Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 23509 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: hočem biti poslanka ...
Reply #15 - 27.04.2011 at 08:09:58
 
gape wrote on 26.04.2011 at 18:47:19:
navadni ljudje - ne rabjo bit u stranki

stranka je pa
http://www.sem-si.si/

Kaj misliš s tem "navadni ljudje ne rabijo bit v stranki" ?
Zakaj ne ? Kdo so to navadni ljudje ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: hočem biti poslanka ...
Reply #16 - 27.04.2011 at 12:09:48
 
Robi wrote on 27.04.2011 at 08:09:58:
gape wrote on 26.04.2011 at 18:47:19:
navadni ljudje - ne rabjo bit u stranki

stranka je pa
http://www.sem-si.si/

Kaj misliš s tem "navadni ljudje ne rabijo bit v stranki" ?
Zakaj ne ? Kdo so to navadni ljudje ?


Veš kako gre to.
Skupi se zbere neki spsobnih ljudi k bi radi punpal denar iz proracuna naredijo stranko in vlecejo ljudi za nos. Talke ljudi rabi v stranki.

Ce ne bi rgac verjel kot prebiram njihove poste in stran bi reku, da simpel bi radi prisli do denarja zato pa vsi hocejo v parlament zato da se bi napajali iz drzavnega proracuna. Medtem je to lazje kot it na siht vsak dan., Naredili pa ne bi nic. Sej povod se tkao anredi.

Ves robi takoel ti recem, dajva midva odpret sojo stranko sma ne stranka kot stranka recva kaj pa vem. Slovensko zdruzenje za slovence. Noter fuknva navaden folk, pa v pol leta k se dobivas dobis par idej kao bi firme postavil. In odpremo ene 5 firem, pomagajmo . To bi bilo kot mafija. Naredimo zaprto druzbo kjer se noter zbira navaden folk k hoc eneki anrediti v lijfu. Postudiramo kaj se da proizvest in narediti odpremo firme  in zaposlimo kjucno slovence. SAMo slovence z drzavljanstvom priimkom in strsi iz slovenije ne pa enih tujcev. Pol ko bomo dajali kurh 10.000 ljudem. Pa zacnemo premilejvati da bi odprlineko stranko oziroma stranko sploh ne sam poljemo kandidata noter v parlament ker ga lohak popdremo z denarjem in bo noter zatopal pravice in poglede te skupnosti. nato pa pol naprej. Dobis neki reci zgubis neki reci, sam v osovi bi shendal zakone da bi gospodarstvo sprvil naprej. Vsja v tej skupnosti. Pol pa z casom lepo se vse poslihta ce tujcev noben ne zaposli bodo odli ven. Rome tud pustimo na miru. In ko bi mel recmo 20.000 ljudi po podjetjih bi mel ze kar neki denarja.

Pol ap bi zacel vsaj osbno o tem premiljuem zadnej pol leta, resno odkupovati zemljišča za gradnjo mesta. Lepo zrihtas mesto kjer folk zivi kot je v cajtgastu noter. Vsak k pride noter mor eprepisati vse soje imetje noter v zemlji. Pirde noter se zgradi stanovanja vse lepo modularno kar itak ze vse poznamo. Sredisce mas kontrolo zunaj pa polja za poljske izdelke nekje v kotu pa tezko industirjo.

Se da marsikaj.

Toda, enostavno, mores zacet iz nicle.

POGOJ je denar.

Za zacetek, rabis met 30 ljudi ki so castni in z njimi odpreti 20 firem, in to je to. Dobis slovence in ko mas denar lahko pocsi denar prelivas kamor hoces. In pol se zacne zadeva obracat.

Za zacetek bi naredu en velik nasad poljsin nekje da vsi ljudj ek dlajo v teh firmah lohka pridejo tja in poberejo rpidelke recmo kaj ap vem. Folk k dela v tovarni od te skupnosti recmo ma dostop do kmetijskih povrzin z vrtninami pride vsak tolko casa tja pa nabere kdaj prid ekaj zalt pa otko. In pol se za to pvrsino rabis ljudi . PResezke pa s epreda na trznici.
ROKA Z ROKO ZA LJUDI.

Sej sem nor po mnenju nekaterih, sma vem kaj se da.

Rabis nekoga k je nor mislim dobesedno nor, in brutalno pošten. Pol bo folk sledil.

Je pa tako, ko mesto zgrais denar noter propade. Ni financnih meritev in denarja, folk pocne kar hoce, en dan gres na polje sopat krompir nasleden dan si pa na ribniku k delas ribe jih hrnais. Stare mame pa v kuhno ker znajo kuhat pa vsaka mama more met eno punco en teden da jih naucijo kuhat k danasnje babe ne znajo kuhat pa da se jebes. Znam jaz vec k te picke.

Bi se dal marsikaj.

Mam par idej.

Ves robi vsi smo eno to mores vedeti, toda pojem modre krvi je mal bolj zajeban. To ni clovek k je pelnisškega rodu je to clvoek k je pelmiskega rodu toda to ni vedno tako. Modra kri prdstavlja modifikacijo nase original clvoekse DNK kodeksa .
Ce gremo od azcetka. Ljudje smo bili nekoc, po neki teoriji ki je po drugih teorjah zvezna. Potem je rpislo nekaj kar nas je modificiralo, pol so bli problemi in so nas seenkrat modoficiral. Toda pol je bila ujma in so ansi krlaji zafukal in pol ej rpislo nekaj kar je vzelo nekaj ljudi zakralje in ti kralji so bili drgacni kot mi ker so mel neki v krvi. In to so pravi plemici.

To sem nekje bral enkrat ne vme velik o tem sam baje da NAVADNI ljudje sno muther fuker hudi v vseh pogledih sam ker nimamo znanja, ker smo omjeni.

Ta planet je sle otk v kurac da ti ni jasno nic. Problem je v tem,.. ce bi rad naredil red, rabis veliko veliko, in zelo smrtnonosno podporo,ki je pa navaden clvoek en bo naredil.

Ves kaj se tole robi. Nihce prov nihce na tem svetu noe it po jajca ker noce bit opecen. TO je problem zakaj bi sel jaz naprimer v politiko in govoril nekaj kr bi s emi ljudje smejali. Mores vedet ljudej so neumni vazno jim je da majo neki az jest in porivat in jih boli za druge. zato pa mislim, da bi mogle narediti druzbo na novo. Drzbo ki ma soje firme sojo zemljo in tja note rpol lohak spjmes ljudi ki so cstni.
In vejrmi mi, obstjajao metod ekako ti lahko preveris clvoeka al ja casten psotenali pa je mkak morilec ali agnet k je rpsiel delati v tojo druzbo sranje.

Noces splh vedet.

casa  ni to mre svedet.

Nioc zani pisat.

lol.

Kot sme rkeu. 10.00 ljudme dat kruh,.. pol pa bo. Ce pa mislimo it na parlament pa s efutrti iz drzavenga proracuna pa pozabi ker tam je tok ljudi da ne bo snaredil nic ce pa ma ti 500.000 na leto sojega denarja ker za teboj stoji industrija ki si jo zgradil v duzbi pol ap ti z tem denarjem lahko podpres kar hoces nisi omejen,
Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: hočem biti poslanka ...
Reply #17 - 27.04.2011 at 12:41:37
 
Quote:
Ves robi takoel ti recem, dajva midva odpret sojo stranko sma ne stranka kot stranka recva kaj pa vem. Slovensko zdruzenje za slovence.

Jaz imam itak dovolj raznih posranih strank...Levih..desnih..rdečih..vijoličastih....
So le same sebi namen, da delijo narod in sejejo sovraštvo.
Kot sem že omenil, sem za tehnično vlado, ki deluje v interesu družbe.
Ljudje so po večini pošteni in si želijo poštene oblasti, zato tudi več ne podpirajo nobene stranke, saj so spoznali, da so vsi isti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: hočem biti poslanka ...
Reply #18 - 27.04.2011 at 14:00:07
 
Robi wrote on 27.04.2011 at 12:41:37:
Quote:
Ves robi takoel ti recem, dajva midva odpret sojo stranko sma ne stranka kot stranka recva kaj pa vem. Slovensko zdruzenje za slovence.

Jaz imam itak dovolj raznih posranih strank...Levih..desnih..rdečih..vijoličastih....
So le same sebi namen, da delijo narod in sejejo sovraštvo.
Kot sem že omenil, sem za tehnično vlado, ki deluje v interesu družbe.
Ljudje so po večini pošteni in si želijo poštene oblasti, zato tudi več ne podpirajo nobene stranke, saj so spoznali, da so vsi isti.

Smiley točno tako, le kdo bo tega ukrepal in kako?  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: hočem biti poslanka ...
Reply #19 - 27.04.2011 at 14:39:08
 
ik.kanu.na wrote on 27.04.2011 at 14:00:07:
Robi wrote on 27.04.2011 at 12:41:37:
Quote:
Ves robi takoel ti recem, dajva midva odpret sojo stranko sma ne stranka kot stranka recva kaj pa vem. Slovensko zdruzenje za slovence.

Jaz imam itak dovolj raznih posranih strank...Levih..desnih..rdečih..vijoličastih....
So le same sebi namen, da delijo narod in sejejo sovraštvo.
Kot sem že omenil, sem za tehnično vlado, ki deluje v interesu družbe.
Ljudje so po večini pošteni in si želijo poštene oblasti, zato tudi več ne podpirajo nobene stranke, saj so spoznali, da so vsi isti.

Smiley točno tako, le kdo bo tega ukrepal in kako?  Roll Eyes



Moj mnenje je, da ni nujno da potegnemo vse ljdudi zraven.

Lepo najprej, zbermo ene 5 ljudi. Naredimo en klub. Kar se da zrihtati uradno al pa neuradno. In pristopno izjavo. Pac v tje pristopni izjavi more bi tnot klavzla da ce delas sranje da se te vrze ven ce pa skodo naredis pa gres na vrv, in to treba overt pri notarju. Simpel, vsak bi bil priden ce bi vedu da ce bo kradu delu sranej da ga bodo posprvili.

Pol pa naprej. Najprej resorse skup vrzt. Mas enga k ma zemlo pa postudiramo kako bi lohka ne vem neki ustimal da bi vec kesa dobu na mesec. Ne vem koruzo zastejemo. Pol koruzo predamo dobimo kes. Pa tkao naprej,.

Pridemo do konkrentega kesa, in zrihtamo eno firmo, pa drugo pa tretjo.

Pac osnova je denar. Dobiti zaledje, da se denar rihta. Ko mas denar pol teh 5 firem recmo vsak let da eanr v en sklad namesto da palca davke mas denar na lagerju iz tega kesa kupis pol naprej in se siris.

Bistvo bi bilo, vsi za enga en za vse. To pomen, da tisi k bi prisli noter, lepo dobijo in dajo in to tece. Ne vem, ko ams 5 firem naredis recmo en plac nekje k en clovek zaposlen pa to k bi sopal zelenjavo pa take reci in pol visek kar folk en pobere lepo das na trznco al pa kaj vem. Tak da se cim vec pridela in poje ne da s ekupuje v stacun. Dosti folka nimajo placa za gojit zelenjavo k ni zemle ce pa pride en z bloka k je obvezno slovenec delat v eno izemd teh firem, ma prsoti vstop noter v ta kompleks in nese domov recmo par kil paradajza pa soalte pa krompirja tako vsak teden. Neki je.

Pol k mas bazo z firmami pol lohak podpres kandidata.

Sam takole, ta kandidat za v parlament bo pa take reci podpisal da ce slucjano zacne kaj srat se ga lohka likvidira in ne bo nikolniben najebu. Spomnite se priemra v nemciji ko je nekdo enga pojedu,.. na sodiscu je bil oproscen ker je bila pogodba napisana.

1.) Majhno skupinco.
2.) Pogruntati kako denar zaluzit.
3.) Osnovati druzbo zaprtega značaja ekskluzivno smao za domace in avtoktoen prebivalce (oprostite tujec nj dela pr nam ce mi ne zmoremo dokler pa je sloveec na cesti p nj tujec ostnae v tujini sploh pa ce slovenec noce delat pol pa nj crkne grem rje lsitje grabit kot pa da sme lacen pa s ez vesljem bi ga sle k bi bil na zraku)
4.) Odpreti zasnovan krog potreščin za to druzbo ( proizvodnja hrane na poljih in skaldsicneje ozimnice, tak da folk dobi normalno hrano.
5.) Sponzorstvo enega kandidata v parlamentu da bo podprl zakone nam v prid (glej tocko naprej), in sponzoriranej stipendij.
6.) Ko bo dosti kesa pricetek nakup ain gradnje mesta po nacelu caitgaista v krogu z vso in frastrukturo
7.) gradnja vojakse predelovalne avtomobilske in prehranbene industrije... tak da smo pokriti

Najhujsa stvar, veliko izvoza malo uvoza, to pomen da ce slovenski anrod dela v sloveniji in mamo vec izvoza kot uvoza,, pol bo denar ostal v sloveniji in od tujine pritkeal sem in pol se dvignemo.

Ce ma kdo jajca, nj s ejav.

Nisme pameten, sma vem pa da se da. Sploh ap folk ni neumen.
Kar bi radbil je ena lepa organizacija, kjer se da postimat. Pol pa naprej.

Ce pomislite sej v nemciji je blo isto. So organizirali razne drustva da so ljudej mel za jest organizaicja pol ap so sej emo kgoa gor spravili.

Narod bo najebu, to pa zato ker ni prej ponorel.

Ljudje govore dajte nam pokojnine, mislim, moj mnenje je sledec. Ja mama kako ste mate penzijon j aje mali res mali, No mama zakaj p milis da je mali. Ja ne vem nocjeo vec dat pa to. Mislim, veste ljduej k so v penzijonu so krivi za ta svet in sma ga prepuscajo. Ce bi oni delali tako kot s ezagre bi bilo drgac ne pa sedja na stara leta tarnajo prej ap so se fukal kradl pa pil pa ej blo ok.

ODGOVORNOST:

VSi so junaki,.. vsi ko se tepe krade vara in hianv,.. primer ko se dva stepeta sta ob ajunaka,.. cak mal, ko ap stojsi pred drzavno tozilko in to celo dvema pa vidis kdo je pol heroj.
Vsi bi bli junaki racuna pa noce noben placat.
ODgovornost.

varaj in bd odgovoren, ce si varal pol prevzem krivdo ne ap da spizids
ce naredi mucl aisto
ko si na polozaju prevzem odgovonrost ne ap da sam krades pa to.

Nekdo mi ej enkrat reku.

Važno je kako gospodariš, če gospodaris prevdarno se ti vs epovrne ce pa ne imas pa slovnijo.
hehe.

Lp.
brez zamere.

Klub se da hit ustanoviti.

Sa mor ebi tn oter folk khoce boljse v svetu ne pa sam dajmo enki anrest da bom lohak molzel jaz neki od tega.

zadeve simpel.

sam folk je sit vsega k je prevar na vsemogoce nacine.
lp.
cau bazu
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: hočem biti poslanka ...
Reply #20 - 27.04.2011 at 14:51:00
 
Moj bog.

PRedstavli si kao bi bilo lepo, med tako druzbo.
PRideš v center in si zberes kaj bi delal.

Dones gres lepo eno rec pocet jutri drugo itd.

Ziher mas lepo obroke skuhane.

Ce rabis kaj gres lepo v skaldisce kjer mas modela k ti posod kramp palopato in ju pol vrnes.

Veste kok orodja ma vsak clvoek doma pa ga rabi sam eno uro na leto. PRedstavli si da bi mel en skaldsice kjer ams 100 lopat. Pride 50 folak pa rece rabmo lopato jim das lopato vsak podpise da se ve kej je. Pol pa dobsi nazaj vs elopate pa jih cez pol ure lohak kdo drug ponuca. Ce s epolomi pa se jo nese nekomu da jo popravi.

majke mi. to bi bil lijfe.

Velike travniek pa to majek mi to bibilo to.

Sam problem ej v tem da folk ni rpirpavljen se odrect temu akr ma sedaj.

Ce vzames 100 ljudi pa jim das zemlo se to da narediti pogoj je da nimajo nic. Ce pa je en clvoek k ma velik zemlje pa je bogat pa nikolne bi sle v to ureditev.

Sam ce se tkao butsto pogeldamo,.. resno,.. vsa tehnologija sluzi ljudem, zakaj ej en porabimo, ljudje so lacni an cesti nimajo az zjest ker je ta denar po sredi.

Deanr je treba ukint.

Resorse pa spremlat. Mislim fak of, zakaj bi jaz mel loapto pa kramp doam ce jo rabim sam parkrat na leto bolej da grem v skaldisce pa si jo spsodim za tisti dan dva. P ajo vrnem.

Tok stvari kupujemo k jih ne rabmo v bistvu.

Recmo pogjmo.

Jaz mam kaj ap vem kaj bi reku konevkcijsko pečico,.. ves kok tega ma folk,.. recmo ce pa mas lepo stare mem v kuhn k ti specejo isussa in pol pol ti na kraj paemti ne pride da bi doma kaj peku pa s ejebal. Ce hoces pect reces peku bi pa te vrzejo v kuhno za ak teden in pol tam soje potrebe po kuhanju sopas peces in poamgas.

Res ta sisiem je hud. sem bil rpesenecen da to sploh obstaja kdo k ej tok v nulo nastudiral te aspekte.

Caitgaist muvigg forward,.. ta fielm si poglejte,... jazs em ga napol k nimam casa.

To bi bilo nekaj za kar bilohak reku minuto preden si umrl, no veste, ta projekt pa ej bil vreden mojega truda v zivljenju.

Ne ap da hodsi v sluzbo sam da palcas poloznce,.. nikol ni bolej si suzenj doebsedno.

Lp

bodite pridni
Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: hočem biti poslanka ...
Reply #21 - 27.04.2011 at 15:41:42
 
Quote:
Smiley točno tako, le kdo bo tega ukrepal in kako?  Roll Eyes

Saj se že ukrepa in dogaja.

Na zadnjih volitvah je zmagal Pahor le zato, ker so ljudje bili proti Janši...In sedaj bo najverjetneje zmagal Janša, ker so ljudje proti Pahorju...In to je problem.
Narod je vedno le proti nečemu, namesto, da bi bili ZA.
In dokler nismo ZA in ni vizije, nas lahko vsak vodi tako, kot mu paše.

Sam počnem to, kar zaenkrat največ zmorem...Čimveč ljudem odprem novo alternativo in s tem možnost, da se borijo za dobro in poštenost.
Tehnična vlada bi bila vsaj za prehodno obdobje, najboljša rešitev.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: hočem biti poslanka ...
Reply #22 - 27.04.2011 at 17:06:59
 
Robi wrote on 27.04.2011 at 15:41:42:
Quote:
Smiley točno tako, le kdo bo tega ukrepal in kako?  Roll Eyes

Saj se že ukrepa in dogaja.

Na zadnjih volitvah je zmagal Pahor le zato, ker so ljudje bili proti Janši...In sedaj bo najverjetneje zmagal Janša, ker so ljudje proti Pahorju...In to je problem.
Narod je vedno le proti nečemu, namesto, da bi bili ZA.
In dokler nismo ZA in ni vizije, nas lahko vsak vodi tako, kot mu paše.

Sam počnem to, kar zaenkrat največ zmorem...Čimveč ljudem odprem novo alternativo in s tem možnost, da se borijo za dobro in poštenost.
Tehnična vlada bi bila vsaj za prehodno obdobje, najboljša rešitev.


Veš kako bom reku.
Nekdo more vladat.

To ej bistvo.

Men ej vseeno kdo vlada sma da mam za jest sluzbo pa denarja dosti.
Tak bom rkeu ce je pahor al pa jansa boli empatak lohak muje iem tudi ne vme kaj. Sam da zrihta ljudi da majo za jest itd. to ej to resno.

Ne ap da niams za jest ne mreos otrok met stala ti povempol je problem.

Sma kot vidim je itak prevec folak na svetu treba bo vojno narediti nekej resno islim, ker folk z tem miljenjem k sedaj zivi en zna zivet drgac k da unicuej in gradi sori
Miljenej zaemnajt al pa pospraviti 2 milajrde ljudi pa to j eminimalno osbno bi mislil da bi jih 4 milajrde zbrisal torej 2/3 popualciej an svetu pol ap bi se spet zvel lepo,.

ce pa zemjas miljneje iz deare v resorsno polap jih prezvimo lohak s eene 3 miljarde

lp
kok ej folak na svet 6 miljard alkok
lp

osebno se raje prelsim iz slovneiejv avstrijo k ap da bi tuki zivotaril pa se sel politiko ekr vecina ljudi je kako bo reku k pjanc plota.
lol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: hočem biti poslanka ...
Reply #23 - 27.04.2011 at 19:42:14
 
Robi wrote on 27.04.2011 at 15:41:42:
Quote:
Smiley točno tako, le kdo bo tega ukrepal in kako?  Roll Eyes

Saj se že ukrepa in dogaja.

Na zadnjih volitvah je zmagal Pahor le zato, ker so ljudje bili proti Janši...In sedaj bo najverjetneje zmagal Janša, ker so ljudje proti Pahorju...In to je problem.
Narod je vedno le proti nečemu, namesto, da bi bili ZA.
In dokler nismo ZA in ni vizije, nas lahko vsak vodi tako, kot mu paše.

Sam počnem to, kar zaenkrat največ zmorem...Čimveč ljudem odprem novo alternativo in s tem možnost, da se borijo za dobro in poštenost.
Tehnična vlada bi bila vsaj za prehodno obdobje, najboljša rešitev.

Dokler boš z borbenim besednjakom hujskal k dobroti in poštenju, boš le-to stanje (boj) tudi imel. Boj pa je nasprotno stanje od dobrote in poštenja.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: hočem biti poslanka ...
Reply #24 - 28.04.2011 at 02:08:54
 
Robi wrote on 27.04.2011 at 08:09:58:
gape wrote on 26.04.2011 at 18:47:19:
navadni ljudje - ne rabjo bit u stranki

stranka je pa
http://www.sem-si.si/

Kaj misliš s tem "navadni ljudje ne rabijo bit v stranki" ?
Zakaj ne ? Kdo so to navadni ljudje ?

sori izrazu - taki ki niso včlanjeni v stranko - so u tem primeru 'navadni' - as oposed to 'člani'
lahko pa za stranko kandidirajo ... če kej vem ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: hočem biti poslanka ...
Reply #25 - 28.04.2011 at 15:49:42
 
Quote:
Dokler boš z borbenim besednjakom hujskal k dobroti in poštenju, boš le-to stanje (boj) tudi imel. Boj pa je nasprotno stanje od dobrote in poštenja.

Lp,Igor

Igor...Imaš kakšno boljšo idejo ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: hočem biti poslanka ...
Reply #26 - 28.04.2011 at 16:09:05
 
Robi wrote on 28.04.2011 at 15:49:42:
Quote:
Dokler boš z borbenim besednjakom hujskal k dobroti in poštenju, boš le-to stanje (boj) tudi imel. Boj pa je nasprotno stanje od dobrote in poštenja.

Lp,Igor

Igor...Imaš kakšno boljšo idejo ?

Seveda.
Dobrota in poštenje se dogajata v lepoti. Lepota je osnova in ne boj. V lepoti ni žrtev, zanjo se kvečjemu žrtvuje nespametno tekmovanje, ki preide v človeka dostojno delovanje.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: hočem biti poslanka ...
Reply #27 - 28.04.2011 at 21:22:46
 
Quote:
Robi wrote on 28.04.2011 at 15:49:42:
Quote:
Dokler boš z borbenim besednjakom hujskal k dobroti in poštenju, boš le-to stanje (boj) tudi imel. Boj pa je nasprotno stanje od dobrote in poštenja.

Lp,Igor

Igor...Imaš kakšno boljšo idejo ?

Seveda.
Dobrota in poštenje se dogajata v lepoti. Lepota je osnova in ne boj. V lepoti ni žrtev, zanjo se kvečjemu žrtvuje nespametno tekmovanje, ki preide v človeka dostojno delovanje.

Lp,igor


Brez zamere igor, samo ti mas cudne. TI isci lepoto a prov,.. delaj po 12 ur na dan in misli na penzijon k ga nikol ne bos mel. Mi pa bomo sli za mizo s ezmenl naredil sojo druzbo ap vsaj mel penzijon.

Ljudje k sam čakate in iščete pa mislite da vam bo en kar dal kaj, ste mi bedni. Sori. Men nihče nic dal ni in mi tud ne bo vse kar mam sem sam naredu.

Zelo resno trditev bom postavil.

Ljudje kateri ne prevzamejo odgovornosti za prihodnost si prihodnosti ne zaluzijo.
V
Z ozirom na to trditev bom rekel, da ce ljudje niso pripravljnei narediti kar je potrebno za kvalitetno pravicno in solidarno in cstno druzbo, je ne zaluzijo.

Svoboda pride z največjim davkom, davkom krvi. Kdor tega ne razume ne razume nic, in tukaj s emnmo oosnovi osnovah osnov. Kje je se to da bi druzba zacel abraniti sojo raso. Do tuki sploh prisli nismo. Mislim renso.

Brez zamere. Igor.

Spostujem kar si napisal, sam ves, boli mene kurac za lepoto k jo vidim na cesti in okol sebe ce sem lacen.

Hujskanje ni način vsak ima pravico sm poceti akr mu pase. Sam nj prevzaem odgovonrost. Ce si se porival pil in lenaril ce l lijf ene pol kricat pri 65 daj mi penzijon ce nisi sle na volitve pa pokusal na rpav pot srpviti drzave in varnost toje starosti.

Bodi tiho pojdi na polje zuli repo al ap si kupi vrv pa s eubes k bos star 65. sori tko je.

Vsak naj pocne kar hoce samo določene reci bi mogli em tposlihtane, ne mores srat po vseh pol ap daj mi ce ni kej kaj vzet.

Velik ljudi to razume sam slovenija je sloveniaj dezela norcev in kemtov tako apc je.

To sodrgo skup srpavt da bomo mislili eno je nemogoce ker so vsi prevec zapet med seboj raje si odrezejo en jajc sam da sosed dva zgubi.

Brez zamere.

Slovenksi narod bo padel, je skoda, no je ze padel, ekr ljudje ne izvajjao pravic.

Vi iscite pravice in lepote,. ko bo rpsila vojna itd,.. boste dobili akr vam pripada kuglo v celo.

namesto da bi danes iz zadnjih 10 let hodili na volisca in s eodlocl za enga kandidata ne pa da koelbhate med dvema ze 20 let.

Pol ap boste rohnel sme delal 20 let daj mi penzijon.

SORI MODEL penzijona ni ker nisi izpolnih sojih drzavnih dolznosti pustil si da so pokradl vse vsi drzavljani so pusili da so pokraldi vse,. tkao da glavo skloni glej v tla jokaj in pojdi na nivo po kos korenja.

Tak, da to je to.

Cepa bi ne vem,. za vsako pidzaijo k s enaredi v sloveniji pogorel en blok al ap cetrt k bi biel demonstracije zazigali drazvne ustanove pa tkao naprej.
Da vidite vsi na olasti bi se bal ljudi in ne bibilo tako kot je.

NISO KRIVI LJUDJE NA OBLASTI krivi ste vi k ste jih volil, ker nimate jajc olit podpret nekaj novega ampak ste k kure .

Sej vidim,. zadnaj leta mal spremljam k mam vec casa.

Ne geldam tv ker ga nimam. sam sejrpavim k bi filk bil ne vem kako pravjo ze uno k te da na stol pa te v nek trans da,.. hipnotiziran.

Jamrajte ljudje kar ste zbral to maste.

In povem vam, vsakega k prasam ce je sle volit mi rece nism sle k niam veze.

TOrej polpa s epidzi.
Cak mal ce nisi sel voliti si dal sojo izbiro drugim da se namesto tebe odlocjo,.
Kaj jamras bodi tiho in pozri,.. zgubl si sluzbo pozri nisi volil stari sori tkao je.

BODI TIHO.

CE si sel volit ok to ej druga lohak reces da si razucaran. Sam dajte no vsak k zna brat in lahko recemo z 99% vejretnostjo da vsi znajo brat v sloniji precej ljudi lohak recemo da vsak k mal pogelda zadnaj leta ve kaj se dogaja.

NE.

Lepo s ekregajmo med seboj, da nam hrvati vzaemjo se izolo in luko koper, italijani bodo vzel breskve pa tisi konec,. madzari bodo za spehnico pobrla panonski del, hja avstrij abo pa rekla kurac tele gore mi daj sej konc koncev mormo zaklucit nas teritrij vase gore so nase.
Pol ap nj ostane sam se ljubljana
Smiley:)Smiley

vi pa lepo jamrakjte se cudite in pol ko bosdo eni vzeli pusko ven da bodo branili naso gnilo zemlo, vi iscite lepoto ko bo prial kugla skozi okno v kaki kaj vem bitki nekje glejte ven wskoz okno in glejte lepoto.

Kako je vassa nespsobnost kodt drzavljani republiek sloveniej pripeljala do vseh reci.

In ne kriviti soseda politikov itd. KRIVTE SAME SEBE.

Zaradi ljudi je tkao kot je ker volijo kar volijo. NE zaradi politikov vsak politik dela kar misli da je prav. Al pa ne kaj ap vem.

Ce ne bi politik milil da ima prov ne bi sel delat kar pocne to je prbit sam pol se zadeve obracajo bog obrne in marsikatera ok rec za ljdu izapde salbo.

Krivite sami sebe zakaj je tkao kot je ne pa drugis in iscite lepoto prepire in nevoščljivost v soji in sosedovi hisi, in bomo vsi leps ezvel.

Sam en se cuditi ce bo pri pokojnini prislo domov 100 evrov. SEJ SEM PALCEVA.
si palceval sam si ti kriv da  nisi poslihta reci zadnjih 50 let.

To so ansi starci zafukal k ne razumejo in mi bomo palcal, sam ne mi delamo isto.

slovenija
DEZELA KMETOV  intelektualno in fizicno.

Zalostno zjokal bi s eko te reci mislim.
..
grem jokat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: hočem biti poslanka ...
Reply #28 - 28.04.2011 at 21:40:30
 
Lega, Mulo, sem namreč vojni veteran.

Svobode ni mogoče pridobiti s krvjo, bojem. Poglej vso zgodovino sveta, ki je zelo krvava. Je kje svoboda? Ni je, ker ni lepote.

Lp,igor

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: hočem biti poslanka ...
Reply #29 - 29.04.2011 at 00:09:37
 
Quote:
Lega, Mulo, sem namreč vojni veteran.

Svobode ni mogoče pridobiti s krvjo, bojem. Poglej vso zgodovino sveta, ki je zelo krvava. Je kje svoboda? Ni je, ker ni lepote.

Lp,igor



Glej Igor.

Sam veš, da ma vsak človek svoj pogled.

Če pogledava recmo Švico. Oni so se odločili na referendumu, da cče si tujec pa naredis kak prekrsek ali sranej te deportirajo ven. Problem je v tem. Ce ena nacija rula na enem območju in ce ma kaj v glavi pol bo lepo gospodarila. Slovenci tega niso znal nikol, ker smo bili pod skornom predolgo casa. Tisi k so znal so jih na uporih zazgal. Oziroma so se predal za pest riza tkao kot so predal naso spodnjo mejo in trst id.

Tako bi reku, sam sem bil vsasih az vojsko pa to, sam ves kaj sme s epol prasal. Mislim, kako bom tam jaz delal kar pac bom in pol gledal tele razvajene drzavljane k nimajo pojma o pojmu.

Resno, svoboda je krvava rec.
Ce se slovenci hocemo res osamosvojiti pa met svobodo.

Recmo tokole, ce hocmo polmoremo vse politike bivsih sistemov dol dat prepovedati tako kot so v franciji. Ce poznas.
Pol moremo zapret vse tuje banek v sloveniji in naredit smao eno neodvisno banko k ni moc noter pridet. Ze te reci so praticno nemogoce ker ce bi se tega lotil bi tuej drzave poslale vojsko v slovnijo da zascitijo kao ljudi in uredijo mir v regiji.
Tu je kri.

Pol pa tako. Da to prerecis rabsi met tok pa tok kesa rorov tankov itd, in ljudi k umre k bodo cel lijf emel travme kar so mogl ali ne mogl naredit in vidl.


Po pravni in politicni moci pa sam ves da ne gre. MIslim, kaj bos pregovajral vsakega ebdaka na ulici da nj podpre nekaj paemtenga . Ne bo simpel raje bo lizbonsko pogodbo podprl pol pa jarmal cez 10 let  se bo prasal zakaj ej tako salbo.

Mulo gor al pa dol.

Osebno sem spostoval slovenski narod dokler nism dozivel par res hudih zausnic. Kot ja gospod ste slovenec.
Ja sem.
Takih pa en rabmo v sluzbi.

Sramota.

Mas prov lepota ja se strinjam. Sam a ves, ko otrok prekoraci crto in ce si mu 10 reku s epomnu z njim pa se vedno pocen iste sranja, pol ce s ene da drgac mu dopovedat uzames kol pa ga namlatis k psa.

Mene so tako namlatil pa nam nikol pozabu sam po krivici.

Poznam pa folk,k jih doma treplajo govorijo ne smes pa to, un pa ziv prasec gnoj mafija da ni  da ni. Krade kolesa od avtov itd. boli ga kurac. PRed leti sme g apoznal. Ce bi pa ga prefukal pk prasca k je bil mali bi bla druga.

Lepota ja samo pod dolocenimi pogoji.
Nocem te zalit ams prov, neglede veteran ali ne.

RED more bit, ne mores dovolit pizda pedrom da s ezenjo pa da majo mulce. Zame je to genocid nad druzbo ekr v 30 eltih bos mel porst pedrov ze sedaj je kurac vsak drug tip je peder babe pa se gonjo k podgane.
Za pedre je to lepo en recem. Sam k so gnili.
Ze palton je reku, al v grciji ne vem kater filozof sma on je bil mal prehud. Ubit vsakeg aotorka itd,. k ni tak pa tak, seveda k je rabil druzbo kot se gre da so rpezvel, da si mel folk k je dvignil scit in kopje in masiral ko je blo treba kaj ces z cudaki k ne more ne hoditi ne nic.

Pac ljudje s ebodo mogl odlociti ali zelijo srat in met vse oziroma nic. Ali imeti red in reci ki si jih vsi zelimo.

Socijalna itd.

Sam te reci niso zastonj.

Denar je skupni faktorr da se ga bos losal pa ni fore, kri vojna tepez druge ni.

Resno mislsi da bi dovolili da bi se slovenija odcepla od evrope sedaj k je tak sranje ne bi ce pa bi dovolili pa bi take sankciej dobil da bi vsi pocrkal.

Simpel.

Dvomim jaz v vleiko reci ekr vidim da vleiko ljdui govori kar tja v tri dni.

Resno dvomim, da je s ekaj moci v slovenij.
Pomisli kok ljudi dela hudo drugim ljudem kok tujcev dela kriminal resno mislim kok tiujcev prodaja sranja da te kapo ko sploh slsiis za take reci, veliko.
Podji an jesenice. Vsa drzava ve kaj je tam gor je kaka policija ukrepala ni.
Pojdi v maribor cigote ganjat,. brez zaemre niso vsi salbi sam a ves ko mi ciemr pred leti govoril da so ga tepli z opeko k so ga ulovil k ni hotel palcati tisoc tolarjev da gre cez most k so hotl je pa tudi noro in noben policaj noce jih ganjat.

TO so reci kejr se vs ekocna in vs eneha.
Jaz nj delam palcam davke scijejo ap vsi povrst name od drzave.

Men je vseeno.

sem s eodlocu zivel bom ko bom lohak pol ap upajmo umrl cim hitrej. lacen ne mislim bit vec, sme mel to zgodbo in ti pvoem ni lepo. rabis eno uro da prides do skreta k si tok v pizdi.

pomagal ti ne bo noben.
Vsi govore ja dajmo poamgat v bistvu pa milijo vsi ko ga jebe.

eh
skoda.

mulo gor dol nism tako mald vec. sam a ves.

LJUDJE morejo izbrat slovenci tega nikol niso izbrali zato nj ne jokajo.

Ti pa povem kako slovence slovenca zafuka semmel akr precej takih izkusnj, sej gobec znajo gont mamo jim sam da zabijejo noz v hrbet da bi pa prevzel odgovornso tza kaj kot se gre pa ne.
sori.

niso vsi isti vem, sam ce pogeldas reci ves da je precej reci zelo narobe.
pa nism jaz tuki d bom to govoru.

kej pa
rad bi mel sojih 5 kvadratov 1 kvadrat da se umijem in pol kvadrata da se ukakam,. pa mogoce 1 kvadrat da se najem in to ej to .

sam da mam mir, mna kraj pameti mi ne pride delati revolucijo,. za koga zame,.

zakaj bi jaz neki sopal za druge ljudi kaj ap so meni drugi dali ozroma zakaj bi soj lijfe zagredil sebi.

ko bo pa folk skup kaj hotu pol ap mrbit prnesem kak kilo moke zraven za pomoc ce jo pogresam lohka.

Drgac pa ne, slovenci nikol en bodo ustal nikol, se nadje kdo sam ko vidi da je kar je raje v ostariji zapiej lijfe tega sme videl vleiko.

Bodi priden igor, pa ne vem pazi nase.

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3