Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 13527 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: urejanje energije
Reply #15 - 27.08.2001 at 13:56:12
 
ENLIGHTEN ME

Marjana, kje je tvoj reply?

Hm, se tud jaz sprasujem...
No, v bistvu sem mela prejsnji teden eno fazo ciscenja, pa sem ocitno zbrisala.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: urejanje energije
Reply #16 - 27.08.2001 at 15:35:28
 

Hm, sem mislila da sem ze razlozla. Smiley

V bistvu je tezko povedat, enostavno sem tako zacutla, da je treba in naredila. In ocitno sem tako dobro pocistla, da sem na celo situacijo ze pozabla...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: urejanje energije
Reply #17 - 28.08.2001 at 14:00:35
 
še vedno ne razumem, kaj si brisala?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: urejanje energije
Reply #18 - 28.08.2001 at 14:38:18
 
tisto situacijo, ki sem jo razlozla v post-u. sem jo dala iz sebe, med ljudi. zadnjic sem pa zacutla, da jo moram zbrisat. uf!
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: urejanje energije
Reply #19 - 29.08.2001 at 10:56:58
 
to ni lepo.
kako naj si kdo pomaga s tem kar je zbrisano?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: urejanje energije
Reply #20 - 29.08.2001 at 12:22:33
 

v tem primeru sem si jaz.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: urejanje energije
Reply #21 - 29.08.2001 at 18:03:23
 
Ego, ego, ego, ego....
z njim ne moremo, brez njega pa tud ne.
Če je nekdo res nasilen in za povrhu še močnejši od nas, in to v trenutku, ko si čisto odprt/a, ga ne moreš ustaviti...
ne moreš se mu zoperstaviti...
ni treba meni verjeti, poskusi z večjimi valovi na morju. Bol ko sem se jim upiral da bi bil stabilen, močnejši so se mi zdeli... to pa zato, ker nisem razmišljal kot val. In isto je pri ljudeh... treba se je vprašat kaj hočejo in če hočejo ego, jim pač daš vedet, da je njihov ego naj,naj večji,... kaj pa če želiš tudi sam imeti ego.... potem u boj!!!
sam izberem wuwei,....vendar za enkrat nisem dosleden....in kot tak tudi men se jenaredil da sem popizdu za brez veze. Všeč pa mi je blo, da sem se lahko že čez 5minut z isto osebo zgovarjal normalno...še prej sem se opravičil pa čeprav sem imel prav...
p.s.zdej ko je napisano, mi ni nič več jasno kaj sem spljoh mislu...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: urejanje energije
Reply #22 - 03.09.2001 at 10:23:35
 
Ja to z valovi je v redu primerjava, ce se jim prepustis, bos mogoce prezivel, problem pa se pojavi, ce te tisti veliki valovi zacnejo butati ob stene in ceri.

Smiley
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: urejanje energije
Reply #23 - 28.09.2001 at 15:14:06
 
Pri urejanju energije je pomembna tudi točka ki jo bom uvedel in rekel ničelna točka, to je točka
v pogovoru ko prideš do tam kjer se vse ve, kjer je potem potrebno samo še stvari uredit in vse karkoli takrat rečeš je kot bi sam sebe sesu, kajti drugi ki se zapre za kakršne koli ideje, ker hoče uredit stvar sprejema kot siljenje in jemanje časa zato takrat karkoli rečeš pokvariš situacijo, da se morda še dolgo ne pogovarjaš

Zato se v taki situaciji odaljiš od ljudi in jih pustiš da grejo in da se drugič srečate, ko je jasen kaj hoče
fora je v tem, da si odločen kaj je tvoja pot in če si in so drugi je ok, če pa ne je spet nestabilnost, ker ne veš kaj bi in se začne zgubljat…

če si v dolgo točki se prilagajaš, ker misliš da je ona to kar bi rad, pa ma drugo pot ampak ti si po točki nič še vedno tam in govoriš ker upaš da pomagaš, ampak ko reče ne ali reče ja, ne pomeni nič in vsaka modrost ne pomeni nič, ker je to točka nič, neka mistična točka, samo čl reče ne se že prilagajaš, da bi bil skupaj in da bi naredil kar si želiš in potem se prilagajaš in namiguješ in spreminjaš in dovoliš preveč in potem se sesuješ sam ker ni tam ničesar kar bi lahko uspel dokler ne ve…

Zato do tam in pol stran in si to kar želiš in si stabilen in je vse ok.

Primer je ko se kdo ki ne ve kaj je zanj naboljše pogovarja s tabo ki želiš da bi delal nekaj kar je skupna pot.
Back to top
 
 
IP Logged
 
majch
1
*
Offline

I love YaBB 1 Gold!
Posts: 20

Re: urejanje energije
Reply #24 - 28.09.2001 at 21:16:51
 
Tudi jaz sem imela velik problem urejanja energije, vendar se mi zdi, da sem sedaj ze na zeleni veji. Doma imam namrec izvrsten primerek energetske pijavke, svojo mamo.
Njena strategija je taksna, da mi hoce s kritiziranjem in besedno agresijo porusiti vse moje vizije, ker pac ne pokrivajo njenih energetskih zahtev, in ker ne ve kaj je energija, se ne more sama z njo napolnit in se tako z dretjem poskusa spucat. Usmiljenja vredno. Sedaj ji v njenih najbolj kriticnih trenutkih posljem energijo - se nasmehnem, jo objamem in recem, da jo imam rada. Ce to ni mogoce in se naprej dere, svojo energijo zascitim - zvizualiziram si stekleno steno, zacnem pri sebi peti pesem, mantrati, moliti, karkoli kar mi zamoti um. Ce pa njeno negativno sugeriranje vseeno pride do mene, pac negativno obrnem v pozitivno. Hvala mami, veliko sem se naucila!

Drugace pa ni panike, ce nam pijavke spijejo energijo (dejansko je ne spijejo, ampak le skrcijo v nulo)... kadarkoli se lahko napolnim tako, da pocnem stvari, ki me inspirirajo (plezanje, branje pozitivnih misli, plesanje, poslusanje muske, sprehod po prelepi pokrajini, meditacija, ponavljanje afirmacije: imam obilo energije...). Nevarno v tej fazi je, ko se enkrat znas napolnit z energijo, te lahko mal odlepi od tal, odnese v drugo dimenzijo. Takrat se je potrebno prizemljit, se pravi poskrbet za pretok energije na zemlji. Pretok energije pa je naprimer pogovor, lubckanje, nastopanje, sex, pisanje, risanje, ustvarjanje... se pravi, da kakorkoli vzpostavis pristen stik z ljudmi.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2