Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 21536 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Katera voda je dobra
Reply #30 - 01.04.2002 at 23:46:01
 
A je ta oddaja tudi na webu?

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Slavko
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: Katera voda je dobra
Reply #31 - 02.04.2002 at 09:36:58
 
Samo tista voda je dobra, ki ima pravilnih 1128 BIOparametrov, ki jih lahko izmerimo po slovenski metodi G-ALFA.

Podrobnosti metode so na moji spletni strani www.ati-e-import.si pri GA-GB.

Nekaj napotkov pri nakupu vode:

1. Nikoli kupovati pijačo, ki je v piramidni steklenici, ZALA n.pr. slike so pri novicah na spletni strani. Pri tem imamo dvakratno škodo.

a. voda se med transportom še bolj nasiči s škodljivimi BIOenergijami.

b. Ko se premikamo s piramidno steklenico (4P) povzročamo BIOkibernetski kriminal.

Kaj to pomeni? Ko prečkamo BETA žarke se iz njih razliva škodljiva BIOenergija, ki poškoduje psiho in telo vsem mimoidočim ter rastlinam , živalim , predmetom in zemlji. To se imenuje škodljiva dinamična BIOkibernetska transformacija. Če tako steklenico postavimo doma v BETA smrtni žarek si uničimo celotno družino.
Zaščitena je samo oseba, ki takrat stoji v ALFA žarku in da je ALFA žarek dovolj visokega BIOkibernetskega nivoja.

Vse to omogačajo meritve po metodi G-ALFA.

Čimprej se naučite meriti te Bk nivoje.

Za Vas, ki že veste kaj je mejno področje se organizirajte, pa bom v skupinah po 32 pripravil posebne seminarje za obvladovanje 7., 13., in 33. dimenzionalnega prostora.

Potrebujemo 200.000 delovnih mest za reševanje odkrite problematike.

Lep pozdrav Slavko

Datoteke so na razpolago, ko mi pišete par besed na moj naslov galfa@telemach.net. Meritve so v datotekah exel  kompletno z grafiko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #32 - 08.04.2002 at 18:46:38
 
Sem malo razmišljala o tem, da vsaka voda pusti zapisano v sebi to kar ji govorimo...

Sem se spomnila, da smo ljudje tako ali tako 97%(ali koliko že?) sestavljeni iz vode. Nedavno pa so tudi ugotovili, da so tudi kristali sestavni del telesa.

Govorila sem, hawk!
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #33 - 10.04.2002 at 12:16:18
 
Strela! Najprej so me šokirali z norimi kravami, pol z dioksinskimi piščanci, pa z nitrati v korenčkih, da ne govorim o tetrapaku za mleko....ampak s to vodo sem pa čisto sesuta!!! Kaj pa naj sedaj sploh še vržem v usta?!
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #34 - 10.04.2002 at 15:28:16
 
In seveda sem slucajno danes naletela na tekst o vodi.

da vam dam idejo samo delček teksta:

"I am going to talk about water. In fact, I am going to drink some right now (laughter). Water is more than we know. In order to talk about what is going on with water, I have to begin by laying out some groundwork so you can understand a larger context of what I am really talking about here. So, let's imagine ourselves coming in from space for the first time into this solar system. As we pass through all of these different planets, through the outer planets of Pluto and Neptune. As we are making our way in towards the sun, we come to this planet here, that we are on, which is unique and different from all the other ones because it is a water planet. Almost all of the surface of this planet is water. And when you come down to the surface of this planet, the beings that live here, the humans, the dogs, the cats, the trees, and all the life forms that live here, come from water, and are made of water. Our bodies are almost all water. As we live on this water planet, in water bodies, we are attracted to water. If you move through the forest and you come to a river, your heart is pulled to that place, because you can feel the life energy that is there. Water is... alive. It's more alive than we know. And I'm beginning to truly understand what the ancients have said, that the waters are living waters. There was a man named Jesus who began his ministry with baptism; baptism into water. What does that mean? What does it really mean to be baptized in the water? To explain this a little bit, I have to go a little bit mathematical in a way. In ancient times, there were five shapes, the five Platonic solids. Each one of these five Platonic solids had an element associated with them. There was the tetrahedron, the cube, the octahedron, the icosahedron, and the dodecahedron. The tetrahedron was fire. The cube was the earth. The octahedron was air. And the icosahedron was water. And the dodecahedron was prana, or ether. The icosahedron and the dodecahedron are linked together. "


cela zadeva je pa tule:

http://www.angelwater.net/drunvalo_1.html

ko preberete do konca strani je treba klikniti 'forward', da pridete na naslednjo stran Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Trisha
1
*
Offline


Posts: 8

Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #35 - 10.04.2002 at 15:59:47
 
Hudirja!

Tudi jaz sem paf!
Kakšno vodo potem uporabljati za dojenčka.Če ma kdo konkreten predlog prosim..
Back to top
 

TriSHa&&
118450944  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Katera voda je dobra
Reply #36 - 12.04.2002 at 14:43:16
 
Ja, enako vprašanje imam tudi jaz.

V reviji Misteriji merijo geotoksičnost vode iz pipe. Nikjer (pa vem, da sem to nekje bral) ne najdem zapisa o ustekleničenih vodah.

V vsakem primeru je bil naskok in komercializacija ustekleničenih vod uničenje ene izmed zadnjih osnovnih dobrin, ki je bila dostopna vsakemu zastonj. Počasi in zanesljivo se bo preko reklam v našo zavest prebil občutek, da je vse, kar ni pakirano, strupeno in zdravju škodljivo.

Torej, kdo zna z nihalom, naj tu pokaže svoje znanje.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #37 - 12.04.2002 at 15:17:31
 
Quote:
Počasi in zanesljivo se bo preko reklam v našo zavest prebil občutek, da je vse, kar ni pakirano, strupeno in zdravju škodljivo.



Ocitno nisi prebral linka, ki sem ga dala. ;) Zdrava je samo voda, ki jo vzames na izviru, v naravi, vse kar tece po pipah, ceveh, pod pritiskom, ni vec tako v redu.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Katera voda je dobra
Reply #38 - 12.04.2002 at 15:51:59
 
it's all in the head
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Katera voda je dobra
Reply #39 - 13.04.2002 at 01:30:53
 
Draga Marjana.
Če bi ta teden ne bil izven dosega interneta (dopust tam, kjer interneta nema) bi prebral ves forum po dolgem in počez. Tako pa sem danes prebral le tisto, kar mi je bilo poslano kot obvestilo na mail. In izmuznil se mi je tvoj post.
Uf, kako si dosledna.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #40 - 15.04.2002 at 02:49:07
 
Se strinjam z Gapetom, da je vse v naših glavah. Preden pijem vodo in me hoče slučajno kaka panika za brez veze grabit, lepo pogledam v kozarec in ji rečem: Ti si najboljša in najbolj zdrava voda na svetu.

Ne dovolite strahu, da vam nadvlada, ker je strah notri le votel okoli ga pa nič ni.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #41 - 15.04.2002 at 09:44:09
 
Quote:
Draga Marjana.
Če bi ta teden ne bil izven dosega interneta (dopust tam, kjer interneta nema) bi prebral ves forum po dolgem in počez. Tako pa sem danes prebral le tisto, kar mi je bilo poslano kot obvestilo na mail. In izmuznil se mi je tvoj post.
Uf, kako si dosledna.

Borut


Saj nisem mislila, da moras cel forum prebrat, hotela sem ti le pokazat drugo skrajnost razmisljanja. ;)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Katera voda je dobra
Reply #42 - 19.04.2002 at 09:33:38
 
Andres wrote on 01.04.2002 at 23:46:01:
A je ta oddaja tudi na webu?

Andres


Oddaja je na WEBu in sicer

http://realsrv.rtvslo.si:81/cgi-perl/realbrowser_nl.pl/G2/informativno-izobrazev...

Tam najdi Studio City  na 01.04.02. Sicer pa ne vem, zakaj meni ne zalaufa. To boš ti bolj vedel, ki si računalniška glavica, Andres.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
dejzi
1
*
Offline


Posts: 20
Ljubljana
Gender: female
Re: Katera voda je dobra
Reply #43 - 05.12.2002 at 01:01:47
 
Vidim tele debate o vodi...
Jest pa že od marca pijem "živo vodo" in mi ful pomaga tudi v zdravstvene namene, daje mi ful energije in jo res čutim, tudi drugi pravijo tako, ki jo pijejo.

Gre za prašek, ki ga dodaš vodi, da jo "oživi" in dobiš blazen antioksidant in še znižaš površinsko napetost vode, da je enaka celični in potem pride direkt v celice, ne samo do medceličnine. (tako vodo so odkrili v naravi v Himalaji, kjer pleme, ki jo pije, živi po sto let, in potem so nekako uspeli narediti dodatek, ki iz navadne vode naredi tako vodo kot jo imajo v Himalaji- v Himalaji voda nadrobi silicij v koloidni obliki ko teče po kamnini, prašek pa je tudi iz nanokoloidov silicijevega hidroksida)
Ravno danes je bilo v Vodnikovi domačiji predavanje, na katerem je med drugim en znanstvenik meril orp.potencial vode, ki so jo prinesli s sabo poslušalci. Vse vode iz pipe imajo orp.okoli 190, naravni sokovi so tudi še pozitivni, okoli 0 do 50..., šele svež sok pšeničnih bilk ali pire je negativen, od -200 do -400, FHES živa voda pa kar tja do - 700!! To pomeni, da ima toliko odvečnih H elektronov, ki jih lahko odda in s tem nevtralizira proste radikale. Potem smo dodajali navadni vodi iz pipe FHES in je bila takoj na minusu. Ali pa sadnemu soku. In ker je še napetost znižana, priletijo vitamini res v celice, kot je treba.

Po mojem je voda s tem dodatkom še najbolj zdrava.
Kar se pa tiče vode iz steklenic, je že kar nekaj analiz ugotovilo, da je Julijana najkvalitetnejša.

Sicer pa- saj se ne da samo zdravo pit in jest in živet.. Malo moramo biti pa tudi zastrupljeni, da lažje preživimo na tem svetu Grin
Že ko takole sedimo pred računalnikom in se prijazno obsevamo in si kvarimo oči, ne preživljamo ravno zdravih trenutkov!
Back to top
 

daisy
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Katera voda je dobra
Reply #44 - 05.12.2002 at 09:01:50
 
Verjetno je še najbolj zdrava voda tista v sadju. Če pa te ni, pol pa destilirana.
Pred leti je mislim, da v Auri ena ženska pisala kako so delali poizkuse na hrani.
Hrano so kuhali na razne načine, v mikrovalovki, pekli, cvrli...tko, da so jo čist uničli. Potem so to hrano slikal z Kirlijanovim aparatom, ki je pokazal, da je ta hrana čisto brez energije.
Potem pa so se Kreatorju zahvalili za to hrano in jo ponovno slikali.
In pravi ženska, da je imela potem ta hrana več energije kot pa navadna nepredelana hrana. Shocked
Verjetno bi bilo z vodo isto ???
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4