Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 51985 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #60 - 28.07.2011 at 18:51:53
 
vse najboljše, vrtnica. lepo praznuj.  Smiley Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #61 - 28.07.2011 at 18:56:45
 
Petra. wrote on 28.07.2011 at 18:51:53:
vse najboljše, vrtnica. lepo praznuj.  Smiley Smiley


Najlepša hvala Petra G.!
Zelo sem vesela tudi tvoje čestitke!  Wink
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #62 - 28.07.2011 at 19:01:53
 
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 18:27:23:
Joj, kako si prijazen in si to lepo povedal!

Najlepša ti hvala za voščilo!! Smiley

Ja, imaš zelo prav…naučiti se moram živeti samozavestno, ker v večini primerov mi ni lahko. Včasih se ustavim, premislim in želim, da bi bila kot oni, moji kolegi/ce,..robustna, neustrašna, dvolična, … mislim, da bi lažje preživela in šla naprej…včasih se mi zdi, da nisem iz tega sveta, …da sem tu kot poskusni zajček, s katerega čustvi, idejami, besedami se igrajo.
V sebi pa trpim, ko me na koncu izdajo…in ta vzorec se vleče že kar nekaj časa, zato sem se naučila ljubiti sebe v tem  smislu, da se ne družim z ljudmi, za katere čutim, da me želijo izkoristiti…
včasih si mislim, pa zakaj me je bog sem poslal, če moje fizično telo ni v skladu s tem, kamor duša teži…nekaj je na tem…lahko bi bila model, jaz pa zase nisem čutila, da je to prava pot…
ampak žal je tako,…da če ne greš naprej, obstaneš…ko praviš uživaj…a zame ta seksualizem ,ki se dobro prodaja nima vrednosti in pusti uničenje same sebe…torej ne uživam v materialnem…lahko pa sem sama s seboj, mislimi,..a žal redkokdo to razume, obenem te tako življenje na nek način izolira…in zato se mi tudi zdi, da se prijatelji niso spomnili name…samo razmišljam...


Vrtnica


Res je ljudje smo različni in prav je tako.Če bi bili vsi enaki bi raje umrl.

Je pa resnica,da pa smo primorani živeti na temeljih civilizacije,ki so žal napačna.

Če veš,da so napačni se nekako izoliraš,ker razumeš svet in veš kaj lahko pričakuješ od ljudi.

Pozor! Najbolj se boj novodobnih duhovnežev,ki učijo svet in ga samo še bolj poneumljajo!

Vedeti moraš pa nekaj materijalno se ne da ločiti od t.i. duhovnega,ki niti ni pravi izraz bolj pravilno bi bilo najti izraz zunanje- notranje ali nagonsko -neomejeno nekaj podobnega.
Vse to moraš nekako izživeti.

V glavnem življenje ne zahteva od nas naše samozatajitve v nobenem primeru. Mi smo sami mini vesolje in v nas je vse ko to razumemo!

Naša družba sploh ni seksualistična ,ampak napačn goji kult zunanje lepote,ker lepoto nagonsko vežemo s človekovo  superiornostjo. Zato so flmarji,manekenke,pevci v večini uspešni (izjem je nekaj)ker gojijo kult lepote.

To v resnici počnejo živali,kjer so najmočnejši in najlepši primerki za nadalnji razplod vrste,kar je tam idealno.

Ta ideal pa ne more veljati v človešpki družbi.Kaj češ smo še malo za luno -v temi takšni in drugačni. Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #63 - 28.07.2011 at 19:03:24
 
Robi wrote on 28.07.2011 at 18:17:56:
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 17:59:55:
uf…recimo…najbrž sem premlada, da bi razumela..pa ravno danes je moj rojstni dan in verjeli ali ne, zaenkrat se še nihče od prijateljev ni spomnil name…to mi odpira oči čedalje bolj, da se morda preveč zanašam/računam nanje, njim pa očitno ne pomenim veliko…že zdavnaj sem nehala lepiti fotografije na fb, deliti razpoloženja…čedalje bolj ugotavljam, da med mladimi beseda sočlovek ne pomeni več veliko…imam pa družino in to je pravzaprav največji kapital…
hudo mi je le, ker sem se jaz potrudila in jim voščila, oni pa so zgleda malček pozabili name Sad

Jaz pa sem ga imel predvčerajšnjim. Smiley

Tudi jaz ti želim veliko sreče in ljubezni.



Stara sabljka Robi še na mnoga leta. Pa da bi ti družina uspevala.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #64 - 28.07.2011 at 19:25:00
 
Malo razumem, nekaj pa je tudi še težko za razumet. Zato bom kar direkt vprašala: torej model, ki ga omenjaš ti je tak: bodi v družbi, v katero si bil oz si rojen, živi in obstani tu, ne "padi" v skušnjevo, obstani v tem kar počneš, ne podlegaj skritim "strastem" modni industriji, filmu,…vsemu, kar nam skušajo vcepiti v podzavest in veruj v to, da tak kot si si najboljši…nekako tako?

In še to: torej papež, ki je sedaj na oblasti je resničen ali plod njihovega "okultizma"-pozdravi in geste z rokami kažejo drugače…ker pride tako daleč, da ne vem komu zaupati. Vseeno, vera v boga živi v meni, ne glede na to, kdo me skuša prepričati, da naj hodim v to ali to cerkev…

pač enostavno začneš dvomiti v sistem,…vsaj jaz sem po ogledu tega filma.
http://www.youtube.com/watch?v=3r0VnqXu-vg

pa še tole: ko si že omenjal reprodukcijo…kako pa deluje princip privlačnosti na nasproten spol? Recimo, ko se zaljubimo, ko nam je nekdo všeč, ali je to potem tudi vse slabo, oz nagonsko?
Kaj pa je tisto, ko začutiš, ko rečeš, ja to je to?
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #65 - 28.07.2011 at 20:01:53
 
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 19:25:00:
Malo razumem, nekaj pa je tudi še težko za razumet. Zato bom kar direkt vprašala: torej model, ki ga omenjaš ti je tak: bodi v družbi, v katero si bil oz si rojen, živi in obstani tu, ne "padi" v skušnjevo, obstani v tem kar počneš, ne podlegaj skritim "strastem" modni industriji, filmu,…vsemu, kar nam skušajo vcepiti v podzavest in veruj v to, da tak kot si si najboljši…nekako tako?

In še to: torej papež, ki je sedaj na oblasti je resničen ali plod njihovega "okultizma"-pozdravi in geste z rokami kažejo drugače…ker pride tako daleč, da ne vem komu zaupati. Vseeno, vera v boga živi v meni, ne glede na to, kdo me skuša prepričati, da naj hodim v to ali to cerkev…

pač enostavno začneš dvomiti v sistem,…vsaj jaz sem po ogledu tega filma.
http://www.youtube.com/watch?v=3r0VnqXu-vg

pa še tole: ko si že omenjal reprodukcijo…kako pa deluje princip privlačnosti na nasproten spol? Recimo, ko se zaljubimo, ko nam je nekdo všeč, ali je to potem tudi vse slabo, oz nagonsko?
Kaj pa je tisto, ko začutiš, ko rečeš, ja to je to?


Za tole odgovoriti je potrebno napisati najmanj več strani.

Da bom kratek: Prvi odstavek -lahko se strinjam s teboj Vedi,da je naš um lahko največji vizionar,manipulant in hkrati tudi odrešitelj. Zato je tvoj zaključek veruj v to,da si tak kot si najboljši. A to govori tvoj um ali tvoja duša,ali oba skupaj. Potem se moraš vprašati je to res? Sem to res jaz v svoji popolnosti? Se čutiš vesoljno samospoznano bitje?.' Milijon vprašanj in milijon odgovorov!

Ljudje mislijo napačno ko mislijo,da bodo z določeno življenjsko držo postali boljši. To sploh ne drži ,človek mora najprej spoznati svojo bit tako um,fiziko kot dušo,vprašanje je ima človek v sebi to danost,da to lahko sploh uresniči ?

POjdi k kateremu koli t.i duhvnemu učitelju po začetni vshičenosti nad njim- boš v kasnejši dobi spoznala njegovo praznoto!!!

Ti si lahko želiš sto stvari nič ni odvisno zgolj in samo od tebe v smislu boljšega razumevanja sveta-njegove resnice!!DA NE BO POMOTE!

Papež je samo človek in nič več.Ta je celo bil v Hitlerjungu! Svetu vladajo bankirske,verske,kapitalistične in politične pogoltne človeške hijene. Ko to veš ti bo lažje. Cerkev izrablja človeško religioznost,ki naše prirojen stanje biti.Vera ali ateizem je pot k spoznanju.Teologija je veda-beseda stvarstva. Mi živimo v temi,manipulaciji in pod diktatom lastnega uma v sedanji dobi. Zviti in prefrigani ,brezsrčni in brez vesti jemo krademo drug drugega.Je pač tako.

Pricip privlačnosti !  Sto stvari ti je lahko privlačnih.med njimi ni danes zanemarljiv socialni status,videz.,velikost,obnašanje,govorjenje izražanje libido,samozavest,odajanje frekvenc, vonj,čas zgodbe-dogajanja,počutje- itd. ,.

Da ne bo izgledal  bla bla. Ženske se odločajo za poroko s partnerji z bolj  globjim glasom, za ljubimce imajo rajši moške z malo višjo nežnejšo govorno frekvenco.

Jaz pravim ,da medsebojna privlačnost  kemijski spoj tisočerih informacij ,ki jih nezavedno in zavedno sprejemamo in oddajamo o sebi. Ko se to uleže v oba se izrazi njuna empatija-privlačnost.Toliko!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #66 - 28.07.2011 at 20:04:04
 
Vrtnica: Quote:
V sebi pa trpim, ko me na koncu izdajo…in ta vzorec se vleče že kar nekaj časa, zato sem se naučila ljubiti sebe v tem  smislu, da se ne družim z ljudmi, za katere čutim, da me želijo izkoristiti…
včasih si mislim, pa zakaj me je bog sem poslal, če moje fizično telo ni v skladu s tem, kamor duša teži…nekaj je na tem…lahko bi bila model, jaz pa zase nisem čutila, da je to prava pot…
ampak žal je tako,…da če ne greš naprej, obstaneš…ko praviš uživaj…a zame ta seksualizem ,ki se dobro prodaja nima vrednosti in pusti uničenje same sebe…torej ne uživam v materialnem…

To razmišljanje je odraz tega, da obsojaš samo sebe.
Drugi so le odsev tega in prej ali slej boš v vsakem našla potrditev tega, kdo si in lastnega odnosa do same sebe.
Razlogi so v tebi, bog nima s tem nič.

Človek ni le um ali razum, ampak tudi materijalno telo. Brez tega, da sprejemamo oboje in živimo v harmoniji, ni sreče.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #67 - 28.07.2011 at 20:07:15
 
Alojz in Sandib wrote on 28.07.2011 at 19:03:24:
Robi wrote on 28.07.2011 at 18:17:56:
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 17:59:55:
uf…recimo…najbrž sem premlada, da bi razumela..pa ravno danes je moj rojstni dan in verjeli ali ne, zaenkrat se še nihče od prijateljev ni spomnil name…to mi odpira oči čedalje bolj, da se morda preveč zanašam/računam nanje, njim pa očitno ne pomenim veliko…že zdavnaj sem nehala lepiti fotografije na fb, deliti razpoloženja…čedalje bolj ugotavljam, da med mladimi beseda sočlovek ne pomeni več veliko…imam pa družino in to je pravzaprav največji kapital…
hudo mi je le, ker sem se jaz potrudila in jim voščila, oni pa so zgleda malček pozabili name Sad

Jaz pa sem ga imel predvčerajšnjim. Smiley

Tudi jaz ti želim veliko sreče in ljubezni.



Stara sabljka Robi še na mnoga leta. Pa da bi ti družina uspevala.

Alojz, hvala. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #68 - 28.07.2011 at 20:12:43
 
Vrtnica: Quote:
pa še tole: ko si že omenjal reprodukcijo…kako pa deluje princip privlačnosti na nasproten spol? Recimo, ko se zaljubimo, ko nam je nekdo všeč, ali je to potem tudi vse slabo, oz nagonsko?
Kaj pa je tisto, ko začutiš, ko rečeš, ja to je to?

Brez reprodukcije ne bi bilo življenja. Sami nagoni so nujni del življenja in zato nič slabega.

Naš um, si zaradi slabih izkušenj izdela mnenje, da so nagoni nekaj slabega, saj se vedno, ko okoliščine asociirajo na slabe spomine, v mislih pojavi odpor in strah.

Z razvojem umskih posobnosti in spomina, nismo dobili le dobrih lastnosti, ampak hkrati tudi toliko slabih.
Ta naravni dar je zato čudovit vir lepih izkušenj, a hkrati tudi vir trpljenja. Saj se z višanjem sposobnosti, viša zavedanje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: prevare z papežem
Reply #69 - 29.07.2011 at 21:58:03
 
Robi wrote on 28.07.2011 at 20:12:43:
Vrtnica: Quote:
pa še tole: ko si že omenjal reprodukcijo…kako pa deluje princip privlačnosti na nasproten spol? Recimo, ko se zaljubimo, ko nam je nekdo všeč, ali je to potem tudi vse slabo, oz nagonsko?
Kaj pa je tisto, ko začutiš, ko rečeš, ja to je to?

Brez reprodukcije ne bi bilo življenja. Sami nagoni so nujni del življenja in zato nič slabega.

Naš um, si zaradi slabih izkušenj izdela mnenje, da so nagoni nekaj slabega, saj se vedno, ko okoliščine asociirajo na slabe spomine, v mislih pojavi odpor in strah.

Z razvojem umskih posobnosti in spomina, nismo dobili le dobrih lastnosti, ampak hkrati tudi toliko slabih.
Ta naravni dar je zato čudovit vir lepih izkušenj, a hkrati tudi vir trpljenja. Saj se z višanjem sposobnosti, viša zavedanje.



Seveda nagoiniso nic slabega

ko pizdo ti nastavi soseda prevaras zeno itak ce sta ob kriv aje ok

Pol ap prokelte ciep odv as hocete teipa met k je resen kej ap ga boste dobile
renso ko mate mucla pa ste tecen da se tip ne sme okol gont
dejte no bidite
resne

Zelo lepo je d ako se piek gonjo ko so mlade pol ap ko dobijo mulc ap ahcoejo renso druzino
zakaj pa to prej pa so se delal norca z tipov
Podpiram da tipi varajo zene zmulci ekr so te pciek gnide malo ej rensih

Zelo rensoje to dejano veste kok folak s eprovia okol sam resni s ene ki jih je ene par ar neki....




Ti recem vrtnica model k ma 8 mucev mi ej rkeu da je zeno varal kadar jo je lahko pa ni vedela in s emi smji v glavo reku mi je picek so za fuka tresni ni tudi una k je ni resna zato podri vs ekar lohak .

povem ti  jap
nagon ni nic salbega sma da se jebe ane,.
sej zato ap ej tok defektnih familij k dajov en defektne mulce da so vsi defektni da s ejim to zdi nromalno


.


Se dobro da smejaz tok defekten da bom poklical sranej na ta planete zelo veliko sibo bozjo da vas raskosa in pokosi kot so hudi svoj cas kosili,..

MIslim,.
ja stari lej sej ni problem ti pofuki mojo zeno jaz bom pa tojo sej nagon ni nic salbega

mislim
itak,. .


dijo
..
lol .


ZIVALI STE

sam ne mi nabijat kako o duhovnsoti,.
mamo vam
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: prevare z papežemhttp://www.gape.org/yabbfiles/Templates/Forum/default/media.gif
Reply #70 - 29.07.2011 at 21:59:53
 
Pekel ni slab to ej sam savna z vec vode

sej satan ni tkao slab, kajne, smao zrije ti sastralno telo pol ap tlis itd. .
>





Prec bi omenu, da ko so pokusili tvikati pdopolje clvoeke rase so jih ustavili le zakaj, renso sje smo itak zivali ja nagon je pa ok stvar,. majjjkeee mi

seveda je fino ce dobis kurac vsak dan ane vrtnica,.
pase kaj.


sam da se premika kozo pizda,.. dildoti pa jebes,.
kr neki

Sam ne mi pol jamrat da tipi nismo rensi kako ap bomo pt takih zivlaih.


lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #71 - 30.07.2011 at 01:55:56
 
ojoj, no koment, kar sram me je, da sem karkoli vprašala na tem forumu, zarad takih odgovorov... Shocked
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #72 - 30.07.2011 at 10:58:28
 
Vrtnica wrote on 30.07.2011 at 01:55:56:
ojoj, no koment, kar sram me je, da sem karkoli vprašala na tem forumu, zarad takih odgovorov... Shocked


Vrtnica        ! Mislim,da ti vsi nismo dali istega odgovora! Poglej! Ti si prebrala zgolj OTP odgovor! Ljudje smo različni,vsi pa imamo pravico živeti in misliti se izražati,komentirati!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: prevare z papežem
Reply #73 - 30.07.2011 at 11:56:08
 
Vrtnica wrote on 30.07.2011 at 01:55:56:
ojoj, no koment, kar sram me je, da sem karkoli vprašala na tem forumu, zarad takih odgovorov... Shocked

Na sreco imas tukaj na forumu lep nik ki ni tvoje ime in lahko po mili volji pises karkoli brez da bi te bilo potrebno biti sram .
To je del lepote komuniciranja po netu , nekoc pa se bodo zadeve uredile in se bomo lahko pogovarjali prav vse brez sramu v zivo .
Vse najboljse ,veseli se zivljenja takega kot je , najvecja praznovanja so vedno v nas .
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: prevare z papežem
Reply #74 - 30.07.2011 at 14:24:56
 
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 19:25:00:
pač enostavno začneš dvomiti v sistem,…vsaj jaz sem po ogledu tega filma.
http://www.youtube.com/watch?v=3r0VnqXu-vg

hud film
multo benan ...
http://www.youtube.com/watch?v=le_ySMrOkFU&feature=list_related&playnext=1&list=...



Optimus T. Prime wrote on 29.07.2011 at 21:59:53:
Pekel ni slab to ej sam savna z vec vode
sej satan ni tkao slab, kajne, smao zrije ti sastralno telo pol ap tlis itd. .
>
Prec bi omenu, da ko so pokusili tvikati pdopolje clvoeke rase so jih ustavili le zakaj, renso sje smo itak zivali ja nagon je pa ok stvar,. majjjkeee mi

seveda je fino ce dobis kurac vsak dan ane vrtnica,.
pase kaj.

sam da se premika kozo pizda,.. dildoti pa jebes,.
kr neki

Sam ne mi pol jamrat da tipi nismo rensi kako ap bomo pt takih zivlaih.
lp


u bistvu ... ko naslednjič preberem debilnost od tebe
al pa karkoli kar me bo zmotlo na kakršenkoli način
te bom najprej začel brisat
in pol če boš še sitnaru te bom zbenu
počas si mel zadost ... pojdi na drug del neta in serji tam če misliš da to komurkoli kakorkoli koristi - vključno s tabo ...
jest mislm da ne koristi nikomur - da taki kot si ti obstajate, vemo ... in ker vam pač ne moremo pomagat, ker ne dovolite ... je pač tko kot je ...

ker vam mi damo mir,
ga dejte tud vi nam!


torej
ne dovolim ti več da spemaš internet preko mojih serverjev s sranjem ki ga maš v seb

al spremen način U IBR al pa adijo!
Back to top
« Last Edit: 30.07.2011 at 16:21:34 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6