Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 20720 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: KARAKTER PSIHOPATA
Reply #30 - 21.04.2011 at 08:26:52
 
grafo wrote on 20.04.2011 at 09:55:07:
Psihopatom manjka duša. To je največji problem. Enostavno ne čutijo empatije, ne morejo se vživeti v probleme sočloveka.
Kaj bi se zgodilo, če bi bili politiki sočutni?
Npr.; državljani Slovenije bi imeli toliko sredstev za preživljanje, da ne bi bilo potrebno hoditi na Karitas ali Rdeči križ. Brezposelni bi imeli toliko podpore, da bi lahko preživeli. Tisti, ki bi hoteli imeli interes imeti več od normalne populacije bi delali več ali se trudili biti bolj kreativni.
Na svetu je dovolj dobrin za vse. Ker nas vodijo ljudje brez duše smo prišli do začetka konca sveta, kajti; na tak način ne gre več naprej.
Vsak naš korak spremljajo in razmišljajo, kako nas bi še bolj izkoristili.

LP

Duso ze imajo ampak ocitno jim drema , kolko je to problem je vprasanje je pac tako , tudi nebodo mogli biti drugacni ce zdaj niso taki kot so .
Seveda bi pa lahko vsak imel vsega dosti , ampak ravno zato ker je tako kot je smo zaceli razmisljati drugace .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: KARAKTER PSIHOPATA
Reply #31 - 21.04.2011 at 11:26:38
 
ego-3p wrote on 21.04.2011 at 08:26:52:
grafo wrote on 20.04.2011 at 09:55:07:
Psihopatom manjka duša. To je največji problem. Enostavno ne čutijo empatije, ne morejo se vživeti v probleme sočloveka.
Kaj bi se zgodilo, če bi bili politiki sočutni?
Npr.; državljani Slovenije bi imeli toliko sredstev za preživljanje, da ne bi bilo potrebno hoditi na Karitas ali Rdeči križ. Brezposelni bi imeli toliko podpore, da bi lahko preživeli. Tisti, ki bi hoteli imeli interes imeti več od normalne populacije bi delali več ali se trudili biti bolj kreativni.
Na svetu je dovolj dobrin za vse. Ker nas vodijo ljudje brez duše smo prišli do začetka konca sveta, kajti; na tak način ne gre več naprej.
Vsak naš korak spremljajo in razmišljajo, kako nas bi še bolj izkoristili.

LP

Duso ze imajo ampak ocitno jim drema , kolko je to problem je vprasanje je pac tako , tudi nebodo mogli biti drugacni ce zdaj niso taki kot so .
Seveda bi pa lahko vsak imel vsega dosti , ampak ravno zato ker je tako kot je smo zaceli razmisljati drugace .



Brez zamere.

Vsak človek ima mejo, z leti to mejo dvigujes mislim kar se tice empatije.

Poglej ce delas nekje kot drvar po 12 ur sekas drva drevesa in pol sopas ne vem 500 evrov place doma mas otroka k ne ves kako jih bos z zeno prehranil itd.(o vzrokih in poledicah spolnega obnasanja ljudi ne bo m sel noter prevec obsezno za to temo).

Pol se en dan prasas pa koj kurac obm jaz drva sopal tuki moj sef pa pizda jajca preklada pa to pa ma trirkat vec palco. Pol ap reces sefu enkrat ti daj jaz sme ze 10 let tuki bi se dal zment da bi dobu kako sojo skupino. Pa te sefe gelda pa reces ok dal ti bomo skupino. Dobis skupinoin mas 5 drvarjev pod seboj. Zdaj pa tako. Prides tja reces, moremo posekat 1000 kubov drv, do nevem kdaj recmo da mas 7 dni. Zdaj pa stala. Ti si bil v secnji ves kako tezko je sam ves pa dobro da ce tega ne naredis bos zgubu denar ker bo narocnik sel drugam, in pol reces,more bit narejen ni vazno kako, ker bi rtad stranko obdrzal.- Ostali ap te geldajo k nacsita k jim tezis, . Nisi pa jim reku, da ce to naredijo da bos ti potegnu par jurjev nagrade top pa si zamolcal. Ce bi bil pošten bi tkao reku, gres na pir z njimi in prneses papirje pa zemljevid pa reces. Stvar je taka ta pa ta kupec rab 120 0 kubov lesa do 15 tega meseca. Casa mamo 7 dni.(recmo). Ker je tak narocil se je nas šev zmenu da bo dal neki več. Jaz dobim od tega narocila za stimulativno delo ne vem 5000 evrov. Zdaj mamo dve ocpije. Vam recem, da morete naredit pa jaz poebrem teh 5000. Al pa si teh 5000 razdelimo na 10 delov tok k nas je tuki za mizo pa stolcemo ta narocil. Karta je taka, gmajna je na severu zejbana ni poti, juzna pot je v pizdi k jo drzavni gozdaji niso saniral, tak da ce damolacilec sem na zahodno stran pa ga zakaljamo proti vzhodu bomo lohak pokrival celo parcelo. (janes tone  ti pa ti, boste zagal k mate pojam najvec bo ok?) oki.  Pol ap reces ti bos v vlacilcu k zans debla vlect pomagu ti bo ta. Pa se reces, pol pa vije trije vi pa boste fural sleperje dol do zage k se bo zagal. Gotovo.

Ti das soj kes na mizo 5000 in reces, 7 dni za vsakeg aod vas dobite se ob minimalni palci 500 se 500 sam toel je treba naredit. Pol ap se poreces ja nocem met smrtnih zrtev. Lohak se zemnbmo da delmo 4 izmensko ni vazn. Sam da mi kdo nog ne polom.

Po pa bos videl, vseh 10 koamdov se bo zmnil in bodo lepo delal po 14 ur k bodo vedl zaklaj. Dobis pol s eenga da ti toplo malico prpelje obvezno kofe in sokove gor, tako da moralo vzdrzujes. Pa se koco zrihras nekje za prespat za cel teden.

Po mojh izkusnjah delavci so zelo svinjsko motiviran ko gre za deanr predvsem pride do mehanizma casti ins potovanja ko pride en anvaden na polozaj k pove stvari kot so.

To vem tako, sme delal vem kako je ko sem dobuil po 500.000 tolarjev ker sem mel takega sefa. pac tak deanr sem dobil v mesecu in pol plus placa. Sam da s eap razumemo, ekstremna kondicijska pripravljenost, urnost, brutalnja  RESNO BRUTALNA organizacija in logistika.  Ljudje niste neumni mariskaj znajo vedo sam nocejo zaradi deanrja. Raje das 20% nekomu gor kot pa da vzaem ssenga delavca.

Predvsem pa more ta sefe gozdarjev vedet pol 7 dni sme jih gonu po 14 ur na dan. Nasleden palc k ga gremo zagat bo u IZI. Ce bom gonu ljudi jih bom prekuru to pomen, da bodo rabili daljse obdobje da se njihova telesa odpocijejo. Tak da naslednjih 14 dni bom podpovrpecne gozdisca zagal kjer bodo lahko mutli se mal dol usedli da s ejim organizmi pocekirajo. Ce gonis elavce to se dela v gradbenistvu predvsem kot so mi rekl. Pride en model gor iz bosne ga gonis 3 mesece on crkne ga odpustis. To ej rpincip ker so sezonski delavci.

Tako bom reku. Pogodba v solocenih dejavnostij je stimulativna. Delnicarji hocejo denar in zato so rpirapvljeni dati 10.000 ali vec ekomu k bi dejansko prirpavil ljudi da vec anredijo. Poznam priemr ekoso ljudje dobil ta kes in so nateral ljudi da so deall k crna zvina. Ljudj ap elajo ker vedo da morejo k ni izbire. K majo otorke doma.

Sej pravim, to je to. Ce ašp si sam sef te skupine dravrjev, in prides ti prvi dan gor z sojo motorko v roki in v obleki z kravato te bodo sam gledal. Gres za grm vrzes obleko z kravato stran in se narpavis v gozdarske cune skornje itd. Pol bos pa videl da te bodo ljduej spotoval in to je uno akr steje. Pac z tem pokazes da si eden izmed njih in da bos jim kril hrbet. In tak folk k dela pod takim clovekom na dolgi rok pol temu sefu poamga ce prde do tezav bodo delali tudi tri mesece brez denarja itd. Sem dozivel to. Samo pojamrajo ko ne morejo placat reci. Koap pride denar. Pa gres spet v ostarijo, vrzes 5000 na mizo in s ejih javno in z vsemi rpisotni razdelite tkao da vis vedo za kaj se gre.

Temu se rece cst in spotovanje.
Reciu vendo lahko delas na psoten nacin ali pa na kurcev nacin . Razlika je ta da na psoten nacin ti nikol ne bos mel nic, dobis padruge kvalitete, na kurcev nacin pa dobsi zelo veliek prihodke sam te bodo pa delavci zasovrazil ce bos prov ngnoj. Ej ap res, dealvec bo tiho ker rabi denar za otroke in zeno zase itd. Nikolen bo nc reku, ce pa bo reku ve da bo zgubu sluzbo. lahko mu napises kako sranej v delovno knizico poznam ljudi k mado vpise v knjizici zelo tezo dobijo sluzbo.
Priemrie:

sex na delovnem mestu
nevestno delo
sodisce napsi enoter maloamrnst pri delu zlom noge prsnega kosa smrt celo
povzrocitev smrti
laganje,... pride model ja jaz pa sem ravojni tehnolog,. pride model mu da list papirje dve ure casa to mi re, prid emodel nazaj tipo ma prazen lis tpa mu rece sef ves ti mene hotel predat za ravojenga tehnolog apa niams pojam daj knizco mu je napisal tako sranej not tipo ni dobil sihta pol leta v nobeni firmi iste branze.

Osebnovem kako s esstreze recem. Ce mam bom dal, moj kri ni nic boljsa kot od delavca, samo je apo res, mores geldat an sojo kzo ce geldamo vsi rivatniki majo privat zase ne azrad dealvcev. To ej treab vedet, ker tebe noben elavec ne pozna k zapres to pa je drug problem.

Delavcu das placo malo visjo kot drugod zato da je vesel ce mzu das stimulacijo bo se bolj vesel simpel. Da bi mu pa dal 1500 to pa sanjaj. Ce vzaems tujo delvono silo pol si zamgal slovneic pa so lacnil zato c ebom jaz kdaj odprl proizvodnjo kar mam namen, nikol tuje delovne sile. Si vzamem lepo slovence pa s epogvorim drzava je taka davki so tkai tok ti lohak dam, ni velik, sam ne bos lacen ce bos pridewn pa to s elohak zemnmo da ko ni dela si doma lepo gres kam k pucni ela na kmetih ce pa bo del pa ti ne mroem dat frej sori mormo zaluzt ane. Tujce sme pa zasovrazil smi je zal, to ap zato ker nism dobiul sluzbe ker sem slovenec.

Prov prasal so me,.. so rekl, slovencov ne rabim. gotovo

K da bi kaen padu na beton.

Marsikaj se da, samo vsak gelda nase zato ne rpide do stimualcije. Resno zakaj bi jaz dal 5000 delovcem, ce je moja naloga da zorganiziram ljudi da jaz to azluzim sje oni elajo tkao al pa tako. Pa da en boste mislili padajo nagrade pa deanr se obraca pri privatnikih delavec je smao delavec. To pa zato ker privatniki ne geldajo na dolgi rok. Brez zamere slovenksi podejntiki ne mislijo na ljudi milijo anse in ne mislijo na drzavo. Jim lahko zameris ne jim ne mores. Drzava molze za popidzit vem sme knjige fural. NI simpel. Davcna pocuza s ezadnji dnar vem. Mores gulfat drzavo na vse mozen ancine, pol pa mas neki, pa ce se dealvce nategnes pol ap mas mogoce spodobedn denar. Dovisno kej si.Tuja delovna sila pa je zanimiva ker je manj palcana mislim, zakaj pa ne, recmo, da slobvence uzaems ja sej bo hotu se to pa to predrag ej simpel. En gre visji sem s mnu z karikaterim sefom je reku, j alej dal bi ti ane si rpiden pa vse sam k ne morem denar je denar tud delavci bi radi vec ap bi jim dal sam ce dam vec pol morem pdorazit pol ap so vsi an cesti.

Ni problem v ljudeh problem je v drzavi in miljenju sefov. drzava nj neha molzt, sefi nj zapolijo slovensko delovno silo k ni salba resno mislim. Tujce pa nj nehajo zapoliti pa bodo sli nazaj od koder so rpisli. ne bo imigracij mulov od tujskih druzin ne bo k ne bo jih noben hotel zaposliti in pol boo v sneldnjih 10 letih takega obansnaja psotavili slvoenijo nazaj.

Sam tega se ne bo zgodl.
Pride tuejc sem ono ovos ta je bre. Huces i li bazuiko  mitaljes imam pistolo 9 mm, uzmi rabis pasltic, mogoce tnt v kloabsah ,. piza materna ko sme bils tar 15 let sme sam geldal, se tromblone so prodajal. Mislim renso ti povem sem sma gldal. PEtarde vse ti dajo. Mamila. Pol ap bi mi radi mel tujce. Osbno bi tako anredu, policije mamo dovolj. Lepo tuejc v soveniji naedi sranej ga izenemo zavedno. Pol ap sam obkoliti blok, poslati noter specijalc ein poilcijo,. pac vaja in rpegeldati vse sobe stanvoanaj in objekte, andjes pistolo noter mas papirje nimas lisice gor v pripro ko papirji gredo skoz 24 ur se ga nalozai na avtobus in sam na mejo niam praivce da kar koli drga. Baza podatkov tega pa tega smo mu nasli lepo bazuko, trombnlonsk emine pistole kalasnikov v nejovi psoesti pride na mejo za vstop. Smao hopla kaj bi rad samo lisice gor v zapor za en mesec pol ap izgon. pol ap se mu rece nseldnjci k te dobimo na mejo gres za 1 leto polap za 10 let v zapor predn te uizzenemo podpsie da ej to vedu pok ven.

Veste folk, Ljudje niso SLABI NISO, samo ekr vsak za sojo rit gleda pol ratajo salbi. kako bso ti reku dealvce s kateirmi si delal 10 let da nj ti pozagajo les sam bos pokairla 5000 recmo pa se ti bodo smilili. ne smejo se ti ker z tisimi 5000 ti lohak dobis punco,... resno mislim, ce si smaski jo lazej dobis gres v trgoino s eleps enarpevis m ogocecez pol et akupsi avto,. pol prides visje v druzbi in lazje pciko dobis.---

Ne mi rect da nimam prav.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: KARAKTER PSIHOPATA
Reply #32 - 25.01.2013 at 19:11:10
 
so taki časi, da je treba to temo mal dvignit.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: KARAKTER PSIHOPATA
Reply #33 - 26.01.2013 at 13:39:06
 
in malo podebatirat dalje...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: KARAKTER PSIHOPATA
Reply #34 - 27.01.2013 at 11:22:49
 
Back to top
« Last Edit: 27.01.2013 at 19:26:32 by Eva »  
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: KARAKTER PSIHOPATA
Reply #35 - 27.01.2013 at 12:47:39
 
V knjižnici sm jo najdla.

...

"Pred nekaj leti mi je v roke prišla knjiga Michaela Browna Proces prisotnosti in mi pokazala jasen in varen način. Michael uči: "Ne ubij glasnika, ampak sprejmi sporočilo, ki ti ga prinaša." "Glasniki" so ljudje in dogodki, ki nas "vržejo iz tira", za katere se zdi, da nam prekrižajo načrte in nas ponižajo. So nepovezani, nerazrešeni čustveni spomini in čustvene rane iz zgodnjega otroštva, ki se pojavljajo, ko smo odrasli. So kakor zanemarjeni otroci, ki nam ne dajo miru, ampak se prikazujejo v vsakdanjem življenju v obliki posameznikov, dogodkov ter bolečih in neugodnih okoliščin. Pogosto prevzamejo obliko enega treh temeljnih čustev: jeze, strahu ali žalosti/žalovanja. Nanje se odzovemo bodisi duševno bodisi telesno. Duševni odziv pomeni, da jih skušamo razumeti, telesni, da se zamotimo z dejavnostmi. Lahko jemo, tečemo, se naprezamo pri delu ali misli preprosto preusmerimo drugam. Toda prestrašeni in ranjeni otrok v nas še vedno trpi, saj si nadvse želi pozornosti in sprejetja. Najstarejše in najobčutljivejše rane moramo zdraviti varno in učinkovito. Proces prisotnosti je na srečo oboje."

Iz Spremne besede William Hayashi

telesna fizična prisotnost - srce

duševna mentalna bistrost

čustvena povezanost


Ta trenutek je pomemben.

Prepoznavam odseve in projekcije.

Odločim se za zavestni odziv.

Brezpogojno čutim.

Nedolžen sem.

Povezujem bremeneča čustva.

Zdaj se počutim varnega.

Odpuščam si.

Brezpogojno se ljubim.

Spoštujem to, kar sem.



Srečno!

Back to top
« Last Edit: 27.01.2013 at 19:25:22 by Eva »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: KARAKTER PSIHOPATA
Reply #36 - 26.11.2013 at 10:42:31
 


obramba pred psihopati

Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3