contact vendar temu ni tako - full contact se trenira šele takrat ko stopiš prvič v ring in se začneš kontrolirano boriti z vso dovoljeno kontaktno tehniko. Sploh ni toliko štos v moči kolikor v logiki da moraš razčistiti s svojo psiho da je velika možnost da jo boš resno fasal in celo padel v nezavest, kar pri lightu ne pride v poštev. Vsak močnejši kontakt sodnik kaznuje v lightu z diskvalifikacijo - zato pravimo lightu - koreografska prireditev- ki je zelo dobra za izplesati telo ni pa namenjena učenju realne borbe.
In Tomaž Barada, kakorkoli je prezentiral Light contact.

Zdržati psiho že en večer pred tekmo - za naslednji dan za borbo v fullu je zelo dosti .......zato pa imamo v fullu v Sloveniji le enega ali dva resna tekmovalca, ki hodita v tujino na tekme.

lp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #116 - 25.09.2003 at 15:08:28
 
ufa .......GLEJTE NAŠE ČLANKE U POLETU.........priloga časnika DELO

lp

Brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #117 - 25.09.2003 at 18:05:20
 
Pogledal.  ..dobro.  Smiley   Vec vsega kot sem sprva mislil da bo not.

Brus-Li, si ti tui tam med vsemi temi fajteri in fajtercami?

LP

P.S.
POLET kot priloga danes tudi v Slovenskih Novicah
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #118 - 25.09.2003 at 20:43:13
 
eh ...pa kaj nej bi jest tam delou.....jest sem zmeri nekje bl tam iz oči dol....tko je bolš......zame
ne da je men bl ušeč bit skrit......ampak je bl udobno tko.....

ej praviš da tut u SLO novicah.ja čudovito..no tole je pa bomba......ampak naslovnica POLETA je pa zakon.......

une brhke rožnate .........k se rimajo na koroške , pa na kokoške........Smiley)))))

dobr stil .....rad mam ljudi k govorijo med vrsticami......jezik ki pove več kot ..........več........kot.........več........ma sploh ne najdem primerjave...........u glavnem zelo super........

lp

brus-li



Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: kick-boxing
Reply #119 - 26.09.2003 at 09:11:39
 
Dobr napisan brus...  Smiley
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10