Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 17911 times)
S.
Guest




Re: Referendumska energija
Reply #45 - 15.06.2001 at 09:40:42
 
Dogaja se, dogaja...
Sem malo meditirala, kako je dejansko vesolje res sočutno do tistih, ki še ne vedo, kdo so. S vprašanjem nam tako očitno nastavlja ogledalo... Ko bi le čim več ljudi zvedelo, kdo so. I whish. Potem bo referendum vreden stroška Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: energija
Reply #46 - 02.08.2002 at 17:52:31
 
VERONIKA ! tvoj fant je VAMPIR !  Undecided

nažalost je eden izmed tistih ki izsesava tvoje dobro razpoloženje da ublaži bolečino ali tesnobo v sebi...

sicer pa sem prebral nekaj knjig na to tematiko in najbolj efektivna metoda naj bi bila VIZUALIZACIJA bele piramide ki ščiti in reflektira negativo v svojo točko izvora... sicer sem poskusil pri eni moji prijateljici in najbolj efektivno od vsega je bilo : DA SEM PREKINIL VSE STIKE Smiley))

hmmm morda pa bo tebi meditaijca in vizualizacija kaj pomagala Smiley)))

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: energija
Reply #47 - 02.08.2002 at 18:31:44
 
Uf hvala bogu da imamo vede, s katerimi se da na hitro razložiti te tegobe ki delajo nekaterim take preglavice.
vampir, ja seveda. kaj sem potem jaz, če mi nihče ne more vzeti energije, razen če mu slučajno dovolim(včasih to naredim iz zvedavosti). ni jemanje energije, je pač manipulacija, ki prihaja v večih oblikah, nekateri pač kot Veronikin fant pač z agresijo in obtoževanjem, a če doseže svoje, je verjetno tudi ta način za nekatere pravi. Manipulira se z ljudmi ki so šibki-beri pomanjkanje samozavesti in tistih, ki se iščejo in niso kompletna oseba. To je drugi vidik situacije, različen vašemu, pa mogoče nič slbši, zame-boljši.
S. :
vesel zate, da te je vesolje sprejelo k sebi, a zaradi tega ti ni treba pljuvati po drugih, ki ne priznavajo teh teorij in so tudi našli sebe, drugače kot ti, pa vseeno ne pljuvamo po vas, ki ste v razmišljanju drugačni, a vseeno dobri.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: energija
Reply #48 - 02.08.2002 at 19:03:07
 
in zakaj dela?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: energija
Reply #49 - 03.08.2002 at 00:26:59
 
THOT

hmmm preveliko zaupanje v tvojo neranljivost je tvoja šibka točka !

upam samo da boš to spregledal preden te bo nekdo ravno tukaj ko najmanj pričakuješ začel obdelovati in izsesavati...

pa lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: energija
Reply #50 - 05.08.2002 at 11:52:15
 
Dolphin, to ni zaupanje v mojo neranljivost, je samo opis dejanskega stanja, ki se ga zavedam. In iz tega ne delam šare, tako pač je.
Gape je bilo vprašanje namenjeno meni?
Če je bilo namenjeno meni, je odgovor ker se zavedam.
LP
T.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Referendumska energija
Reply #51 - 05.08.2002 at 12:19:27
 
Quote:
Dogaja se, dogaja...
Sem malo meditirala, kako je dejansko vesolje res sočutno do tistih, ki še ne vedo, kdo so. S vprašanjem nam tako očitno nastavlja ogledalo... Ko bi le čim več ljudi zvedelo, kdo so. I whish. Potem bo referendum vreden stroška Roll Eyes

Thot wrote on 02.08.2002 at 18:31:44:
S. :
vesel zate, da te je vesolje sprejelo k sebi, a zaradi tega ti ni treba pljuvati po drugih, ki ne priznavajo teh teorij in so tudi našli sebe, drugače kot ti, pa vseeno ne pljuvamo po vas, ki ste v razmišljanju drugačni, a vseeno dobri.
LP
T.


Hej, Thot. Tisti S. sem bila kot nadebudna začetnica pred dobrim letom tukaj. In res si me dobil, tudi sama sem ponavadi alergična, če kdo v pogovoru ne vključuje sebe zraven oz. je projecira 'zadeve' v 2. ali 3. osebo. Ne vem, kaj mi je bilo Grin. Ampak to ni bilo nobeno pljuvanje po drugih, ampak iskrena želja, da bi čim več ljudi izvedelo kdo so - vključno z mano. Roll Eyes Wink.


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: energija
Reply #52 - 05.08.2002 at 13:18:15
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Thot
4
****
Offline


Posts: 331

Re: energija
Reply #53 - 06.08.2002 at 10:32:59
 
Zvezdica zvezdica, hmmmmm. A takšna si bila eno leto nazaj. Me veseli, da si se spremenila, resno. Pa čeprav te ne poznam, se mi zdi da si napredovala veliko. Fino, fino. Grin
LP
T. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: energija
Reply #54 - 06.08.2002 at 10:38:36
 
Eh, sploh se nisem spremenila. Še vedno sem ista Grin. Le energija ni statična.

LP tudi tebi Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: energija
Reply #55 - 06.08.2002 at 22:05:18
 
o ... fluktuacija energij... a ni to dobra tema za topic ??? Smiley))
Back to top
 
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: energija
Reply #56 - 07.08.2002 at 11:32:35
 
Sam tole z energijo pa deluje, ker včasih ko objamem kakšno bejbo, prav čutim, kako sem poln energije, čeprav potem tud ona pravi isto, tko da bo to bolj izmenjava energije.
Je pa res, da sem pred leti, ko so bili ti strašni potresi, sem čutil, da se nekaj dogaja, saj sem se ponoči zbudil točno ob uri potresa in to večkrat, tako da sem zjutri takoj preveril poročila in je bil res potres.
No zdej je to minilo, hvalabogu.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
DolpHiN
3
***
Offline

A wet kiss to you 2 :)

Posts: 112
Slovenija, maribor
Gender: male
Re: energija
Reply #57 - 07.08.2002 at 14:14:26
 
čutil potres ?
hmmm meni se je zgodilo do sedaj dvakrat da sem začutil in sicer obakrat smrt bližnje osebe...

prvič ko je umrl moj najboljši frend, takrat se spomnim da sem se prebudil in imel občutek kot da se nekaj dogaja z njim... in potem sem izvedel dan kasneje od njegove matere da je umrl...

drugič pa se mi je zgodilo par let nazaj ko sem bil na morju... isto sem se predramil iz sanj, in potem zjutraj sem imel občutek da moram domov... in sem spakiral in šel... domov sem prišel dve uri prepozno... tako da se nisem mogel posloviti od babice...

mogoče se meni dogaja le ko se dogaja kaj z ljudmi na katere sem čustveno navezan... ne vem

sicer pa ali je to povezano morda z pretrganjem energetskih vezi med dvema osebama ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4