Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 27291 times)
Abramelina
Guest




Re: angeli2
Reply #15 - 18.05.2001 at 12:33:35
 
Zdravo...paj naj le dodam kaj o angelih

Literatura o tem je obsežna...pravzaprav je težko obvladaš...prideš do raznih razlag in dojemanj...izkušnje mnogih magikov so včasih izredno različne, celo nasprotujoče
večna vprašanja so bila:kdo so angeli, kje so, kaj počnejo, kakšni so, koliko jih je...tudi danes bi dobili povsem različna mnenja...torej je vse stvar tvoje odločitve...komu verjeti, kaj je res...
Jaz seveda najraje posegam po najstarejših virih
in pregledam izkušnje mnogih znanih magikov (Stara
zaveza, Dee, Crowley, Abramelin ipd)...po teh virih lahko zatrdim, da ni tako enostavno, kot to nekateri razlagajo...da so angeli namreč vedno tu, da nam pomagajo, nas čuvajo, da so le dobri, da izgledajo kot "sladkorčki", s perutnicami in samo čakajo, da jih pokličemo...
ko se odločiš za en sistem dela z angeli, vidiš, da je zares tako...najzahtevneje je delati po Stari zavezi in najbolj nevarno po Abramelinu...vse to mora preizkusiti magik sam, zapisati izkušnje, jih primerjati z drugimi...
znanje, delo, spremljanje...vsekakor poglobljeno
in resno delo bo prineslo ,upam, kakšno knjigo tudi v slovenskem jeziku (seveda kot rezultat dela z magijo in ne spiritualizmom oz.ezoteričnimi področji...
zaenkrat lahko o tem rečem tu  le toliko...morda se bo kdo lotil angelov drugače, kot naj jih "ponujajo"
za vsakim vogalom...pozdrav   ABRAMELINA Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: angeli2
Reply #16 - 23.05.2001 at 13:42:30
 
Ej modeli, a hočte angele ?
Jih mate na http://www.mirandaishereagain.com/Angels/Cards.htm, pa se poigrajte z njimi...
Pa velik veselja !!!
Choose 5 !!!
Eye 5 !!!


Grin Grin

8)
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
SmileON
Guest




Re: angeli2
Reply #17 - 30.05.2001 at 11:02:46
 
So angelcki so! Majhni, neopazni, glasni, DOBRI!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
MP3CE
3
***
Offline

Om sai ram
Posts: 177
Ilirska Bistrica
Gender: male
Re: angeli2
Reply #18 - 30.05.2001 at 14:22:58
 
Smile ON, this is so cool !!! I ve seen em on iboga...
Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Kdor ne poha ni Slovenc...
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: angeli2
Reply #19 - 09.04.2002 at 09:50:56
 
Meni osebno angeli ponavadi pomagajo, kadar sem utrujena - fizično ali psihično. Kdaj pa kdaj jih vidim, vendar ne v "standardni" obliki.

Prvič sem jih popolnoma zavestno zaznala na prvi vodeni meditaciji, katere sem se udeležila.

Nekako mi vedno uspejo podariti točno tisto "nekaj", kar potrebujem, da mi naredi KLIK v glavi... In vstanem, si obrišem prah s kolen ter... novim izzivom naproti! Wink Smiley

Suzana Roll Eyes

***Spustili so se z višav, da uresničijo Željo srca... Od več so mi podarili največ... Bili so tu z menoj! Smiley***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: angeli2
Reply #20 - 09.04.2002 at 11:54:14
 
Angeli so... Kiss
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
1.Angel
1
*
Offline

Zavestno bodite tista
ljubezen, ki ste. ©
Posts: 5

Gender: female
Re: angeli2
Reply #21 - 09.04.2002 at 13:26:22
 
Ne morem se strinjati, da samo človeška bitja nosijo v sebi Boga. Seveda ga tudi duše vodnice, ki jih največkrat zamenjamo za angele. One so prav take duše kot ti in jaz, samo že višje duhovno razvite. Tudi one so bile nekoč utelešene in se bodo verjetno še utelešale. V kakšnem življenju so bile lahko naš najboljši prijatelj, starš, stari starš ali celo ljubimec itd. One so isto kot mi, samo da trenutno niso utelešene, nas imajo rade in nas želijo voditi v tem življenju. To pa ne pomeni, da niso kritične. In te so tiste, ki nam pomagajo v težavah in nam tiho šepetajo na uho, vendar pa niso z nami kar ves čas, ampak samo kadar vidijo, da bi bilo dobro priti ali kadar jih pokličemo.  Skrbijo namreč za veliko duš in imajo tudi v duhovnem svetu veliko dela z učenjem duš v vmesnem stanju, torej med inkarnacijama. Pa tudi zabavajo se rade. Wink Duše vodnice nas želijo naučiti tudi samostojnega razreševanja težav in nam pustiti svobodno odločanje in izkušenje zakona vzroka in posledice, zato ne hitijo k nam za vsako malenkost in nam tudi vedno ne priskočijo na pomoč ali ponudijo odgovora. Angeli pa so čisti duh, torej ne nekdo ki je bil kakšen naš sorodnik itd., ampak nekdo ki je poln božjega in se ne inkarnira več. Vsak človek ima navadno več duš vodnic in več angelov. Več duš vodnic imamo, če več področij našega življenja zahteva asistenco oz. če delamo v življenju stvari, pri katerih rabimo veliko njihove pomoči, angele pa vleče na nas naša dobra narava. Če imamo lepe vibracije, se radi igrajo v naši bližini. Seveda nam tudi priskočijo na pomoč. Vsak ima eno ali največ dve primarne duše vodnice, ki ostanejo z nami celo življenje. Druge pa se nam lahko pridružijo kasnje, če jih potrebujemo oz. dokler jih potrebujemo. Poglavje zase pa so angeli kot je angel Mihael. Ti so univerzalni torej od vseh in lahko pomagajo vsem v določenih težavah. Angeli kot je nadadangel Gabriel niso nikoli bili človek, ampak so iz višjih svetov, so soustvaritelji današnjega rodu na Zemlji.
Back to top
 

~1. Angel~
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: angeli2
Reply #22 - 15.04.2002 at 13:04:14
 
[color=Blue][/color] Grin Grin GrinHay vsem skupaj...imate zanimivo temo! Grin Grin Ma, ne mi zameriti,  Embarrassedda je ravno moj nik Angel... Tonguejaz v angele verjamem, včasih mislim, da so sposobni tudi nekaj nadzemeljskega...recimo tam, kjer pamet odpove in se začne duhovna zaznava nečesa... Roll EyesZame osebno so angeli dobri Grin in slabi... Angrytako, kot vse stvari na svetu...
Pa lep dan še naprej Roll Eyes vsem skupaj prav po angelsko želi Grin
Angel* Grin
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: angeli2
Reply #23 - 18.04.2002 at 18:07:34
 
Jaz verjamem v angele in jih imam rada, to se vidi že po slikici, ki jo imam poleg imena.

Jaz vem, da me eden ves čas spremlja, samo pomislim nanj, in ga začutim, in mi dotakne srce in sem srečna.

Pred meditacijo, kadar že meditiram, vedno zaprosim za njegovo zaščito, ker vem, da je zmano.   Kiss
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: angeli2
Reply #24 - 19.04.2002 at 10:23:28
 
[color=Blue][/color]Ja Veroni lepo. Tebi se moram pa opravičiti, ker sem v začetku mojih pisarij izbrala isto sliko, žal nisem šla čekirat kdo že tako ima. Oprosti, sem jo zbrisala, bom pa dodala neko svojo, ki bo ločljiva od tvoje. Oprosti mi, lepo prosim...se zgodi, če človek ni pozoren...!
In naj nadaljujem s temo. Ravno v angele ne vrjamem, ker še nisem na taki stopnji razmišljanja, so mi pa že kot otroku burili moj un in dušo...nsem versko vzgojena, ampak tiste fletkane podobe angelov iz Bibljije, ki jo je imela naša Nona, ne bom nikoli pozabila...nagajivi otroci, debeluščki, podobni majhnim angelom...varujejo pred slabim, temo in grdobijam...pa oživljajo v nas otroka in burijo domišljijo...V knjigi Pod do nebes, avtorja Janesa Van Praagha pa sem prvič zasledila, kako nas duhovno potovanje skozi življenje in smrt pripelje med angele...filozofsko zelo dobra knjiga, ki je moj pogled na življenje in smrt spremenila tudi zaradi angelov...
Lep dan Vsem, Veroniki pa še enkrat sorry!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: angeli2
Reply #25 - 19.04.2002 at 10:25:36
 
[color=Blue][/color]Ajsi...na, pa sem se še zatipkala v imenu. Veroni se bere Veronika! Si pa me zmedla...
lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: angeli2
Reply #26 - 19.04.2002 at 12:33:49
 
vam je gape zrihtal en lep linkec
hvala, hvala, hvala

http://www.gape.org/svetpogovorov/AngeLI.htm
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: angeli2
Reply #27 - 19.04.2002 at 17:28:27
 
Dragi moj angelček, ne vem zakaj se mi tako opravičuješ, ker si si izbrala sliko, ki sem jo imela že jaz. To pa ni nič hudega, še posebej, ker se je dolgo čas nisem nič oglašala. Brez mojih oglašanj pač ni slikice, Res se nimaš kaj opravičevati. Pa tudi Veroni sem večkrat kot Veronika, čeprav mi je Veronika bolj všeč.

Torej bodite v cvetju in poslušajte droben glasek ki se oglaša v vas in vam skuša pomagati. Začutite ljubezen nekoga ki ga ne vidite a vedite, je poleg tebe.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: angeli2
Reply #28 - 24.04.2002 at 17:49:42
 
[color=Blue][/color] Lepa hvala Veronika! Ajsi...uni angelčki so pa na moč fletni...Gape lepa hvala tudi tebi! Eno milo željo imam...Mi lahko please dodaš prvega za sliko...Gape?....Ja, potem se bova z Veroniko ločili. Je lahko to mila prošnja? Se da?
Lep dan vsem!
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: angeli2
Reply #29 - 25.04.2002 at 13:32:50
 
a bo tkole u redu?
taokrogla je bla čist preveč nerazpoznavna ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5