Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 13447 times)
EvaZh
Ex Member




Uživanje v sexu 2
23.02.2003 at 21:11:11
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #1 - 23.02.2003 at 21:47:30
 
Andres wrote on 22.02.2003 at 20:55:57:
 Babji jeziki so take dol metačice vedno obsojale,

Andres



Še enkrat sprasujem po konkretnih primerih...  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #2 - 23.02.2003 at 22:59:18
 
Marjana!

Konkretne primere imaš povsod v družbi. In ker ta obsega tudi forum mu torej ni prišparano.  Poimensko se jaz ne grem frnikolat.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #3 - 25.02.2003 at 09:28:40
 

Kolebam al naj tvoje izjave potemtakem odvržem med neargumentirano nakladanje al neupravičeno obsojanje...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #4 - 25.02.2003 at 12:03:34
 
Mene zanima pa samo to, ali ima Andres izkušnje s takimi ženskami, ki so obsojale druge ženske, zaradi menjave partnerjev in uživanja v postelji??? Wink Cheesy
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #5 - 25.02.2003 at 13:20:21
 
Petra. wrote on 25.02.2003 at 12:03:34:
Mene zanima pa samo to, ali ima Andres izkušnje s takimi ženskami, ki so obsojale druge ženske, zaradi menjave partnerjev in uživanja v postelji??? Wink Cheesy


Ne Kali, takih izkusenj nimam v neposrednem stiku z zenskami "kofetaricami".  So pa to izkusnje iz komunikacij z zenskami, sodelavkami nekaterimi druzinskimi znanci ipd.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #6 - 25.02.2003 at 13:21:22
 
m wrote on 25.02.2003 at 09:28:40:
Kolebam al naj tvoje izjave potemtakem odvržem med neargumentirano nakladanje al neupravičeno obsojanje...  



Marjana vzami kakor hoces, toda na zalost si si vzela samo dve opciji. Sta res mozni samo dve in res samo dve??

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #7 - 25.02.2003 at 14:09:37
 
Je pa res, da veliko žensk obsoja druge ženske, in to glede vsega v bistvu, Andres, jst tega zdej ne bi omejevala zgolj na sex. Poznam primer, ko je ona skos obsojala in še obsoja vse ženske, ki imajo različne partnerje, s tem, da je ravno ona skos varala svojega fanta. Se pravi ona sama sebe ni sposobna bla sprejet in se obsoja.

Jst sem tudi ziher že marsikatero marsikaj obsodila, se pa sedaj trudim, tega več ne počet, moram pa rečt, da so tudi mene že svega in svašta obsojali, se to tko vse zve slej ko prej v provinci slovenski... Pa kaj češ, pozabiš na te besede in greš naprej... Me je še mati lastna s kurbo zmerjala, ko sem bila še jumfer...tako da...  Roll EyesObsojamo po mojem zaradi nerazumevanja, nesprejemanja in pa nepopolnih podatkov...


Samo neki ne štekam, kaj zdej hočete eni povedat, da se ne da uživat v sexu samo z enim partnerjem al kaj??? (da ne bomo šli preveč off topic)

Sama ostajam zvesta svojemu (razen na astralu, ko mam kake sexy sanje), in ga ne bi nikol mogla prevarat, če bi ga prevarala, bi z njim končala... Tako se mi je zgodilo z bivšim... Sem spoznala drugega in v roku enega tedna je bilo z bivšim konec... Osebno mi to veliko pomeni, da sva drug drugemu zvesta, pa tudi preveč verjamem v to, da se ti vse povrne, kar sam počneš... In karme mam po mojem že tako ali tako dosti še iz prejšnjih življenj, probat v temu si je manj pridelat;)

so far by now...

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #8 - 25.02.2003 at 14:20:59
 
Andres wrote on 25.02.2003 at 13:21:22:
Marjana vzami kakor hoces, toda na zalost si si vzela samo dve opciji. Sta res mozni samo dve in res samo dve??

Andres


Hja tidve jaz vidim. Sem pa odprta za debato. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #9 - 25.02.2003 at 18:18:33
 
Petra. wrote on 25.02.2003 at 14:09:37:
Samo neki ne štekam, kaj zdej hočete eni povedat, da se ne da uživat v sexu samo z enim partnerjem al kaj??? (da ne bomo šli preveč off topic)

a to so hotl povedat?
pomoje pa ne, samo nekateri pač nimajo pravega partnerja za to ... skupno rast na tem nivoju ... al kako?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #10 - 25.02.2003 at 23:18:55
 
V bistvu sem sam hotla rečt, da naj vsak živi po svoji vesti, ter dovoli tako živeti tudi drugim.

Nič ni ne prav in  ne narobe... vseENO...

Na tist glede enga partnerja, me je namedl mal vse skup, ker je tolk omenjen stavek, kako ženske rade obsojamo dol metačice...

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #11 - 26.02.2003 at 00:45:08
 
Petra. wrote on 25.02.2003 at 14:09:37:
Je pa res, da veliko žensk obsoja druge ženske, in to glede vsega v bistvu, Andres, jst tega zdej ne bi omejevala zgolj na sex. Poznam primer, ko je ona skos obsojala in še obsoja vse ženske, ki imajo različne partnerje, s tem, da je ravno ona skos varala svojega fanta. Se pravi ona sama sebe ni sposobna bla sprejet in se obsoja.

Samo neki ne štekam, kaj zdej hočete eni povedat, da se ne da uživat v sexu samo z enim partnerjem al kaj??? (da ne bomo šli preveč off topic)

Sama ostajam zvesta svojemu (razen na astralu, ko mam kake sexy sanje), in ga ne bi nikol mogla prevarat, če bi ga prevarala, bi z njim končala... Tako se mi je zgodilo z bivšim... Sem spoznala drugega in v roku enega tedna je bilo z bivšim konec... Osebno mi to veliko pomeni, da sva drug drugemu zvesta, pa tudi preveč verjamem v to, da se ti vse povrne, kar sam počneš... In karme mam po mojem že tako ali tako dosti še iz prejšnjih življenj, probat v temu si je manj pridelat;)

so far by now...



Saj se ne omejuje vse na sesk. Že če ena da zelene hlače gor se drugi goflja na njih obesi.  Če ma ena za odtenek prmočno šminko druga jamra, da tako se pa kljunu ne streže,  ker Revlon ima bogatejšo izbiro.  Wink

Z enim partnerjom se da uživat v seksu, samo vprašanje koliko časa. Sam zdaj se boste ene tu obesile na to opevano neskončno ljubezen.  Vedno iste melodije istih pevk, za katere niti nisem prepričan, če so bile kdaj zaljubljen.
Ah naj vam bo. Naj obdrži ta neksončna ljubezen. In kako se da seksat ko do nekoga čutiš to ljubezen, samo je "slučajem okolnosti"  partner frigiden?  Hand yob pa fertik? Prosim lepo.

Naj mi potem ena razloži zakaj je tako močna praksa pri ženskah da doživljajo orgazem s tem, ko na drugega mislijo? Moški tega žargona ne poznamo. Zanimivo kajneda.  Ne spet sebe tle iskat Marjana, al pa neka potrdila ven brskat. Polne cajtenge imaš teh in takšnih, podobnih, a vseeeno resničnih izpovedi.
Jebemo jaz nebi mogel vedno živet od  jabkov pa češpelj. Pa da bi vsaj kakšen datelj kje dobil. Ne, je treba po njih v Afriko. Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu 2
Reply #12 - 26.02.2003 at 08:10:07
 
Andres wrote on 26.02.2003 at 00:45:08:
Naj mi potem ena razloži zakaj je tako močna praksa pri ženskah da doživljajo orgazem s tem, ko na drugega mislijo? Moški tega žargona ne poznamo.


Pok - pok - po - daaak?!  Grin
Wha-wha - wha-whaat?!
Roll Eyes
Če sem tole prav razumela, si hotu rečt, da moški sploh nikoli("ne poznamo") ne mislijo na koga drugega? V bistvu mi je že to čudno, da si se omejil samo na doživljanje orgazma. Kaj pa vzburjanje, a mogoče tam velja kaj drugega?
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #13 - 26.02.2003 at 09:20:16
 
Andres wrote on 26.02.2003 at 00:45:08:
Naj mi potem ena razloži zakaj je tako močna praksa pri ženskah da doživljajo orgazem s tem, ko na drugega mislijo? Moški tega žargona ne poznamo. Zanimivo kajneda.  Ne spet sebe tle iskat Marjana, al pa neka potrdila ven brskat. Andres



OK, sem že tiho. Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #14 - 26.02.2003 at 10:09:32
 
Quote:
Pok - pok - po - daaak?!  Grin
Wha-wha - wha-whaat?!
Roll Eyes
Če sem tole prav razumela, si hotu rečt, da moški sploh nikoli("ne poznamo") ne mislijo na koga drugega? V bistvu mi je že to čudno, da si se omejil samo na doživljanje orgazma. Kaj pa vzburjanje, a mogoče tam velja kaj drugega?
Smiley


Isto sranje je to Holywoodsko vzburjanje in orgazem.  S tem da moski tega zargona ne poznamo sem hotel povedat, da ni nobenih posebej oprijemljivih izsledkov na to. Vedno so tiste "igralke orgazmov" zenske. Nisem se nobenega moskega slisal, da bi rekel, da je moral na drugo misliti, ce je hotel da mu pokonci rine al pa ce je hotel da mu pride.
Zensk na to temo imas kot branjevk:D.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4