Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 11968 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: sporočila
Reply #15 - 31.10.2001 at 13:08:23
 
A. or Gape, al se meni zdi, al je res iz telih threadov izginil thread - Novoletna zabava. Al ne najdem, madonca, kva dogaja???
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: sporočila
Reply #16 - 10.11.2001 at 22:17:38
 
E ce koga zanima javno mnenje (oz. raven zavesti na nek nacin naj si ogleda tole)

http://www.24ur.com/bin/polls.php
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sporočila
Reply #17 - 11.11.2001 at 11:31:08
 
bogo ... sicer sem pogledu samo prvo stran ... je pa spodbudno kaj je raji všeč pri oddaji preverjeno Wink

gremo naprej ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
majch
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 20

Re: sporočila
Reply #18 - 11.11.2001 at 14:17:40
 
Jest se poslavljam do konca tedna oz. do naslednjega ugodnega trenutka, ko mi bo sestra spet mal svoj racunalnik pustila. Ce si ne bom, jest gniloba, raje prej modema nabavila.

Hocem povedat, da vas takole mocno pogresam!
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sporočila
Reply #19 - 11.11.2001 at 19:45:27
 
mi tud tebe .... ko te ni.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: sporočila
Reply #20 - 12.11.2001 at 08:47:43
 
Ja, cist res.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: sporočila
Reply #21 - 12.11.2001 at 09:16:13
 
jaz pa pogrešam veroniko
se slismo ane? k k med vikendu klicem pa piska tu tu

pa tud majcha  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: sporočila
Reply #22 - 14.11.2001 at 17:19:39
 
He, he, he, pred eno uro sem dobil telefonsko stevilko od ene lusne bogate gospodicne k me je s svojim hondo civic (uno za dve osebe) zbila na biciklu. Prou zanimivo je blo, doslej sem zmeri to sam na tv vidu zdej sem pa sam po havbi letel; in to ful lepo; brat k je vidu konec padca je reku da je bil cisti aikido padec  Grin
ampak ce se nic v zivljenju ne zgodi po nakljucju, kaj zaboga to pomeni. Da ne smem it na reiki dans, k sem mislu it, al da je ze premrzlo za bicikl, al pa je vesolje poslalo mene da usporim uno zeno, da se ona mal zamisli? Kva je fora ce dobis SPOROCILA pa jih ne znas razbrat...

Ampak res ful lep padec je bil. Tisto: noge u zrak, glavo dol vidim zeleno havbo, lep soncek in cisti mir v meni padem z havbe na tla ona pride jz se pa sam smejim   Cheesy  

Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: sporočila
Reply #23 - 14.11.2001 at 21:31:54
 
Herbi.

Tako oz podobno je nas enkrat avto razbil. Meni in se enemu prijatelju ni bilo nic, stirje so imel pa kosti polomljene. Tudi jaz sem letel na havbo in potem na tla.
Sporocilo. Mar ni tako sporocilo, da ne smes iti na reiki nekoliko pregrobo. Vseeno pojdi na drink s to zensko. Morda pa izves da ima hcerko tvojih let.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: sporočila
Reply #24 - 14.11.2001 at 22:53:54
 
Ce se boste kej po Lublani vozil, se mi izogibajte, Cakam na bogato zensko v porseju, z mocno zavarovalno polico, da preko njene havbe poletim...

Herby, dobr da si cel ostal. Na zdravje, naprej. Wink
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sporočila
Reply #25 - 15.11.2001 at 21:20:41
 
god works in mysterious ways
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: sporočila
Reply #26 - 16.11.2001 at 10:08:13
 
herby,

pred petnajstimi leti sem dan na dan premišljevala, kako lahko človek preživi v prometni nesreči, če ga flikne ven iz avta

potem se je zgodilo, na petek, 13 - pa ne verjamem v slab glas takega dneva

šef je peljal po zabavi domov mene in še enega sodelavca. Sedela sem zadaj v stoenki, šef je bil vedno znan kot divji voznik. V naselju je zapeljal zaradi srečanja z drugim vozilom na bankino in ko se je vrnil na cestišče, avta ni več ujel. Vozil je več kot 100km na h, kar so takoj vedeli glede na razdejanje tudi miličniki. kaj prida spomina na dogajanje nimam (prič tudi ne), po predvidevanjih sem izstopila skozi prtljažnik in pristala na travi. Brez poškodb. Šef je imel zlomljeno ključnico (bil je pripet s pasom), sodelavec pa pretres možganov (ni bil pripet in ga je vrglo po notranjosti avta). Avto je bil totalka, podirali smo lesene ograje, telegraf štango, v končni fazi je avto pristal v nasadu vrtnic na boku. Zavedela sem se na tratici, ko je en moški vpil, da me ne smejo premikat, bogve, kako sem polomljena. Jaz sem pa mrtvo hladno vstala in odkorakala reševat šefa in sodelavca iz avta. Omenjena nisem bila niti v policijskem poročilu, niti k zdravniku me niso vlekli (ostala dva je odpeljal rešilec), nič. Kot da me ni bilo v avtu v času nesreče.

Kasneje je šef priznal, da je hotel čimprej odložiti sodelavca, da bi potem bila ... khmmm... midva malo sama. Keneda, kaj vse naredi že sama misel na... no, nikoli ni povedal, na kaj je sploh upal takrat.

Vedno me je zanimalo nekaj: ali sem vnaprej slutila, kakšna nesreča se mi bo zgodila, ali sem si sama priklicala nesrečo, da sem na lastni koži videla, da se hudo nesrečo s skokom iz avta da preživeti brez poškodb (z nekaj buškami)?

Herby, sam praviš, da ob svojem padcu nisi čutil strahu (in se nisi lovil, ampak si elegantno potoval skozi zrak). Iz tega razloga menda pijanci kljub padcem ne doživijo ne vem kakih poškodb -saj ne vedo, da bodo padli, zato jih ni strah in niso trdi in se ne lovijo.

V ponedeljek smo na meditacijah oponašali derviše (sufije). Vrtenje v krogu v smeri urinega kazalca (če si desničar) pod še nekaterimi pogoji. Vnaprej nam je bilo povedano, da bomo ob višku padli in naj se tega ne bojimo, ker se ne bo nikomur nič zgodilo. Razumarsko to čisto sprejemam, ker vem iz literature, da je to čisto res. A ne maram bolečine (čeprav verjamem, da je pozitivnega značaja) in da mene ne bi bolelo ob padcu? Mojo sosedo je v parih minutah že fliknilo po tleh, videla sem v preblisku, kako jo je zrušilo brez glasu, slišala sem, kako se podirajo drugi. Še vedno nisem verjela, da se meni lahko zgodi kaj takega. No, potem sem s pospeševanjem vrtenja prišla tako daleč, da sem postala eno z vrtenjem (Osho menda pravi: ne bodite plesalec, postanite ples), začelo mi je iti na smeh, vse mi je postalo vseeno in lahko bi se glasno smejala med padanjem, tako mi je bilo všeč...

jeh jeh kaj pa vem...
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: sporočila
Reply #27 - 16.11.2001 at 11:40:43
 
Cudovito, fantasticno....
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: sporočila
Reply #28 - 25.12.2001 at 22:48:01
 
Za vse ki ne spremljate Neba oz. lunin.net-a vam povem da bo 30.12.2001 polna luna in se lunin mrk ob 11: 30... tko da to je cas za frke
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: sporočila
Reply #29 - 26.12.2001 at 00:11:40
 
Herby!

Kaksne frke. A mislis, da bo dol padal a kaj Wink??

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4