Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 7229 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Starodavna znanja
03.03.2001 at 19:40:07
 
že velikokrat sem tole hotu s kom malo razpredat pa ni bilo nikogar okrog; dobr razen saše, ki je delal doktorat o inkih in ga ne brigajo te čudaške teze ampak bolj tisto dokazano t.j. uradna resnica in to

sm pa zdej naletu na en hud članek (spet) ki je zaobjel ogromno tega; me zanima kaj pravite
http://www.gape.org/gapes/pametni.htm#plovila
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Abramelina (Guest)
Guest




Re: Starodavna znanja
Reply #1 - 12.03.2001 at 09:00:26
 
ZDRAVO!!!  Smiley

Ali veš, da so Sumerci verjeli, da v vsakem kamnu živi duh in da lahko nanj duhove tudi pripelješ?
Tako so v takratnih časih kamne slavili in ustvarili mnoge kamnite oblike ( imenujmo jih talismane), ki so ji pripisovali čudežno, magično moč.
To je le ena izmed pozabljenih starodavnih skrivnosti, ki je obvladovala del tedanjih magikov...
In kaj praviš o kamnih ti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: Starodavna znanja
Reply #2 - 12.03.2001 at 09:13:42
 
Omenil bi veliko Keopsovo piramido in sporočilo, ki sem ga dobil, ko sem izvajal AP v Veliko piramido. "Človeštvo še ni dovolj razvito, da bi doumelo pomen in skrivnost piramid. Razkritje se lahko pričakuje šele, ko bo prišlo do novih prelomnih  spoznanj na področju računalništva in digitalne tehnologije."
Sklepam, da obstaja določena analogija med digitalnim svetom - računalnikom in samimi piramidami.  Kaj pravite?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Starodavna znanja
Reply #3 - 12.03.2001 at 09:33:03
 
končno
sm mislu da to nobenga ne zanima;
zihr je v kamnih veliko, sej imajo podobno sestavo kot kristali, ki jih je najlažje sprogramirat (btw, a koga to zanima, programiranje (nematerialne) želje v kristalno mrežo, in to). če pa vzamem analogijo da se da kristale programirat mi je logično da so magiki v starih časih programirali kamne, saj je bilo ljudem tudi takrat verjetno težko razložit da lahko magik s svojo močjo - pametjo vpliva na razvoj dogodkov, če je pa naredil talisman in ga posvetil in to, so ljudje verjetno lažje verjeli.
uglavnem kamen je tako kot vse ostalo samo vibracija in ni razloga da bi ga moral tretirati drugače - kao neživo naravo al pa kej.

urban: valjda obstaja analogija. VSE JE ENO (in isto)!
če prebereš članek zgoraj boš vidu da so odkril za ogromne kamne (tihuanaco, egipt ...), da so bili v prejšnjem agregatnem stanju tekoči, in da take sestave ni v nobenem kamnolomu daleč okoli. verjetno je v tem skrivnost piramid - kako in zakaj so one zgrajene. Power of mind -> komunikacija z oddaljenimi galaksijami - ojačevalniki signalov - vibracij ...

se mi pa vedno bolj zdi da bomo skozi digitalne računalnike odkrili kako v bistvu deluje program po katerem deluje vesolje - je bilo ustvarjeno tudi. kajti vse je vibracija - nihanje - 0,1. človeštvo še ni dovolj razvito, nekateri pa so že!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Grega (Guest)
Guest




Re: Starodavna znanja
Reply #4 - 17.03.2001 at 14:38:00
 
Potemtakem bi se dalo sprogramirat tud vsak material s kristalno mrežo da bi imel boljše specifikacije npr. v metalurgiji- zelezo z vecjo trdnostjo ali zilavostjo ali...

Me zanima ce bi se dalo naredit kak test glede tega...
Slisal sem ze da so programirali vodo, vec si lahko preberete na strani:
[url][/url]http://ai.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/vodainfo.htm

Ce kdo ve kako bi se dalo to delat al pa ce ve kaj o orgonskih topovih s katerimi se programira steklo naj kej napise pliz...???
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Starodavna znanja
Reply #5 - 17.03.2001 at 15:16:55
 
hja ne vem če bi se dalo sprogramirat material da bi imel boljše specifikacije. mogoče pa tudi.
to s programiranjem je precej odvisno od stopnje razvitosti posameznikove zavesti se mi zdi.
jest samo približno vem kako programirati kristalno mrežo. en konkreten material pa sprogramiraš verjetno precej podobno, tj s pomočjo misli in simbolov.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Grega (Guest)
Guest




Re: Starodavna znanja
Reply #6 - 17.03.2001 at 23:56:31
 
No tukaj sem zbrskal en članek kako programirajo oziroma informirajo vodo in s tem spremenijo njene fizikalne lastnosti! -zadeva poteka tako da najprej sprogramirajo steklo(kristali se dajo bojda dobro programirat) v tem primeru kozarec z nekimi orgonskimi topovi, in preko tega kozarca se sprogramira tudi voda, ki je v njem...bolj zdrava itd..
ce koga zanima sem zbrskal neki na http://boa.czp-vecer.si/7d-2000F/default.asp?kaj=2&id=136543... no kar me zanima je, ker se nimam tako razvite zavesti da bi se mentalno poigraval s informiranjem materije, kako delujejo tile orgonski topovi...ali se tud steklo spremeni po fizikalnih lastnostih ko ga programirajo...
 ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Grega (Guest)
Guest




Re: Starodavna znanja
Reply #7 - 18.03.2001 at 00:03:37
 
Pa se neki zelo zanimivega kar se tice starodavnih znanj, in sicer en tip je bojda odkril skrivnost gradnje piramid -gre za telekinezo --no da nebom prevec prostora porabu si poghlejte vec na strani:http://boa.czp-vecer.si/7d-2000F/default.asp?kaj=2&id=121657
-vera gore premika, no v tem primeru skale...Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Starodavna znanja
Reply #8 - 18.03.2001 at 12:06:05
 
bom probu povedat kaj si mislim, ker ne vem.

materiala ne moreš sprogramirat s kristalno mrežo, ali pa tudi, jeklo npr ni kristal ampak je zlitina mnogo elementov tako kot človekovo telo. ne rečem da se tega ne da programirat, ampak take bolj čiste materiale kot so minerali, kristali, voda ... je lažje - so bolj dovzetni za vpisano informacijo.

ko programiraš kristalno mrežo vpisuješ vanjo informacijo (v bistvu informacijo vpisuješ v kristale, kristali so samo razporejeni v mrežo), kot naprimer v vodo vpišeš informacijo s pomočjo misli, besed, napisanega texta (kot Igorjeva stran lepo razloži), orgonskega topa (kako deluje se mi ne sanja in tudi dvomim da boš kje zvedu, se pa s tem modelom menda da zmenit da ti informacijo iz nečesa prenese v te kristale ki so na kozarcih) itd.
ta informacija zapisana v kristalni mreži deluje kot nihanje, ki vpliva na tisto nihanje na katero si ga programiral (interference, resonance in te stvari) in posledica je boljše počutje človeka naprimer.

ne vem zakaj govoriš o premalo razviti zavesti.
na Igorjevi strani lepo piše:
Destilirana voda je dobila besedne informacije. Besede so bile z roko napisane na papir. Popisan papir je bil vložen v kozarec, napolnjen z destilirano vodo in je eno noč stal.

zavest moraš imeti razvito zato da prideš do te informacije - navodil, če bi ne imel dobolj razvite zavesti ti to ne bi bilo dano. to je to. naredi in stestiraj. vgraviraj text v pleh, pa še kakšno tako besedo mu povej pa boš vidu al dela al ne dela a se spremenijo fizikalne lastnosti al ne.

zaenkrat je zadost
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Grega
Guest




Re: Starodavna znanja
Reply #9 - 18.03.2001 at 14:21:54
 
Ja mas prav treba je probat pol pa videt!Smiley

Glede zavesti-ja voda se da rada informirat informacije je pa dobla iz lista list je pa prej mogu clovek zavestno sprogramirat- besede so simboli...in zgleda da se je vibracija prenesla z lista preko našega razumevanja besed ali so dobre ali slabe kako za koga??-verjetno mi sami programiramo material s tem ko si po svoje interpretiramo pomen besed?

Verjetno tistim ki nimajo dovolj zavesti in s tem tudi vere da lahko informirajo oziroma programirajo ne bo uspelo-tisti ne bodo niti poiskusili
tisti ki bomo poiskusili verjetno mormo met nekoliko zavesti in vere že zaradi tega ker bomo probali......Verjetno lahko informiramo stvari ampak le če verjamemo in od vere (bolj se zavedaš močnejšo vero imaš) je odvisno ali nam bo uspelo doseči velike ali majhne rezultate al pa nobenih...
Zdaj je pa vprašanje ali veš da verjameš ali pa samo misliš da verjameš.

No to velja bolj ko ne za vse stvari v življenjune ne sam za informiranje in bi pasalo že pod kak drug subject.Wink


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Starodavna znanja
Reply #10 - 18.03.2001 at 16:44:37
 
ti sam probi, pa sporoč kwa je zgodil, pomoje mora delat.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




piramide
Reply #11 - 04.04.2001 at 18:18:03
 
Bral sem prispevek nekega modela, ki je astralno potoval v piramide. Pravi pa tudi to, da  po Einstainu lahko na določenem prostoru  z dovolj veliko maso, ukriviš strukturo  prostora-časa. Torej bi lahko sklepali, da  so piramide vrata v drugo dimenzijo - drug prostor - čas?
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Starodavna znanja
Reply #12 - 12.10.2001 at 21:32:39
 

Quote:
Pa se neki zelo zanimivega kar se tice starodavnih znanj, in sicer en tip je bojda odkril skrivnost gradnje piramid -gre za telekinezo --no da nebom prevec prostora porabu si poghlejte vec na strani:http://boa.czp-vecer.si/7d-2000F/default.asp?kaj=2&id=121657
-vera gore premika, no v tem primeru skale...Wink



Ja meni tale linkec ne dela!!!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Starodavna znanja
Reply #13 - 16.10.2001 at 10:56:34
 
zadnič sem gledal po tv oddajo o inkih, o njihovi prerkbi kaosa, ki so ga vidli na nebu, ko se je zvezdna situacija spremenila. modeli so, če sem prav razumel, spremenili gibanje zvezd s pomočjo dejanj na zemlji (žrtvovanje enega (čistega)otroka iz vsake province v glavnem mestu in drugega na vrhu gore na poti nazaj domov, da bi ponesli prošnjo bogu.
isto so delali azteki z množičnimi poboji.
ta ki  to raziskuje verjame, da jim je delno uspelo preprečiti kaos na planetu. inke so skozi žrtvovanje izražali žalost, medtem ko azteki strah skozi brutalnost. vse pa je temeljilo na starodavnem koledarju obojih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Starodavna znanja
Reply #14 - 16.10.2001 at 13:12:28
 
sm tud jest gledu to oddajo.

jest sm pa to bl tko šteku, da so oni vidl neki na nebu, in so to interpretirali tako in tako, pač verjetno po nekih pravilih (izkustvenih ponavadi). to jih je pripeljalo do zaključka da bodo šli u pm, ko bo un planet al kaj že šou tam in tam čez/mimo/proč al kako je že blo. in so šli ... jih ni več ... al so bili, tisti ki so si zaslužili dvignjeni - ker so ipolnili svoje delo na zemlji (dvignili zavest) , al pa so se res asimilirali med neka okoliška plemena - kar so tudi se, če drugi ne tisti, ki so ostali dol.
uglavnem ker so VEDELI da bodo šli u pm (drug način bivanja?) so tudi šli, v 80 letih so ustvarili boga in pol, pol pa so pomrli od bolezni ki so jih primesli španci al kdo že, ostale pa so pobil in ostali so se asimiliral - tako uradna znanost.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2