Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13271 times)
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
strašenje
30.03.2001 at 20:46:26
 
Med temami, ki me zanimajo so seveda duhovi in danes sem spet razmišljala.
Vem, da se duhovi pojavljajo, kar se strašenja tiče, tako podnevi kot ponoči. Toda zakaj je več poročanja o nočnih strašenjih? Mogoče smo takrat bolj pozorni, in je več mira in tišine, da take stvari bolj opazimo?
Ali mislim pravilno, ali pa se stvar skriva kje drugje?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: strašenje
Reply #1 - 30.03.2001 at 20:51:38
 
bolj imamo odprto auro, ker se prestavimo v stanje podobno meditaciji, pred spanjem se prestavljamo v alfa stanje možganskega valovanja in seveda smo bolj odprti za mentalne napade, tako tudi za 'duhove'.
aura pač predstavlja ščit pred energijami, takimi in drugačnimi.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: strašenje
Reply #2 - 14.04.2001 at 22:26:08
 
Imam eno vprašanje.
Pravijo, da ko je v bližini duh, da te zebe. Mene v tem trenutku zebe do kosti, vendar se zavedam da je v sobi toplo.
Ali bi lako bila to kakšna povezava z kakšnim duhom ali bom pa le jaz kaj bolana ratala.
To vprašanje se mi je zastavilo prav iz tega paradoksa. Zebe me a vem, da je v sobi toplo.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: strašenje
Reply #3 - 15.04.2001 at 09:28:38
 
kolkr jest vem je za take stvari na prvem mestu kriv slab krvni pretok - premalo gibanja in to.
takoj za tem pa so krivi vdori tujih informacijskih enrgij v tvoje enrgetsko telo.
bolana pa boš ratala samo v tem primeru če se ti zdi da rabiš malo počika al pa kej podobnega - pač sama si boš nafurala, kot si lahko tudi sama preprečiš.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
zojzi
Guest




Re: strašenje
Reply #4 - 17.04.2001 at 21:11:35
 
???Tud jest mam eno čudno izkušnjo.Pred nekaj dnevi se se podnevi peljal z avtom po eni ulici.
Bila je prazna,nikjer nobenega človeka.Potem pa sem v trenutku na moji desni na pločniku zagledal moškega oblečenega v črno,ki me je gledal in čudno-jezno mahal z rokami.Ko sem peljal mimo njega je pljunil proti meni.Pogledal sem v vzvratno ogledalo in njega nisem videl.Ustavil sem in pogledal nazaj.Vendar v celi ulici ni blo niti enega človeka.
Ta človek se ni mogel nikamor skriti,ker so ob pločniku dolge hiše.Jaz pa sem avto ustavil takoj,ko sem zapeljal mimo tega človeka.Povejte mi kaj bi to lahko bilo???
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: strašenje
Reply #5 - 17.04.2001 at 21:46:21
 
he he he
dogaja, dogaja ... da te zmakne, da te premakne, da začneš s potjo. to se dogaja vsem, enim bolj, enim manj očitno. eni imajo to jajca povedat eni ne. eni se celo upajo za tem stat s svojim imenom eni ne.

energije so močne. komur je namenjeno, se mu dogaja, dogaja pa se zato ker se mudi. sicer se dogaja vseskozi, ampak zdej se dogaja močneje.

men so rekl: samo brez panike!!!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
zojzi
Guest




Re: strašenje
Reply #6 - 18.04.2001 at 21:13:25
 
Gape ne razumem ravno najbolj tvojega odgovora.Kaj misliš s tem,da se mudi in,da se zdej dogaja močneje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: strašenje
Reply #7 - 18.04.2001 at 23:46:42
 
Sorry
Poglej si malo druge prispevke na forumu predvsem unedva mudi se, pa sajt si tud lahko prebereš, sej te bo odpelal tja kt je treba. upam.

Mudi se pa zato ker se zemlja čisti – intenzivno in se pripravlja na še močnejše čiščenje, ker močnejšega čiščenja kot se dogaja sedaj ljudje ne bi prenesli. Posamezniki bi ga ampak večina ne. Bog pa hoče več kot le nekaj duš da proizvajajo pozitivne filinge – srečo ipd.
Ko bomo ljudje bolj pripravljeni se bo začelo še bolj intenzivno čiščenje. In to da bomo ljudje pripravljeni se BO zgodilo. Ker se tudi bolj intenzivno čiščenje BO začelo. Dobr eni bodo pripravljeni eni ne. Eni vidimo eni ne.
Vsak dobi svojo(e) šanso da se spravi na pravo pot. Eni v blažji obliki eni v bolj hudi obliki. Tvoja oblika je blažja, nesreča je težja. Katastrofa pa je najtežja.

Pa jutr naprej ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: strašenje
Reply #8 - 19.04.2001 at 04:10:19
 
Zozi je vprasal podobno stvar kot sem jaz hotel vprasat pred casom. Namrec pogovarjal sem se s prijateljico, ki bi zelo rada sodelovala na forumu, toda zal ne zna slovensko. OK Na forumu bi najprej vprasala, zakaj vcasih vidi pesce na plocniku, toda njih tam ni. Tudi se ji dogaja, da za trenutek vidi, da gre nekdo cez prehod za pesce, ampak ze drugi trenutek vidi da je cesta prazna.
Ona me je vprasala, ce ima shizofrenijo, jaz pa mislim, da ne, ker kolikor jo poznam se "se ji ne maje".

Nekoc sem se z bivso zeno peljal v Novo mesto. Pri drugem zavoju v to mesto ce ste se peljali po stari Dolenjki je ona videla rdeco Katrco in zakricala naj pazim. Toda tam ni bilo nobenega avtomobila.
Tudi ona, torej bivsa zena, ni imela shizofrenije.

Mislim, da je enim pac dano, da se premikajo iz casa v cas. Ampak se sami ne vedo za to.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: strašenje
Reply #9 - 19.04.2001 at 09:20:08
 
aha andres ti praviš da je to premikanje iz časa v čas. dobr ampak kaj je vzrok temu, zakaj se enim to dogaja drugim pač ne? a so eni toliko bolj pozorni kot drugi?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: strašenje
Reply #10 - 19.04.2001 at 13:28:59
 
Enim se to dogaja drugim pa ne??  Ves, meni se tudi dogaja, da ne znam nic popravit pri avtomobilu. Zakaj ima torej nekdo dar, da v eni uri sestavi racunalnik v pol ure. Vsakdo je na dolocene stvari pozoren, ki jih zmore. Vendar pa so brzkone tudi taksni, ki laufajo k zdravniku, ce vidijo pesca na cesti, ki ga ni.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana (Guest)
Guest




Re: strašenje
Reply #11 - 19.04.2001 at 14:18:41
 
Sorry, sicer tole ne spada v to rubriko, Andres, vem, ampak meni je nekdo rekel, ko sem se ločila od moža, da sva midva prišla skupaj z namenom, da nekaj razčistiva iz prejšnjega življenja, zdaj pa je naloga ostala nedokončana... (jaz sem se umaknila-ločila) in bom morala to izpeljati do konca v naslednjem življenju , v kakršnikoli obliki. Kaj ti praviš na to?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: strašenje
Reply #12 - 19.04.2001 at 14:26:05
 
Jaz pravim, da sta ze razcistila z mozem. Razcistila sta v tem casu kar sta bila skupaj kot moz in zena.  Nihce ti ne bo rekel, da bos z mozem razcistila nekaj iz preteklosti, ce bos ostala z njim celo zivljenje.  Ce bi bilo tako ti bo naslednje zivljenje nekdo ocital, da moras razcistiti s tem in tem, ker da si mu zadala dusevne bolecine v prejsnjem, torej tem zivljenjem. Ta oseba je lahko ravno tvoj sedanji otrok, ki je trpel ob tem, ko sta se vidva z bivsim mozem kregala.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: strašenje
Reply #13 - 19.04.2001 at 14:32:35
 
jest tud mislim da ni nujno da boš ta problem reševala šele v naslednjem življenju ampak boš tako izkušnjo kot jo rabiš dobila še v tem. še enkrat. in če boš pravilno odreagirala si boš očistila vzorec, če ne boš dobila spet podobno izkušnjo za razreševat in če je ne boš razrešila do smrti, jo boš pač reševala še v naslednjem življenju;
ampak
tole je res off topic
ampak
tko pač je, asociacije nas odnesejo off (topic)
in prav je tako
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
zojzi
Guest




Re: strašenje
Reply #14 - 19.04.2001 at 19:51:51
 
Očitno je naši družini dano,da se nam dogaja.Namreč,ko sem doma očetu povedal za tistega pešca v črnem,ki sem ga videl je tudi oče meni zaupal eno podobno zgodbo.Do zdaj je ni zaupal še nikomur.Zgodilo se mu je pred približno 5.leti.Velikokrat je zahajal ob petkih na Triglav in potem dva dni ostal čez noč na Kredarici.Potem pa,ko se je u nedeljo popoldne vračal domov je u dolini pri nekem kozolcu zagledal znanca,ki je taval po travniku.Oče ga je prijazno ogovoril,vendar mu znanec ni hotel posvetiti nobene pozornosti.Oče je odšel misleč,da mu je ta človek  kaj zameril in,da se noče pogovarjati.Ko je oče prišel domov mu je žena(moja mami)povedala,da je Joža(znanec na travniku)v soboto popoldne umrl za srčnim infarktom.In jaz se sprašejem what the hell is going on?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3