Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 4956 times)
sue
1
*
Offline


Posts: 10

Gender: female
letenje
05.04.2001 at 22:31:46
 
Ja, po drugem ogledu filma Prezeci tiger, Skriti zmaj, sem na troli, ko sem se peljala domov slisala pogovor dveh oseb o tem filmu. Kritika je padla na letenje, ces, da ga je bilo prevec in da je bilo nerealno. Mar res? Zakaj? SmileyZakaj bi bilo leteti nemogoce, zakaj nerealno, zakaj bi bilo to zgolj iluzija in sanje mnogih? Tako kot je rekel moj fant; letenje moras vzeti v zakup, torej ves, da bodo leteli, vec, ko letijo bolj je to res in normalno. "Ja, res je." SmileyTorej, tako kot ne moremo vedeti,da smo tu. Mar vemo ali zgolj verjamemo, ceprav je verjetje predpogoj moznosti vedenja, da smo tu? Zakaj torej nekateri opuscajo moznost tega, da ljudje lahko letimo, tako ali drugace?V taki ali drugacni energiji?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Grega
1
*
Offline

PEACE TO YOU ALL!!!
Posts: 16

Gender: male
Re: letenje
Reply #1 - 05.04.2001 at 23:06:13
 
...to se tut jaz sprašujem zakaj si ljudje sami postavljamo meje ???...po moje lahko vsak leti če tolk verjame da lahko sam morš tolk fejst verjet da že na koncu veš da lahk letiš..bojda se da brez hrane tut živet, sam morš verjet drgač umreš,
pa tut da si živ veš,če ne bi vedel ne bi bil živ...-a je že kdo probal letet Grin
-si morm film ogledat!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: letenje
Reply #2 - 06.04.2001 at 23:23:29
 
to vse so vzorci, ki jih imamo sami in jih delimo z drugimi
http://www.gape.org/gapes/prispevki/resniceg_izvl.htm
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: letenje
Reply #3 - 06.04.2001 at 23:48:02
 
Jaz bi pa skupaj z vami odletel na neko dogovorjeno mesto.  Recimo da je to predpriprava za tisti TEST, o katerem se dogovarjamo ze pol tretje leto.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: letenje
Reply #4 - 07.04.2001 at 08:01:33
 
Andres, kaj si s tem mislil, da skupaj odletimo? Mislis z AP?  Z A.jem sva se nekaj menila glede tega. Stvari se lahko, kar se mene tice, lotimo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: letenje
Reply #5 - 07.04.2001 at 18:18:38
 
Tudi midva z A. jem sva se nekoc ze pogovarjala o tem, oziroma sva si izmenjala mnenja v starem forumu.
Jaz predlagam, da se dogovorimo za neko uro na nekem mestu ki ga poznamo vsi. Potem se tam srecamo. Smo skupaj,  kaj vem kaksnih 15 minut in si zatem tu na forumu izmenjamo izkusnje, oziroma se razpisemo kaj ali kako je posamezni videl ali obcutil.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: letenje
Reply #6 - 07.04.2001 at 18:20:32
 
Mislim, da je to izvajanje primernejse ob delavnkih, ker so tukaj na forumu nekateri, ki imajo priklop samo v sluzbi.
!Joj kolk velik je za podelat!!! Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: letenje
Reply #7 - 09.04.2001 at 08:34:43
 
Se strinjate, da poizkus izoblikujemo naprej na Izventelesnih izkusnjah?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: letenje
Reply #8 - 09.04.2001 at 15:42:39
 
Ja Urban, ni problema, samo naj se narod najprej vpise kdo bo sodeloval. Jaz sem za.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: letenje
Reply #9 - 12.10.2001 at 21:46:20
 
Jest sem tudi za.

Plac pa je ???
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: letenje
Reply #10 - 15.05.2002 at 13:43:53
 
lepo vas prosm no......ja kaj pa Castaneda reče o tem .....baje da sta ena dva cervenika tip in pi..... oba levitirala k norca k sta se srečala ........ampak to baje po resničnih sv.Dženk al kaj je biu en Frenčišek........pa še ena bejba ......levitacija kt oblika letenja ......ampak to kar smo vidl pa u skakajočem zmaju in plavajočem tigru .......to je pa za posrat smešno.......doma mam ful veliko kolekcijo tovrstnih kung-fu filmou ......ker sem biu fen tega v mladih letih in pousod letijo ...... slišm da je Ryan air propadu ravno zarad kitajceu k baje da sploh ne letijo na rednih letalskih linijah amapak sam skočjo do Amerike .......in nikjer dnarja od vozounic.....

Al pa u Monthy Phytonu je biu eden k je hotu preskočt Rokavski preliv s cekarjem ceglou od sponzorja. Vse je možno moji dragi .......ampak vse ima svoje meje .....seveda za vsakega izmed nas v vsakem trenutku......meje so .......in nemogoče je vse kar ne moremo storiti ta hip ali pa celo jutri.


Zato ....potrpljenje in ne sanjajmo predaleč .......kajti mnogo jutrijev še epride

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1