Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 
(Read 52291 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj naj si mislim
Reply #75 - 08.03.2011 at 07:28:30
 
Robi wrote on 07.03.2011 at 20:42:38:
m wrote on 07.03.2011 at 18:54:23:
Robi wrote on 20.02.2011 at 20:24:17:
Vendar po drugi strani ljudje, ki v sebi nosijo jezo, niso introvertirani.



Od kod ti pa taka trditev?

Po moje lahko introvertirani ljudje v sebi nosijo kr precej jeze - ker je za razliko od ekstrovertiranih ne 'zventilirajo' ven.

Kako pa veš, da jo nosijo, če je ne bi izražali ?



Vem pač.  Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Kaj naj si mislim
Reply #76 - 08.03.2011 at 09:37:37
 
Klesh wrote on 07.03.2011 at 16:03:07:
Pozdravljeni vsi skupaj!
Pozno se oglašam na vaše poste, ker sem v vmesnem času padel v krizo. Veliko vprašanj ostaja, bolj malo je odgovorov. Težko razložim kaj vse sem doživljal v zvezi z napovedjo o moji prihodnosti. Pred kratkim sem na internetu našel posnetke indijskega mistika o katerem sem pisal. Tu je link:
http://www.youtube.com/user/Samadarshinilove

Prosim povejte mi kaj si mislite o njem. Kdor se spozna ne energije naj ga prosim poskenira in mi pove kaj pravzaprav počne z mano, z mojim energetskim poljem in kaj lahko naredim.

LP vsem!

nihce nic ne pocne s tabo , vse delas sam , samo fajn se ti zdi mislit da se nekdo z tabo ubada .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: Kaj naj si mislim
Reply #77 - 08.03.2011 at 11:27:36
 
Klesh wrote on 07.03.2011 at 16:03:07:
Pozdravljeni vsi skupaj!

Prosim povejte mi kaj si mislite o njem. Kdor se spozna ne energije naj ga prosim poskenira in mi pove kaj pravzaprav počne z mano, z mojim energetskim poljem in kaj lahko naredim.

LP vsem!


Zdravo Klesh,

imaš en velik problem, ki te lahko še dolgo preganja. Prvo kar lahko narediš, da na tega tipa niti ne misliš kaj dosti, poskusi pozabiti. Rečeno je, da čas pozabe tudi prinese oljajšanje. To kar dela ta kvazimistik je črpanje tvoje fine energije. Ni njujno, da je poleg tebe, ker ta zadeva deluje na bilokatero daljavo. Glede na posnetek youtuba ne bi mogel noben kar tako skenirati, pa če bi hotel, bi se lahko opekel. En priznani bioterapevt (M. Ogorevc) je imel takšno izkušnjo (poglej v knjigi Karmična diagnostika!), da je preko prijateljice dobil stik z enim psihičnim kirugom, tako, da je nekaj slišal o njem in vzel vizitko onega. Pol se mu je začelo dogajati, da je čutil kako bioenergija odteka od njega in da je oni "mojster" uporablja za svoje "operacije". Ko je to ozavestil je opravil proces "ločitve" te energijske povezave in zadeva rešena.
S tvojih postov razberem, da ti je celo vcepil nekaj "miselne strukture", glede na tvoja nagnjenja po duhovnosti. Tudi tvoji opisi o tistem varnostniku in tajnici je zanimiv prikaz manipulacije s karmičnim projekcijami. Tu je moškemu se prilizoval a ženski pa namenil zaničevanje. Glej, ko nekdo to takole reče, potem ima dejansko probem s svojo karmo, drugi pa so karmično manj obremenjeni. Torej, blago povedano, izkorišča druge, da bi se rešil enega dela svoje karme. Karma ni samo dejanje-posledica, ima tudi svojo energijsko strukturo. V svojem bistvu je karma yoga lahko pozitivna, toda kljub temu obstajajo nekateri, ki tole znanje obrnejo in se svoje karme rešejejo na plečih drugih. Toda glede na to kar sem napisal, bi bilo še najslabše, da tega človeka začneš obtoževati in blatiti v sebi. Bolje je to sprejeti z razumevanjem, kot izkušnjo ko vidiš kako se hočejo eni reševati lastnega karmičnega balasta in pol temu odpustiti, povsem odpustiti. Zelo pomembno je da si odpustiš sebi in njemu. Po drugi strani pa te je to onemogočilo v tvojem iskanju in tvoje potovanje v Indijo žal ni prineslo kakšnega uspeha. Žal mi je za to!

Tudi miel o mesijanstvu in avatarstvu lahko kar odpustiš. Nisi in ne boš avatar, v to si lahko siguren. Prvič, preden si tega kvazimistika srečal, si še bil pri SaiBabi, kajne? Kako ga že kličejo? Bhagavatar. Torej avatar že obstaja, kdo bo pa naslednji, pa to ne bo tvoja naloga. Tudi prihodnji avatar pa izbere Višja zavest, Gospodar sveta, med preizkušenimi osebami. Tako, da lahko to "ludo" idejo povsem opustiš. Lahko bi o tem več pisal, toda ta forum sploh ni kraj za te reči. Žal!

Torej poskusi se "odvezati" v mislih o tega tipa, opusti obsojanje in kritiziranje, opusti pričakovanja glede duhovnosti za zdaj, preusmeri se v drugo in zadeva se lahko pomiri. Če pa se še jutri nadaljuje pol pa se javi. Brez panike, to ni nerešljiv problem! Le poskusi! U redu!

LP!
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Kaj naj si mislim
Reply #78 - 08.03.2011 at 14:10:41
 
Klesh wrote on 07.03.2011 at 16:03:07:
Pozdravljeni vsi skupaj!
Pozno se oglašam na vaše poste, ker sem v vmesnem času padel v krizo. Veliko vprašanj ostaja, bolj malo je odgovorov. Težko razložim kaj vse sem doživljal v zvezi z napovedjo o moji prihodnosti. Pred kratkim sem na internetu našel posnetke indijskega mistika o katerem sem pisal. Tu je link:
http://www.youtube.com/user/Samadarshinilove

Prosim povejte mi kaj si mislite o njem. Kdor se spozna ne energije naj ga prosim poskenira in mi pove kaj pravzaprav počne z mano, z mojim energetskim poljem in kaj lahko naredim.

LP vsem!

Slika, ki jo drži temnopolt, vendar ta človek brez imena pa je težko razložiti.  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Kaj naj si mislim
Reply #79 - 08.03.2011 at 14:58:52
 
Dante wrote on 08.03.2011 at 11:27:36:
... znanje obrnejo in se svoje karme rešujejo na plečih drugih.

nimaš kej
taka je pač karma drugih
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6