Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 14975 times)
jon
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

pomoč začetniku
21.04.2002 at 15:48:26
 
Na forumu sem videl da se nekateri ukvarjate z magijo in da je lahko koristna. Pred tem pa sem se navdušil za magijo že od ene ženske na chatu ki se ukvarja z magijo-z  Smileybelo magijo je rekla….pa sem nekaj slišal da je magija lahko negativna ali pa pozitivna(se jo sme uporabljat). Zanima me če si lahko pomagam tudi jaz z magijo da preneham jecljat-sicer ne jecljam več toliko kot včasih ampak vseeno pride včasih obdobje ko bolj jecljam. Rad bi pa tudi da se mi lasje nehajo redčit, kar se mi že pozna pri višjem čelu... ker bi seveda rad da izgledam kot drugi. Poleg tega imam neke bolečine približno v predelu kjer ima ženska jajčnike in to približno 3 mesece…. ampak k zdravniku nisem šel. Sem študent in imam 23 let.
Zanima me katero knjigo si naj preberem da si bom lahko pomagal…in na kaj moram paziti, ker praktično ne znam še nič o magiji.

Hvala za informacije

Jon
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pomoč začetniku
Reply #1 - 21.04.2002 at 20:30:17
 
magija - koristna ... to je res, dokler jo uporabljaš zase, za reči ki drugih ne 'motijo'.
negativna magija je črna magija - tko smo jo mi na forumu poimenoval:
evo ti enga izseka od klele:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;num=101829...

svobodna volja - hec je v tem da jo ima vsakdo in da ti NE SMEŠ spremnijati njegove/njene svobodne volje, bi reku vzorcev, brez njegove/njene privolitve, prošnje ... lahko ampak morš to oddelat pol. slej ko prej.  
tko kt sm reku, nekateri si to lahko privoščijo, spreminjanje nekoga brez privolitve, ampak to je črna magija  
črna magija 2
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;nu m=994146319;start=8

črna magija
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=general;action=display;nu m=989490278;start=0

drugač pa sej veš; search magija in zadetkov je malo morje ... pa ne pozab spodi zadost dni napisat tm ene 700 dni al pa kej.

dočim tvoji problemi ... to ni glih magijsko vprašanje, to bo treba mal razčlenit, ko pride čas za to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: pomoč začetniku
Reply #2 - 21.04.2002 at 21:08:04
 
Quote:
Zanima me katero knjigo si naj preberem da si bom lahko pomagal…in na kaj moram paziti, ker praktično ne znam še nič o magiji.


Priporočam ti,da veš čimmanj o magiji in čimveč o sebi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
jon
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: pomoč začetniku
Reply #3 - 21.04.2002 at 21:19:14
 
comp, kako naj to naredim?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pomoč začetniku
Reply #4 - 21.04.2002 at 21:50:14
 
mal pobrski po forumu (search)
lahko pa pogledaš tud na
www.gape.org/gapes ... samopomoč
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: pomoč začetniku
Reply #5 - 22.04.2002 at 10:06:05
 
Jon !

Najprej me zanima,kaj si ti sploh predstavljaš pod besedo magija ?


Kako spoznati sebe ?
Ja tako,da se zazreš vase,da postaneš pozoren na svoje misli in dejanja.
Da se zaveš vzorcev,po katerih razmišljaš.
Svoj ego pa najbolj spoznaš tako,da se vprašaš,kaj je tisto,česar ne maraš,kaj je tisto,kar ti vzbuja slabe občutke ali strah.
Saj ego temelji na strahu,strah ustvarja blokade,blokade ustvarjajo bolečine in izgubo energije.
Saj dokler ne boš sčistil svojih negativnih vzorcev,ne boš dojemljiv za "belo magijo" in če ne boš dovolj samozavesten in "čist",bo magija kontrolirala tebe in ne ti magijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
jon
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: pomoč začetniku
Reply #6 - 22.04.2002 at 10:38:27
 
Samozavesti imam verjetno res premalo. Obstaja za to kaka dobra knjiga, ali pa je dovolj če prebiram po forumu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: pomoč začetniku
Reply #7 - 22.04.2002 at 11:16:13
 
Bolečine v tistem predelu so lahko tudi zgolj čustvene narave. Morda delaš stvari, ki so proti tebi in tvojim željam, saj pravijo drugače trebuhu tudi možgani za čustva.
Magija ti pri tvojih fizičnih težavah ne bo pomagala, raje začni delati na sebi in spoznaj kdo sploh si in kaj si resnično želiš od življenja. Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
jon
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: pomoč začetniku
Reply #8 - 22.04.2002 at 14:34:40
 
Ne boli me v trebuhu ampak spodaj. Ne vem kaj je na tistem mestu ker ni slepič ampak je nižje in bližje organu.
Ledvice tudi niso ker vem kakšen je občutek ko me začnejo kasneje bolet ledvice če sem bil na hladnem.
Me pa ne boli vedno. Ko sem na toplem v pojstli me tudi kmalu neha.
Če magija ne pomaga pri fizičnih težavah potem si z njo ne bom mogel pomagat pri kakeršnih koli boleznih in tudi ne pri močnejši rasti las.Škoda
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: pomoč začetniku
Reply #9 - 22.04.2002 at 15:37:18
 
Quote:
a preneham jecljat-sicer ne jecljam več toliko kot včasih ampak vseeno pride včasih obdobje ko bolj jecljam.


Quote:
Me pa ne boli vedno. Ko sem na toplem v pojstli me tudi kmalu neha.  


Ta dva primera kažeta,da imaš res neke čustvene blokade.Jecljanje seveda ni prirojeno,ampak pridobljeno.Ko so ljudi,ki so jecljali,hipnotizirali,so normalno govorili.
Drugi primer verjetno kaže to,da imaš zaprto spolno čakro in zaradi premajhnega pretoka energije,čutiš bolečino.Saj,ko si na toplem in se sprostiš,bolečina popusti.
Imaš nek vcepljen strah oz. neko prepričanje,bolj točno povedano-nekaj obsojaš.
Uporabi razne sprostitvene tehnike in  se poglobi v svoje razmišljanje in tudi v otroštvo in se vprašaj,kaj bi lahko bilo takšnega,kar ti je to povzročilo.

Quote:
Obstaja za to kaka dobra knjiga, ali pa je dovolj če prebiram po forumu?  
 Logged


Dobro bo,če si boš nabiral znanje,vendar samo prebirati ni dovolj.
Pomembno je,da se čimveč izražaš.Saj boš le tako spoznal sebe in postal samozavestnejši.
Saj šele,ko boš v odnosu z nekom,boš videl kakšne so tvoje reakcije na določene stvari in tako boš spoznal,kaj je tisto,kar te obremenjuje.


Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: pomoč začetniku
Reply #10 - 22.04.2002 at 17:19:13
 
Jon, nehaj nas vse po vrsti vleči za nos.



Back to top
 
 
IP Logged
 
jon
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

Re: pomoč začetniku
Reply #11 - 23.04.2002 at 10:19:47
 
Jaz nobenega ne vlečem za nos. Ne vem od kod ti tako mišljenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: pomoč začetniku
Reply #12 - 23.04.2002 at 10:28:23
 
Sej ne vleče nas za nos, če vleče vleče sebe.

To se sploh ni za sekirat.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: pomoč začetniku
Reply #13 - 23.04.2002 at 10:39:27
 
Jon. Jecljanje je meni zlo simpatično - vsak pa človek ima tole distančno foro - temu se reče maske al pa poze če hočeš. Kar se tiče las - kaj pa vem, tu bo najbolje, da sprejmeš, da boš pač imel visoko čelo Grin. Glede bolečin tam spodaj - tole pa malo bolj podrobno opiši. Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: pomoč začetniku
Reply #14 - 23.04.2002 at 13:40:49
 
zadnjič sm prjatlu reku da mogoče preveč besede izbira, da mora bit bolj on sam, ne se trudit ugajat drugim in to, k jecla tud, pa tud ne skoz, samo včasih, ponavad kakdar hoče kej razložit in to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2