Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 40774 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
kukiji
08.05.2001 at 20:50:41
 
sm glih neki objavu na drogartu pa dam še vam za prebrat

iz lastne izkušnje vam povem da so kukiji zelo hudi kadar se jih preveč naješ. jest sm se jih sredi poletja preveč najedu tm 10 kosov (in vsi sodelujoči), zaradi gluposti ampak je pač tko mogl bit. oni (kukiji) so bili zelo močni, saj so kolegi jedli po enega in je bilo 'kr u redu, dva sta bla pa že kr mal preveč ponavad'.
v glavnem, pod tako hudo dozo rastline moči, so se energije začele intenzivno mešat, pogovarjal smo se pa itak hude stvari, kot se jih ponavadi pogovarja, kadar se pogovarja na rastlinah moči (če se ne leti - si lahko preberete kako to zgleda) in ker so bile energije precej različne so mi začele dogajat dogodivščine (filingi) po glavi. teh dogodivščin mi še noben do danes ni pametno obrazložil, dogajajo pa se mi še danes. v začetku sem se tega ustrašu (eni so me celo skor za v polje že določl) zdaj pa sem že kar malce navajen in kadar se mi začnejo dogajati poskušam določiti od kje to pride. še danes ne vem točno se mi pa hudo dobr že zdi.

ah sm pozabu; to je bla ena od stvari k so me takrat tolk 'zmaknle' da danes lahko tuki skupaj tipkamo, če me nebi bi mene verjetno ne bilo kle; al pa tud; no ja jest bi bil kle ampak vsi vi bi bli drugje.

lahko pa si preberete recept za kukije na moji strani.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: kukiji
Reply #1 - 09.05.2001 at 09:48:07
 
Opiši kaj se ti dogaja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #2 - 09.05.2001 at 10:15:23
 
jah
kot eno 'praskanje' po glavi, ponavadi po sedmi čakri, včasih pa tudi po malih možganih. res redko pa 'pritisk' ali pa 'žganje' to drugo dvoje predvsem po malih možganih.
edino kolkr tolk logično pojasnilo sem dobil od sandija ki je reku:
odprl si si kanal, moraš ga zapret!
kakšen, zakaj, kako ... nič.
to.
kanal - zapret.

jest sm se pa že navadu in kadar me nič ne praska dlje časa - dan - več dni - mi je že mal dolgčas --- pa tudi forum ponavadi takrat bolj stoji kot ne Smiley

če te pa še kje zanima pa praš  8)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: kukiji
Reply #3 - 09.05.2001 at 10:17:53
 
Ne vidim razloga, da bi ga zapiral. Pomembno je le, da stvar lahko kontroliraš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #4 - 09.05.2001 at 11:11:48
 
hmmm
ne morem kontrolirat; ko praska praska, ko ne ne.

edino poleti ko me je to (zelo) motilo in mi je model reku da naj svoj (vele)projekt (cilj - raj) za ene 5 let prekinem, sm mal lahko kontroliru s tem ko sem zaklenu direktorij gapes, da kdor je hotu brat je mogu me prost za password. pa ni itak nč pomagal, no ja mal manj me je praskal.
je bil clo tak hec kadar sm pohu me je praskal čist, al pa bolj, ko nisem me ni nič, včasih pa tud čist. tko da sm takrat sredi poletja nehu pohat čist zaklenu sajt  ----  pa me je še vedno praskal - sicer manj, ampak me je.

in me še dons, neglede al poham al ne. me pa kot po pravilu bolj če potegnem kakšen dim - se telo spomne unga večera ko se je vse začelo pomoje -- al kwa pa vem .... kdor ve naj pove
xe xe xe
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: kukiji
Reply #5 - 09.05.2001 at 11:41:28
 
Mislim, da skozi tebe teče ogromno energij, ki jih potem manifestiraš. Začni pisati knjigo  ali pa slikaj. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #6 - 09.05.2001 at 12:36:33
 
jebeš knjigo;
ona stane;
pišem sajt;
on je zastonj za ljudi ki ga/jo hočejo brat - se učit.
mogoče bomo enkrat ko bo začelo primanjkovat denaraja po sajtu napisal knjigo in jo prodajal, za tiste ki berejo knjige in nočejo brat sajtov.

pa če bi hotu reference na vse na kar se sklicujem (kjer sem določeno stvar izvedu) pisat v knjigo lahko začnem delat zbirko knjig ... tko je bolj izi, sam dodajam in stvar raste, raste, raste ... kr probi enkrat začet brat ... pa boš vidu kolk je tega. pa zihr kej še ne veš
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: kukiji
Reply #7 - 09.05.2001 at 16:40:28
 
Grin Grin Grin Grin
Njami, Njami, ....
Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: kukiji
Reply #8 - 14.05.2001 at 15:58:36
 
Je za puding tudi kak poseben recept, ali je dovolj, da vse skupaj prevreš skupaj z mlekom?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #9 - 14.05.2001 at 21:13:54
 
narediš beng (mleko s thcjem) in pol puding
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #10 - 17.05.2001 at 10:43:26
 
včeri sm bil na reikiju in smo najprej mel meditacijo ki potegne energijo iz zemlje in nafila z njo telo, potem potegneš energijo iz vesolja od boga oče/mati in ti ta zapolni telo in ko se pri srcu srečata, začne rastajat roza krogla ki se širi. ko se krogle od vseh sodelujočih zlijejo v eno kroglo, nato začnemo sodelujoči v kroglo postavljat vse ki se nam zdi da potrebujejo ljubezen/pomoč, in valjda ko sem nametu notr vse ki so mi blizu sm dal notr še vse ki jih poznam.

in pol smo začel z reikijem
in smo enga posedl na sredino in mu na daljavo (~2m) pošiljal reiki. mene je že prej mal bolela glava, bolečina pa se mi je izmenjevala s 'praskanjem' kar se pogosto dogodi, pač če zaprosim angele in boga naj mi skinjeo praskanje me ponavadi potem začne bolet glava. če pustim da mine (praskanje) pač ne.
no in med reikijem me je vedno bolj praskalo, ko pa je prišla vrsta na mene in so mi vsi dajali reiki, me je začel praskat k brata, tko skor pol glave me je praskal.
pol se mi je pa reč počasi prevesila v precej (ne)krasen glavobol.

in pridem dons zjutri na forum in odkrijem da ste pisal (in seveda bral) k prasci. da na recent postih sploh ne obstaja več thread ki sem ga že prebral. in seveda imam ceu deu da vse preberem.

e in me še tole zanima če kdo ve ali je možno da od preveč energije (četudi dobre) boli glava?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: kukiji
Reply #11 - 17.05.2001 at 10:48:53
 
govorim iz teorije (sri Aurobindo) je to cist mogoce in normalno, vedno ko hoce kej vstopiti v nas tudi ce je to bozja sila nas lahk boli glava,
ni panike veseli se Grin
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: kukiji
Reply #12 - 12.09.2001 at 21:46:56
 
Ja govorim jest tudi iz teorije Osha- itak je energije povsod okoli nas, in od preveč energije te niti ne boli glava, si mel mogoče kake druge občutke...
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kukiji
Reply #13 - 12.09.2001 at 22:47:14
 
hmm ne vem pomoje ne - kr dobr vem kdaj me glava boli.
sicer pa za praskanje obstaja še nekaj razlag:

hočeš nekomu pomagat pa on noče in zato 'praska'

imam dvignjene 'ščite', kadar praska, so me / ste me / sem se  ujel na ego učitelja
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: kukiji
Reply #14 - 12.09.2001 at 22:57:58
 
Sicer pa si že bral Osha!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3