Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 94377 times)
bp
Ex Member




Re: namesto faq
Reply #105 - 05.02.2009 at 09:37:44
 
murileon wrote on 05.02.2009 at 07:31:04:
Če koga po pomoti dodaš na Twit filter, ga potem ne moreš odstraniti.

Dvojno klikneš na ime in te mora vprašat, ali ga želiš odstranit.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: namesto faq
Reply #106 - 05.02.2009 at 11:00:33
 
Sama sicer nikogar ne mislim dajati na twit filter ( meni je to itak brezveze ) , a zanima me, če kdo da mene ali to vem. Ker mi ni v interesu, da komu pišem poste, ki jih sploh ne bo bral.  Fer bi bilo, da se to ve.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: namesto faq
Reply #107 - 05.02.2009 at 11:10:00
 
Quote:
Sama sicer nikogar ne mislim dajati na twit filter ( meni je to itak brezveze ) , a zanima me, če kdo da mene ali to vem. Ker mi ni v interesu, da komu pišem poste, ki jih sploh ne bo bral.  Fer bi bilo, da se to ve.


Nahatee

Ne sekiraj se jaz in Igor pa še kdo bomo vedno z veseljem brali tvoje poste. Bralce imaš zagarantirane!!!!
Tile tu počnejo isto kar počnejo vse svetovne elite,želijo si prisvojiti prostor za svoje delovanje v kalnem,ker se resnice bojijo.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: namesto faq
Reply #108 - 05.02.2009 at 11:23:33
 
Alojz in Sandib wrote on 05.02.2009 at 11:10:00:
Quote:
Sama sicer nikogar ne mislim dajati na twit filter ( meni je to itak brezveze ) , a zanima me, če kdo da mene ali to vem. Ker mi ni v interesu, da komu pišem poste, ki jih sploh ne bo bral.  Fer bi bilo, da se to ve.


Nahatee

Ne sekiraj se jaz in Igor pa še kdo bomo vedno z veseljem brali tvoje poste. Bralce imaš zagarantirane!!!!
Tile tu počnejo isto kar počnejo vse svetovne elite,želijo si prisvojiti prostor za svoje delovanje v kalnem,ker se resnice bojijo.

Lp Alojz Cool Cool


Alojz, saj me ne skrbi za bralce, samo če že kdo koga blokira, naj tudi pove, da vemo na čem smo.  Če se že grejo neke blokade in filtre, naj se ve kdo koga blokira !
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: namesto faq
Reply #109 - 05.02.2009 at 11:29:36
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 05.02.2009 at 11:10:00:
Quote:
Sama sicer nikogar ne mislim dajati na twit filter ( meni je to itak brezveze ) , a zanima me, če kdo da mene ali to vem. Ker mi ni v interesu, da komu pišem poste, ki jih sploh ne bo bral.  Fer bi bilo, da se to ve.


Nahatee

Ne sekiraj se jaz in Igor pa še kdo bomo vedno z veseljem brali tvoje poste. Bralce imaš zagarantirane!!!!
Tile tu počnejo isto kar počnejo vse svetovne elite,želijo si prisvojiti prostor za svoje delovanje v kalnem,ker se resnice bojijo.

Lp Alojz Cool Cool


Alojz, saj me ne skrbi za bralce, samo če že kdo koga blokira, naj tudi pove, da vemo na čem smo.  Če se že grejo neke blokade in filtre, naj se ve kdo koga blokira !



Nahatee

Ti nimajo več kaj blokirati,ker so že sami blokirani do sto.Naj se najprej odblokirajo,da bodo sploh spregledali kako so blokirani sami v sebi.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: namesto faq - iskanje
Reply #110 - 21.06.2010 at 18:38:21
 
gape wrote on 21.06.2010 at 18:37:20:
išče se blj z googlom
(iščeš ključno besedo na gape.org
lahko dodaš še besedo yabb da dobiš zadetke s foruma
odvzameš dobrodelnost, ker je taka tema ki so jo naspemal nanjo - sm ugasnu glih kar)
http://www.google.si/search?as_q=swinger&hl=sl&client=firefox-a&hs=TrP&rls=org.m...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8