Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 24170 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SMRT
Reply #30 - 21.07.2011 at 20:22:29
 
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 18:42:44:
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 17:23:34:
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 09:55:57:
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 09:36:04:
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 09:24:52:
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 08:24:56:
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 00:01:56:
ego-3p wrote on 20.07.2011 at 22:33:44:
hahaha valda zdaj je ok , pejt raje  svoj perpetum mobile brusit Cool


A  se prijavljaš za pomočnika? Grin

saj nimas take guzve , sicer sem pa malo cez polnoc brusil en drug neskoncni agregat ki ima eno podobnost z tvojim , nima nikoli dovolj hahhahaaa


Si imel pomočnico? Grin A je bila gužva?

Ne lokal je bil dokaj prazen , je bil pa tam en in isti gnjavator.


Je vsaj sam sebe gnjavu,če ni bilo gužve!

To nevem , je pa prinesel brus in dal za pijaco potem ko smo popravili kavomat.


Saj nekaj.

no ja ,saj potem nas je odpeljal domov tam je vzel  dve kili banan ki smo jih potem sli pojest pred ledno dvorano olupke smo pa pometal na cesto in probavali kdo od nas se bo prvi spotaknil na njih in padel , ravno on je padel , sicer so tako bile njegove banane , pa vsaj utihnil je potem .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SMRT
Reply #31 - 21.07.2011 at 21:24:06
 
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 20:22:29:
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 18:42:44:
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 17:23:34:
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 09:55:57:
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 09:36:04:
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 09:24:52:
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 08:24:56:
Alojz in Sandib wrote on 21.07.2011 at 00:01:56:
ego-3p wrote on 20.07.2011 at 22:33:44:
hahaha valda zdaj je ok , pejt raje  svoj perpetum mobile brusit Cool


A  se prijavljaš za pomočnika? Grin

saj nimas take guzve , sicer sem pa malo cez polnoc brusil en drug neskoncni agregat ki ima eno podobnost z tvojim , nima nikoli dovolj hahhahaaa


Si imel pomočnico? Grin A je bila gužva?

Ne lokal je bil dokaj prazen , je bil pa tam en in isti gnjavator.


Je vsaj sam sebe gnjavu,če ni bilo gužve!

To nevem , je pa prinesel brus in dal za pijaco potem ko smo popravili kavomat.


Saj nekaj.

no ja ,saj potem nas je odpeljal domov tam je vzel  dve kili banan ki smo jih potem sli pojest pred ledno dvorano olupke smo pa pometal na cesto in probavali kdo od nas se bo prvi spotaknil na njih in padel , ravno on je padel , sicer so tako bile njegove banane , pa vsaj utihnil je potem .



Jaz sem pa računu,da ste pojedli saj 20 kg sveže trave. Niste nič rigal ia,ia?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SMRT
Reply #32 - 21.07.2011 at 22:03:32
 
Ne sodi drugih po sebi .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SMRT
Reply #33 - 22.07.2011 at 09:34:38
 
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 22:03:32:
Ne sodi drugih po sebi .


Res Je ! IA Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SMRT
Reply #34 - 22.07.2011 at 10:43:32
 
Alojz in Sandib wrote on 22.07.2011 at 09:34:38:
ego-3p wrote on 21.07.2011 at 22:03:32:
Ne sodi drugih po sebi .


Res Je ! IA Tongue

Ok Cool Cheesy Shocked Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SMRT
Reply #35 - 22.07.2011 at 14:27:57
 
Petra. wrote on 21.07.2011 at 01:24:29:
na optimus, neki lepga :




no, drugače pa mislim, da optimusu ni vse tok bedno kot klele prikazuje in definitivno ne ves čas. se mi zdi, da on ta forum bolj uporablja kot teren kamor lahko izliva vso gnojnico, ki se nabira v njemu. in tudi za to je tale forum fajn in unikaten, ker mu to dovoljuje. in kot vemo, je na temu 3d planetu tudi gnoj dober za nekaj. lepe stvari iz njega zrastejo, če seveda prsti ne pregnojimo.
ni naključje, da je prišel sem, pa tudi, če se bo še nekaj časa samo vrtel v krogu. nameravam mu vse dobro. čeprav se mi zdi, da bi blo njemu bolj všeč slišat, da ga pošljem v 3 pm, pač v njegovem stilu, a ne. Wink

To da ga posljes v Pm in to da mu nameravas vse dobro je oboje isto ,totalna ignoranca .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: SMRT
Reply #36 - 22.07.2011 at 14:35:47
 
mhm
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: SMRT
Reply #37 - 22.07.2011 at 16:00:15
 
Vec je od tega da nekoga posljes v Pm, kot od samega nameravanja , kadar samo nameravas ne naredis nic, ko poslljes enga v Pm pa je lahk slabo lahk dobr je pa vsaj neki , na koncu je oboje en kup dreka ignoranca .
hmhhh, mhmmmhhh? raje limaj linke .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: SMRT
Reply #38 - 22.07.2011 at 16:23:21
 
ja?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #39 - 24.07.2011 at 19:47:56
 
Petra. wrote on 21.07.2011 at 01:24:29:
na optimus, neki lepga :




no, drugače pa mislim, da optimusu ni vse tok bedno kot klele prikazuje in definitivno ne ves čas. se mi zdi, da on ta forum bolj uporablja kot teren kamor lahko izliva vso gnojnico, ki se nabira v njemu. in tudi za to je tale forum fajn in unikaten, ker mu to dovoljuje. in kot vemo, je na temu 3d planetu tudi gnoj dober za nekaj. lepe stvari iz njega zrastejo, če seveda prsti ne pregnojimo.
ni naključje, da je prišel sem, pa tudi, če se bo še nekaj časa samo vrtel v krogu. nameravam mu vse dobro. čeprav se mi zdi, da bi blo njemu bolj všeč slišat, da ga pošljem v 3 pm, pač v njegovem stilu, a ne. Wink


Draga gospodična.

Ko boš življenje pogledala iz logične perspektive, boš dojela, predvsem pa razumela, da ljudje, ki imajo urejene razmere od rojstva naprej so lepo vključijo v družbo in imajo redne socialno interakcijo z okolico, redno izstrebljanje v wc školko, kar rezultria v redno in nemoteno hranjenje z hrano. Le te dva pogoja morata biti izponjena, da človek doseže svoj potencijal v smislu socialnega druženja, spolnih potreb, gradnje in napredka v telesu,ki se kaže skozi zdrav, simetrično grajen organizem. Tako oseba ne čuti pomanjkanja in vidi povsod dobro, ker ima potešene vse osnovne in ne osnovne življenskih potreb.

Lahko bi tudi rekli, da tak tip človeka vara izkorišča itd,.. počne pridobitne dejavnosti ne da se bi jih zavedal.

Po drugi strani pa jaz ne vidim smisla več na tem svetu. Le ta trditev je logična razumska ter zelo realna. Nisem imel pogojev, da bi lahko dosegal tipe ljudi kot v zdornjem sestavku.

Torej kaj sedaj. Naj delam z 500 evrov na mesec, živim v podnajemu ter vsak dan jem krompir. Se opravicujem, toda spolnih odnosov nism mel ze minimalno tri leta. Medtem ko se vsi porivajo in varajo in gonjo z sosedi ali najboljšimi prijatleji, jaz osebno ne morem fukat ali se ljubiti oziroma meti spolne odnose z nekom ki vem da se okol gon kot kolo na kolesu. Se posbno, če vem, da ta oseba je poročena oziroam punca nekoga drugega. Mislim, nism žival, in ker nism žival trpim. Da ne bo pomote v zadnjih nekaj tednih sem spoznal neko osebo katera se poriva okol kot bat v avtu, ni važno, poročena neporčena,. sam da se jebe.

In sedaj me zanima dragi sobralci foruma.

Kdo je dal vam pravico, da me sodite. Kdo, nikoli vas ni bilo ko sem jokal, jo sem rabil pomoč, in tako naprej. Nikoli. Vi predstavljate družbo kakršno poznamo danes. In noben od vas ne bo reku, haj model lej glede pičk maš prov glede sluzb mas prov sam lej zakaj bi te mi polušali.

Dejstvo je, da ljudi ne zanima problem ljudi zanima zgodba o uspehu. Kaj to pomeni. Da ljudje radi posluajo nekoga ki govori o lepih rečeh ker so sami nezmožni slišati slabe. Recmo, ce gres v diskaca se ment itd,.. kaj res mislite da bo punca polušala nekoga k jamra. Ne bo ga odejbala ga bo. Vedno pa puncke polusate tipe ki so vinerji, ki so zamgovalci ki govore zgodbe o uspehu. Hja, samo bridka resnica je da vse ki take tipcke furajo ne vedo da so dnevno ce en tedesnko varane in na koncu lahko koncajo v trugi azrdi kaek bolezni.

mhm,.. samo da se jebe.

Torej, kt jaz razumem gre tako. Govori lepe reči oziroma dejansko laži, ker itak vsi lažejo zato da se majo lepo.

NIkoli ne poamgi nikomur ker to ni produktivno, raje sam pokusi zafuakt vse druge da maš več. Ziv primer je sluzba in spolnost. Vsak bi porival sosedovo babo sam tako da sosed en ve,. itak,.. .

Gnojnica,.......

Ves PUNČKA,.. takega tipa kot sem jaz ti v ZIVLJENJU nisi in ne boš nikol videla,... to si prekelto zapomni,.. . V svojem lijfu ne poznam tipa da je zvest punci ga NE POZNAM in nikoli nism videl. Tak da z to gnojnico kot meimnujes oziroma moje delo,.. bi ti tkao reku,. klecala bi ti v moji gnojnici in hotela na kolnih se vejremi mi.

Sam kaj ko vsi zivite v iluziji.

Realno.

Kaj pa mi je ostalo. Nič.
Resne punce ne bom dobil nikoli. Kje mislim, vse punc ek so ble ok so odane z bedaki po večini. Reven sem k miš. Zivotarim vsak dan. Mislim, veste kaj je rzaliak emd kubirjem in mano, da sva na istem sma on laze da neki dobi. Sori.

Ideja o sluzbi az vec kesa kar odmisli. Pa tudi ce bi mel siht za 5000 evorv. MIslim kaj bos v lijfu brez ljubezni prisel domov vsak dan sam zase kuhal vecerjo.

Mislim.

Jaz sem se osbno ze odlocil in mi dol visi za vse vas. Ni je stvari na tem svetu kijo lahko dobim, zivotaril pa ne bom več. Ker vsi tisi ljudje ki bi mogli stati nad mano pa mi poamgat so me zafukal. Predvsem ap uniljudje ki sme jih spoznal razne kake svetle izjeme so ap isti kurac. da punc sploh ne omnjam.  Ve punčke ki mislite kako ste popolne pa neki oh in sploh. Ko vas pogledam izprofila se mi tako smilite da ne mrete vejreti, fukate se okol z tipi in varate lastnega tipa kateremu govorite da ga mate rade. Sam zato ker niste spsobne pogeldati resnici v oci in kdaj pa kdaj mal upat ne pa sam polusat luzerje kako nakladajo in manipulirajo z vmai pol ap se zbudite cez par let z mulcem ap vidite rensico pa je se vecji kaos.

Mislim,... kaj kaj pa bos pocel na tem svetu daj mi to povej.

Vsak dan ko grem na ulico gledam stvari ki jih nikoli ne bom mel. Moram nositi ocala pa jih ne nosim tkao da vidim ene 5 metrov dalec sam zato kernocem videti ne avtomobila ne rolerjev ne koelsa ne his ein ne nobene punce. Ker simpel, NOBENA OD TEH RECI me noce in jih ne morem imeti.

Zdaj pa mi povejte zakaj bi pa se zivel renso.

zato da boste vi zadovoljni. Boli mene kurac za vas TAKO kot BOLI VAS KURAC ZA MENE.

To je druzba.

Dajmo ga zafukat, dajmo mu babo pofukat, dajmo mu avto zbit,.itd,..

Res vas ne razumem, mislim, kaj smisel družbe ali ljudi oziroam zivljenja je delati drugim salbo, haj veste kaj ce je to smisel ane potem bom sel med orto sataniste in zacel res orto sranaj delati.

Mislim, kako,.. in ne mi ti puncka sedaj nabijati ja ne mislsi prav ap to seveda ne mislim prav ker ne mislim tkao kot ti,.

Ti fases kurac od toejga tipa vsak dan v pizdo in ne cutis pomanjkanja,.. lepo ne

jaz ap sme bil lacen noces vedet kaj vse,..

resno pr mojih letihkatera pikcka pa bo tela met tipa kot smejaz.
Kar se tice razmišljanja mi ni para sam babe hcoete kes avte hise itd.

Dejstvo je da pucne ne pozante ljubezni sma kurac, ce ap je kej kak psotne tip pa ga zafuakte ker so vas tipi zajebal pa se ve vracate nazaj.

Nimam zelje ziveti v takem svetu ki mi ne omogoca narpedka in osbne srece, in vi ej definitivno ne.

Pa se tole.

Ne mislim iti v svico. V sloveniji lepo ne podpirajo tega da se nekgoa usmrti. edina foraej da se spiknem z necem za pse sma tega pa ne mroem dibiti.

Ce se hoce en ubit lahko anredi doma.

Vzameš tri tablete za spanje. Te kupis v lekarni. Potem si vzames noiž in si posevno prerezes zile na roki. Preden e zmanjka pa si se odpres jeklenko co2 v soi in je to to. Drugace pa prizges kak motorcek od modelarstva da ti sopa noter plin ki ti unici hemoglobin v krvi tako da se dusis ker hemoglobin ne more vezati zraka nase.

Tabelti prbijejo, dihas da kri oziroam hemoglobin zejbes. Pa s ekri ti tece ven tkao da srce bije hitreje in to se vse pospei ucinek table themoglobin k se unicuje in se hitrej eti kri tece ven. Boli pa ne.

Mislim,... jaz ne razumem tega sveta več, ker vse akr vidim je to kako pofukat nekomu babnico in kako nekgoa zafuakti a mam jaz vec.

In vi emne butasto geldate tukaj,.. ti ale model ap ni zdrav kar fentu bi se rad.

Kak gnjnica folk.
VI STE GNOJNICA

Sam res, odkar sem zacel tele reci premišljevat j ama ne najdem clvoeka da bi mi gkaj popraivci pvoedal vsi neki glubijo.

Moje glavne stvari katere so me rpipeljale do tega konca so sledece:

1.) Resne pucne pri mojih letih ne bom našel, oziroam ce je katera kje, hja, lej ni moznosti no. Ostne mi sam da se porivam okol tega p anocem.

2.) Nikoli ne bom mogel met miru ker nimam kesa, ja sori, ce bi tel svoj flet emt rabim 2000 evrov na mesec kej ap bos dobil to z to palco k jo mam.Zelo ok sluzbe pa ne dobis nikjer, tkao je.

3.) Hja ce zelsi zvieti to rabis denar, hrana obleke, in apc mores telo urediti hraniti sprot ap to kej bos to pcoel z 500 evri.

Mislim sej je dosti razlogov, sam dejstvo je,.. ja razviajt s en emroem in trpim takoel ze 7 let. Dovolj mi je. Noben spihologmi ne bo poamgal. In tiste reci ki si jih tako globoko zelim tudi nebom dobil. Dovlj mamsori.

Tisit k mate picko vsak dan na kurcu ali kurca v pizdi vsak dan lepo zivite na stroske starsev v njihovi hisi ali te fore sam zarite kjun. K vas ne prebavljam. Za te luzerje JA LUZERJI STE,.. v lijfu niste nareidli nic, nikoli niste bili lacni nikolinsite sli nekam da bi tvegali vse vse vam je bilo dano od zibke naprej. Sploh mi ne govor tkako je lep lijfe ce zivite v stanovanju od strsev pa tudi ce palcujete stroske za ta flet ker nimate pojma.  Ziveti na ramenih strsev je lepo ane, fajn,.. pol ves kes k ga mas lohak funknes drugam in rlazje dobis status v druzbi. itd.. renso luzerji vsi povrsti

ce pa hodsi k klosar po cesti komupacluejs flet in s ejebes sma z vsme te pa noebna picak ne pogelda in poledicno tudi nism druzbe pol nisihta itd,.vse je povezano.

PRosim, pa ne mi nabijat punce vemo kaj je ljubezen ce bi to bilor es bi bilo drgac na svetu. PIČKE hocete kes denar his eavte zakaj. Simpel,, JA NO reven kurac ali bogat kurac isti mi je v pizdi dam da bogat krua cmi lahko neki nudi

TUKI JE VASA LJUBEZEN.

jap

ce se obm fentu se bom zarad bab v prvi vrsti v drugi pa zardi tega ker nimam denarja.

posledica tega pa ej da nsim hinavec.

dijo lepo pisite kregjate in mi solite pamet.

BEdniki.

IN tako bom reku.

Ce ne mislite napisat kaj konkretenga pol sploh ne pisite.

Resno mislim.

Kako sem jaz butelj k tako mislim, ja le kdo mi je tak obcutek dal a sam si ganism vi vasa druzba ane sej ste vsi isti majko vam jebem.

eh.

re sne vem zakaj se psloh s emnim z vmai ker itk noben ne bo nic pvoedla pemtenga ali priznal.
sori

sam da fuakte  pa da se sluzbi pa da kupujete mamila pa se vam jebe

ce pride kdaj bog nazaj pa bo uncil to zemljo hocem bit zraven s epoamgu mu bi.

lol

ljubezen ja prov pozane jo, se ko nekdo rece vasi picki daje kurba vprico nje bos tipo popidzil ker s eob zbal da ne bo nikol vec fuakt dobil
lol

hahaha

prokelta golazen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #40 - 24.07.2011 at 21:02:11
 
Petra. wrote on 21.07.2011 at 01:24:29:
na optimus, neki lepga :




no, drugače pa mislim, da optimusu ni vse tok bedno kot klele prikazuje in definitivno ne ves čas. se mi zdi, da on ta forum bolj uporablja kot teren kamor lahko izliva vso gnojnico, ki se nabira v njemu. in tudi za to je tale forum fajn in unikaten, ker mu to dovoljuje. in kot vemo, je na temu 3d planetu tudi gnoj dober za nekaj. lepe stvari iz njega zrastejo, če seveda prsti ne pregnojimo.
ni naključje, da je prišel sem, pa tudi, če se bo še nekaj časa samo vrtel v krogu. nameravam mu vse dobro. čeprav se mi zdi, da bi blo njemu bolj všeč slišat, da ga pošljem v 3 pm, pač v njegovem stilu, a ne. Wink



Sem si ogeldal tle filem radodarnost duha.

Ti pvoemkaj je nrobe z njim smo eno.

Ko ljudje dajo dajo slo.
Ko ljudje sprejemjao mislijosmao nase.
Kajosane nic.

Sori tafilem je tkao beden da glava obli.

Resno.

Lohak rpobamo ce vejrames vanj sma tipvoem da ni res.

Kera picka pa je se kaj dala.
Misli, kurac vse baeb se ogibate tipvo k bi rdi fukalke rmajo potrebo ker babemilite da vas gledmao sam za fuk. ve pahcoete da vam vtaknemu vse v rit.
dej ne seri

Mis,im ce ti kruca dobis vsak dan a ves, oziroam ce ej enmur atla da te je nategnu ker je zamaskiral potrebo po fuku preden se te je lotil ne sedja drugim nabiajt kako je lep svet ce je tebi lepo.
Zraven pa ne pogeldas kokmoskish si sama spravila na isto pot in koenc kot ga bom jaz dobil kot zgleda.

Daj ne seri.
VFes kokljudi ki delaju hudo da majo smai je okol pso vetu in pol govore kako ej lep lijfe ietka d aej lep lijf eko asm polno rit vsega kok fgolka pa si unicila da si rpsial sme paen ves

sdaj en seri

ce bi ble ve proklete cipe kaj vredne
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SMRT
Reply #41 - 24.07.2011 at 21:36:44
 
OTP

Vse tole kar si napisal je skupek jeze,užaljenosti,in komleksa manjvrednosti,ko si ti sam sebi ne dovoliš reči bodi pogumen samozavesten. Tvoja samozavest se kaže hkrati kot užaljenost in bojazen ko rečeš ;V razmišljanju mi ni enakega.

Zakaj ne upaš reči v fukanju punce mi ni para,ali pa gospodje vašo ženo nategnem boljše od vas!

Če imaš kvaliteto razmišljanja,lahko s to kvaliteto delaš kar češ!! Punce boli patak za denar,če si ti tapravi ti je dovoljeno vse!!

Svet moraš sprejeti tu in sedaj,ker s tem sprejemaš in ceniš,spoštuješ samega sebe.


.Če človek ne ceni samega sebe,ga nihče ne more ceniti!!

Če nimaš rad samega sebe,tudi drugih nimaš.

Kvaliteta samozavesti se vidi in se odraža navzven,ali si pa popišana rit v očeh drugih!!

To je vsa filozofija! Kar se tiče življenjskih problemov težav!! Vsi jih imamo,če ne zaupaš v svoje sposobnosti te te težave povozijo! To je pri tebi očigledno-vendar ni brezupno! Toliko!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: SMRT
Reply #42 - 24.07.2011 at 23:05:53
 
vsi imamo svoje probleme, veš, prav vsi. takšne al drugačne. so zakoni tega planeta taki, da ni res prav nikomur 100% z rožicami postlano. ampak, boš moral pri sebi razčistiti in začet gojit bolj pozitivne misli, da boš lahko sploh kaj spremenil.
tud jaz živim z minimalnimi vsotami denarja, v najemu, na dopust gremo vsakih nekaj let, če je le denar za to, ne hodim v lokale na pijačke, ne jem v restavracijah, redko grem v kino ali kaj podobnega, redko si kupim nova oblačila, pa kaj. poleg vsega imam pa še otroka, ki me brezpogojno potrebuje in lahko si greš malo pogledat cene recimo čevljev za otroka in si predstavljaj kako je to. pa kaj. pa je dostkrat ful kriza, da me čist potre, ampak nekako se vedno izide na bolje. čist vedno. res, ne morš verjet. pa kaže marsikdaj res zelo slabo, da me potre za kar nekaj časa in se potem počas sestavljam naprej in skušam ohranjat pozitivno naravnanost in zaupanje itd. in se vedno sestavim, ne obupam in grem naprej.
sreča v življenju je v malenkostih, ne ve denarju. seveda je fajn imet veliko denarja, verjetno, ker ga nikol nisem imela toliko, da bi si res lahko ne vem kaj privoščila. treba si je vzet čas in začutit srečo v čudežih narave, v drobnih prijateljskih gestah, no, morm priznat, da itak me neizmerno osrečuje tudi moja tamala. in tistih par prijateljev, ki jih imam. ne vem kaj naj ti rečem, pač odločitev je tvoja in tudi to življenje je tvoje. imaš pravico naredit tudi samomor, če res misliš, da ti bo to olajšalo tvoje dušne muke. za začetek pa probaj živet samo za en dan. za vsak dan posebej. he he... ni dobro preveč razmišljat... če pa misliš, da si res bolan in potrebuješ pomoč, si jo najdi. al kaj. jaz se trenutno, kljub nikakvemu dnevu, počutim super. sem pojedla neizmerno dober jajčevec  z vrta mojih staršev. če ga ne bi imela, bi pa krompirček pojedla, ki ga imam itak ful rada. sem že bila v situaciji, ko sem več kot mesec dni samo krompir jedla.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #43 - 25.07.2011 at 00:25:12
 
Alojz in Sandib wrote on 24.07.2011 at 21:36:44:
OTP

Vse tole kar si napisal je skupek jeze,užaljenosti,in komleksa manjvrednosti,ko si ti sam sebi ne dovoliš reči bodi pogumen samozavesten. Tvoja samozavest se kaže hkrati kot užaljenost in bojazen ko rečeš ;V razmišljanju mi ni enakega.

Zakaj ne upaš reči v fukanju punce mi ni para,ali pa gospodje vašo ženo nategnem boljše od vas!

Če imaš kvaliteto razmišljanja,lahko s to kvaliteto delaš kar češ!! Punce boli patak za denar,če si ti tapravi ti je dovoljeno vse!!

Svet moraš sprejeti tu in sedaj,ker s tem sprejemaš in ceniš,spoštuješ samega sebe.


.Če človek ne ceni samega sebe,ga nihče ne more ceniti!!

Če nimaš rad samega sebe,tudi drugih nimaš.

Kvaliteta samozavesti se vidi in se odraža navzven,ali si pa popišana rit v očeh drugih!!

To je vsa filozofija! Kar se tiče življenjskih problemov težav!! Vsi jih imamo,če ne zaupaš v svoje sposobnosti te te težave povozijo! To je pri tebi očigledno-vendar ni brezupno! Toliko!



Veš tako je z tem.

V postleji mi res ni para kar sem res slisalod vleiko punc, med namirečeno, izjave kot " tako em pa s eni noben" itd,. oziroma ko zenska dobi prviorgazem  pa take fore ne mreos vejreti kok punc nima orgazma inn jih hlinijo gorzno res.

Spoštovanje. Hm,.. meni ga nihce ni dal kos em ga dajal drugim oziroma.


Ni vse dano. Spoštovanej sme jaz pred letitalal kot delnice v novi drzavi. Danes si more clovek spotovanje zasluziti v mojih oceh punc apa psloh.

Mislim, vem kka je druzba in vem kaki so ljudje nimamzelej vseh spostovati ker so vsi razlicni in malo je ljudi ki jihlohaks postujes.

To mi je en reku ze. Da on spostuej vse. Odvisno kakojih spsotujes. Jaz spostuejm sam folk kije nekianredu iz sebe na podagi resorsov oziroam kakos e clvoek obnasa.  Je komplicirano.

Moej spostovanej samega sebe je druga vrednota o cemer ne misli nikoligovoriti z nikomer. Vem kaj sem in vem cesa sem spsoben toda to ne sovpada z tem kar imam ker ensotavno svet je nor. dnes vec pomeni kes kako zans nakladatiitd kot pa to kake mas notranej vrednote.

Bi pa tkaoreku sandib. Osebno in to bom trdil dosmrti. Ce bi res bil bolj gnil v jedru katerega imam bi ne mel tehproblemov, vir vseh problemov je v tem, da se ne morem spremeniti ozioram ne mroem sprejeti dolocenih reci. Nikoli ne bomsprejel to da s emi bo picak fukala okol. In nikoli en bm sprejel tega da za potesitev mojih spolnih potreb vtaknem kurca kam nekam ni vazno kam sam da dobim fukat pa nj bo to mamica z 5 otorkiin 20 let zakona lai pa 14 letnica.

Sori tega nikoli ne bom anredu in raje vidim da si kurac iodrezem.

Resno pa ti recem ostli k jih poznam bi se tebi babico pofukal sam ce toplo scije, soritako je.

Noben senikol ne prasa kaj ap ce  vsi bi sam ril pa ni fora al je musko ezsnko zival celo v nekatrih priemrih itd.

Imaš prav ne trdim da ne, razumem in azvedam se kar mi zelsi povedati.

Toda sandib kakonj jaz spotujem osebo katera mi dela hudo.
recmo kako nj oceta spostujem k me je prefukal da sme scal sral itd,.. vse naenkrat.

Razumem da sme zaradi te izkusnej dojel reci katere durgi jih niso sam to na dolgi rok pusti posledice. MIslim, jaz nisem hotel biti rojen po spartanski vzgoji da se prirapvim na vojno itd. To ej napacna vzgoja v teh casih.

Enostavno, spoštovanje si moreš zaslužiti.

Zato pa ne marma ljudi ki porivajo okol vse kar leze, ne druzim se z nobnmu k vara in ne druzim se z nobnmu kihianvi orpavlja za hrbtom in izkrosica.

Zato ap sem vendo sam.

Pa mi verjemi je neki ljudi ki so taki k jaz samjih tezkodobis. MIslim resnicno takih.

ne una da se pretvarjajo.

Sej ko pogruntam da se ljduej rpetvarjajo jih kar odjebem ne da s e mi, pol apmi rec da ne spjemam ljudi okol sebe kako pa nj jih. Z takimi kos e druzsi tka si oziroam ce se bom z takimi k se varjao druzilmibodo babo poskusili antegnit kaj nj z tamtakimi.

Svet je narobe to mores dojet. Zadnjic mi rece ena k je 25 let porocen ap ame rpasa kaj mam tok cez picek za povedati. Pa sme ji reku, kaj timislsi da ste uzgojili take ljudi ko se obnasajo tkao kot vi pred 25 leti, pa ej bial tiho.
Stare mame model pr 70 i dajo prov. Pa mi ena pizda nediejta pr 25 ne bo prosim lepo.

Povem, ti odkar se pobiram nazaj, se mi zdi da em vedno vec ljudi spoštuje ker so pogruntali akjs em v jedru. In vedo da varanaj in teh reci nikol ne bom sprjel, nekak je to zanimiv. Sem se zadnji zarek upanja kijim ga predsavljam da ni so vsi tipi prsci.

Poglej to foro.
Zenske tako hrepenijo ko nekaj en morejo imeti veskako ejto hudo. Picka mi rece da se porva okol pa em tela met.
Nikoli me ni dobial se danes me gelda pa ej tega dve leti.

Boli jo pa zelo. Vsakic, ko jo vidim.

Tega seta jaz sprejeti ne morem. Ce ga en bom sprjel pol en vem kaj bo. Ce pa ga sprjemem pa ga sprejemem sma pol ej rpobem lai lohak zivsi tkao. Mislim, jaz bi mogel biti vecji prsec.

Resno sem o tem remišljeval, lepo grem s euciti eno borilno vescino pol ap kar na ulcii pecam picek v prico mozov pa te fore.

bmk.

Zakja ne, sej to ej bsitvo kako pofuakt cim vec folka.

Sam ves vse te reci se vrnejo.

Poznam priemre ko pucne nihce noce ker je kurba in s ej razvedlo ves kkao se hitro razvejo te reci.

eno poznam ze 5 let k jo noben noce sam za fuk jo majo bal bla bal ona bi rada resnega tipa pa ne dobi nikejr pride nov tip do nej jo pojebe pa gre naprej.

Samega sebenimam rad ker ni fore.
Mislim itak nimam fincnnih sredstev da bi lahko akr koli pcoelv lijfu cemu bi se mel rad ce nimam pogoejv itak je bolej crknt cim prej.

Samoazvest, haj tako ti bom povedal, samoazvet je sam konstrukt tvoej samopodobe. Jaz mam sojo amopodobo postimano ce zelim sam vecina casa semi jebe az vse zato me ne moti ce hodim okol v 8 let strih kavbojkah in me vse picek geldajo kak sem gnil popostjah pa to revez itd. boli em kita.

Velikokrat je samozavest nizka podoba. Samopodoba samo to je problem pri dolonih ljudeh. Pr meni ni, samozavest oziroam niszka samoazvest funkcija nizke msaopodobe temvec dejstev iz lijfa katere ne mreom spremeniti. pac reven sem, zato ker sme reven nimam pogoejv da bi telo razviltkao kot ej treba sme ves suh pa skor garjav;), itd,.. tudi ce dobi piko kako pa bom zivelmucla z tem kesom ne mores izveti mulca,.. ker apa te bo hotela. ze potej logiki en smem met sploh picke.
ker nemroem ziveti mulca eko pasmo spet pri evoluciji.

Ti pa recem, da mi ej vleiko pick reklo da sem zelo samoazvestein da en vernajemjo da sem sramezljiv hehehehe

vsakic k mi kera to rece s epocutim k da mi hcoe rect da sem rpevec samoazvesten za tako grdega tipa.

mamo im,...


grd foter te je naredu,..




Zelo hudo je, ko ne mores konkurirati. Pol dobis niszkosmaopodobo kar vodi do niszek smaoazvesti in pol ratas e viner ne zamgovlaec. res je. ce nimas denarja da bi si kupil hrano ok bivlaen pogoje in obleke pol ne mroes biti v formi in razviti voj potencijal telesa in obnasnaja. recmo nekateri ljduej nikoli niso sli ven pa gre prvic ven pri 39 pa vidi neki akr ne pozna in rata butelj ker s ene zan obnasat. Simpel.

Cepa si pelsal s efukal drugral od 16 et anaprej polap vse znas in pri 30 si ce normalen za to druzbo.
Kaj ti mislsi da sme seljaz vne pri 16 prvic. smejal bi se ce i porpavici pvoem.

lol

Spostovanej s ezasluzi in s ega en podaljuje, ker vsi milijo da se vse podari nic s ene podari.

Dones s es emacek ne goni zstonj.

ok grem spati lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SMRT
Reply #44 - 25.07.2011 at 00:38:28
 
Petra. wrote on 24.07.2011 at 23:05:53:
vsi imamo svoje probleme, veš, prav vsi. takšne al drugačne. so zakoni tega planeta taki, da ni res prav nikomur 100% z rožicami postlano. ampak, boš moral pri sebi razčistiti in začet gojit bolj pozitivne misli, da boš lahko sploh kaj spremenil.
tud jaz živim z minimalnimi vsotami denarja, v najemu, na dopust gremo vsakih nekaj let, če je le denar za to, ne hodim v lokale na pijačke, ne jem v restavracijah, redko grem v kino ali kaj podobnega, redko si kupim nova oblačila, pa kaj. poleg vsega imam pa še otroka, ki me brezpogojno potrebuje in lahko si greš malo pogledat cene recimo čevljev za otroka in si predstavljaj kako je to. pa kaj. pa je dostkrat ful kriza, da me čist potre, ampak nekako se vedno izide na bolje. čist vedno. res, ne morš verjet. pa kaže marsikdaj res zelo slabo, da me potre za kar nekaj časa in se potem počas sestavljam naprej in skušam ohranjat pozitivno naravnanost in zaupanje itd. in se vedno sestavim, ne obupam in grem naprej.
sreča v življenju je v malenkostih, ne ve denarju. seveda je fajn imet veliko denarja, verjetno, ker ga nikol nisem imela toliko, da bi si res lahko ne vem kaj privoščila. treba si je vzet čas in začutit srečo v čudežih narave, v drobnih prijateljskih gestah, no, morm priznat, da itak me neizmerno osrečuje tudi moja tamala. in tistih par prijateljev, ki jih imam. ne vem kaj naj ti rečem, pač odločitev je tvoja in tudi to življenje je tvoje. imaš pravico naredit tudi samomor, če res misliš, da ti bo to olajšalo tvoje dušne muke. za začetek pa probaj živet samo za en dan. za vsak dan posebej. he he... ni dobro preveč razmišljat... če pa misliš, da si res bolan in potrebuješ pomoč, si jo najdi. al kaj. jaz se trenutno, kljub nikakvemu dnevu, počutim super. sem pojedla neizmerno dober jajčevec  z vrta mojih staršev. če ga ne bi imela, bi pa krompirček pojedla, ki ga imam itak ful rada. sem že bila v situaciji, ko sem več kot mesec dni samo krompir jedla.


Veš, me je pecala ena k j emel amula.

eš kaj mi je rekla, da na koncu meseca nima niti az get kupiti, o ma malcka. pa je bial ful zainteresirana pa to, pa is lo vs zakaj ne.
Preden sme s eodločil sme ji psotaivl en vprasanej in to ej bil zadnji k sme ji ga poprasal.

Poglej: rekel sem: " Ti si se porivala 10 let okol in unicila veliko ok tipov, sedaj pa bi rada mene dobial da bi srkbel zate inotorka ter ti financno pomagal, misli otork sploh moj i, kako si lahko tako egoistična, temu ti rpavis ljubezen in spoštovanja vreden odnos, prov nacrtno me hoces zafukat."

Pička ni rekal jama niti mu.

Od tedaj je nism videlslisal nic.

eš, dam prov puncam kis e ognjo da trpijo sori.

Ceprov pa morem prizanti da je tok zabitih tipov k naredijo mulce pa psuijo punco da je noro. Sam tipvoe tem pucan pa privoscim, ker so sam krive, niso znael izbrati tipa sedja pa govore in islijo ja nesreca. kaj ensreca ko ap so jih hvaltlai ok tipi pa so se iz njih delale norca. Ve skok takih priemrov poznam.

zadnic me je tela ena taka pecat neki,. i ej tkao rpbila da sme s eji sma smjal.

ERko pa ene 9 mesecevnazaj tudi ena, s eje proival dobial mulca mene pecla ada bi bil kao moj mulc. Jebi se. Pol ap smo pogrutnal dko je nafilal nejeno rit.

kr neki.

Kar se mene tiče jetako.

ce bi se dalo kaj srpemniti, bi ze sma k s ene da.

Probelm je v tem, ti nimas sedaj ideje in luksuza da si uzaem slijfe nimas ga. Ker mas otorka tako da si lahko sao tiho geldas v tla in dela nadure ter palcuejs odhodnicno ali delas na crno.

Jaz pa nimam nic na tem svetu nikogar vec. Prov niti psa macka lai hrcka. Semmilil zajca dobiti pa ga ne bom kupil.

Ce crknem, niti muha na britof ne bo dvignila noge. Ce sploh majo noge.

Sploh pa tako, ce bi zakon rpivlacnosti deloval kot ripaivs lepse misli potem bi blo za vse dovolj.

najvecja ebdarija kar i folkprerpicuje da orem upostevati zakonrpivlacnosti.
Pogelj svet Na zemlji je 6 bilajrd ljudi. Predvsem e to fora ce recmeo da jih j eene tri od tega v razitem svetu k majo dosptop doneta. Zakj oni niso srecni. ves da samo 2 procenta ljudi an svetu ima kapital osli so suznji. zakon privalcnsoti en deluje.
Prav ktao kot ne deluje da ce si psoten delaven da bos vse mel ni res.

Sori punca.

In se tkao da se razuemv ajaz jem krompir ze dve leti. IN to 10 mesece v letu.

tako da ne timen o krompirju.

krompir z margarino
krompir v oblicah z amrkgarino
krompir z oljem
kropmir v kosu
itd,..

zivljenej je krompir.

na krua cmi gre sma to da ne mreo snic bolj pametnega nareidti z nejga zdaj delm lulcke.

to ejtop

skrob je noer hval bogu

Pomoc kako pomoc, lol.

Pihologi niso azto da poamgajo ljudem to bimogal vedeti ze zdavni. Vsi hocejo denar in sopalcljivi cak tukineki ne stima polap dois s ekartoteko kjer psie da si nor neumen in ti bodo vzeli se izpit za kolo.

Pac to je posel kot tobacna industirja najrepj kupis da probas mislsi da te resijo pol ap sistalna strnaka da lohak zivijo posel nic drugega. SPihologi ja to bo to.

zadnji spiholog k sme mu pveodal kej me tezi meje azcelrpepricveti da nires,. sam ga sesul v pol ure tiho je bil s emi zdi da ejmogu on k spihiatru pol da se je porapvi,.

lol

Svet je lep ce mas vse ce n iasm nic pa je kurac.

V bistvu ej tkao dokelr se boris ne vidsi kos e sutavis vidi in ko vidis je stala.

veliko elpega je sma je se vec grdega in to ej to.

ker ljudej sopajo samo jaz jaz jaz dejmi dej mi dej mi hocem ocem hocem

ti, daj mi povejkdaj si s epsotno pogoviral z tipom alpaekrmu msoekmu. jaz se tega ne spomnim, ker ce s ejaz menim psoteno pol je noro. Itka ne mreo spol reci pveodatiekr te ma folk azfuknenega. Kaj gre sna kfoe z punco ap ji bo sreku, ti a ves mas fuldobre joske k bi jih lizal, mh itak da bo sla stran. Ona pa gelda toj mozolj na vratu pa ce bi ti rekal da asm rstur na vratu bi jo ap ti geldal. Mene to en mot ce mi do tako rpbiej sma folk ej ap ful ageldan vas ein ne rpeense kritik.
lp
grem noc
dijo cau bau
sajoanra
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4