Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 7
(Read 29774 times)
minka
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 8

"klicanje duhov"
16.12.2002 at 14:12:53
 
me zanima če je kdo od vas imel kakšno podobno izkušnjo.
ko smo bili stari ene 14-15 let se nas je skupina petih prijateljev, ki smo si bili takrat zelo blizu, odločila da bomo to počeli. saj veste: temna soba, krog iz abecede in narobe obrnjen kozarec. stvar je definitivno uspela in celo poletje smo klicali enega duha, ki mu je bilo ime ehargon.
potem je enkrat začel kozarec sam potovat in napisal je: če vas ne bi bilo tako strah, bi se vam pokazal..." takrat smo se kar ustrašili in s tem prenehali.
drugače smo ga spraševali vse sorte, bolj najstniške afnarije.
a se je komu dogajalo kaj podobnega?
lp minka
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: "klicanje duhov"
Reply #1 - 16.12.2002 at 22:14:07
 
Pozdravljena Minka. Tvoj šesti post pa že precej časa čakamo.   In ker smo potihem vedeli, da nisi pobegnila, ti sporočam, da imam tudi sam podobne izkušnje z isto tehniko.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: "klicanje duhov"
Reply #2 - 17.12.2002 at 08:54:45
 
jest nism nikol nič tazga delu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: "klicanje duhov"
Reply #3 - 17.12.2002 at 11:50:45
 
minka wrote on 16.12.2002 at 14:12:53:
me zanima če je kdo od vas imel kakšno podobno izkušnjo.
ko smo bili stari ene 14-15 let se nas je skupina petih prijateljev, ki smo si bili takrat zelo blizu, odločila da bomo to počeli. saj veste: temna soba, krog iz abecede in narobe obrnjen kozarec. stvar je definitivno uspela in celo poletje smo klicali enega duha, ki mu je bilo ime ehargon.
potem je enkrat začel kozarec sam potovat in napisal je: če vas ne bi bilo tako strah, bi se vam pokazal..." takrat smo se kar ustrašili in s tem prenehali.
drugače smo ga spraševali vse sorte, bolj najstniške afnarije.
a se je komu dogajalo kaj podobnega?
lp minka


Kar se tiče klicanja duhov je, po pravici povedano, tudi mene strah.

Če pa je kdo zainteresiran na forumu se lahko organiziraš in napraviš en večer klicanja duhov. Verjetno koga martra na forumu, da bi to izprobal.

Brrrr, mene že mrazi po hrbtu.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #4 - 17.12.2002 at 12:52:05
 
mi smo tud nekaj podobnega počel, samo s knjigo in ključem. Vendar pa smo klicali določenega duha - umrlega očeta sestrične. Jasno, da je uspelo.

Danes kaj podobnega ne bi počela več. Umrli imajo pravico do miru. Razen, če oni sami želijo navezati kontakt z nami. To pa potem itak sami poskusijo uresničiti, če smo dovolj dovzetni, da jim to uspe.
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: "klicanje duhov"
Reply #5 - 17.12.2002 at 13:11:27
 
Quote:
Danes kaj podobnega ne bi počela več. Umrli imajo pravico do miru.



Ana
Umrli imajo praico do pocitka, toda vedeti moramo da niso prisiljeni in je to zgolj njihova  dobra volja, ce se oglasijo.  Enako ti bodo povedali vsi mediji kanalizatorji.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #6 - 17.12.2002 at 16:10:41
 
Jaz sama, se preveč bojim, da bi se lotila česa takega. Poznam pa primere, ko so se s tem igrali. V enem primeru, duh pokojnega sploh ni hotel oditi, pa so pol ga le nekak spravili stran.

Ne vem, s tem se ni za igrat.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: "klicanje duhov"
Reply #7 - 17.12.2002 at 18:22:46
 
Me niti najmanj ne zanima. Brrrrrr Shocked

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #8 - 17.12.2002 at 19:50:49
 
Klicanje duhov? Ja no... Če jih že kdo kliče, naj ne kliče po serijskih morilcih....
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #9 - 18.12.2002 at 06:37:52
 
Enkrat v študentskih časih. En tip iz Kopra, eden iz Ajdovščine. Pa smo bli na koncu vsi tok "usrani", da smo vsi v eni sobi preživeli noč. Meli smo en poseben način. To je že druga zgodba. Zdaj se pa res verjetno ne bi več odločla za to. Mogoče pod kakšnimi posebnimi pogoji.
8)

akobané

lumpy

Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #10 - 18.12.2002 at 13:36:58
 
pred skoraj petimi leti sem bila s prijateljico pri Ankici v Krškem, ki je bila takrat stara 86 let. Kako leto kasneje je bil ravno v predbožičnem času z njo objavljen obsežen intervju v Nedeljskem Dnevniku.

Gospa je najprej pošlogala iz ciganskih kart (takrat sem jih prvič videla), nato pa je pobrala cajtnge s klopi, začela brat osmrtnice v njem  in se zamislila. Za pomoč je zaprosila en dan umrle duše, da so ji dajale odgovore. Kaj je to vse povedala, dol padeš. Z vsem seveda nisem bila zadovoljna, a sčasoma sem spoznala, da je imela prav. Sem jo pa kasneje vprašala, če lahko porabi v svoj namen vsako dušo, pa je rekla, da ne. Da mora vsako dušo sprobat. Da so duše, ki bi se zafrkavale in dajale nepravilne odgovore. Zato vedno vpraša v obliki, kot je npr.: V imenu Jezusa Kristusa, ali mi lahko poveš… Tiste duše, ki bi lagale, pogledajo stran ali odidejo.
Ostanejo in se ne bojijo božjega imena samo tiste duše, ki bodo odgovarjale po pravici…
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: "klicanje duhov"
Reply #11 - 18.12.2002 at 18:18:11
 
To je pa zanimivo, ta fora z Jezusom.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: "klicanje duhov"
Reply #12 - 18.12.2002 at 21:25:43
 
Nevem nevem...mi smo klical pa se ne spomnim najbolj...drgač pa vse k sprašujem jih je pol strah.... al majo taprave nočne more al pa se jim dogajajo "zanimivi" dogodki...

Zdej vsem k bi radi klicali pa toplo priporočam svečo in eno vrsto zaščite... seveda pa ne pozabit tut na namen klicanja...

če mate pa kj za vprašat določenega duha... potem pa kar veselo na delo...

pa mogoče bi blo dobr da ste trije al pa da vas je 7... čeprav ne bi zanu povedat zakaj naj bi blo to dobr
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: "klicanje duhov"
Reply #13 - 18.12.2002 at 23:29:32
 
Quote:
pa mogoče bi blo dobr da ste trije al pa da vas je 7... čeprav ne bi zanu povedat zakaj naj bi blo to dobr



Magla!  Mene pa bi zanima zakaj si poudaril trojko in sedmico??  Daj prosim, če lahko ta podatek ven kje zbrzkaš bi bil hvalažen..



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: "klicanje duhov"
Reply #14 - 18.12.2002 at 23:56:42
 
pravljična števila?
praštevila?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 7