Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 15740 times)
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #15 - 16.09.2002 at 05:11:49
 
ej ne boste verjel še kr sem pokonc


Še neki me zanima,
Po vsem kar se dogaja med nama, a bi bil še vedno zato z njo ker se zavedam, da sem imel jest podobno sceno pred leti, ker se zavedam da sem bil njen edini, ker se zavedam da še ni dala nč skoz (razen z mano, začela sva hodt ko je bla v drugem letniku SŠ))mogoče ker mam slabo vest glede tega kar sem naredil(ja jo mam),  ker sem njej naredil isto, ampak jest sem mel saj jajca ji to povedal v ksiht.
Zdej sem se tega spomnil ker mi je zadnč na sprehodu omenila da se mogoče more sam s kermu dol dat ( a v isti sapi zatrdila da se ne bi mogla - ker enostavno ni taka- in ji to tud verjamem), mogoče more it tud ona skoz to izkušnjo.

povejte..... Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #16 - 16.09.2002 at 10:26:14
 
Ok..meni se zdi, da neves tocno kaj bi rad.
Bi jo rad dobil nazaj ?
Si se pripravljen spremenit, bit taksen kot si ona zeli da bi bil ?

Si pripravljen na to ?

Si 100%, da ce se vrne se bos spremenil ?

Al se ti pac samo zdi da bi se moral spremeniti?

No najprej seveda je treba razcistit, kaj je s tem tipom (23let). Na to ti lahko odgovori samo ona! Vprasaj jo ! Pogovori se ! Mej jajca kot pravis.Razcisti enkrat za vselej.Kaj bi ona rada ? Kaj zeli ? Te zeli sploh ?
(pogovor, seveda brez travice)

Ce te ne zeli, ni smisla pregovarjat jo....srca ne mores pregovarjati . Je zmedena ?  Njeni obcutki (naj ti jih opise) so odgovor, kaj lahko pricakujes .

Ce ugotovis, da je upanje (pa ne na silo), poskusaj z njo komunicirat na drugacen nacin. Povej ji kaj cutis. Kaj si zelis (pa ne nekaj bluzit....sam moras vedet tocno kaj bi rad in kaj cutis). Skoz pogovor bos ugotovil ali je smisel nadaljevat ali ne. Glavna stvar je: BREZ PREPRICEVANJA.

Ce ugotovis, da njeni obcutki niso taksni kot bi si zelel, ne vztrajaj! Lahko se sicer ona cez caz vrne in kaj vem kaj...vendar zato si je treba sedaj vse povedat....tud dat cas za razmislek...da ne bi potem prislo do kaksnega vracanja.

Ce ugotovita, da ne bo slo.....ne se sekirat. Zivljenje je lepo. Naucit se je treba...SAM SEBI BIT DOVOLJ. Potem bo ze prisla druga. Saj vajina zveza je kljub temu imela smisel. Nekaj nauciti se namrec!

Pa se travica.
Nic ni narobe z obcasnim kajenjem....vendar 10g na dan ??!

ZAkaj se ti nic ne da ko si zadet ? Saj to je normalno, vendar zakaj se ti ne da bit nezen z njo takrat(razmisli malo). Ce bi resnicno ljubil to zensko si lahko zadet ,pijan, nevam kaj.....vedno bos enako cutil do nje.
Postanes len ko si zadet ? To je samo prevara ! Ko nisi zadet si tud len ampak se prepricas (razum) da ne smes bit! Zatorej ko si zadet....uporabi svoj pravi razum...kljub feelingu se lahko dvignes nad zadetost tj. v realnost in nekaj naredis !

LP

MIND


Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #17 - 16.09.2002 at 14:52:58
 
mind wrote on 16.09.2002 at 10:26:14:
ZAkaj se ti nic ne da ko si zadet ? Saj to je normalno, vendar zakaj se ti ne da bit nezen z njo takrat(razmisli malo). Ce bi resnicno ljubil to zensko si lahko zadet ,pijan, nevam kaj.....vedno bos enako cutil do nje.
Postanes len ko si zadet ? To je samo prevara ! Ko nisi zadet si tud len ampak se prepricas (razum) da ne smes bit! Zatorej ko si zadet....uporabi svoj pravi razum...kljub feelingu se lahko dvignes nad zadetost tj. v realnost in nekaj naredis !




A veš kako je. zadet sem jo imel ravno tako rad, ji to kazal,(mogoče še bolj-občutek slabe vesti)...., ampak ne vem, mogoče je mislna da jo mam rad zarad trave (ker sem pač zadet) in me je odrivala, se grdo držala, šla spat, kot da nič ni. Počas ti pa to  začne it na živce, ko gre spat pokadiš še enih par,zjutraj si zjeban, pokadiš enga............
po pol leta se pa z babo skregaš
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VAŠE MNENJE
Reply #18 - 16.09.2002 at 14:54:26
 
se zlo strinjam z mind-om
kr nehi se zgovarjat na travco in prevzam odgovornost, ni ona tebe kadila ampak ti njo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #19 - 16.09.2002 at 14:57:34
 


Kot sem ze rekel: resitev je pomoje  OBCASNO kajenje.

Potem bos lahko kadil in se odrivala te ne bo.

LP


Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #20 - 16.09.2002 at 15:00:16
 


sej če si opazu PREVZEMAM ODGOVORNOST
sej če bi bil še vedno ves zadet in o vsem skupaj ne bi razmislil, bi verjetno zdaj s kolegom kadil kanon in rekel

jebiga sej bo pršla druga

Ravno to me boli,

Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: VAŠE MNENJE
Reply #21 - 16.09.2002 at 15:16:03
 
jah no poklič jo in se pomenta pol ... kwa ti tud drugo preostane ... une zgodbe s poroko in otrokom se mi pa ne zdijo kul ... mislm ... nč ne bojo rešle ... imho
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VAŠE MNENJE
Reply #22 - 16.09.2002 at 15:16:34
 
Ej, respect, mi je nafilal mozak vse tole ka si napisu, in še neki parskih-ljubezni se je usul tle gor. Me ma, da bi vse povabu nekam na en drink pa vam skoz pogovor odgovarju. Ker res ne morem več tok tipkat, pa vsem posebi govort.

Če hočte se lahko zmenmo, le povej in zorganiziraj.

Le na hitr.

Anuk - otrok, zakon ne bo rešitev, je le dodatna iluzija in beg pred reševanjem osnovnega problema.

Respect - preteklost je sranje, zdej si tle kjer si. Na tem, tukaj, zdaj delaj. Konkurenca te je mal streznla, in ti to pokazala - preteklost je mrtva, dead. Spremeniti se? Sej tak kot si si v redu, kaj češ spreminjat sebe. Tak si kot si. In težnja po spremembi bo spet gradila novo iluzijo. Drugi morjo opazit spremembo. Ti se le trud razumet kaj sploh hočeš, kaj zdele čutiš in pogovor, pogovor, sprehodi v dvoje in pogovor.
Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #23 - 16.09.2002 at 15:34:16
 
mind wrote on 16.09.2002 at 14:57:34:
Kot sem ze rekel: resitev je pomoje  OBCASNO kajenje.

Potem bos lahko kadil in se odrivala te ne bo.

LP






No sej nism reku da bom nehal ( Grin Grin), ker to bi blo pa res spreminjanje osebnosti, pa sej ona tud kadi, tolk da to sploh ni panike. Wink


Gape : cel vikend je sem bil v glavnem z njo, se pogovarjala (sicer sem pazil, da čim manj o naju), lepo je blo

Edi : konkurenca mi je res dala tinte pit   Angry
Pa s tem ko bi resno zmanjšal porabo, res ne bi spreminjal sebe, saj vsi vemo,da je to sprememba na bolš (to pa menda ni slab)


Res me cela tale vikend scena ful bega, ko sem včeraj zvečer odhajal mi je skor že dala lubčka ( bil je en tak čuden gib na vratih - anuk pravi: MOGOČE SE PA MOTIM, dodajam pa mogoče sem si to samo želel.
Mislite da žženska res trenutno rabi to da bi jo spet malo zapeljeval in to. Drugače res ne vem, kaj še misli z vsemi temi druženji
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VAŠE MNENJE
Reply #24 - 16.09.2002 at 15:57:03
 
Bemti, dej 5x preber kaj sem napisu.
Grin
Grin
Grin

Zdele, včeri je blo včeri, al je bil lupčak al ne, boli te džoko.

Ti se s seboj pomen, kaj hočeš, kaj ti pomeni, pa pejt še na en sprehod, pogovor, pa na dva. Bistvo je da veš kaj ti hočeš. Če boš to vedu, drugo ne bo problem.

Preteklost je že zdele mim, ko si prebral pogovor, bemti.

Razumeš.

Zdele, zdele, zdele, zdele, zdele, zdele.

Ajd sonce sije pa velik žarkov ujet....

Edi-son


Back to top
 
 
IP Logged
 
respect
1
*
Offline

bolje pozno kot nikoli

Posts: 33
jesenice
Gender: male
Ve: VAŠE MNENJE
Reply #25 - 16.09.2002 at 16:10:27
 
Edi edi edi

A še nis opazu da sem že zdavnaj pogruntal kaj hočem?
Njo!!!!!!!!!!!!!! jebemtiš


Vem da rab čas, da vse skupi mal razmisl, ampak a je beg rešitev?????
Glede na to kaj sem ji že vse povedal, zakaj npr.noče z mano na morje za 1 teden pa naj pol razmisl če je še tko slab,
če pa noče bit z mano, ti je pa menda tud že v 14 dneh jasn, al kwa
kar delava sedaj sploh ni dobr, ne zame, ker se ful po glav tolčem, ne zanjo



Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: VAŠE MNENJE
Reply #26 - 16.09.2002 at 16:17:12
 
Ja čist očitno je, če tko delata.
Grin
Vse je prav. Razumeš. Če jo hočeš met, jo zdele poklič, ne o včeri poljubu razmišljat.
Grin

Če pa misliš, da to ni dobr, potem pa zaključ zadevo in bomo nehal debatirat...
Grin Grin
Grin
Vem, pa marsikaj, pa ti žal ne morem povedat.

Ajd, velik sončka
Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: VAŠE MNENJE
Reply #27 - 16.09.2002 at 16:34:36
 
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
A še nis opazu da sem že zdavnaj pogruntal kaj hočem?
Njo!!!!!!!!!!!!!! jebemtiš
"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Hmm. NJO ?



OK, najprej, vprasaj se kaj resnicno hoces ?

Ali hoces NJO ali hoces nazaj tisti obcutek "biti ljubljen" ?

Hoces NJO ? Kaj pa ce se vrne ? Sedaj jo imas !!

Kaj pa zdaj ? Bos zadovoljen s tem da JO imas ? Hoces njo ali njeno naklonjenost,spostovanje,ljubezen?

Ne imet za CILJ puco oz. zeno, ki bo taksna in taksna do tebe...ampak imej kot CILJ  tiste obcutke, ki jih ob tem dozivljas in jih hoces doseci ! Mislis da je to eno in isto ?  Seveda ni ! Kar probaj doseci oba CILJA !! Bos videl kako velika je razlika!

Noces torej NJE ampak hrepenis po obcutkih , ki ti jih lahko ona daje .

Tud ona verjetno hrepeni po tem!

Naredi torej nekaj za te obcutke ! Tudi ona jih potrebuje!


LP

MIND
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ve: VAŠE MNENJE
Reply #28 - 16.09.2002 at 17:00:30
 
respect wrote on 16.09.2002 at 16:10:27:
A še nis opazu da sem že zdavnaj pogruntal kaj hočem?
Njo!!!!!!!!!!!!!! jebemtiš


Vem da rab čas, da vse skupi mal razmisl, ampak a je beg rešitev?????
Glede na to kaj sem ji že vse povedal, zakaj npr.noče z mano na morje za 1 teden pa naj pol razmisl če je še tko slab,
če pa noče bit z mano, ti je pa menda tud že v 14 dneh jasn, al kwa
kar delava sedaj sploh ni dobr, ne zame, ker se ful po glav tolčem, ne zanjo



Ne moreš je prisilt. V nič je ne moreš prisilt. Bodi razumljiv, daj ji čas, bodi potrpežljiv ... če jo zares želiš. Naj ti ne bo škoda potrpeti za cilj, ki si ga zares želiš.  Samo zares si moraš to želeti. Če goljufaš, ne gre. V bistvu globoko v svojem srcu točno veš, kaj si želiš. In tako ravnaj.

Seveda mora tudi ona spoznati, kaj želi. Mogoče je zmedena, mogoče prizadeta, sama sploh ne ve, kaj bi rada. Zato rabi čas, lahko rabi tudi veliko časa. Daj ji ga. In na pričakuj v naprej pozitivnega rezultata. Če ne bo šlo, pač ni bili tako  namenjeno. Ti si poskusil. Ne boš obžaloval, da si vsaj poskusil.  Naj ti povem, da sem jaz rabila zelo veliko časa, da sem prišla k sebi, ko je moj mene resnično prizadel. Sem rabila eno leto, da sem sestavila skupaj vsaj približno en normalen  odnos. Bi lahko naredil kar koli, ne pomaga nič, samo čas, da prebaviš, predelaš, sestaviš.  

Sam, vajin odnos od sedaj naprej mora biti iskren.  Pogovort se, res iskreno, pozabit za nazaj, ker v bistvu gradita od sedaj naprej. Gre pa to po koščkih. Malo danes, malo jutri, čez eno leto je pa že nekaj. Pa ne gledat nazaj, so ti že drugi to povedal, za nazaj so bile napake, iz katerih sta se nekaj naučila. In iz tega rasteta naprej.

Ne moreš jo pa v nič prisilt. Verjemi mi.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Alja5
Guest




Re: VAŠE MNENJE
Reply #29 - 16.09.2002 at 18:03:11
 
Zivjo Respect!
Prebrala sem tvoj problem. Res je velik in razumem tvojo situacijo, ker sem imela v prejšnji zvezi nekaj zelo podobnega. Težko preboliš, ko si z nekom tako dolgo skupaj.
Vendar bi ti rada rekla nekaj: moj prvi fant je bil eno obdobje tako jezen name (bila sem skoz naokoli s frendicami, pa žuri...)-ljubosumen, da me je zapustil. Svet se mi je sesul. Hodila sem nazaj in prosila, vedela, da me ima zelo rad, le da ni zdržal. Torej po 6 mesecih sva bila zopet skupaj. Kasneje mi je priznal, da je enkrat v tem obdobju spal z eno punco (le 1x), bolj iz obupa in maščevanja, kajti ni mu bila všeč. Midva sva bila drug drugemu prva in mene je to katastrofalno prizadelo, da je lokalna radodarka, lahko stopila na moje mesto (pa čeprav le za en brezvezen seks). Ko mi je priznal, me je vprašal. če se čutim sposobna stopiti preko tega. Takrat, v obupu, ljubezni sem obljubila vse. Toda NI ŠLO. Ko sva imela kakšen problem, ali sem srečala to žensko, sem dobesedno ponorela od jeze. To je šlo tako skoraj 2 leti, potem pa sem ga zapustila, ker nisem zdržala. Ter poskusila, kako je z drugim v postelji...V bistvu do njega nisem bila fer.Toda bili so le še očitki z obeh strani.
Hočem ti povedati, da si verjetno ti njo tako prizadel z ono punco in da je vprašanje, če bo to še šlo. Saj ti že daje nek kontra, bi rekla. Sedaj pa tudi ti njej nikoli ne boš več tako zaupal. Če pa ni zaupanja, pa ni...
Vso srečo ti želim. Drži se in poskusi nehati bežati pred življenjem z omamo.
LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4