Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 58236 times)
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
regresija
30.03.2001 at 20:50:46
 
Verjamem v prejšnja življenja, verjamem pa tudi, da če kličeš duhove, da se ti oglasijo.
In s tega seldi moje vprašanje. Če kličeš dušo, človeka, ki se je ponovno reinkarniral, in se oglasi, ali mu to kot ponovno utelešenemu kaj škodi?
Tudi s tem sem seznanjena, da tam, kamor gre dušo po smrti, ni časa,kot ga poznamo mi, pa me vseeno zanima. Če je človek v času, ko kličemo njegovo dušo, že ponovno reinkarniran, kako to vpliva na to osebo?
Neumno vprašanje? Mogoče, mogoče pa ne.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: regresija
Reply #1 - 30.03.2001 at 20:56:57
 
pomoje se priklopiš na njegovo dušo, tudi če je že ponovno utelešena. in iz njegove aure črpaš odgovore, saj so oni tam. pomoje je tak program. mi si ga samo ne upamo uporabljat. vpliva verjetno kot just another izkušnja. saj je ravno tako doživeta neglede na to ali je bila doživeta v real lifu ali samo v mislih.
pomoje je hudo (dobro) vprašanje.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: regresija
Reply #2 - 02.04.2001 at 13:14:15
 
Če je duša utelešena potem ne komunicuraš z duhom, ampak telepatsko komuniciraš z osebo!
Pa še to:ni  nujno, da se ti pri komunikaciji z duhom oglasi duh, ki si ga klicala. Veliko astralnih bitij in entitet komaj čaka na pozornost in energijo ljudi in tako se z veseljem predstavijo kot Elvis Presley ali pa kot naš sorodnik. Pri tem je treba biti previden!

PS: Če mi preko maila ali tako zaupaš s kom bi rada komunicirala, ti lahko pomagam Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: regresija
Reply #3 - 03.04.2001 at 12:58:43
 
Oprosti moji neučakanosti, videla sem, da si gor, pa te vprašujem: ali si videl kaj v 'zapisu' in če si, mi prosim poveš, kaj?
S.
Back to top
 
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: regresija
Reply #4 - 03.04.2001 at 13:00:28
 
Napaka. Prosim, če lahko na mail.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: regresija
Reply #5 - 03.04.2001 at 13:39:47
 
pomoje pa ni napaka. to tko mora bit.
NAS TUD ZANIMA!
če je pa res tu mač pa dej po mailu. ampka to ni glih namen tega foruma, da bomo resnice pa pisale v maile da jih bosta vedela samo dva+. namen je da resnico zvemo vsi, da se iz izkušenj drugih učimo vsi. A. temu pravi ose.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S.
Guest




Re: regresija
Reply #6 - 03.04.2001 at 14:33:32
 
Se popolnoma strinjam s tabo, da ni namen foruma pisanje mailov privat, ampak naj bo open sistem. Urbana sem poprosila za nasvet, kako bi kontaktirala s pogrešano osebo - ker mi je osebno to boleče, ne želim javno izpostavljat tega. Ko bo čas za to, pa mogoče... Sama cenim tvojo odprtost, in prosim, da tudi ti spoštuješ drugačnost in verjameš v to, da vsak dela po svojih najboljših močeh.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: regresija
Reply #7 - 03.04.2001 at 16:38:16
 
sprejemam, sej sm napisu če je res tu mač dej po mailu ampak vseeno, tisto kar je splošnih
navodil grejo komot na forum, da si lahko vsi pomagajo s tem. tisto francka franckovič ki je doma tm pa tm daš pa na mail.
govorim generalno ne da bi se glih na tebe kao spravlu. si pač ti to napisala na forum če bi direkt pisala urbanu na mail jest nebi niti vedu. ampak še vedno če je urban kej 'deca', bi vsa tista navodila ki bi ti jih po mailu poslal, potem uredil, pometal francke franckovič ven in objavil na netu.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Urban
Guest




Re: regresija
Reply #8 - 03.04.2001 at 16:47:32
 
V tem primeru ji nisem dajal navodila, ampak sem stvari pogledal sam  in ji samo spoočil tisto, kar sem videl. Če pa koga res zanima o čem je šlo pa naj vpraša Sharon.
Splošno rečeno pa je bil govor o tem, kako navezati stik z umrlimi. Ker vse skupaj ni zahtevno bom o tem napisal v izventelesnih izkušnjah.
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: regresija
Reply #9 - 03.04.2001 at 21:50:27
 
Pa naj bo javno. Mogoče bo pa to tudi komu pomagalo.

Jaz bi rada kontaktirala s svojim očetom in prav zato sem zastavila to vprašanje.

Zakaj gre?

Na moj 20 rojstni dan smo ga pokopali in po tistem sem vsem govorila, da bom rodila otroka in v tem otroku se bo reinkernirala duša mojega očeta.

Čez nekaj časa sem zanosila. V 5 mesecu ali nekaj takega, ko duša vstopi v telo, sem imela nenavadne sanje.

Okrog mene je bilo polno mehurčkov, ko so me mirili, da me ne bi bilo strah. Takrat pa je prišla krogla in se ustavila pred mojim obrazom. Ta krogla je imela moški obraz, vendar nisem prepoznala svojega očeta,ker je imel brado, kar moj oče ni nikoli imel(mogoče iz kakšnega drugega življenja?). Ta obraz se mi je nasmejal in vstopil v mene. Takrat sem se zbudila.

Kasneje sem rodila hčerko.

Prav to me zanima, ali je moja hči moj oče in če bi se njegova duša kdaj klicala, ali bi ji kaj škodovala, če je on.

Če mi lahko poveš kaj več, bom vesela.   ???
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: regresija
Reply #10 - 04.04.2001 at 01:24:36
 
a iščeš pogrešano osebo al kaj?
a si mogoče pomislila zakaj je pogrešana?
jest sm imel podobno sceno in se mi zdi da je igra v tem kaj se iz izkušnje pogrešanega naučijo svojci. kaj jim hoče bit s tem dejanjem sporočeno in to.

sharon wrote on 03.04.2001 at 14:33:32:
Se popolnoma strinjam s tabo, da ni namen foruma pisanje mailov privat, ampak naj bo open sistem. Urbana sem poprosila za nasvet, kako bi kontaktirala s pogrešano osebo - ker mi je osebno to boleče, ne želim javno izpostavljat tega. Ko bo čas za to, pa mogoče... Sama cenim tvojo odprtost, in prosim, da tudi ti spoštuješ drugačnost in verjameš v to, da vsak dela po svojih najboljših močeh.


ps
sicer sem pa opazil (šele zdaj) da sta tista dva posta totalno izven konteksta.
se motim?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S
Guest




Re: regresija
Reply #11 - 04.04.2001 at 11:43:57
 
Veronika, lani 9.9. sem imela podobno vizijo oz. žive sanje. Bilo je zelo močno doživetje. Zjutraj ob zbujanju sem nekako videla in doživela prihodnost: jaz nekje na sredini nosečnosti in duša moje babice, na katero sem zelo navezana se je skozi mene naselila v otroka. To sem občutila prav  fizično In komaj takrat sem začutila olajšanje, neko celostnost in sposobnost biti mati. Bilo je zelo čustveno. Ko sem se zbudila, sem poklicala babico in ji povedala, da jo imam rada, da se bojim, da jo bom izgubila, ona pa z nasmehom pravi, da pa še ne tako kmalu...
Sharon


Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: regresija
Reply #12 - 04.04.2001 at 21:21:13
 
Človek ima kar dober občutek ob takšnih doživetjih. Se mi zdi, da sem bila za takšne stvari še toliko bolj dovzetna, ko sem bila noseča.

Samo nekaj ne razumem. Ali je bila tvoja stara mama še živa, ko se ti je to zgodilo?

Vem, da se je hudo posloviti od nekoga, ki ga imaš rad, a ko doživiš nekaj takšnega (in ni nujno da se ju duša mojega očeta res reinkerniral v moji hčerki) vidiš, da se v resnici ne posloviš.
Dokler se ne snideva spet,...
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
S.
Guest




Re: regresija
Reply #13 - 05.04.2001 at 09:30:02
 
Smiley Moja babica še živi in jaz še nisem mama. Mogoče so bile sanje samo znamenje in priložnost, da ji odprem srce. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: regresija
Reply #14 - 06.04.2001 at 21:13:41
 
Naj mi nekdo razloži. zakaj se mi to dogaja.
Vsakič, ko grem na to svojo stran, me vrže ven iz internta in moram spet vspostavljati povezavo.
Zdi se mi že malo neumno, še posebno, ker tega ne razumem.
S., povej babici, da jo imaš rada, kolikokrat boš le lahko. Meni je še danes žal, da tega nisem povedala svojemu očetu, še danes mi je žal, da sem bila nesramna do njega in nestrpna. Upam samo, da je vedel, kako sem ga imela rada in da me je slišal, ko je umrl in da me sliši tudi sedaj, ko mu pravim: ATI, KJER KOLI ŽE SI, RADA TE IMAM. Cry
Zanimivo je tudi, da se mi po porodu, ni več res "živo" sanjalo o njem.
Pa saj, jutri je nov dan.
EVO, SPET MORAM NA NOVO POVEZAT.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6