Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 26225 times)
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #15 - 21.06.2002 at 09:22:47
 
Prvi del.

Pa smo spet tam, kot smo bli pred parimi dnevi, ko sem se registriral, pregledoval teme in razmisljal ali naj sploh kaj napisem oz. ali naj sploh sodelujem, ker sem pocasi ze sit tega sranja, da se mi zgodovina ponavlja in nekak se mi res. Bo treba na remont - skrajn cajt.

Pa pejmo lepo po vrsti, kot so hise v Trsti.

1. Preden bo komu ratal, da me spravi v sah-mat pozicijo, se bova najbrz znasla v pad poziciji, ki pa ni glih ne vem kako obetajoca. Morm pa rect, da mi je prav hecno, ko opazam, da sem malce drugacen od povprecja uporabnikov tega foruma in zaradi tega naletim veckrat na odpor, metanja polen pod noge in ker ste vljudni in nevulgarni, tudi do posiljanja u bozju mater na fini nacin, kar mi prej godi, kot pa stiska v kot. Le tko naprej. Ljudje, ki se v prvi besedi strinjajo z mano, kadar po njihovo nimam prav, so zame navadne copate in strahopetci, ki delajo po sistemu - ce te usekajo, nastavi se drugo lice... v kateri pravljici je ze to bilo? Smiley

2. Borut, se cist strinjam s tabo in Amstel, da je ta forum karakterno mocnejsi od vecine ostalih, saj ste tukaj tudi malce starejsi - celo od mene, ko vedno, kamorkoli pridem, me preimenujejo v fotra (samo zaradi let).

3. Se odgovor Borutu in razlaga vsem ostalim.
Ja, internet uporabljam vec ali manj le v sluzbi, ker je djabe in ker imam kokr tolk dost cajta. Je ena dobra logika. Ce bi svoj cas, ki ga porabim, da preletim kompleten forum porabil le za en topik, bi res lahko prebral cisto vse odgovore. Res je. Sam se je treba pa vprasat, a me res vsi odgovori zanimajo in ali se mi res da ubadat z ovinkarjenjem in dolgim razlagam polnih citatov... ponavadi ne. Zato tud sibam naprej.
Ce bi isti cas, ki ga porabim v sluzbi za forum porabil tudi doma? Ne. Ni mogoce. Pri hcerki, ki je stara dva meseca, verjemte, da mi ostane prekleto malo cajta, da poslihtam vse obveznosti, kaj sele, da bi si vzel eno uro za forum - sorry, se rajs z zeno vsedem na balkon in odprem kako neobremenjujoco debato.
OK. Si je treba za ta forum vzet cajt. Razumljivo. Pozabljas, da ima vsak svoje poglede na svet in meni osebno je vcasih dovolj zanimivo prvo vprasanje, da potem odgovorim direkt nanj, ne glede, kam ste vmes odlutal od naslova topika (tko kot se to dogaja tukaj), drugic pa mi zadni post od 40 napisanih v enem topiku da mislit in odgovorim samo nanj. Tko to laufa pr men. Smiley
In ce to za nekoga vodi v nabijanje postov... ni frke, nej se zadeva sproti brise. Nic ne bom zameril, ker ob tem tempu, ki ga zivim (dejansko mi je sluzba oddih) se tud ne spomnem, kaj sem prejsni teden objavil pod kaksno rubriko.
Hehe... a lovis me po forumu? Pa nisem zdej res ena in edina tarca, ki me je treba spremljat in mi odgovarjat? Smiley
Borut.... pa hvala za dobrodoslico. Smiley

4. Next.... Aha, Igor. No. Napacno si me razumel. Tud men se je vse tisto, akr sem napisal v svojem prvem postu v tej temi uprlo in mi gre se vedno na kozlanje.
Sorry, samo tvoje ugotavljanje, da iscem deklico, je cist napacno in preklet dobr mi je jasno, da to ni forum za sklepanje partnerstev, ker ce bi bil, pol mene tukej ne bi blo, ker na takih forumih nimam kej iskat. Se zdej razumeva? Uredu.  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #16 - 21.06.2002 at 09:23:08
 
Drugi del.

5. Aaaa, moj Borci. A da bo Sah-mat? Beri malce visje... ce bo, bo pat pozicija. Kje sem bil vceraj zvecer? Ni me blo tukej, beri visje, kje so razlogi.

6. Smo ze pri koncu. Miska. Saj vem, da me branis, a bom vseeno za ves folk napisal pod tvojo tocko tole.
Letanje od cveta do cveta - ja in to samo po enih treh kategorijah. Ce je vasa zelja, da me sledite tolk mocna in ce vam je tezko pogledat v tri kategorije in par topikov, kjer se vec ali manj nahajam.. ja, pol me pa ne sledit. Ce bo Big Boss popizdu, pricakujem od njega, da mi to pove direktno in me opozori na moje napake. Ne obljubim, da se bom kej spremenil... odidem pa lahko vedno.
No, pa smo spet pri analiziranju moje duse in mojega mozgana. (Madonca sem popularen  8) ) Da vas razsvetlim. (Mater, spet se prevec razdajam in odkrivam - pa naj vam bo). Bolecina je bila. Se vedno z duso probata mal migat, kar jima mozgan ne pusti, zato pac vse moje trditve, da tako bolecine, kot duse ni. A da bi vse to spustil na plano in probal ocistit in zacelit? Pa da rata masaker in da si do konca zajebem lajf? Ne hvala. Naj ostane tko kot je. Cas naj bo zdravnik, mozgan naj se pa fila z drugimi podatki in naj preteklost pocasi zbledi.
Miska, se to, da te malce potolazim. Med nama z Borutom se ni nic negativnega iskrilo. Vsaj z moje strani ne. Ce pa je Borut zaradi mojega jezikanja nazaj bil osebno prizadet, se mu pa opravicujem. Sam jest tak sem in enih pravil se drzim kot pijanec plota, ceprav se jih ne spomnim prav dobro. V tem primeru mojega jezikanja je meni najljubse; Kdor jezika spara, fuka strada. Caki, al kruha? No, kokrkol ze...

Torej, dragi moji forumovci.
Upam, da sem vam razodel par svojih lastnosti. Upam, da boste zdej lazje prenasali to kar pocnem na tem forumu in mogoce razumeli zakaj pocnem stvari tako, kot jih pocnem.

No, ce bo moja prisotnost se vedno tolk hudo moteca, mi le povejte, samo... spremenil se ne bom, na vaso skupno zeljo bom le odsel in vas prepustil v vasem svetu. Velja? No, fajn.

Pa lep dan se naprej in skoda, ker smo zafural topik, ker se zdej nisem dobil vseh odgovorov - no sej tud, ce jih ne, ne bo konec sveta zarad tega.  8)

Se neki sem hotel dodat pa so me z malco zmotil in sem pozabil... ce se spomnim, dopisem...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #17 - 21.06.2002 at 09:43:44
 
Ugh John, I gotta admit... when you play hardball, you play it hard. Grin

Drugače pa imaš kar nekaj stvari dobro povedanih, ni kaj. Smiley
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #18 - 21.06.2002 at 10:13:54
 
Quote:
ker sem pocasi ze sit tega sranja, da se mi zgodovina ponavlja in nekak se mi res.


John, ponavlja se ti zato :

Quote:
A da bi vse to spustil na plano in probal ocistit in zacelit? Pa da rata masaker in da si do konca zajebem lajf? Ne hvala. Naj ostane tko kot je. Cas naj bo zdravnik, mozgan naj se pa fila z drugimi podatki in naj preteklost pocasi zbledi.


Ampak v resnici, si zdaj "jebeš" lajf, ker se s tem ne soočiš, kar tlačiš.

A misliš, da ti nihče ne bo stal ob strani, ko bi rabil čustveno podporo in se soočil z bolečino ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #19 - 21.06.2002 at 10:26:55
 
Robi wrote on 21.06.2002 at 10:13:54:
A misliš, da ti nihče ne bo stal ob strani, ko bi rabil čustveno podporo in se soočil z bolečino?

Robi, zelo odlična poanta! Ravno to je verjetno tudi tisti vzrok (debata v sosednjem topicu), zakaj John ni zmožen sočustvovati z nekom podobnih notranjih bolečin (ga raje zabije v tla). Do sedaj mi je to še najboljša razlaga te motivacije.

Brez zamer. Smiley
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #20 - 21.06.2002 at 10:39:55
 
No, ne mi zdej vidva zamert.. sam, ko berem tele vajine analize mojega stanja nekako razumem, kako se pocuti clovek, ko naenkrat oslepi.

Zal butata v temo, ker pac ne poznata celotne zgodbe in vzroka bolecine, da ne govorim sloh o vzroku potlacitve vsega.

So stvari, dejanja, zadevice, katere je vcasih bolje potlaciti in jih zanemariti, kot pa jih skusati pozdraviti. Verjemta, da obstajajo taki ekstremi. Ja, sej vem, da ekstremi niso dobri, a vseeno obstajajo in se ti lahko zgodijo.

Sploh v mojem primeru, ko je samo soocenje z bolecino ze cisto rutinska zadeva in ze zdavnaj ugotovljeno, da se je ne da spucat in pozdravit. Da bi trpel v njej in jo kazal vsakemu, ki ima 5 min casa, da mi prisluhne - ne, ni govora. Jalovo delo. Kot bi hotel premakniti 10 tonsko klado, ker ti je na poti. A ni enostavneje in bolj smotrno, da jo zaobides, kot pa premaknes?

Sam res.... prou komicno se mi ze zdi, kolk casa ponucate, da se ukvarjate z mano in me analizirate na vse mogoce nacine... Smiley Bolj vam govorim, da brcate v temo, bolj skusate brcniti v pravo mesto, ki pa je na zalost prekleto oddaljeno od vsega tega, kar je napisano tukajle.

Se zdej kej bolj razumemo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Dan po tem...
Reply #21 - 21.06.2002 at 10:40:04
 
Q
Ce bo Big Boss popizdu, pricakujem od njega, da mi to pove direktno in me opozori na moje napake.
Q
če ste s tem misll mene nč bat
cenzura not, brisanje not, men si v bistvu prov ušeč
če ima kdo problem s sprejemanjem naj se uči in nauči že enkrat
drugi (v tem primeru ti) so samo ogledala

je pa drgač zlo fajn da vsake tolko dobimo na sceno kakšnega 'razumneža', da se mal bl dogaja, da je bolj zanimivo ...

kar pa se tiče mojih filingov po srečanju ... še lepš se mamo, še bolj se poznamo, ker kot si že ugotovu, tuki ni tolk zajebancije, so bolj izlivi resnice in če nekoga že poznaš, si mu neke reči že zaupu, lahko bl počez poveš in nekateri te popolnoma štekajo, nekateri ki tega še ne vedo pač malce težje ... to pa je tudi vse ... tko da ... kaj vem ... sej veš ... čas je bitch in vse prebrat in vse odgovort je težko ... skratka ... mi smo imel srečanj že več kot je prstov na telesu in povečini ni blo nč slabš ... mogoče komu drugmu ... men ne ... naj pove tisti ki so se mu pričakovanja rablinila po srečanju ...

back on topic
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #22 - 21.06.2002 at 11:01:23
 
John_Doe wrote on 21.06.2002 at 10:39:55:
No, ne mi zdej vidva zamert.. sam, ko berem tele vajine analize mojega stanja nekako razumem, kako se pocuti clovek, ko naenkrat oslepi.

Eh John... kot prvo, nihče ti po moje nič ne zameri (vsaj jaz ne) in upam, da tudi ti nam ne boš. Kot drugo, motiš se tu o sleposti, saj si v tem postu povedal in nehote potrdil vse naše prejšnje domneve. Smiley

Quote:
Zal butata v temo, ker pac ne poznata celotne zgodbe in vzroka bolecine, da ne govorim sloh o vzroku potlacitve vsega.

S tem si povedal že skoraj vse. Priznal si, da nosiš bolečino. Priznal si, da imaš vzrok zakaj jo nadalje še vedno tlačiš.

Quote:
So stvari, dejanja, zadevice, katere je vcasih bolje potlaciti in jih zanemariti, kot pa jih skusati pozdraviti. Verjemta, da obstajajo taki ekstremi. Ja, sej vem, da ekstremi niso dobri, a vseeno obstajajo in se ti lahko zgodijo.

V tem grmu pa tiči tvoj zajec (problem). Še nekajkrat preberi ta odstavek in dobro premisli, če je take stvari res dobro potlačiti in zanemariti. Samo pomisli na dosedanje rezultate iz tega, naj ti bodo vodilo za pot naprej.

Quote:
Sploh v mojem primeru, ko je samo soocenje z bolecino ze cisto rutinska zadeva in ze zdavnaj ugotovljeno, da se je ne da spucat in pozdravit. Da bi trpel v njej in jo kazal vsakemu, ki ima 5 min casa, da mi prisluhne - ne, ni govora. Jalovo delo. Kot bi hotel premakniti 10 tonsko klado, ker ti je na poti.

Isti grm, isti zajec. Wink

Quote:
A ni enostavneje in bolj smotrno, da jo zaobides, kot pa premaknes?

Ne. Na začetku se mogoče le zdi bolj enostavno, a na koncu je mnogo mnogo slabše. Če storiš obratno, je potem ravno na začetku mogoče slabše, a na koncu ogromno bolje. Verjemi.

Quote:
Sam res.... prou komicno se mi ze zdi, kolk casa ponucate, da se ukvarjate z mano in me analizirate na vse mogoce nacine... Smiley

Hehe, imamo pač čas enako kot ti, eni radi pomagamo in komentiramo, drugi radi eksperimentirajo, tretji samo berejo. Navsezadnje je vse skup samo poučna debata. Smiley

Quote:
Bolj vam govorim, da brcate v temo, bolj skusate brcniti v pravo mesto, ki pa je na zalost prekleto oddaljeno od vsega tega, kar je napisano tukajle.

Torej je vse skupaj, kar si zgoraj napisal, napačno? Grin

Pa brez vsakih zamer, prosim. Smiley
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Dan po tem...
Reply #23 - 21.06.2002 at 11:31:39
 
John Doe,
ne vem zakaj Miška misli, da se iskri med nama. To sploh ni res. Le nekako gledam in poizkušam razumeti kaj stoji za vsem tem.
Ja in čestitam za novega člana v družini. In vem da je dosti dela doma, saj imam jaz starega sina štiri mesece, tako da sva na istem.
Doma je dela preko glave.......služba pa je res počitek.

Le ko človek podrobneje bere poste vidi, da si drugačen kot želiš to s tvojim pisanjem nakazati.

Nekako nočeš ovinkarit ampak direktno upalit na mrtvo. Spominjaš me name v nekem drugem trenutku. Kot da greva po isti poti na drugi lokaciji. Kaj se ti je nijansah škoda ustavljati?

Zame osebno vem, da sem se po določenem času ustavil in začel razmišljati. Pa ne filozofirati ampak spraševati se: je to res to, kar si želim? Je stanje, v katerem se nahajam tisto, kar sem si od vedno želel?

In moj cilj ni loviti te po forumu ampak vedno bi ti rad kaj dodal, pa se preveč razdrobljen po celem forumu. Tako te samo berem in to.

Je pa igra šaha le prispodoba. Prišla mi je v misel in ob branju tvojih postov in potem nadaljevanje tu je bilo v smislu šahovskih figur kot naročeno.

Hajde, uživaj ob smehu tvojega otroka.......moj sin ima že dva zobka spodaj.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #24 - 21.06.2002 at 11:52:02
 
Someone.. hehe, ti si pa od mene ze pir zasluzis. Smiley

No glej. Najprej. Nobenemu nc ne zamerim, ker to ne pelje nikamor, razen do kreganja in posiljanja v maloro, cesar mam pa tud drugac ze dovolj. Smiley

Kar se tice moje bolecine al je al ni, je ne bova vec analizirala, ker tukej ni zdravila. Edino zdravilo, ki se je do sedaj obneslo je negiranje nje in cakanje, da jo cas pohrusta. Ce je to zdravljnje, OK. Potem recem, da jo zdravim pa ceprav je potisnjena nekam v en kot in pravim, da zame ne obstaja.

Se nekje sem ujel ocitek, da si s tem, ko se ne soocim s svojo bolecino jebem lajf. Nak. Preklet dober sem se soocal s to bolecino kar nekaj let in lajf me je vedno bolj jebal. Zato pravim, da je blo dost tega balinanja in nej gre stvar lepo u maloro. Tko kot lahko posljem u kurac prvega, ko mi stopi na kurje oko, tako sem poslal tud bolecino.
Se vam zdi to res tolk zakomplicirano?
Men prav nic.

Edin skoda je, ker ne bi rad o tej bolecini razpravljal tukaj, ker ce bi vedeli v cem je ves spas, bi lahko ovrgli svoje trditve in rekli: "Kurc, pejmo rajs na pir, kle se res ne da nic narest."

Ker pa nocem vsega tega vlec na plano, ker splosno mnozico to en klinac birga pa lahko tole debato zakljucim le s tem, da je moja trditev, katero mi kontrirate identicna trditvam, da sonce vzhaja na vzhodu in zahaja na zahodu, a le s to razliko, da je lazje dokazem vzhode in zahode kot pa svoje teze o tlacenju in zdravljenju oz. negiranju bolecine.

A ma smisu se kej pisat o tem? Men se zdi, da ne zato bom jest tole zakljucu in pridem pogledat, ce bo se kak post z odgovorom na mojo prvo objavo. Umik? Ja, ker nima smisla razlagat nekaj, kar je v meni ze zdavnej zakljuceno in dobilo svoje mesto.  Lips Sealed
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #25 - 21.06.2002 at 11:59:06
 
Ooo... Borut ima potenciajlnega kandidata za mojo hcerkico.. hehe.

No, moji cili so postavljeni. Sem tak, kot si zelim ostat in tak se vam tud kazem. Torej v najinem prvem "konfliktu" sem res len in prefrigan. Smiley
A vedno ko to povem, se folk ovbesi na drugo besedo - prefrigan -  in me zacne pocasi a vztrajno jebat v glavo, ces:"Lej ga klinca, tale me hoce pa preslepit. Dejmo ga."

Go ahead! Ce je to smisu vsega skupej in potolazitev firbca.. tud uredu. Mene predvsem zabava, ker si ob vsem itak svoje mislim.  Grin

Smo ze v pad poziciji? Jap. Kolk se hitr stvari obrnejo. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #26 - 21.06.2002 at 12:09:52
 
John_Doe wrote on 21.06.2002 at 11:52:02:
Kar se tice moje bolecine al je al ni, je ne bova vec analizirala, ker tukej ni zdravila. Edino zdravilo, ki se je do sedaj obneslo je negiranje nje in cakanje, da jo cas pohrusta. Ce je to zdravljnje, OK. Potem recem, da jo zdravim pa ceprav je potisnjena nekam v en kot in pravim, da zame ne obstaja.

Torej, ko vidiš bolnika/ranjenca, ga tudi zapreš nekam v klet, pa čakaš, da "ga čas pozdravi"? Grin Same thing, different situation. Wink

Quote:
A ma smisu se kej pisat o tem? Men se zdi, da ne zato bom jest tole zakljucu in pridem pogledat, ce bo se kak post z odgovorom na mojo prvo objavo.

John, jaz nimam nič proti, če se izpoveš, ampak prvo moraš to dovoliti samemu sebi, ne pa spraševati nas. Jaz pri sebi vem, da o marsičem ne bi mogel govoriti, zato to sam pri sebi dobro razmisli. Jasno pa je, da ti nekaj hudo težkega leži in želiš nekomu povedati, ki je pripravljen poslušati... no, sigurno nas je dosti tukaj, ki to smo. Torej, nič se zadrževat zaradi nas. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Dan po tem...
Reply #27 - 21.06.2002 at 12:10:15
 
Ne, ne, to ni konflikt. To je forumovski pogovor.
Back to top
 
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #28 - 21.06.2002 at 12:23:34
 
Ma kr morm pozret svojo besedo, da se ne bom vec vmesaval, ker je tko fajn debata... Smiley

Someone.
Jest vas dejansko sploh nicesar ne sprasujem, kar se seveda tice mene osebno. Debata se je razvila cist zaradi tega, ker ste me zacel analizirat in postavljat v okvirje, kamor sploh ne spadam.

Ce bi se izpovedal, vem, da ne bi nobenega motilo in ce koga ze bi, najbrz ne bi bral, al bi me pa enostavno skurcal.

Ta moja zivljenska izkusnja zal ni primerna za javno debatiranje, ker je od nje odvisno se nekaj osebkov, ki bi me zivega pozrli in iztrebili moj rod, ce pride do objave vsega skupaj. Sej vem, da se slisi, kot ena prou fajn nakladancija enega zblojenca, ki nima druzga dela, kot folk jebat v glavo, samo vseen. Stvar ostaja zaprta, zaklenjena.

Poznas zgodbo o nejevernem Tomazu? Tip je bil na vrsti, da umre in botra Smrt je prisla s koso k njemu na obisk, da se pogovorita se zadnje besede. Ker je imel Tomaz veliko za povedat, ji je ponudil kozarcek vina, da ne bo shirala od zeje. Tako sta lepo debatirala in pila. Botra Smrt je bila ze tolk nabasero, da ni vec kej dobr vedla zase, zato jo je Tomaz na brzino zaprl v sod, naj se babnca utopi in naj mu da mir, ker je smatral, da ni se cas njegovega odhoda. Botra Smrt se je sicer napila, ni se pa utopila. Ko se je zjutraj vsa zmackana in se vedno fajn nabasana zbudila, je razbila sod, sla na plano in s svojo koso kosila vse po vrsti, tako staro in maldo, kot bolno in zdravo. Od takrat naprej pac smrt nikjer ne pociva in dela same zdrahe.. kriv je pa vajlda nejeverni Tomaz.

In ti men predlagas, da jest odprem svoj sod? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Someone
3
***
Offline

Love and be loved.
Posts: 112

Gender: male
Re: Dan po tem...
Reply #29 - 21.06.2002 at 12:53:16
 
John_Doe wrote on 21.06.2002 at 12:23:34:
In ti men predlagas, da jest odprem svoj sod? Smiley

Hehe, ok John. Se ti odstranjujem s poti in ti pustim prost umik. Grin
Ker vidim, da ti možgan na vse načine poteptava želje duše in duša očitno zgublja na fronti. Wink
Back to top
 

To love means to understand, to hate means not to.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6