Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11
(Read 59299 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #30 - 22.11.2011 at 21:50:46
 
Back to top
« Last Edit: 23.11.2011 at 03:16:03 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: volitve 2011
Reply #31 - 24.11.2011 at 01:07:19
 
Gape -> a bi se dalo tudi dodajati novega programa glede na strupenega Chemtrailsa na nebu?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #32 - 24.11.2011 at 11:32:20
 
absolutno
program se sproti gradi
kemtrejli, haarpi, wtc911, ... use je u programu, mojmu, moj program je use kar se prebere na forumu, sajtu ... in dlje ...
na vas pa je da pomagate pr tem da pridem u parlament, da se zasliši naš glas tud ... kot pa veš je edn premal, tko da mormo bit 4je
4% al kako že
tko da, dela je orng ... če hočeš ti pošljem promocijeske materiale
ki jih bom tud kle objavu ...
bom sicer naredu novo temo v ta namen, bom pa link kle dau Wink

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1322131074



pa še en linkič zame
http://www.konoplja.org/ubbthreads/showflat.php/Cat/0/Number/596178
Back to top
« Last Edit: 25.11.2011 at 03:30:03 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #33 - 25.11.2011 at 12:05:46
 
lol
kdaj smo mi to že opozarjal
celo rtvslo je posnel to

Quote:
Glede na seznam transakcijskih računov Ajpesa za volilno kampanjo 2011 v stranki ugotavljajo, da so 16. člen Zakona o volilni in referendumski kampanji kršili: Laszlo Gonsz, Socialni demokrati, Društvo za boljše upravljanje države - Lista Virant, Stranka mladih - Zeleni Evrope, Stranka za trajnostni razvoj Slovenije - TRS, Roberto Batelli, Evo 12, Avion, Lista Zorana Jankovića - Pozitivna Slovenija, Nova Slovenija - Krščanska ljudska stranka, Neodvisna stranka Pomurja, Stara pravda - Stranka prava, Dušan Orban, Zeleni Slovenije.

http://www.rtvslo.si/volitve-2011/humana-slovenija-zahteva-preklic-predcasnih-vo...


zgleda da bomo na konc kr zmagal
lol

1. prekršl so zakon na rtvslo, ker so spremenil kriterije za nastopanje strank na javni rtv
2. prekršl so zvrk , člen 16
3. zbenal so nam pol ljubjane - je na ustavnem sodišču

samo da bi obdržal nek status quo
da so omogočl dvem 'novim' strankam (z znanimi ljudmi) pohod na vrh


u kašni to mi res državi živimo ...


bomo vidl kako se bo danilo odloču ...
al je salomon al ni

Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: volitve 2011
Reply #34 - 25.11.2011 at 17:59:23
 
Danilo je en navaden ritoliznik in povzpetnik.Nič ne bo naredu.Ima preveč upognjeno hrbtenico pred bivšimi komunajzarji!!Prodana duša,ki se ji redeča luč prižge,ko je že vse mimo!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: volitve 2011
Reply #35 - 25.11.2011 at 18:03:42
 
Alojz in Sandib wrote on 25.11.2011 at 17:59:23:
Danilo je en navaden ritoliznik in povzpetnik.Nič ne bo naredu.Ima preveč upognjeno hrbtenico pred bivšimi komunajzarji!!Prodana duša,ki se ji redeča luč prižge,ko je že vse mimo!!

Navadna afna; ko se kmet pogospodi.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: volitve 2011
Reply #36 - 25.11.2011 at 18:07:50
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 25.11.2011 at 17:59:23:
Danilo je en navaden ritoliznik in povzpetnik.Nič ne bo naredu.Ima preveč upognjeno hrbtenico pred bivšimi komunajzarji!!Prodana duša,ki se ji redeča luč prižge,ko je že vse mimo!!

Navadna afna; ko se kmet pogospodi.

Lp,Igor

Ona svinjska,ki ima rdečo rit! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #37 - 26.11.2011 at 01:53:19
 
gape wrote on 22.11.2011 at 21:50:46:

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #38 - 26.11.2011 at 16:48:58
 
mislm ...



to je pa res tu mač ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: volitve 2011
Reply #39 - 26.11.2011 at 17:41:47
 
Svetlik je zraven..... In tako potem je.
Bedno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #40 - 28.11.2011 at 19:40:06
 
anketa ki vključuje tudi manjše stranke

http://www.siol.net/novice/volitve_2011.aspx

pa glasujmo.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #41 - 30.11.2011 at 00:31:25
 
SEM – Si

STRANKA ENAKIH MOŽNOSTI SLOVENIJE

________________________________________________________________

Dunajska 184a 1000 Ljubljana info@sem-si.si  www.sem-si.si



Ljubljana, 29. 11. 2011



Javno pismo novinarjem



Dejan Pušenjak (Večer v Soboto, 26.11.2011, Maribor: “Tisti,ki bo znal povezati nekaj preprostih točk-univerzalni temeljni dohodek, omejitev razmerja med najvišjo in najnižjo plačo na 1:8,obdavčitev premoženja nad 200 tisoč evri, odpis polovice dolgov pri kreditih do 100 tisoč evrov, zmanjšanje delovnika na štiri ure-ima zajamčenih 99 odstotkov”.

Prav mogoče je, da je g. novinar samo ciničen. Toda, vzemimo v poštev možnost, da meni resno. Dr. Valerija Korošec, ki je nosilka liste SEM-SI v Mariboru, okraj 9 in 11 (http://www.sem-si.si/volilna-enota-7-maribor.html) se predstavlja npr. z naslednjim programom: zdravstvena varnost za vse, UTD, skrajšani delavnik, 50% žensk,  neposredna demokracija, javnost dohodninskih napovedi, soupravljanje zaposlenih, dvig samooskrbe, energetska samozadostnost in izstop iz NATA …… več na http://www.sem-si



Če primerjamo besede g. Pušenjaka in ta program - četudi se ne ujema 100% -  se zdi, da je to program zmagovalcev. Toda resnica je daleč od tega. Novinarji našega programa in naše stranke niti omenijo ne. Tudi v volilni prilogi Mariborskega Večera Volitve 2011 nas ni.



Kaj lahko na osnovi tega sklepamo? Da novinarji Večera (in vseh drugih časopisov ter TV), tistemu '99%' delu, ki bi lahko ta program podprl, to stranko načrtno in premišljeno prikrivajo.

Z g. Pušenjakom se strinjamo, da so njegove teze, še bolj pa naš program tisto, kar bi 99% potrebovali in volili.  Bil je narejen za nas, zanje. Kajti mi nismo politiki. Mi smo del tistih 99%, ki smo bili tako nezadovoljni s kandidati, ki so bili doslej na razpolago, da smo se odločili sami kandidirati (glej pismo bralca Ivan Mamić, Skrilje, Družina, 27.11.2011.) Ali to lahko koga čudi?



Koga pa nam mediji zadnje tri tedne ponujajo? Ali se komu zdi, da so ljudje, ki smo jih gledali na TV in v časopisih del 1% ali 99%? Ali se Vam ne zdi, da je predsednica stranke ga. Elena Pečarič tako realna predstavnica zamolčanih, prezrtih tistih 99%, da nje in nas točno zato ne vključijo med tiste, ki so 'dovolj dobri' za TV in časopise?



Po eni plati pa je treba novinarjem celo čestitati in smo jim lahko celo hvaležni. Očitno so prepoznali našo drugačnost. Tako lahko zdaj volilcem povsem prepričano rečemo: tudi novinarji so uvideli, da je lista SEM-Si nekaj res posebnega, da je nekaj čisto drugega kot vse tiste druge stranke (ki so jih mediji lansirali, podpirali in o njih poročali).

In ljudje bodo to kmalu spoznali. In takrat, kot je zapisal g. Pušenjak, se bo za naš progam odločila pomembna množica volilcev.



Kaj pa to pomeni za medije in novinarje? Dejstvo je, da te medijske farse ne bomo pozabili. To je čas interneta, blogov. Vse je dokumentirano (npr. Delov novinar poroča o treh uveljavljenih strankah, ki so bili na sestanku Anti-TEŠ koalicije, pobudnik srečanja na svoji stani 'Davkoplačevalci se ne damo' pa poda avtentično poročilo o prisotnosti 6 strank, med katerimi so bile tudi male in neznane stranke). Pred kratkim so menda novinarji razpravljali o svoji prihodnosti. Kaj naj rečemo? Niti za osnovne informacije o udeležencih se več ne moreš zanesti. Da bi bili sposobni kakšne analize programov? Kako le, ko pa so njihovi kriteriji popolnoma arbitrarni, ali še huje, ko njihove kriterije določa kapital. Kako le, ko se uštejejo še pri številu strank, ki bi se naj enakopravno udeležile volitev?



Sistematična korupcija in padanje standardov v strankarskem političnem sistemu je povečala željo po neposredni demokraciji. Nezaupanje ljudi v politike je takšno, da ljudje politike iz zvižgajo (Putin) ali pustijo pred vrati (predsednik stranke SMS-Zeleni na Filozofski fakulteti).  Nobeno presenečenje ne bo, če se bo to kmalu začelo dogajati tudi novinarjem in medijskemu prostoru. Stari mediji so se namreč odločili, da bodo podprli samo in izključno staro paradigmo.



In zato pričakujemo, da si novinarji po 4. decembru ne bodo več drznili zapisati, da imajo ljudje vlado, kot si jo zaslužijo...ker to ne bo res. Imeli bomo oblast, ki so nam jo izbrali kapital, uredniki in novinarji. Pričakujemo tudi, da ne bodo jamrali, zaradi tega, kar so nam 'izbrali'…



Mi pa gremo na Drugi svet (internet).  V svet, kjer nam nihče, ne kapital, ne oblastniki, ne uredniki in ne novinarji ne bodo preprečili, da bi predstavili svoje mnenje in predloge. Čas je za novo 'OF'- protikapitalistično fronto. Ljudje nam bodo prej kot slej sledili.



Rešitev je 50% žensk na pozicije odločanja in upravljanja; zdravstvena varnost za vse, UTD in delitev plačanih služb za nedoločen čas med vse delavoljne (6-4ur), soupravljanje zaposlenih, neposredna demokracija. Edina stranka, ki to zastopa je stranka SEM-Si, in ki so jo mediji zavesto ignorirali - točno zato, ker je edina drugačna...ker je avantgarda, ker je program 99%.





Elena Pečarič,

predsednica
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: volitve 2011
Reply #42 - 30.11.2011 at 02:31:32
 
Quote:
In zato pričakujemo, da si novinarji po 4. decembru ne bodo več drznili zapisati, da imajo ljudje vlado, kot si jo zaslužijo...ker to ne bo res. Imeli bomo oblast, ki so nam jo izbrali kapital, uredniki in novinarji. Pričakujemo tudi, da ne bodo jamrali, zaradi tega, kar so nam 'izbrali'…

Dokler se bo odgovornost prenašala na nekoga drugega, se ne bo nič spremenilo.
V večini ljudi je polno obsojanja in cenijo vrednote, kot so moč, sebičnost....In takšne zato volijo.
Večina pravi, da poštenega ne bodo volili, ker pošten ni nič naredil in zato ni nič vreden, saj dobrota in poštenost ni nobena vrednota, ki bi jo današnja družba znala ceniti.
To je dejstvo. Res žalostno.
Zgovarjati se na novinarje, je zato neodgovorno.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: volitve 2011
Reply #43 - 30.11.2011 at 10:38:07
 
novinarji in njihovi šefi so pač kriminalci ...

namesto da bi popisoval dogodke jih ustvarjajo

namesto da bi poročal o predvolinih dogodivščinah, jih filtrirajo

ni da bi govoru ...
je vse dokumentirano ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: volitve 2011
Reply #44 - 30.11.2011 at 17:25:59
 
Zakaj ze vas ni na tv ?

skos iste stiri face , jezn sem  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11