Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8
(Read 94384 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: namesto faq
Reply #60 - 02.06.2003 at 12:27:03
 
Kar pa Krenemu ne more preprečit, da se jutri ne bi spravil spet vse brisat....

tak je to, če ljudje nimajo kontrole nad svojimi izpadi, pa se ne sprejmajo takih kot so... briga njega za zmedo, ki jo dela, sam da je njemu fajn, pa da se spet čistega počuti ???

joj sem jezna Tongue Grin Grin
najrajš bi ti vrat zavila kreden Grin
ti si pa res en velik otrok ...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: namesto faq
Reply #61 - 02.06.2003 at 12:33:39
 
Quote:
kar se brisanja tiče, je tud mene že kdaj prjel, da bi cel profil zbrisla, pa šla  Undecided


Mene vprašaj Smiley, jaz sem že to naredla. Pa se sploh ne zbriše, zato morš, če že hočeš se zbrisat pol vsak post posebej brisat, pa še to ne v profilu, ampak morš it v sam thread.

Samo jaz ne bi kr nekaj sodla, ker ma kreden zihr svoje razloge in ma to pravico. Men je škoda, in mi je kr hudo, ker vem, kako je v človeku, ko se odloči za takšno destruktivno potezo. Verjetno rabi to spoznat, pa mogoče marsikdo izmed vas/nas očitno tud.
Devi, oprosti, ampak ti si tista, ki očitno ne sprejmeš. Lahko, da se je on čist sprejel in tud ma ozaveščeno to potezo. Vprašaj se, zakaj te tolk jezi to. Da ni morda zato, ker tolk tlačiš svojo agresijo, pa kljub temu je. Ni boljše nekaj naredit, pa to razumet in sebi odpustit, kot pa pol bit jezen na druge, ker si sam ne upaš tega dovolit?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: namesto faq
Reply #62 - 02.06.2003 at 12:53:22
 
Zvezdica, jaz to čist sprejmam in mene osebno čist nič ne boli. Mi je pa hudo, ko forum gledam, ker mi je do tega, da je gori red, in s tega stališča me to moti. Moti me zaradi vseh Re... thirdov, ki so v zraku obviseli in časa ljudi, ki so si ga vzeli, da so se poglabljali v osnovne thirde (ko so še bli). Moti me s stališča administatorja.

Osebno pa ne, ker nisem navezana na kredna. In tud ne vem, kaj ima on osebno ozaveščeno. Lahko da ima kaj, njegova dejanja na forumu pa pač kažejo kar kažejo.
In o dejanjih zdj govorimo.

Tud agresivna nisem. Me je pa razjezlo. A nej to skrivam, al kaj?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: namesto faq
Reply #63 - 02.06.2003 at 12:55:24
 
Jst sem ZA to, da ostane forum tak kot je, pač brez kredenovih postov, kakor hoče... Zakaj bi zdaj zarad tega zbrisali poste od vseh , ki so postali danes?


včeraj je bil za učenje in jutri je posledica danes...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: namesto faq
Reply #64 - 02.06.2003 at 14:34:12
 
Devi wrote on 02.06.2003 at 12:53:22:
Zvezdica, jaz to čist sprejmam in mene osebno čist nič ne boli. Mi je pa hudo, ko forum gledam, ker mi je do tega, da je gori red, in s tega stališča me to moti. Moti me zaradi vseh Re... thirdov, ki so v zraku obviseli in časa ljudi, ki so si ga vzeli, da so se poglabljali v osnovne thirde (ko so še bli). Moti me s stališča administatorja.

Osebno pa ne, ker nisem navezana na kredna. In tud ne vem, kaj ima on osebno ozaveščeno. Lahko da ima kaj, njegova dejanja na forumu pa pač kažejo kar kažejo.
In o dejanjih zdj govorimo.

Tud agresivna nisem. Me je pa razjezlo. A nej to skrivam, al kaj?


Saj nočem zagovarjat njega, pa tud se ti opravičujem, nisem hotla rečt, da si agresivna. Dobr bi bilo ozavestit, ker se ni dobro indetificirat z ničemer. Praviš, da te osebno ne boli, da pa ti je hudo za forum. A to ni potem osebno, če se poistovetiš z adimnistratorjem ???, z forumom. A ti lahko to ločiš? Men bi blo fajn, če bi to znala. Mah, ful sem se zapletla.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: namesto faq
Reply #65 - 02.06.2003 at 15:44:33
 
Sej sem res mal ven padla. V bistvu sem namenoma, ker se mi je zdelo, da moram nekej povedat na to, kar se je dogajalo (se ne poistovečam z administratorstvom, se mi pa zdi, da imam zarad tega tu pa tam kako dolžnost, lahko pa tud, da si jo samo zamislim, da jo imam), lahko bi si pa tud roke obrisala pa rekla, jaz s tem nič nimam, briga me, kaj se dogaja. Tak da sprejmem, kar si rekla Zvezdica, pa se opravičujem, če sem koga prizadela.
Za Krenega sem pa resno misla, hotla sem da se malo zamisli nad tem, kar dela, ker mogoče misli, da dela samo za sebe in sploh ne opazi, kako je povezan z nami in kako z vsem, kar dela, vpliva tud na nas.
Tolk, zdej imam pa dovolj o tem.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: namesto faq
Reply #66 - 02.06.2003 at 16:27:54
 
no, sej, če bi jest prej vedla, kaj se zgodi, če začneš brisat svoje poste - da je tak vpliv na te quote pa to.. p anisem vedla  ??? Undecided - ampak zdej, npr. ko vem, vidim, da ej čist druga reč.. mogoče pa ni namenoma... mogoče pa je tud vedu , kaj bo...  Tongue Roll Eyes Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: namesto faq
Reply #67 - 02.06.2003 at 16:39:40
 
Devi wrote on 02.06.2003 at 12:27:03:
Kar pa Krenemu ne more preprečit, da se jutri ne bi spravil spet vse brisat....

točn tko
tak je sistem ... niti ne obstaja workaround okrog tega.
zato obstaja prošnja
ne brišite svojih postov, vsaj če je že kakšen post za njem oddan ...

... ja zvezdica je veteran na to temo ... ni mi jasno da si nekdo tolk časa uzame da najprej napiše morje postov in jih pol pobriše ...


... vsi smopovezani med sabo ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: namesto faq
Reply #68 - 02.06.2003 at 18:15:32
 
Kreden pa se sedaj naslaja nad vsem tem vašim razburjanjem. Wink

Aja, pa tud če resetirate forum, kreden lahko ponovno zbriše svoje poste čez kak dan, če ne kar takoj.
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: namesto faq
Reply #69 - 02.06.2003 at 18:42:19
 
Himi, zmota, nisem tak kot ti.
Mi ni vseeno, ampak, tako mora biti.

Drugač pa, o brisanju, ne hvala, premalo dela, zarad mene lahk napopate nazaj vse,

Čao.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: namesto faq
Reply #70 - 02.06.2003 at 19:28:56
 
Quote:
Himi, zmota, nisem tak kot ti.

To zagotovo, da nisi. Mene še nisi videl brisat poste, sem namreč vedno stal za tem, kar sem rekel in napisal.

Quote:
Mi ni vseeno, ampak, tako mora biti.

Koga zdaj misliš, da bašeš? Cheesy

Quote:
Drugač pa, o brisanju, ne hvala, premalo dela, zarad mene lahk napopate nazaj vse,

Ne bomo ti vrnili peskovnika in ti hkrati vrnili veselje, ko se boš smejal vsem ostalim brisanim postom današnjega dne. Spomni se kaj boljšega. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
kreden.
Guest




Re: namesto faq
Reply #71 - 04.06.2003 at 12:28:23
 
Himi, ti bašeš sam sebe.
Ala je mati narava nasmejana ko te je tolk veslga naredila.

Čao Himi.

Pa srčka odpri, če si kolčkaj dec.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: namesto faq
Reply #72 - 04.06.2003 at 15:21:54
 
Quote:
Pa srčka odpri, če si kolčkaj dec.

A me zdej že pecaš? Nisem jest tak tip, ampak sem vseeno počaščen. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: namesto faq
Reply #73 - 04.06.2003 at 15:27:55
 
Kreden, vidim da bereš in pišeš še vedno.

Lepo to.

Vem, tudi da ti ni vseeno, ker si se zavedu "sranja", no niti ne sranja ki si ga naredu s tem.

Pač si podru strukturo nekega pogovora, neke tematike, razne quote, itd.

Je pa meni to mimo sedlo. Včasih mi mogoče nebi. Se je že tko zgodil kot se je. Enkrat je moral en to nardit.

Ampak da si ti to naredu, me je pa presenetlo. Pa fino. Sej je smešno, ampak življenje je polno presenečenj ane.

Javi se še kaj.

Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: namesto faq
Reply #74 - 13.06.2003 at 22:46:19
 
Quote:
kako se quota?


če hočeš quotat določen text, najdeš tik nad njim text s slikico ..., textu je ime Quote.
klikneš, v novem oknu pobrišeš kar ti je odveč, dodaš (izven quota) svoj text
in je

***********

ja še to, če hočeš quotat post v zaklenjenem threadu se morš drugač znajdt.
samo okivček nardiš z gumbičem quote ..., predzadnji v drugi vrstici gumbičev za formatiranje, tik nad zadnjim smajlijem.

med quote in /quote v [ kvadratnih ] oklepajih vstaviš text ki ga želiš qutat.

če hočeš zapretiravat malce in drugim olajšat delo (če recimo pričakuješ da bo nekoga zanimalo kje si ti to našu), pripišeš v naslovno vrstico
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?...whatever_here...;start=30

še gajbo #
in zaporedno številko posta v katerem si našel quote.
link pol zgleda nekako takole:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?...whatever_here...;start=30#33

to povzroči da se forum odpre direkt tam kjer se začne post iz katerega si quotu text.

to isto nardi un gumbič po imenu Quote na vrhu vsakega posta

**************

se mi zdi da sm ena navodila na to temo že bral na forumu, pa jih nism najdu zdele ... kdo ve kje to je?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8