Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 19
(Read 99063 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kaj je smisel življenja
Reply #195 - 05.10.2008 at 14:27:34
 
Boštyxz wrote on 05.10.2008 at 11:18:10:
Alojz in Sandib wrote on 03.10.2008 at 15:36:21:
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:54:26:
Alojz in Sandib wrote on 02.10.2008 at 12:35:14:
Boštyxz wrote on 02.10.2008 at 12:16:24:
Spet zmota Alojzijeva ; namreč, niti sebi NE lažem  Exclaim Roll Eyes Exclaim

Pa dober + nezlagan dan, ti želimo, še naprej, juhejjj, ... Cheesy,...

by Boštyxz + # Kiss#


Saj ne veš kako si zlagan,ker resnice lastne večno-sedanje žive vesoljne samobitnosti ne poznaš.


Glej, jaz pa isto mislim zate da je ne poznaš  Exclaim. Kaj pa večnozdej  Questioning Roll Eyes Tongue Wink Smiley Cool

Pa dober dandanašnji dan vam želimo , še naprej, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Wink Cheesy Smiley...

by Boštyxz + # company + # Kiss#


Bošty

Nič. Ajin- Ajin sof OR -Ajin Sof. Večno sedaj se preteklost in prihodnost zlivata v tej točki,ki jo jaz  imenujem večno-sedaj.To je navzven edina vrednost in dimenzija vesoljne samobitnosti večno-sedaj. Čav bav!!

Lp Alojz


Dobro torejjj , okejjjjj  Roll Eyes. In, kaj sedaj ?   Huh Undecided

Lp  Cool


Bošty

Nazaj v slepoto v kateri živiš!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kaj je smisel življenja
Reply #196 - 06.10.2008 at 11:16:25
 
Alojz in Sandib wrote on 05.10.2008 at 14:27:34:
Boštyxz wrote on 05.10.2008 at 11:18:10:
Alojz in Sandib wrote on 03.10.2008 at 15:36:21:
Boštyxz wrote on 03.10.2008 at 09:54:26:
Alojz in Sandib wrote on 02.10.2008 at 12:35:14:
Boštyxz wrote on 02.10.2008 at 12:16:24:
Spet zmota Alojzijeva ; namreč, niti sebi NE lažem  Exclaim Roll Eyes Exclaim

Pa dober + nezlagan dan, ti želimo, še naprej, juhejjj, ... Cheesy,...

by Boštyxz + # Kiss#


Saj ne veš kako si zlagan,ker resnice lastne večno-sedanje žive vesoljne samobitnosti ne poznaš.


Glej, jaz pa isto mislim zate da je ne poznaš  Exclaim. Kaj pa večnozdej  Questioning Roll Eyes Tongue Wink Smiley Cool

Pa dober dandanašnji dan vam želimo , še naprej, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Wink Cheesy Smiley...

by Boštyxz + # company + # Kiss#


Bošty

Nič. Ajin- Ajin sof OR -Ajin Sof. Večno sedaj se preteklost in prihodnost zlivata v tej točki,ki jo jaz  imenujem večno-sedaj.To je navzven edina vrednost in dimenzija vesoljne samobitnosti večno-sedaj. Čav bav!!

Lp Alojz


Dobro torejjj , okejjjjj  Roll Eyes. In, kaj sedaj ?   Huh Undecided

Lp  Cool


Bošty

Nazaj v slepoto v kateri živiš!!!


Glej, če to naredim/narediš, potem še nisem/nisi nič naredil Exclaim

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kaj je smisel življenja
Reply #197 - 06.10.2008 at 12:54:18
 
Bošty, topic je "kaj je smisel življenja". Ti bom jaz povedal, kaj NI smisel življenja, mogoče boš potem poštekal.

Torej smisel življenja NI prebiranje Biblije in se potem ravnati po njej kot kak Lorberjev robot. Smisel življenja prav tako NI fantaziranje o obtoju onkraj domene življenja samega - se ti kaj svita na kaj namigujem? Torej če ti tole kar imamo sedaj imenuješ življenje, lahko hitro vidiš, da vse kar veš spada pod ta okvir življenja. Torej življenje nikakor ne more obstajati drugače kot pa obstaja že sedaj, ker potem sploh ni več življenje, zastopiš?

Zato pa je potrebno izhajati iz tukaj in sedaj, izhajati iz trenutnega življenja, ker drugega sploh ni, se zavedaš, da življenje drugače kot je sploh ne more obstajati, ker potem že ni več življenje?

Kar posledično pomeni, da moramo v prvi vrsti odkriti kaj to "življenje kot ga živimo sedaj sploh je", ne pa da si želimo izmisliti oblike drugačnega bivanja v nekem drugem svetu. Razumeš sedaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kaj je smisel življenja
Reply #198 - 06.10.2008 at 20:00:52
 
No, dobro, vidim da nisi nič povedal ( kot vedno ) , ampak me pa zanima, ko si na koncu zaključil tisto , da ; " moramo v prvi vrsti odkriti kaj to "življenje kot ga živimo sedaj sploh je"  - kaj po tvoje to življenje je  Questioning Exclaim

Hvala za odgovor  Cool.

Lp

Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kaj je smisel življenja
Reply #199 - 06.10.2008 at 20:08:18
 
Boštyxz wrote on 06.10.2008 at 20:00:52:
No, dobro, vidim da nisi nič povedal ( kot vedno ) , ampak me pa zanima, ko si na koncu zaključil tisto , da ; " moramo v prvi vrsti odkriti kaj to "življenje kot ga živimo sedaj sploh je"  - kaj po tvoje to življenje je  Questioning Exclaim

Hvala za odgovor  Cool.

Lp

Bošt' + #

To veš ti za sebe, jaz pa za sebe. Ak pa kateri od naju ne ve za kaj se gre v življenju, tedaj se obrne po "pomoč" na besede in umevanja nekoga drugega, in svoje lastno življenje od takrat naprej živi preko nekoga drugega. Takrat pa tisti med nama več ne ve kaj življenje je, saj ga sploh ne živi, ker ga živi prek nekoga drugega - torej je njegovo življenje v resnici življenje, kot ga živi nekdo drug.  Wink

Jaz mam počasi dovolj raznoraznih verbalnih bedarij.  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kaj je smisel življenja
Reply #200 - 06.10.2008 at 20:24:58
 
Poet wrote on 06.10.2008 at 20:08:18:
Boštyxz wrote on 06.10.2008 at 20:00:52:
No, dobro, vidim da nisi nič povedal ( kot vedno ) , ampak me pa zanima, ko si na koncu zaključil tisto , da ; " moramo v prvi vrsti odkriti kaj to "življenje kot ga živimo sedaj sploh je"  - kaj po tvoje to življenje je  Questioning Exclaim

Hvala za odgovor  Cool.

Lp

Bošt' + #

To veš ti za sebe, jaz pa za sebe. Ak pa kateri od naju ne ve za kaj se gre v življenju, tedaj se obrne po "pomoč" na besede in umevanja nekoga drugega, in svoje lastno življenje od takrat naprej živi preko nekoga drugega. Takrat pa tisti med nama več ne ve kaj življenje je, saj ga sploh ne živi, ker ga živi prek nekoga drugega - torej je njegovo življenje v resnici življenje, kot ga živi nekdo drug.  Wink

Jaz mam počasi dovolj raznoraznih verbalnih bedarij.  Huh


Torej ne veš  Roll Eyes Questioning

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: kaj je smisel življenja
Reply #201 - 07.10.2008 at 21:28:20
 
Joj, Boštjan, kako si otročji! Ti se še vedno igraš v peskovniku medtem ko sem jaz že na igralih in plezam kot velika opica! Šlik šlak korenček, pa z istim letom sva šla v vrtec, pa si tako nerodno zaostal za menoj, ne dobiš nič piškotov, prav ti je.  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kaj je smisel življenja
Reply #202 - 08.10.2008 at 07:55:23
 
No, saj se mi je zdelo, da ne veš Tongue. Tudi zate še pride čas spoznanja . Cool

Glede piškotkov pa, ti moram nujno povedati, da dobivam najboljše "piškotke" vsak dan od Mojstra Stvarnika   Kiss Kiss Kiss.

In, zakaj bi hotel potem od tebe človeške piškotke, bratec , a ? Cheesy

No, saj te nočem žaliti, vendar ti imej + jej svoje piškotke, jaz imam pa pač Nebeške. Cool

Lahko pa ti ponudim tudi kake Nebeške za pokušino, vendar jih boš verjetno težko prebavil v svojem dušinem želodcu , zato ti bodo verjetno škodovale. Cry

Vidiš, zato je težko kar vsakemu dajati vso hrano . Roll Eyes

No, saj te nočem prikrajšati, vendar tudi majhnemu otroku ne smemo vsega takoj pustiti .  Cool

Upam, da nisi preveč užaljen, mladi bratko .  Roll Eyes

No, pa dober + lep dan ti želimo, sončni bratci + sestrice, še napreejjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Smiley...

Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kaj je smisel življenja
Reply #203 - 24.10.2008 at 15:16:39
 
Boštyxz wrote on 08.10.2008 at 07:55:23:
No, saj se mi je zdelo, da ne veš Tongue. Tudi zate še pride čas spoznanja . Cool

Glede piškotkov pa, ti moram nujno povedati, da dobivam najboljše "piškotke" vsak dan od Mojstra Stvarnika   Kiss Kiss Kiss.

In, zakaj bi hotel potem od tebe človeške piškotke, bratec , a ? Cheesy

No, saj te nočem žaliti, vendar ti imej + jej svoje piškotke, jaz imam pa pač Nebeške. Cool

Lahko pa ti ponudim tudi kake Nebeške za pokušino, vendar jih boš verjetno težko prebavil v svojem dušinem želodcu , zato ti bodo verjetno škodovale. Cry

Vidiš, zato je težko kar vsakemu dajati vso hrano . Roll Eyes

No, saj te nočem prikrajšati, vendar tudi majhnemu otroku ne smemo vsega takoj pustiti .  Cool

Upam, da nisi preveč užaljen, mladi bratko .  Roll Eyes

No, pa dober + lep dan ti želimo, sončni bratci + sestrice, še napreejjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Smiley...

Boštyxz + # Kiss#


Pokvarjen gramofon-Bošty Kopron
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kaj je smisel življenja
Reply #204 - 28.10.2008 at 07:02:14
 
Bolje se rima ; dobron gramofon Boštjon kopron  Wink Cheesy Grin Cool Wink Roll Eyes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kaj je smisel življenja
Reply #205 - 28.10.2008 at 12:54:06
 
[quote author=kopron link=992266631/195#204 date=1225173734]Bolje se rima ; dobron gramofon Boštjon kopron  Wink Cheesy Grin Cool Wink Roll Eyes.guote]

Bošty

Lorber v knjigi Zemlja in Luna govori,da je bila prej kokoš kot jajce. Kako misliš ti? Roll Eyes
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kaj je smisel življenja
Reply #206 - 29.10.2008 at 06:44:30
 
[quote author=Sandib link=992266631/195#205 date=1225194846]Boštyxz wrote on 28.10.2008 at 07:02:14:
Bolje se rima ; dobron gramofon Boštjon kopron  Wink Cheesy Grin Cool Wink Roll Eyes.guote]

Bošty

Lorber v knjigi Zemlja in Luna govori,da je bila prej kokoš kot jajce. Kako misliš ti? Roll Eyes


Meni to prej ni bilo jasno, tako kot tudi ostalim zemljanom ne , dokler nisem tega izvedel prek Lorberja od Stvarnika .

Torej, lepo pove, da je bilo najprej jajce, ki ni bilo čisto ptičje jajce , iz katerega se je izvalil šele prvi prič, šele nato je ta izvalil prvo pravo jajce podobno današnjim .

Tako je to lepo razumljivo .

Kaj pa ti meniš o tem ?

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kaj je smisel življenja
Reply #207 - 29.10.2008 at 11:04:38
 
[quote author=kopron link=992266631/195#206 date=1225259070]Alojz in Sandib wrote on 28.10.2008 at 12:54:06:
Boštyxz wrote on 28.10.2008 at 07:02:14:
Bolje se rima ; dobron gramofon Boštjon kopron  Wink Cheesy Grin Cool Wink Roll Eyes.guote]

Bošty

Lorber v knjigi Zemlja in Luna govori,da je bila prej kokoš kot jajce. Kako misliš ti? Roll Eyes


Meni to prej ni bilo jasno, tako kot tudi ostalim zemljanom ne , dokler nisem tega izvedel prek Lorberja od Stvarnika .

Torej, lepo pove, da je bilo najprej jajce, ki ni bilo čisto ptičje jajce , iz katerega se je izvalil šele prvi prič, šele nato je ta izvalil prvo pravo jajce podobno današnjim .

Tako je to lepo razumljivo .

Kaj pa ti meniš o tem ?

Lp


Sočasno večno-sedaj pomeni jajce akumulirano kokoš in sočasno obratno kokoš - jajce. Brez petelina ne gre. Večno-sedaj ni jajca brez kokoši in ne kokoši brez jajca v kurji večno-sedanji življenjski samoreprodukciji. Zakikirikaj Bošty sedaj veš!!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: kaj je smisel življenja
Reply #208 - 29.10.2008 at 11:34:22
 
No, jaz sem vedel že pred tem, torej nekolikoprej, vendar nekoliko drugače kot to razlagaš ti sedaj .  Cool Roll Eyes Exclaim

Pa še ti malo kikirikaj  Wink Cool.

lp  Cool.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kaj je smisel življenja
Reply #209 - 29.10.2008 at 11:37:06
 
Boštyxz wrote on 29.10.2008 at 11:34:22:
No, jaz sem vedel že pred tem, torej nekolikoprej, vendar nekoliko drugače kot to razlagaš ti sedaj .  Cool Roll Eyes Exclaim

Pa še ti malo kikirikaj  Wink Cool.

lp  Cool.


Zakaj potem furaš bedastega Lorberja naprej?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 19