Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 13481 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #15 - 26.02.2003 at 10:12:52
 
Mogoče bi si pa prebral katero od knjig Nancy Friday o spolnih fantazijah?

Ne vem zdaj na pamet katera je bla o moških...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu 2
Reply #16 - 26.02.2003 at 11:29:22
 
Shocked "Isto sranje je to Holywoodsko vzburjanje in orgazem." Ja, mogoče s stališča zbiranja in dvigovanja spolne energije?! Se pa meni to ne zdi isto in tega ne bi omejila na holywood. To sem pa že slišala da je v povprečju moškemu se lažje vzburit kot ženski. Samo to še ne pomeni, da nimajo kake fantazije o ženski, ki je tisti trenutek ni zraven. Kakšni oprijemljivi dokazi pa so za to pri ženskah? A so priznale? A je to že dovolj...
(Kolk pa je žensk branjevk v Islandiji? Pr nas se mi kdaj zazdi, da je moških več  Wink)
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #17 - 26.02.2003 at 11:37:25
 
Torej, kolikor sem jaz seznanjena glede fantaziranja o drugih ljudeh kot o svojem spolnem partnerju, za vzburjanje in med spolnim odnosom, je vedno veljalo, da je to moška domena.

Šele ko je Nancy Friday izdala svojo prvo knjigo, Moj skrivni vrtiček (My secret garden), je prišlo na plano, da tudi ženske fantazirajo. V tej knjigi imate zbirko osebnih izpovedi žensk, o njihovih fantazijah.

Kasneje je objavila podobno zbirko izpovedi moških o njihovih fantazijah, Zaljubljeni moški (Men in love).

Objavila je še nekaj knjig, če koga zanima več:
www.nancyfriday.com


(priporočam branje)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #18 - 26.02.2003 at 12:00:42
 
Uh, sem pebirala že zdavnaj tole Nancy Friday, mal podira tabuje, je zanimivo pa še ful se nasmejiš, za na povrhu. Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #19 - 26.02.2003 at 19:45:34
 
Quote:
Shocked "Isto sranje je to Holywoodsko vzburjanje in orgazem." Ja, mogoče s stališča zbiranja in dvigovanja spolne energije?! Se pa meni to ne zdi isto in tega ne bi omejila na holywood. To sem pa že slišala da je v povprečju moškemu se lažje vzburit kot ženski. Samo to še ne pomeni, da nimajo kake fantazije o ženski, ki je tisti trenutek ni zraven. Kakšni oprijemljivi dokazi pa so za to pri ženskah? A so priznale? A je to že dovolj...
(Kolk pa je žensk branjevk v Islandiji? Pr nas se mi kdaj zazdi, da je moških več  Wink)


Prav Eva. Ne bova se omejila na Holywood.  Preusmeriva se na Viba film. Isto sranje sem ti rekel. Cheesy
Kakšni oprijemljivi dokazi da so?  Meni so tri ženske to priznale. Normalno nobena ne pove na katerega branjevca je mislila, ko je bila z menoj.  Pač ene povedo kako je bilo z bivšimi partnerji.
Koliko je Branjevk na Islandiji. Poznam jih več kot v Sloveniji kar glede na okoliščine ne more biti čudno.


Marjana!

Za tole knjigo sem slišal, ampak jo ne bom bral niti kupoval. Preprosto bi kupil rajši kako arabsko literaturo za moške, kot pa ameriško skomercializirano knjigo.  
Ja, tudi ženske znajo fantazirat, celo XXX je tu napisal, da so ženske prav perverzne.  Samo žensko moraš dobit ne pa da na branjevko naletiš.
No, pa da vam mal naslade naredim.  Branjevk pa vseeno ni toliko kot se vam glede na moje poste zdi.  
In spet moje mnenje. Dalj ko bo z istim partnerjem, bolj ko bo od njega odvisna, hitreje bo branjevka.  


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu 2
Reply #20 - 26.02.2003 at 20:29:25
 
Na zdej pa si me čisto u neznanih vodah najdu, k ne vem, kaj je to Viba film.
Pa še branjevke bi blo lepo, če bi definiral.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #21 - 26.02.2003 at 20:52:31
 
Naš novi član Xabaras ima zanimivo spletno  stran.
http://www.geocities.com/freck0/ med drugim za tiste, ki ne vedo kaj je Viba film, čeravno le tega ni navedel. Cheesy
Branjevke Eva, bom že še definiral. Žal jih je na forumu  težje najti kot v živo.  Preberi malo nazaj, pa boš videla kdo in kaj so branjevke.  

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #22 - 26.02.2003 at 22:54:05
 
Petra. wrote on 25.02.2003 at 14:09:37:
Me je še mati lastna s kurbo zmerjala



a tebe tvoja tud? Grin
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #23 - 26.02.2003 at 22:56:54
 
Andres, če bi rad vedel kaj je prava perverzija, si preberi kaj od Marquie de Saad-a. Shocked
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #24 - 26.02.2003 at 23:21:06
 
Markiz de Sade  Wink, dobro je pisal, obvladal je.   8)

Mislim da je beseda sadizem nekako iz njegovega priimka.....    

Juliete & Justine, 120 dni sodome, Zločin iz ljubezni....

Veliko njegovih del je zgorelo med požarom v zaporu v katerem je bil zaprt, rešila se je samo peščica. Bil je tako vnet pisec da je, ko so mu odvzeli papir in pisalo, nadaljeval s pisanjem,   ...pisal je z svojo krvjo po steni celice.  Ena izmed zadev zaradi katere je bil zaprt je bila da je ugrabil neko žensko, jo posilil in prebičal, nakar ga je ona seveda prijavila.    .....a ima još.

Zanimiv je ker ne opisuje gole mesene naslade in sado/mazo ekstremih idej, čisto vse poskuša razložiti v širokih in dolgih razglabljanjih, ni za bralce z občutljivim želodcem.   ...baje.  Tipo je vse to pisal v 16 stoletju.

LP
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #25 - 26.02.2003 at 23:29:55
 
Kaly in Dylan!

Nisem vedel za tega. Preprosto ne sledim vsem knjižnim novostim  perverznih pisateljev.  Ampak priznam, izgleda zanimivo.  
Močno dvomim, da bi bilo to sploh zame. Nisem podvržen sadotu.  Štiri ženske sem sicer prisekal, ampak v vseh primerih so me same prosile. Prvič se mi je celo čudno zdelo in sem odbil, da bi jo mlatil tam na postelji. Potem sem pa videl da se sploh ne šali. In ta prva je bila še Slovenka.  Upam, da se je kaj streznila, pa da z mamo v Celju ne kadi več trave. Sicer pa je od takrat že toliko let minilo, da sedaj puši  verjetno s hčerko ali sinom.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #26 - 27.02.2003 at 00:00:18
 
Jst sem naletela na de Sada pri 12 letih in pol, sem prebrala Juliette&Justine, sam moram povedat, da nisem nič sado mazotu podvržena zaradi tega...
Knjiga je pa zanimiva, ful v berljivem jeziku napisana, po mojem ko to knjigo prebereš izgubiš vsakršno željo po sado mazo...  Wink  al pa tud ne (vsi sigurn, a ne...)... Wink Shocked
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu 2
Reply #27 - 27.02.2003 at 00:07:03
 
Če si to knjigo pri 12 letih prebrala potem niti ni čudno, da ti je mama nadimek pripela.  Morda sta z Ano celo isto literaturo brale, ker ona ima podobne dogodivščine še ko je bila pri starših.
Praviš Kali, da te ta knjiga nič na sado mazo ne potegne. Ne vem, ti sijo prebrala ne jaz, vseeno pa menim, da ima vsaka knjiga določen vpliv na bralca.

No, še za Ano vprašanje ker se je na tvojo izjavo oglasial.

Kdaj pa si ti začela s hčerko govoriti o seksu, ji djat napotke in ali si ji tudi kaj takega rekla kot tvoja mama tebi. Kali, boš ti čez ene par let odgovorila.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #28 - 27.02.2003 at 03:45:13
 
Ne bi rekla, da mi je to zarad knjig rekla, ampak zarad njenih vzorcev pač.

Kar se pa napotkov tiče, imam 13 pa pol let starega nečaka, ki ga glih puberteta meče. Sta ga že brat moj pa žena kaj naučila Wink. Drgač se pa dost odprto pogovarjamo o tem, ko smo skupaj. Če me bo kdaj kaj vprašal mu bom odgovorila po najboljših močeh.

Mene starši niso nikol kaj poučili o tem, pa saj veš, narava svojo pot najde. Jst pa mislim, ko bom imela otroke, da se bomo odkrito o vseh stvareh pogovarjali.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu 2
Reply #29 - 27.02.2003 at 13:57:46
 
Kar se pa raznih vplivov tiče, moram rečt, da je veliko bolj name vplival dogodek, ko mi je sosed pred očmi do smrti psičko povozil, al pa vsakodnevni prizori vojn, revščine in lakote po svetu, al pa npr.ko sem gledala dokumentarec o pridelovanju krzna iz mačk, psov, opic, al pa npr. ko delfine vidim kako jih ubijajo, in oni jočejo kot mali otroci, ... Take stvari name vplivajo...

Vse prej kot knjiga od marki de saada, moram pa rečt, da sem takrat odkrila zbirko dotik, ki je takrat izšla in sem jo skoraj celo prebrala, tako da jkaj čmo, če je vmeds bil tudi de saad... So ble pa vmes tudi, Ženske, pa Sexus... Same rajcajoče knjigice za mlade nedolžne pubertetnice, ki jim starši niso znal nič pametnega o sexu povedat... Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4