Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 13484 times)
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #30 - 27.02.2003 at 20:40:51
 
Andres wrote on 27.02.2003 at 00:07:03:
Če si to knjigo pri 12 letih prebrala potem niti ni čudno, da ti je mama nadimek pripela.  Morda sta z Ano celo isto literaturo brale, ker ona ima podobne dogodivščine še ko je bila pri starših.
Praviš Kali, da te ta knjiga nič na sado mazo ne potegne. Ne vem, ti sijo prebrala ne jaz, vseeno pa menim, da ima vsaka knjiga določen vpliv na bralca.

No, še za Ano vprašanje ker se je na tvojo izjavo oglasial.

Kdaj pa si ti začela s hčerko govoriti o seksu, ji djat napotke in ali si ji tudi kaj takega rekla kot tvoja mama tebi. Kali, boš ti čez ene par let odgovorila.

Andres


no, mene je mama s kurbo zmerjala pred kakimi šestimi leti, ko sem bila že kakih petnajst let samostojna in na svoje. Od kod tebi to, da sem bila takrat pri starših ???

vse ločenke so pač kurbe, sploh, če se z reikijem ukvarjajo (bi se reklo, da imata ti in moja mama zelo podobna stališča, sam, da ti to drugač imenuješ - men spomin še zmerom dela brez problemov)

sicer se je pa mama z mano sedaj sprijaznila in mi nič več ne dela pridig  - mi jih misliš ti?

mam dve hčerki - poleg sina, starejša bo kmalu 15, in o seksu se pri nas zgovarjamo brez problemov in zadržkov in ob katerem koli času in ne glede na starost.
Nekateri bi se zgražali, men je to normaln. Pa ne, da bi hči že zahajala v kakšne globoke vode na tem področju, a spolnost je stvar, ki se nam dogaja kar tako spotoma, brez da bi jo kaj prida načrtovali oz. bolj ko jo skušaš spraviti v kakšne omejitve , bolj ziher ti pobegne spod nadzora. Hčer preganjam samo, kadar ob dveh ali treh ponoči klepeta s kom iz svoje zbirke fantov po telefonu, pa jaz ne morem spati (aktivna po telefonu je bila sploh z bobnarjem pri enem od precej znanih slovenskih skupin - ko je prišel z vaj, jo je poklical tudi sredi noči). Vozim jo seveda tudi na randije (ker smo malo odmaknjeni od avtobusnih zvez, vsi frajerji pa tud še nimajo avtomobilov), ima nekaj frajerjev (enega malo bolj resno, kake tri pa tako za rezervo). In pri tistem, ki je malo bolj resen, sem bila pred Silvestrovim klicana na zagovor. Hčera je bila tako hudo prehlajena, da smrklja sprot ni mogla brisat izpod nosa, brehala je pa tako, da so koščki njenih pljuč po sob frčal. Ma navado, da samo v spodnjih gatah in modrčku hodi po hiši ob vsaki uri dneva in ni čudno, da se je prehladila. Frajerju je pa seveda rekla, da je jaz ne pustim na randi, razloga, zakaj, pa ni navedla. Zato me je poklical po telefonu in me vprašal za razlog. Lepo sva se pogovorila in potem je frajer moji hčeri rekel, naj me kar posluša in da se bosta drugič videla.


da ne pozabim . Sadota nikol nisem brala. Se pa spomnim knjig Erice Jong. Kake tri sem prebrala, Njenih Padal in poljubov pa nisem več - mi je bila že odveč. Po duši sem nepoboljšljiv romantik, verjetno neozdravljiv. Sem mislila, da me bo kdaj v življenju to minilo, sedaj sem pa prav zadovoljna v tem svojem stanju in včasih, ko se valjam po kavču in držim kvišku moj bogi krempeljček, ki se celi tako počasi, preberem z užitkom kako tisto ljubezensko od Barbare, ki je bila najraje v roza napravljena. Se jih da v knjižnici dobit.

sem že tolkrat rekla, da se na Andresovo blesovo pisanje in podtikanje sploh ne bom oglašala, danes me je pa spet premotilo.  Undecided
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #31 - 27.02.2003 at 23:23:49
 
Quote:
sem že tolkrat rekla, da se na Andresovo blesovo pisanje in podtikanje sploh ne bom oglašala, danes me je pa spet premotilo.  


Ana!

Je čisto mogoče, verjetno res, da so moja pisanja blesava.  Ampak veš, podtikam pa ne. Verjetno si imela do sedaj sleparje okrog sebe in sedaj niti ne ločiš več kdo in kdaj piše iskreno, logično.  Sem pač preveč iskren. In še bolj resen.--Če je treba. Da napišem logično niti ne bom poudarjal, ker kar bereš od mene je blesavo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #32 - 28.02.2003 at 00:15:58
 
Quote:

no, mene je mama s kurbo zmerjala pred kakimi šestimi leti, ko sem bila že kakih petnajst let samostojna in na svoje. Od kod tebi to, da sem bila takrat pri starših  


Odkod meni da si bila takrat pri starših? Preprosto ker si se postavila vzporedno s Kali, ko je bila v puberteti. Torej si bila pri starših glede na samoumevnost tvojega posta.  
Sicer pa, da te je mama 15 let po osamosvojitvi s kurbo zmerjala je malo rizično. Samo jaz ne grem naprej v razčlembo, ker jebi ga, bi bilo blesavo bolj kot je.

In mimogrede Ana. Lahko greva na kavo drug teden. Na isto mesto ob isti uri.  Na seks te pa ne bom vabil kot prvič, obljubim.

Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #33 - 28.02.2003 at 08:24:05
 
Ana, saj ni nobene potrebe, da mi rinemo v tisti svet, ki ga ima Andres v svoji glavi. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #34 - 28.02.2003 at 09:07:52
 
Andres wrote on 28.02.2003 at 00:15:58:
In mimogrede Ana. Lahko greva na kavo drug teden. Na isto mesto ob isti uri.  Na seks te pa ne bom vabil kot prvič, obljubim.

Andres




dragi moj,  s kofetkom (pa seveda seksom) ne bo nič - pozabljaš, da sem na berglah in da ne morem kruncat po mestu.

vseeno ti pa želim prijetno preživetje prostih dni v Sloveniji
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #35 - 28.02.2003 at 09:10:51
 
m wrote on 28.02.2003 at 08:24:05:
Ana, saj ni nobene potrebe, da mi rinemo v tisti svet, ki ga ima Andres v svoji glavi. Wink



točno to, draga Marjana, včeraj sem se malo prepozno spomnila na to dejstvo. Bila sem malo potrta, potrebna klepeta, da se malo raztresem, ni se mi dalo spat, ker sem bila še pod vplivom srečanja z mrtvo Mirjano. Pa me je zaneslo brez veze.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #36 - 28.02.2003 at 13:13:17
 
Marjana!

Ti ne bom komentiral bi se prevec zavleklo. Ok?


Ana!

Res sem pozabil da si na berglah. Bova sla naslednjic na kavo.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #37 - 28.02.2003 at 13:27:56
 
Quote:
vse ločenke so pač kurbe, sploh, če se z reikijem ukvarjajo (bi se reklo, da imata ti in moja mama zelo podobna stališča, sam, da ti to drugač imenuješ - men spomin še zmerom dela brez problemov)



Ana!

Zanimivo, da nobene reikistke kurbe ne poznam.   Tudi locenke kurbe ne poznam. Verjemi Ana, poznam, tiste, ki bi se rade dol zmetale ne glede na trenutni status, in ne glede na duhovne treninge.  
In potem najdeta skupno mnenje da Andres v svojem svetu zivi.  Smiley


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MortiMer
Ex Member




Re: Uživanje v sexu 2
Reply #38 - 20.04.2003 at 00:00:07
 
A niste na temle topiku mal preveč zafilozofiral zapsihologiral in za.....!!!!!!  Angry

Uživanje v sexu!!! Čist preprosto 101010101010101010101010101010101010
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #39 - 20.04.2003 at 00:16:45
 
Quote:
Uživanje v sexu!!! Čist preprosto 101010101010101010101010101010101010

Se pravi, treba je znat binarno. Pa še kupit kak hiter CPU, da pospeši vse kalkulacije. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #40 - 06.05.2003 at 23:25:55
 
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #41 - 09.05.2003 at 17:15:57
 

Ma, sej ni tolk off topic, da ne bi "prežvel", anede?
Wink
ARS

...

PS: Vir mi je pa nepoznan.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #42 - 09.05.2003 at 17:26:00
 
ARS, linkanje slikc iz takih strani (nam) ponavadi ne deluje. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #43 - 14.05.2003 at 22:58:05
 
Miloš Kovačič, direktor Krke:
Japonke so veliko bolj nežne od Evropejk. Pri njih je najpomembejša predigra. Pravijo, da v Evropi delamo to barbarsko in se vse prehitro konča.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #44 - 19.05.2003 at 18:02:12
 
Quote:
Miloš Kovačič, direktor Krke:
Japonke so veliko bolj nežne od Evropejk. Pri njih je najpomembejša predigra. Pravijo, da v Evropi delamo to barbarsko in se vse prehitro konča.

Quote:
Če bi povprečni Evropejec, tukaj mislim tudi Slovenska Gospoda, usmerila svoje misli na svojega tiča in pri tem vedela za kaj ga sploh ima in bi žensko najprej dobro obdelali z pripomičkom...

Tako gledano, smo Slovenci bolj nazadnjaški tudi od zahodnega sveta in nekaterih razvitejših držav v Evropi. Bolj ko gremo proti vzhodu in ostalim nerazvitim državam, večjo grobost pri sexu (ljubljenju) bomo opazili. Celo nasilje nad nežnejšim spolom, ampak to je že druga tema.

P.S. Slovenci nismo povprečni Evropejci, čeprav se trudimo biti. Smiley
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4