Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 73929 times)
andrej ml.
Guest




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #15 - 26.02.2003 at 16:03:49
 
aquote author=gape link=board=samanizem;num=988310550;start=0#0 date=04/26/01 at 20:42:30]obstaja precej rastlin moči, rastlin, ki omogočajo zbližanje z bogom in čiščenje vzorcev.
Ibogain je ena od njih. Ima pa lastnost da je ena od močnejših. je močna hitro in učinkovita.

Ibogain se med drugim uporablja za zdravljenje odvisnikov. nekaj časa smo mislili da ibogain - duh - odpravi odvisnost, danes pa se zdi za iboga bolj odpravi odtegnitvene simptome, kot odvisnost. za ozdravitev od odvisnosti se mora človek odločiti sam. še vedno.
http://www.gape.org/iboga/
[/quote]
Shocked ??? ??? ??? Undecided Kiss Cry ??? ??? ???TEXTTEXTž



kje bi se dalo kupit ibogo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #16 - 26.02.2003 at 16:04:44
 
oglasnik?
salomonov?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MortiMer
Ex Member




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #17 - 16.03.2003 at 14:07:48
 
Ej skorej zdi se mi, da da je tale topic odveč, ker izkušnja Iboge je tako zlo neopisljiva, da jo je potrebno it sprobat kar sam.

Jest npr. preden sem zadevo sprobal, sem si marsikaj predstavljal da se bo dogajalo. Samo potem pa se je zgodilo... nekaj povsem lahko bi rekel norega. Tisto kar sem si prej predstavljal so bile samo neke moje uboge mentalne predstave (večinoma napačne). Potem pa se mi je dogajalo s kožo, kostmi, srcem in mojo dušo.

Tisto k je reku prej mp3ce "bit pripravljen umret" to tam čez ni tako grozen (al pa je še bolj grozen  Undecided), k se ti sam trip zdi bolj zastrašujoč od same smrti, pa tu ne mislim v negativnem smislu, k smrt tako ali tako čaka vsakogar, da pa obstaja sila, ki te lahko popelje onkraj te smrti je lahko samo ohrabrujoče.

Kar se tiče avre na tripu.... Hm zgradba človeka gledano energetsko je zelo zanimiva.... Sej so avre ampak, vsako posamezno bitje je tako abstraktno in zanimivo, ... vsako bitje ima svojo zgodbo ne, k je edinstvena in vsak ima svoj lasten abstrakten boj da spozna samega sebe oz. boga. To kar se pojavlja v ezoteriki kot avre in blokade v avrah se mi zdijo samo kot neka splošna navodila, ki delujejo v prvem rezdredu osnovne šole, kmalu pa je čas za ... No zdej se mi zdi da sem malo zapretiraval  8). Hotu sem povedat samo to, da sem bil pred tem tripom v prvem razredu osnovne šole po njem pa sem diplomiral Kiss



Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #18 - 31.03.2003 at 20:05:02
 
Hehe... coool... jah, tole, da sem bil pripravljen umret... res sem se tko počutu, in pol me sploh ni blo več strah umret (tko da sem moral pol kr neki cajta zlo pazit, da se nisem v kakih hribih al pa z avtom razsul Grin), ampak, maš prov, čeprav se mi zdi to zavedanje kar nujno, pa ne sam za ibogo, ampak za vse, kar počneš v lajfu. Je pa res, kot pravš, vsakemu da trip tist, k rab, in je neopisljivo in nepredvidljivo (en moj frend je šel 2 krat in je blo čist drgač). Je pa zanimiv, kako so se mi v času after začele uresničvat stvari.
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Bruna
Guest




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #19 - 02.04.2003 at 13:38:11
 
Jest bi ponovila vprasanje od prej - kje bi se dalo dobiti ibogo?? Predvidevam, da to ni Salomonov oglasnik - a ne, Gape!?
cau
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #20 - 02.04.2003 at 14:04:06
 
Mene pa zanima a ste to sami pojedli  al ste imeli koga treznega, da vas je čuval ijn kolk časa traja en trip?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
MortiMer
Ex Member




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #21 - 02.04.2003 at 15:14:47
 
V času tripa je OK, če je nekdo npr. nekje v sosednji sobi in te pride npr. vsako uro ali dve pogledat če je vse OK.  (k se dogaja da eni bruhajo in je treba tud kaj počistiti)

Sama prisotnost osebe v istem prostoru pa ponavadi zelo moti, tudi recimo glasba ali kakršnakoli svetloba. (mora biti čista tema in priporočam tudi zatemnjeno okno, da ko pride zjutraj sonce da ne moti, ker pri meni je trip trajal recimo 2 dni preden sem lahko šel nazaj brez skrbi med ljudi.)

Drugače pa tako, najintenzivnejši del tripa je trajal kake 4 ure, potem pa še kakih 8-10 ur preden sem lahko recimo sploh hodil. Potem pa še kak dan da se stvari dogodijo do konca.

Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #22 - 02.04.2003 at 15:23:55
 
Quote:
Hotu sem povedat samo to, da sem bil pred tem tripom v prvem razredu osnovne šole po njem pa sem diplomiral Kiss


Pa je pri tebi tud blo tako, da si potem zadeve ozaveščal kasneje, kot pravi MP3CE? Recimo, ker diploma sama po sebi ni kaj dosti; jo je treba znat v življenje prenest? Daj plese, podeli kakšno spoznanje z nami.

MP3CE, mene še vedno muči tisti črni na koncu. Grin. Sem si uboga, a ne?
Back to top
 
 
IP Logged
 
MortiMer
Ex Member




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #23 - 02.04.2003 at 17:48:10
 
Hočem rečt, da ko imaš enkrat diplomo v žepu se ti piše zelo svetla prihodnost (sploh so mame vesele če jo imaš)  Grin Angry ???

Iboga ti da zelo močan stik z abstraktnim delom sebe. Jaz to imenujem abstraktno, ker je ta del neulovljiv, nepredvidljiv, zanimiv, magičen in povsem se zaljubiš v njega, no ne tako kot narcis, čeprav je ljubezen prisotna, ampak čisto celostno veš da si to ti in to ti je navdušujoče. Pozabiš na to da obstaja tisto vsakodnevno nenezadovoljstvo nad samim sabo.

Ker pa je ta človeška civilizacija tako narejena, da drži ljudi ujete, in jih pušča na stopnji psihološkega razvoja tam malo nad živalmi (včasih so celo živali bolj kul, k za njih skrbi najboljša mama - Narava). Pa s tem mislim tud in predvsem na ta naš zahodni razvit svet. Človeštvo bi že zdavnaj lahko imelo razdelano etiko pravilnega načina življenja in bi strogo kaznovala kršilce te etike.

Tako pa se na vsakem koraku srečuješ s samimi iluzijami. Vse v tem človeškem svetu polni človeka z banalnostmi, od izdelkov v trgovini (jaz bi npr. z zakonom prepovedal prodajanje nekvalitetnih izdelkov), do služb (tu bi grdo kaznoval tiste, ki ne nudijo kvalitetnih pogojev za delo - tu pa mislim na tako kvaliteto, ki je recimo trenutno v Sloveniji skoraj ni), televizije... Ne mislim, da je tukaj vse mimo, ene 10% je dobrih stvari.

Ker sem recimo jaz, in tudi drugi po mojem mnenju, bombandirani z cca. 90% banalnostmi vsak dan, je zelo težko vzdrževati stik s tistim prvinskim, notranjim, čistim, abstraktnim delom samih sebe, ker se te banalnosti lepijo na človeka kot mrtvaška umazanija.

Tko da iBOGa je meni dala predvsem en tak zelo trezen in trajen vpogled v to našo civilizacijo, kjer je večina ljudi pravzaprav bolana. Kar pa se tiče diplome pa ti sama po sebi res nič ne pomeni. Če ne uporabiš znanja in vpogledov, ki si jih dobil, ti diploma ostane samo kot papir na katerega si lahko ponosen celo življenje ampak na koncu ti prav nič ne pomaga.

iBOGa ti jasno reče, da je potrebno spremenit način življenja in da ni vredno da bi zaradi denarja in moči (in še to ponavadi zaradi nekih drobtinic) prodal svojo dušo. Jest mislim da če se odločiš in če zadost prisluhneš samemu sebi, se pravi tisitemu kar bi v resnici rad počel v življenju in če v tem vidiš izpolnitev in notranji mir potem se pot počasi začne odpirati in postaja vse bolj oprijemljiva.

Tukej mi pride na misel ena misel od Don Huana (Carlos Castaneda); o abstraktem boju človeka za svobodo, ki se mimogrede nikoli ne konča...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #24 - 02.04.2003 at 17:54:19
 
Mortimer, to si pa lepo povedal. Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #25 - 02.04.2003 at 23:57:26
 
Quote:
Jest bi ponovila vprasanje od prej - kje bi se dalo dobiti ibogo?? Predvidevam, da to ni Salomonov oglasnik - a ne, Gape!?
cau

mi je žal ... ampak jest ti druge informacije ne morem dat ... mi smo jo takrat dobili za namene raziskave.

od tuki
www.gape.org/iboga
boš pa neki linkov najdla, kjer mogoče dobiš kakšno informacijo več ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Bruna
Guest




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #26 - 03.04.2003 at 08:46:36
 
Thx! Sem ze kontaktirala Ustanovo Ibogo, pa nic odgovora  Undecided. Ampak kdor isce, ta najde..vse ob pravem casu..
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #27 - 03.04.2003 at 10:23:21
 

Quote:
Človeštvo bi že zdavnaj lahko imelo razdelano etiko pravilnega načina življenja in bi strogo kaznovala kršilce te etike.


Kdo bi pa po tvoje kaznoval kršilce? Oziroma določal etična pravila? Jaz mislim, da le Vesolje lahko in masovno se to prav zdaj dogaja, da se človeštvo mora učiti etike od Vesolja, v katerem vlada popoln red. Med mnogimi tudi Dalai Lama veliko piše o etiki in sočutju. Žal je pač tako, da večina ljudi ne sprevidi, dokler mora, dokler jih Življenje ne prisili. Tebi se je vpogled zgodil pač že prej, zato maš tud določeno odgovornost, če ne drugega, se moraš naučit potrpežljivosti.

Verjamem v določenost. Kaj pa ti?

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #28 - 03.04.2003 at 11:19:41
 
Etična pravila so že zdavnaj bila narejena, vendar pa se jih le malokdo drži.

Z moralnostjo se odpovedujemo svojim prednostim, tega pa nočemo.

(pravica in moč sta že od nekdaj izenačena)




lp
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
MortiMer
Ex Member




Re: ibogain - rastlina moči ?
Reply #29 - 03.04.2003 at 12:12:12
 
Kar se tiče etičnih pravil, je tko, da pogrešam eno pametno raziskavo za naš sodoben ali recimo moderen način življenja.

Kje so zanke, kaj je dobro kaj je slabo.

Modreci kot so Dalaj Lama ali Sai Baba so kot neki taki generalni "svetilniki", ki kažejo pot, in ločujejo zrno od plevela. Samo človeško življenje je sestavljeno iz milijon malenkosti, ki so zelo pomembne.

Pa ne mislim se recimo vtikati v življenje posameznika in mu določati kako bi moral živeti, samo rad bi, da se naredi ena raziskava, ki bi se dotaknila vseh pomembnih področij človeškega življenja in, da bi se naredila jasna razmejitev med stvarmi, ki človeku pomagajo in med tistimi, ki človeku škodujejo.

Skozi to, mislim da bi se pokazala tudi jasna pot ven iz te človeške ujetosti, k mislim da bi se skoz to izkristaliziral en tak moderen "way of life" kjer se ne bi bilo potrebno mučeniško odpovedovat svarem zarad moralnih načel, ampak zarad tega ker bi z odpovedjo prišle v življenje človeka druge boljše stvari, ki ga nebi peljale v pogubo amapk v svobodo. Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5