Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 24235 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #15 - 19.07.2011 at 11:36:17
 
GospodarUsode wrote on 19.07.2011 at 11:25:57:
Jp, drži, visoka T razmagneti magnetke. Ampak, po besedah mojstrov, ki se z magneti ukvarjajo (jaz se ne, bližja mi je elektrika oz. hidravlika) tudi postavitev magnetov N-N (se pravi odbojna pozicija) skozi čas slabi moč magnetnega polja in to na vseh magnetih.
Sem slišal ja, da imajo kitajčki pod kontrolo večino rudnikov elemntov iz skupine "redkih zemelj". In mi je kar všeč, da s tem držijo v šahu gringose. Ampak jeba je, ker v istem šahu držijo tudi nas  Sad


Si eden redkih na tem forumu,ki poznajo temo in so v debati samozavestni,ker vedo kaj govorijo. Jaz jih dobim po vezah-saj veš kako to gre.!

Dal ti bom še eno prispodobo-kača teološko pooseblja energijo.Kača je pa žival,katere strup je sočasno zdravilo za njen pik!
Ko imaš ti os -vir energije (prizvajaš elektriko) se lahko magneti samodejno,če je potrebno  samonamagnetijo.Imam prav? Saj veš kaj mojstri govorijo ni glih vse za verjeti!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #16 - 19.07.2011 at 13:42:11
 
Znalo bi držat to kar praviš, če bi proizvajal elektriko neposredno in ne samo vrtilni moment (silo) in posredno preko nje z generatorjem tudi elektriko. Ampak tole govorim (no, pišem) intuitivno. Probal nisem ....
Ej, ko boš imel čas, poguglaj možakarja po imenu Floyd Sweet (tule imaš pa nekaj čtiva, če hočeš seveda  - stran 14 - 16:
http://www.free-energy-info.co.uk/Chapter3.pdf
Čisto drug pristop od tvojega, meni jako zanimiv  Cool

Aja, tule imaš par kerlcev, ki se trudijo tako kot ti, morda boš našel kakšno uporabno idejo (če tega slučajno še nisi videl)
http://www.free-energy-info.co.uk/Chapter1.pdf

Jeba je ko magnetki (uporabnih dimenzij in moči) niso več poceni ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #17 - 19.07.2011 at 14:07:02
 
GospodarUsode wrote on 19.07.2011 at 13:42:11:
Znalo bi držat to kar praviš, če bi proizvajal elektriko neposredno in ne samo vrtilni moment (silo) in posredno preko nje z generatorjem tudi elektriko. Ampak tole govorim (no, pišem) intuitivno. Probal nisem ....
Ej, ko boš imel čas, poguglaj možakarja po imenu Floyd Sweet (tule imaš pa nekaj čtiva, če hočeš seveda  - stran 14 - 16:
http://www.free-energy-info.co.uk/Chapter3.pdf
Čisto drug pristop od tvojega, meni jako zanimiv  Cool

Aja, tule imaš par kerlcev, ki se trudijo tako kot ti, morda boš našel kakšno uporabno idejo (če tega slučajno še nisi videl)
http://www.free-energy-info.co.uk/Chapter1.pdf

Jeba je ko magnetki (uporabnih dimenzij in moči) niso več poceni ...


he ,he- si me pa ujel.Dober si! Poznam te zadeve nekaj sva s kolegom enkrat eksperimentirala na prvem primeru in ga potem zavrgla!
Wang mi je prišel najbližje,ali pa jaz njemu! Ko bom pokazal sliko svojega boš videl zunanjo podobnost med Wangovim in mojim. Nekako 7o% njegovega dela je podobno mojem.Jaz imam podobno osnovo vendar drugačne magnetne segmente in medsebojno razmerje segmentov glede   na os. Moja osnova je žitni glif,piramidalni segmenti v nekem zaporedju Stonehenga. Toliko ti lahko zaenkrat povem.Magneti,ki so uporabni  sploh niso dragi. En takšen agregt par KW za individualno uporabo hiša-avto v serijski prizvodni ne bi presegel 400-500 evrov. Bomo videli, drž pesti!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #18 - 19.07.2011 at 14:52:49
 
Držim ...
Predvidena cena (dobro, v trgovini bo precej večja) je hudo mamljiva   Cool

Z dragimi magneti pa sem imel v mislih eksperimentalno fazo, ko človek še išče pravo konfiguracijo. Število magnetov zna hitro rast (kakšen se razsuje, ni prave oblike, moči ...) Stroški se samo seštevajo. Zna bit jeba ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #19 - 19.07.2011 at 14:54:47
 
GospodarUsode wrote on 19.07.2011 at 14:52:49:
Držim ...
Predvidena cena (dobro, v trgovini bo precej večja) je hudo mamljiva   Cool

Z dragimi magneti pa sem imal v mislih eksperimentalno fazo, ko človek še išče pravo konfiguracijo. Število magnetov zna hitro rast (kakšen se razsuje, ni prave oblike, moči ...) Stroški se samo seštevajo. Zna bit jeba ...


A to? Če ti povem cifro koliko sem v 25 letih vložil v zadevo -te zadene kap!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #20 - 19.07.2011 at 15:03:32
 
Verjamem.
Je bil čas, ko sem tudi jaz gledal, da bi se malo igral z magneti. Pa sem začel računat in prišel do izbire al' bom fotral pse pa mačke al' se igral. Izbral sem živali, ostalo pa pustil za primernejši čas ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #21 - 19.07.2011 at 15:08:29
 
GospodarUsode wrote on 19.07.2011 at 15:03:32:
Verjamem.
Je bil čas, ko sem tudi jaz gledal, da bi se malo igral z magneti. Pa sem začel računat in prišel do izbire al' bom fotral pse pa mačke al' se igral. Izbral sem živali, ostalo pa pustil za primernejši čas ...



Ti ne priporočam.Računaj,da jaz sam ulivam surovce,velokokrat tudi odelam. Ne zmoreš pa vsega sam.Jaz imam sedaj zadevo 10 let urejeno s pogodbo in mi zunanji sodelavci več  ne predstavljajo strošek.Imajo dogovorjene minimalne % če zadeva rata in basta. Dva psa pa mačko pa še vedno kljub vsemu imamo doma. Dokler bom živel na vasi ni problema.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #22 - 19.07.2011 at 15:51:08
 
Odličen dogovor si dosegel, čestitam.

Memgrede; trije psi in mački s (skoraj) cele vasi. Ni hec, verjemi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and file
Reply #23 - 19.07.2011 at 16:00:07
 
GospodarUsode wrote on 19.07.2011 at 15:51:08:
Odličen dogovor si dosegel, čestitam.

Memgrede; trije psi in mački s (skoraj) cele vasi. Ni hec, verjemi


Verjamem.Če jih imaš rad okoli sebe znajo vse vrniti trikratno!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and files...
Reply #24 - 20.07.2011 at 22:12:22
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2011 at 20:26:01:


je kdo čekno link, dol potegno ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and files...
Reply #25 - 21.07.2011 at 09:49:02
 
Mr.Smith wrote on 20.07.2011 at 22:12:22:
Mr.Smith wrote on 24.05.2011 at 20:26:01:


je kdo čekno link, dol potegno ?


Nak. Jaz sem poskušal, pa ni šlo ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and files...
Reply #26 - 21.07.2011 at 09:53:58
 
GospodarUsode wrote on 21.07.2011 at 09:49:02:
Mr.Smith wrote on 20.07.2011 at 22:12:22:
Mr.Smith wrote on 24.05.2011 at 20:26:01:


je kdo čekno link, dol potegno ?


Nak. Jaz sem poskušal, pa ni šlo ....


Tudi jaz.Ne gre!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and files...
Reply #27 - 21.07.2011 at 17:58:07
 
link ne dela več - če kdo hoče naj mi posreduje svoj mail pa mu sendam
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and files...
Reply #28 - 28.08.2011 at 12:47:06
 
Brilliant Newfoundlander Invents the Solution!
http://www.youtube.com/watch?v=bRZvAAqzXIw&feature=related
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Free Energy, Nikola Tesla's Patents, UFO Documents, New Inventions, Means for Transportation, Pictures and files...
Reply #29 - 28.08.2011 at 15:46:58
 
Devi wrote on 28.08.2011 at 12:47:06:
Brilliant Newfoundlander Invents the Solution!
http://www.youtube.com/watch?v=bRZvAAqzXIw&feature=related


Odlična zadeva!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3