Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 20457 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Sprememba
Reply #30 - 07.04.2001 at 23:22:00
 
itak. vse se dogaja ultra pospešeno. dogodki in sprememba zavesti. planeta in ljudi. energije so podivjale.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Sprememba
Reply #31 - 08.04.2001 at 10:04:11
 
Mogoce res se dogajajo stvari nakaterim ljudem, se posebej ce gres na ezofest vidis same take ljudi (ki si visajo zavest), se nahajas na teh straneh si narocen na Auro itd. in se ti res zacne dozdevat da je nek dejanski prehod v dobo vodnarjev. Potem pa grem na obisk enemu bivsemu sosolcu in opazim da je se vedno tak kot je bil v srednji soli, in spet opazujem ljudi ki res se vedno furajo svoje fore : gremo ga pit, gremo fuzbal gledat, gremo se o avtih pogovarjat...
  Meni ni vsec tista prilika o plevu in zrnju ampak vse tako izgleda. No tak je moj omejen pogled.
  Kaj pa mislite o letu 1012, se res obetajo spremembe?
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Sprememba
Reply #32 - 08.04.2001 at 10:05:18
 
ups 2010 Embarrassed
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Mira
Guest




Re: Sprememba
Reply #33 - 08.04.2001 at 11:31:24
 
Je bil kdo na Anandinem predavanju lansko leto v Lj,oz. meybe kdo ve kako bi prisla do videokaset s tega predavanja? Ena cifra mobica kjer se naj bi jih narocal je bila sicer objavljena v Auri, ampak ne 'slivijo', na redakciji ne vedo nic, novinarka, ki je naredila intervju z Anando pa tud ne...Hm??? Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Sprememba
Reply #34 - 08.04.2001 at 15:51:32
 
Ja cas je podivjal, s tem pa tudi lahko pogledas koliko informacij vec lahko v kratkem casu sprejmemo in koliko vec jih oddamo. O tem so nekateri govorili ze pred leti, a jih  ni nihce resno jemal ali pa jih nismo tocno razumeli. Morali smo torej priti sami do danasnjega dne, ko smo v tem polozaju in ko dobesedno vidimo, cutimo, da vse drvi.
Mogoce si lahko postavimo vprasanje da je taksen tempo zivljenja popolnoma normalna stvar v celem kozmosu, le na zemlji smo imeli neke vrste "slow motion life". Mogoce pa so imeli doloceno vrsto dus za zabite in so jih poslali na Zemljo  kjer se je vse odvijalo bolj pocasi, da so se zaradi zabitosti lahko manj a bolj globoko naucili. Ta dolocen del kozmosa se naj bi med drugim imenoval Zemlja, ki pa je tudi podivjala.


Leto 2012?? Ves nekoc sem delal intervju z zelo zanimivo zensko. V tistih casih 1994 se mi zdi, oh kako cas hitro bezi Grin  Cheesy  mi je uspelo za intervju dobiti zensko, za katero so se potegovale celo vecje svetovne revije. Jaz sem clanek napisal za Auro, sele kasneje pa sem izvedel, da sem imel grozno sreco, da je bila sploh pripravljena govoriti z menoj, saj je dala zelo zelo malo intervjujev na to temo. Razlog. V tistem casu se je to slisalo kot nekaj totalno odstekanega, vendar pa sedaj z vsakim dnem dobiva vecjo veljavo v pristnost.
http://www.nenavadno.com/ufomeet.html

Med drugim mi je omenila, da bodo velike spremembe okrog leta 2012, 13, 14  V redu, to sem ze bral, saj so leto 2013 kot taksno napovedali celo starodavni Indijanci.  

Ta zenska detaljno ne pove nic, vedno znova pa poudarja. Brez panike, imamo vec prijateljev kot sovraznikov.


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Sprememba
Reply #35 - 11.04.2001 at 16:38:52
 
ej kolk zmeri odtavamo iz smeri ki se odpre ane?

aja upam, da ni naš prijatelj odletel, k k se že dolg ne oglasi na travniku, ja pa saj rožice cvetijo bo že prišel... Cheesy

k k mislim o stvareh, ki si jih govoril, pa kar dobre so mi, no pa par vprašanj mam tu še?



Back to top
 
 
IP Logged
 
herby
5
*****
Offline


Posts: 503
SLO - NM
Gender: male
Re: Sprememba
Reply #36 - 14.04.2001 at 12:01:00
 
Malo samokritike. Bral sem knjigo in sem naletel na stavek, ki me je spominjal na moje zelje po spremembi : 'Dejstvo, da postane ucenec nestrpen, je pozitiven dokaz, da si ne prizadeva iz ljubezni, temvec iz zelje po placilu.'
Back to top
 

Why not help one another, makin it much more easier... bob marley
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3