Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 24231 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: SMRT
Reply #45 - 25.07.2011 at 01:12:58
 
tok si vpet v vlogo žrtve, da enostavno nočeš ven iz tega. nisem ti tega pisla, d abi se ti smislla al pa karkol, ampak zato, da bi mogoče dojel, vsaj za trenutek, da nisi edini, ki mu ni vedno lahko. ampak, da je vedno, vsak trenutek, samo od tebe odvisno kako boš gledal nase in na svet okoli sebe. lahko neguješ ta ubogi jaz, ki te dobesedno ubija, lahko bi si pa že pokazal malo spoštovanja, da si še vedno tu, živ, kolikor toliko zdrav in da več kot očitno zmoreš, kljub vsej bedi, ki se ti je zgodila, kljub temu, da ješ samo krompir (glede tega bi itak lahko še deatirala, ker se za ceno kilograma krompirja, da marsikaj drugega skuhat, plus ogromno imaš divje zelenjave, katero lahko se naučiš  nabirat, če bi ti to sploh bilo v interesu Wink). dojami že, da si tu na temu planetu po lastni izbiri, ker si hotel to izkušnjo in ne zato, ker si kaznovan. kul je, da daješ to ven iz sebe, vsaj to, da se ne žreš. in tud mi ne deluješ glup, te očitno zanima veliko stvari okoli sebe. tko, da srečno za naprej. bi bilo res super videt, da se premakneš vsaj malo, vsaj kar se tiče samopodobe in pa odnosa do žensk. in ja, otrok te res žene naprej, čeprav si ne moreš sploh mislit kolikokrat bi bilo ful lažje bit sam, brez te dodatne odgovornosti, ampak otroka imaš do konca dni. in vso odgovornost in skrb.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #46 - 25.07.2011 at 14:57:50
 
Petra. wrote on 25.07.2011 at 01:12:58:
tok si vpet v vlogo žrtve, da enostavno nočeš ven iz tega. nisem ti tega pisla, d abi se ti smislla al pa karkol, ampak zato, da bi mogoče dojel, vsaj za trenutek, da nisi edini, ki mu ni vedno lahko. ampak, da je vedno, vsak trenutek, samo od tebe odvisno kako boš gledal nase in na svet okoli sebe. lahko neguješ ta ubogi jaz, ki te dobesedno ubija, lahko bi si pa že pokazal malo spoštovanja, da si še vedno tu, živ, kolikor toliko zdrav in da več kot očitno zmoreš, kljub vsej bedi, ki se ti je zgodila, kljub temu, da ješ samo krompir (glede tega bi itak lahko še deatirala, ker se za ceno kilograma krompirja, da marsikaj drugega skuhat, plus ogromno imaš divje zelenjave, katero lahko se naučiš  nabirat, če bi ti to sploh bilo v interesu Wink). dojami že, da si tu na temu planetu po lastni izbiri, ker si hotel to izkušnjo in ne zato, ker si kaznovan. kul je, da daješ to ven iz sebe, vsaj to, da se ne žreš. in tud mi ne deluješ glup, te očitno zanima veliko stvari okoli sebe. tko, da srečno za naprej. bi bilo res super videt, da se premakneš vsaj malo, vsaj kar se tiče samopodobe in pa odnosa do žensk. in ja, otrok te res žene naprej, čeprav si ne moreš sploh mislit kolikokrat bi bilo ful lažje bit sam, brez te dodatne odgovornosti, ampak otroka imaš do konca dni. in vso odgovornost in skrb.


Zelo sem ponosen da živim, ker malo ljudi bi tako dolgo preživelo.

Toda vse kar vidim in si želim ne moremimeti in zato me vse boli. Včasih celo v javnosti skoraj jokam.

Enostavno nimam ničesar. In zato tudi nič ne morem dobiti.

Kilokromprija stane 70 centov.
Dvomim, da lahko prides za štiri obroke  ceneje skozi.
Edino ce bi jedla samo sladkor.

Reku bi pa samo še tole. en vem ce sem izbral ta lifja sam ker ziher si ga en bi tkao gnielga izbral.

Dejstvo je, da imaš kar koli an tem svetu rabis iemti denar, tako ej tudi z aprtenjem, ce niasm kesa ni nic.

Res s ene mislim poanvlajti.

Če iams polno pizdo sperme ker nastavis fantu mozu ali pa pac priloznestnemu ali fuk frnedu je to tovj problem.

Koenc konev poznamneki zensk k majo otorke pa s eporivajo okolko podgane.

Sori, punce ste smae krive da mam tka mnenej o vas, in dodanes nobnea s eniti potrudila ni da bi to srpmnila, ker ste zadjedalke pridete poebret ein greste.
tkao apc ej vsi vmeo da ej to res.

tak lijfe k mam pa ne misli vec furat.

Pa das e razuemv agospodicna, nism jaz sibek clen pac pa ste vi.

Ok folk ne mreo v tkai druzbi kot jo predstavlajte ziveti vsaj ce je nromalen. Mores ratat prasec da fukas da mas siht itd. to ni normalno vec.

V čast mi bo ko se obm stegnu da grem od tuki izmed tako gnilih svinsjkih ljdui kot ste vi.

Sori to ej rensica in kakro koliobracao je to resnica, in na pdoagli nobene fore je ne msilim sprmniti.

Se neki te bom prasal.

če tebe toj moz pretepa deset let posledicno ti potolce ksoti zlom rebro vrze ven celjust.

Pol bos ti najj gledala drugace po desetih letih ce bi ti nekdo tkao reku kot si ti men da nj azcenm drgc mnenej met o zenskah.
Dvomim.

Zafukal so me vsi po vrsti.

In vesle bi bil da bi jim to nru
sori.

na najbolj krit nacim.

Hec je v tem,. da vsi majo vse nikol apnoebn en pogelda kok folak ej uniil dama to akr ma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #47 - 25.07.2011 at 15:01:07
 
.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: SMRT
Reply #48 - 25.07.2011 at 16:18:08
 
usak ma svoje križe in težave
za zmagat
eni take, eni drgačne

škoda je edin k nam nben ni povedu kako se jih zmaga ... pa od kje pridejo ... škoda ... so nam pa nafilal glave z neumnostmi, to pa ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #49 - 17.08.2011 at 21:36:09
 
gape wrote on 25.07.2011 at 16:18:08:
usak ma svoje križe in težave
za zmagat
eni take, eni drgačne

škoda je edin k nam nben ni povedu kako se jih zmaga ... pa od kje pridejo ... škoda ... so nam pa nafilal glave z neumnostmi, to pa ...



Problem je ce si zlomis noht.

PROBLEM pa je ce hoces se matras in ni nic pol ap obupas.

Ve skaj se mi zdi zanimivo. Ce se nekdo hoce ubit, ga bodo zgrabil anfilal z tabeltami in ga obsodili da je bolan.

sMislim, cak mal to je prav al kako da mu neko ne dovoli da se ubiej al kaj.

Mhm,. ok to je narobe,..

Cak mal, al da bi pa clovek nehal vart krast izkroicati in se delati nroca iz ljudi ki hocejo neki anreidti iz lifja to je pa prov ,.. alnarobe

kaj zdej,..

sej rpavim,..

se mal pa bom zvedu,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #50 - 03.09.2011 at 12:30:46
 
Pazi to foro.

1.) Spoznam punco in kaooh lepa pa vse to pol ap pogruntam da ga fafa vsakmu psu iz naselja vlece od civave kurac in se fial z drogo.

fajn ne
....

mhm....

ok seeno
2.) Povem direktno, spoznam drugo punco, s emnim z njo en teden ni dani vs enajlepse pol ap pogrunam da jekruba laze da je samka in se provia okol k drek ki ga fukne v jekleno ploščo ko iztopi iz cisterne in se razpicka po poljku.

mhm,..

prah si v prah se boš vrnil,....

to jebutsto se ubit
ker ko se reinakrniras bo se slabi, aztomroe suniciti doebsdno sojo duso, prov v nulo....

mislim,.. zlo msao zlo je odgovor nic drugega,...

prokelt svet,..
pol pa zivi,.

ok s eBONUS FORO

Sem sel na pri srecam modela,... v kotu ga pijem me gelda on mene jaz nejga se buasto nazaj in mi rece nj rpsedem,..

prsedem,. in mi prajv

Ti ams rpobelem v lijfu,.

WTF!!!!!!

ga gledam k duh grob.

Pol ap mi reče, toel foro.

TI mas problem v zivljenju ker gledas na svet skozi oči stabilnosti in ljubezni.

QTF!!!!!!! to ej noro model ga gledam se oblj nroo in zacenm obracat nogo pdo mizo da spizdim k em ej prvu ob zivce v treh stavkih,...

POl primem flaso in popijem pozirek,..

in g apset gledam in un mene diorektno v oci prov una zrklo mu je ven skoclo skor,..

Pol pa prbije:

Ti ne boš nikol srečen, dokelr ne boš imel partnerice.

Partenric epa nikoli en boš imel, ker ženske tertiras kot sveta bitja katera ti predstavljajo csito ljubezen in steber zivljenja.

Mi vzaem sapo pol pa prbije najvecjo stalo akr sem mislil dane bom nikolslisal.

Ženske so kos mesa, in se jim vedno laze da se jih dobi, dokler ne boš,žensk obravnavla na tak način, te bodo vse izkoriščale in izigravale, sel eko bos postavil TOTALNO ZLO,  ( FAK OFFFFF model je prjavu totalno zlo), šele takrat boš lahko dominiral nad vsako energijo v akkateri koli zenski, ker imaš preveč čisto energijo za to dimnzijo.

MIslim fak offf,...

povem vam , obnu sem s ena stolu pusil pir tam, in smao sel skoz vrata,

kva to folk ni jasno,.. k da bi sej veste kdo prisel tja za mizo pa mi prajvu da nj rpsiedem,..


Je mel kdaj kdo pdobne fore in izkušnje.

MIslim, tipo meje ponal kot lastno dlan zgleda,

aja uem spa mi je še reku eno stvar k je ne mislim pisat,..

mislim,..

koj kurac je blo to

Je kdo mel kako tkao frik izkušnjo, mogoče da je nega spoznal k mu je rpjavu kako tako noro idejo.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #51 - 03.09.2011 at 12:41:43
 
Pa še to bi povedal.
Veste un pogeld v oceh, ko as zrklo skorajtako da ven pade, vse meso okol se raziri vekapa to gre vs enazaj, in pol tak celo zrklo ven gelda prov belocnice se vidi cel kilometrokol in to oba ocesa za isim tkaom.
MIslim,..

cak obm sliko dal eno ce nadjeman netu
link: http://www.google.si/imgres?q=evil+eye&start=24&num=10&um=1&hl=sl&client=firefox...

podobnono.

fak of...

sam enrkat me je en tkao pogeldalko sme jedu v eni restvraciji jemz mdoelom, in polmi govori ene fore o magiji in teh forah kako rezes toke pa te fore med ljudmi da niams povezav noben z teboj,.
pol dam vilco v usa g apogeldam inmodel makar oci clvoek k da mu bosta zrkli ven skocili k ej pogruntal da ga gledma je pa tkaoj vrgu nazaj oci mislim,..
fakkk
off

WTFFFFF

majke mi,..

pa s eto model mel koelga ta k je mel jezik skoz v uproabi
tip bi lahko spucal cesto hitrej k poemtel renso
slinus e k mulc pa jezik gor pa dol pa skoz goebc mel dorl pa skoz neki
majke mi
je delu neki kje letelo okol srnaj polno sk em gel gledal
in mel ust aodprta pa jezik vrtel enrkt gort enkat dol engrat levo in drugic denso
pa to jezik mel skoz zunaj vidno zunaj od zob seene 5 centi ven iz ust
k da bibil kaca

fak,.. kva je z tem svetom anrobe...

s epocutim k krav aza zakol
pizda

J ekdo eml kaka take fore kdaj,... je dkovidel kaj tkega,. pa tako.
nevme al sem nor totalno al pa glup pa
ma kaj vem,.
to em je ap sfrikalo do konca,..

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SMRT
Reply #52 - 03.09.2011 at 20:23:10
 
Optimus T. Prime wrote on 03.09.2011 at 12:41:43:
Pa še to bi povedal.
Veste un pogeld v oceh, ko as zrklo skorajtako da ven pade, vse meso okol se raziri vekapa to gre vs enazaj, in pol tak celo zrklo ven gelda prov belocnice se vidi cel kilometrokol in to oba ocesa za isim tkaom.
MIslim,..

cak obm sliko dal eno ce nadjeman netu
link: http://www.google.si/imgres?q=evil+eye&start=24&num=10&um=1&hl=sl&client=firefox...

podobnono.

fak of...

sam enrkat me je en tkao pogeldalko sme jedu v eni restvraciji jemz mdoelom, in polmi govori ene fore o magiji in teh forah kako rezes toke pa te fore med ljudmi da niams povezav noben z teboj,.
pol dam vilco v usa g apogeldam inmodel makar oci clvoek k da mu bosta zrkli ven skocili k ej pogruntal da ga gledma je pa tkaoj vrgu nazaj oci mislim,..
fakkk
off

WTFFFFF

majke mi,..

pa s eto model mel koelga ta k je mel jezik skoz v uproabi
tip bi lahko spucal cesto hitrej k poemtel renso
slinus e k mulc pa jezik gor pa dol pa skoz goebc mel dorl pa skoz neki
majke mi
je delu neki kje letelo okol srnaj polno sk em gel gledal
in mel ust aodprta pa jezik vrtel enrkt gort enkat dol engrat levo in drugic denso
pa to jezik mel skoz zunaj vidno zunaj od zob seene 5 centi ven iz ust
k da bibil kaca

fak,.. kva je z tem svetom anrobe...

s epocutim k krav aza zakol
pizda

J ekdo eml kaka take fore kdaj,... je dkovidel kaj tkega,. pa tako.
nevme al sem nor totalno al pa glup pa
ma kaj vem,.
to em je ap sfrikalo do konca,..



Ej OTP ti me pa znaš nasmejat.Praviš,da se počutiš kot krava za zakol? Pa kje si glih kravo najdu? Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #53 - 04.09.2011 at 13:14:55
 
Mislim.

Pri otroškil letih sem geldal krave ki so se pasl eokol vasi. MIslim, cel dan hodi gor in dol, vsak k rpid emimo ga butasto pogelda z unimi ocmi, pol vzaem cel gobec trave in oobrne vrt do ceste in gleda narpej in zveci ter zaviaj z očmi.

Predvsem, zelo reso neuno ne ve zakaj sam cel dan je. Pol ap s euelze pa se prezvekuje mislim ne razmišlja kje je pomoje nejne oci vidijosmao zelenoin akr je zeleno polto poje ker sem geldalkako ej ena probal apojst zelen postrihan kol an akterega je bil apstir nabit, pa jo je zrukal.

Pac krava,..

kaj ti cem....

Res ti povem model, tole me je pa fuknlo iz tira kar sem gor napisal kot bi se poscal na pastirja razumes k te stree.

Majke mi.

Kamrokoli grem geldam za hrbet zdej.

Sam g anism videl s enic.

Fak.

Ti povem, tuki na tem svet sme ze prebral marsikaj apvidel tudi sam toel je pa fak off.

PRov crkla k rkrava ves, skor so mu oci padle ven, kot kravi k buili in suce une vleiek oci noter da vidis kak se kugla vrti.
picko mater.


Jebes ti probleme toelje ap velik rpoblem.

Se to rabi da em zacenjo ganajti kake sekte pa jebenti.

Da en omnim da bi me kak  bolj dane ves..
stala

sandib si kdaj videl to foro da ti kdo fukne tok oci ven
se ti ej zgodl ze
, jebemo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4