Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 11966 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: sporočila
Reply #45 - 15.02.2002 at 20:13:19
 
Quote:
Pravijo da zacasne resitve najdlje trajajo ampak tista prejsnja mi je bla ze krepko dolgocasna...  


Draga rožica,kje pa si našla to lepo rožico Wink
Zdaj bom še raje bral tvoje poste. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: sporočila
Reply #46 - 16.02.2002 at 10:59:16
 
Upam, da mi ne bodo spet prsti ušli z vajeti... Wink

Glede na to, da mi forum na splošno še ni čisto jasen, bom verjetno dostikrat kaj tipkala tam, kjer naj bi tipkala kje drugje. Se že vnaprej opravičujem!  Smiley

Danes mi je tako lep dan... Pa tolk mi paše pisati... Eno zgodbico bom napisala, pa če vam je prav al pa ne...  Tongue Wink

Deklica mala je po svetu hodila. Žalosti čašo je polno izpila. Upanja nikoli ni izpustila. Modrosti novih si je želela, po vedeti/razumeti ji duša je hrepenela.
Plašnice na očeh ljudi težko je razumela. Bolečino njihovo nase je prevzela. Bila je vesela, ker je mislila, čutila, da nekaj dobrega s tem je naredila. Včasih sveta jeza jo je zagrabila, ker napredka pravega v ljudeh ni bilo. Vse bilo je zacementirano...

Razmišljala je, kaj bi storila, da svet bi spremenila. In kaj je ugotovila? Če iz sebe boljšo osebo bo naredila, cel svet s seboj bo potegnila...!!!

Odločitev je padla. Sanjala je o Poti, ki jo hodi. Strma. Ozka. Ovinkasta. A je hodila!
Kdaj pa kdaj se zbala je, da zmanjkalo ji bo moči, a to zgodilo se ji ni. Ker verjela je, da meje vse, ki postavila jih je, premakniti možno je! Preseči sebe je želela...

Naučila se je mnogo. A vse, kar ji dano je bilo vedeti, skrivala v sebi je. Le kdo razumel bi, da čuti bolečino, ki čutiš jo ti?

Počasi, počasi, je začutila, da dovolj močna v sebi je postala, da lahko sooči s komerkoli se. Kajti vredna je toliko, kot vreden je kdorkoli tu! Razlika na zunaj... Je zunanjost res pomembna...?

Sedaj se s privoljenjem odpira. Ve, da je omejena. Omejuje jo omejenost. Njena. Ki resda počasi izginja, pa vendar... Pušča se voditi!
Omejenost, ki jo čutiš ti, jo omejuje. Vsem je dana možnost, da dosežejo več, kot je nekaj...

No, ta moja draga mala deklica je odrasla. Srečna je, ker Pot, ki jo ima za seboj, je le priprava za Pot, ki jo ima pred seboj.

Ta mala deklica... dotično ta... sem jaz.

Verjamem vanjo. Verjamem vase. Verjamem, da je imela preteklost prav. Verjamem, da mi je dani trenutek vse, kar imam. Pa kaj mi bo kup rdečega pleha (sorry, ritka meni draga...), če trenutka ujeti ne bi znala... Wink

Človečki moji dragi zlati, rada vas imam. Četudi imam predolg jezik kdaj pa kdaj in povem tisto, kar mi pade na pamet... Mogoče bi bilo fino dodati še to: lahko bi povedala vse, kar mi pade na pamet... Wink

Iz srca poslane dobre želje... Naj vsi hodimo po svoji Poti!

Suzana

***Sanje bodo živele, dokler bom živela jaz.***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: sporočila
Reply #47 - 16.02.2002 at 11:01:18
 
Prej sem pozabila: Marjana, enostavno hudo lepo slikico imaš! Res mi je všeč... Taka, kot si ti... Nežna...

Ostani zvesta sebi...

Objemček in hvala za vse...

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: sporočila
Reply #48 - 16.02.2002 at 13:08:14
 
Marjani je verejtno Valentinovo naskodilo.  Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: sporočila
Reply #49 - 19.02.2002 at 11:58:31
 
Zahvala...  Smiley

Ponavadi zahvala Šine iz misli v nebo...
Danes pa napisana bo!

Zahvala gre vsemu, kar je kdajkoli bilo.
Zahvala gre vsemu, kar kdajkoli bo.
Zahvala gre vsemu, kar v danem trenutku je!

Zahvaljuje se moje srce, duša hvaležnost izkazuje.

Zahvala velja za vse. Namenjena je vsem...!

Dovoliti sebi videti, kar ti je dano v danem trenutku storiti...

Človečki dragi, hvala vam!
Dali ste mi krila... Narisali ste njihov obris, da sem jih lažje prepoznala in sprejela.

***Harmonija me preveva. Ni se me dotaknila. Ni postala del mene. Združitev... Popolnost obstaja. Moje oči je ne prenesejo. Le srce jo je zmožno čutiti...***

Rada te imam,

Suzana  Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: sporočila
Reply #50 - 20.02.2002 at 15:13:59
 
Robi wrote on 15.02.2002 at 20:13:19:
Draga rožica,kje pa si našla to lepo rožico Wink
Zdaj bom še raje bral tvoje poste. Smiley


Oni moj surf me je ponesel do nje. Wink
Mike, mi se ni uspelo ugotovit iz cesa je stkan...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: sporočila
Reply #51 - 15.03.2002 at 19:20:17
 
kje je comp?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sharon
1
*
Offline


Posts: 7

Gender: female
Re: sporočila
Reply #52 - 18.03.2002 at 17:21:08
 
Pozdrav vsem skupaj

Šele par dni sem tle, ampak ne vem ali se mi samo zdi, karkoli sem odprla povsod je bil Andreas pa njegova nudistična plaža. Hvalabogu, da bo kmalu poletja, da si bo dal duška.

Sharon
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sporočila
Reply #53 - 18.03.2002 at 20:03:00
 
glih na tak čas si uletela, sej ponavad nismo taki ...  Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: sporočila
Reply #54 - 18.03.2002 at 20:17:37
 
sharon wrote on 18.03.2002 at 17:21:08:
Pozdrav vsem skupaj

Šele par dni sem tle, ampak ne vem ali se mi samo zdi, karkoli sem odprla povsod je bil Andreas pa njegova nudistična plaža. Hvalabogu, da bo kmalu poletja, da si bo dal duška.

Sharon



Joj Sharon prav vesel bi bil če bi imel..  No, se rajši izrazim tako.  Prav vesel bom, ko bom imel svojo nudistično plažo.

Ima pa Gape prav. Uletela si v času, ko sem jaz dvakrat napisal o nudistični plaži, pred tem pa se je to pisalo na Caricah, če se dobro spomnim.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4