Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 
(Read 52239 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #45 - 22.07.2011 at 19:35:44
 
Quote:
Robi wrote on 22.07.2011 at 18:44:34:
Saj ni možno, da bi se z vsem strinjali.
Večkrat je zato treba malo sočutja in kompromisov, da se najde srednja pot.
Če je to interes udeleženih. Smiley

Interes udeležencev ni le tvoj interes. Ti bi naredil srednjo pot, kompromisarsko. Potem nimaš več svoje poti, ampak vsiljeno povprečje, kar pa posameznik ni.

Lp,Igor

Ne moreš biti vedno tisto, kar si želiš.
Včasih se naše poti prepletajo...In je treba najti primerno rešitev.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #46 - 22.07.2011 at 19:44:17
 
ego-3p wrote on 22.07.2011 at 18:10:28:
Res je se veliko takih tekme in sov must go on , po drugi strani je pa zmeraj vec takih ki zacenjajo dvomit v svoja prepricanja .



to je gut ja. samo tko lahko presežeš lastne omejitve.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #47 - 23.07.2011 at 21:24:17
 
ego-3p wrote on 22.07.2011 at 18:10:28:
Petra. wrote on 22.07.2011 at 16:53:11:
Boštyxz wrote on 22.07.2011 at 15:29:27:
Upam, da se narod še dovolj zgodaj zave kaj nam pripravljajo .

Lp + #



ne vem, če... veliko je še vedno takih, ki jih zanima samo rezultat nedeljske tekme in kdaj bo novi resničnostni šov.
k sreči, je pa veliko tudi takih, ki pač furajo svoj lajf in so kar dobro nakonektani z vsem kar je...

Res je se veliko takih tekme in sov must go on , po drugi strani je pa zmeraj vec takih ki zacenjajo dvomit v svoja prepricanja .


Imata zelo Prav .

In, tudi take bo treba "odstraniti" , če nebodo pripravljeni poboljšati se .

Žal. Če nočejo zlepa, bodo pa morali zgrda .

Lp do tedaj. Ajd',
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #48 - 24.07.2011 at 09:46:51
 
Boštyxz wrote on 23.07.2011 at 21:24:17:
ego-3p wrote on 22.07.2011 at 18:10:28:
Petra. wrote on 22.07.2011 at 16:53:11:
Boštyxz wrote on 22.07.2011 at 15:29:27:
Upam, da se narod še dovolj zgodaj zave kaj nam pripravljajo .

Lp + #



ne vem, če... veliko je še vedno takih, ki jih zanima samo rezultat nedeljske tekme in kdaj bo novi resničnostni šov.
k sreči, je pa veliko tudi takih, ki pač furajo svoj lajf in so kar dobro nakonektani z vsem kar je...

Res je se veliko takih tekme in sov must go on , po drugi strani je pa zmeraj vec takih ki zacenjajo dvomit v svoja prepricanja .


Imata zelo Prav .

In, tudi take bo treba "odstraniti" , če nebodo pripravljeni poboljšati se .

Žal. Če nočejo zlepa, bodo pa morali zgrda .

Lp do tedaj. Ajd',


Bošty zgrda se  pri razsvetljenih nič ne počne!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #49 - 24.07.2011 at 18:29:34
 
He, he, Alojzij, oni so bolj "raztemnjeni", ne pa "razsvetljeni" , hi, hi, hi  Grin

Lp +  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #50 - 24.07.2011 at 21:14:54
 
Boštyxz wrote on 24.07.2011 at 18:29:34:
He, he, Alojzij, oni so bolj "raztemnjeni", ne pa "razsvetljeni" , hi, hi, hi  Grin

Lp +  Smiley


Zatemnjeni bodo razsvetljeni,slepi bodo spregledali,hromi shodili,bolni ozdraveli. Vse same slabe stvari,ki se bodo obrnile.Preveč se ceniš Bošty v smislu znanja-vedenja ect. Daj se malo prizemlji.Nočem ti nič slabega ,samo preveč hodiš z Bogom in premalo sam seboj oz s tistim Bogom,ki je živ v tebi!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #51 - 28.07.2011 at 02:17:50
 
Joj, kaj pa tole…princ William in njegova ženička se poročita pred vesoljnim občestvom, vsi smo gledal, bli happy, njiju častimo, cerkev ju podpira, a ne zavedamo se, da so bila že samo tla naprimer v katedrali simbolična, saj so bila črno bela-kockasta, kot je značilno za te domnevne illuminati simbole…pa kaj nam je no…je kaj resnice na tem, ni?
Me je pa dokončano zbudilo, ko sem videla, da je na kipu svobode vgraviran v kamen oz zid znak za domnevno prostozidarstvo in pa : This plaque is dedicated by the masons of New York…pa dobr…a to se vleče že od leta 1884 dalje al kaj?
Pa kako to, da sem se sploh pol rodila na ta svet, če ne verjamem v to koruptivnost, pa vse te neke sekte ki obvladujejo hollywood, nam perejo možgane,…sej sem zdej še sama vase začela dvomit, sem bla pridna učenka pa vse, zdej kar naenkrat pa ugotovim sred faksa, da bom enkrat ko bom diplomirala, tut jst del te korupcije, v smislu nezavednega podpiranja nekih elit oz služenja njim…halo…a je res vse nesmiselno…kaj poleg pozitivnih misli še lahko sama oz sami nardimo…?
http://www.youtube.com/watch?v=le_ySMrOkFU
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #52 - 28.07.2011 at 10:56:42
 
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 02:17:50:
Joj, kaj pa tole…princ William in njegova ženička se poročita pred vesoljnim občestvom, vsi smo gledal, bli happy, njiju častimo, cerkev ju podpira, a ne zavedamo se, da so bila že samo tla naprimer v katedrali simbolična, saj so bila črno bela-kockasta, kot je značilno za te domnevne illuminati simbole…pa kaj nam je no…je kaj resnice na tem, ni?
Me je pa dokončano zbudilo, ko sem videla, da je na kipu svobode vgraviran v kamen oz zid znak za domnevno prostozidarstvo in pa : This plaque is dedicated by the masons of New York…pa dobr…a to se vleče že od leta 1884 dalje al kaj?
Pa kako to, da sem se sploh pol rodila na ta svet, če ne verjamem v to koruptivnost, pa vse te neke sekte ki obvladujejo hollywood, nam perejo možgane,…sej sem zdej še sama vase začela dvomit, sem bla pridna učenka pa vse, zdej kar naenkrat pa ugotovim sred faksa, da bom enkrat ko bom diplomirala, tut jst del te korupcije, v smislu nezavednega podpiranja nekih elit oz služenja njim…halo…a je res vse nesmiselno…kaj poleg pozitivnih misli še lahko sama oz sami nardimo…?
http://www.youtube.com/watch?v=le_ySMrOkFU


Pravilno delujemo.Da bi se pa do razsvetljenstva-spoznanja prišlo po kakršni svoji lastni želji je nemogoče.Zadeva je vesoljno ciklično  soodvisna in o temu sami kot individumi- ne moremo odločati. To je danost in vzajemnost-človek-vesolje.Če pod vesolje razumemo Boga. Bolj površno bistvo pa je tu sporočeno.  Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #53 - 28.07.2011 at 17:03:58
 
Ja, sam ne…kaj pa če vidim vnaprej, mam vizijo, da je to in to narobe, da ni morale, da te vsak skuša samo izkoristiti in tudi te če se mu pustiš…ker višje ko se vzpenjam po lestvici bolj pokvarjeni so ljudje…je pa tako, if you can't take the heat get out of the kitchen-samo kam?
…povsod je isto, kapital sveta vladar in bit moraš res v svojem svetu, da preživiš to…no vsaj tako se mi zdi…
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #54 - 28.07.2011 at 17:44:12
 
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 17:03:58:
Ja, sam ne…kaj pa če vidim vnaprej, mam vizijo, da je to in to narobe, da ni morale, da te vsak skuša samo izkoristiti in tudi te če se mu pustiš…ker višje ko se vzpenjam po lestvici bolj pokvarjeni so ljudje…je pa tako, if you can't take the heat get out of the kitchen-samo kam?
…povsod je isto, kapital sveta vladar in bit moraš res v svojem svetu, da preživiš to…no vsaj tako se mi zdi…


Vrtnica

Nočem pametart! Saj si že sama dojela ta svet ostane ti samo pravilno delovanje.Danes naš um (racio) igra najbolj popolno vlogo ki jo ima v nas samih-preživeti za vsako ceno čim boljše s čimmanj napori.Danes naša duša (brezčasna akumulirana genskaspominska koda) skoraj spi uporabljamojo v večini kot intuicijo. Tako pridemo do odgovora,zakaj našo družbo vodijo najslabši (največji egoisti) med nami. Se da razumeti? Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #55 - 28.07.2011 at 17:59:55
 
uf…recimo…najbrž sem premlada, da bi razumela..pa ravno danes je moj rojstni dan in verjeli ali ne, zaenkrat se še nihče od prijateljev ni spomnil name…to mi odpira oči čedalje bolj, da se morda preveč zanašam/računam nanje, njim pa očitno ne pomenim veliko…že zdavnaj sem nehala lepiti fotografije na fb, deliti razpoloženja…čedalje bolj ugotavljam, da med mladimi beseda sočlovek ne pomeni več veliko…imam pa družino in to je pravzaprav največji kapital…
hudo mi je le, ker sem se jaz potrudila in jim voščila, oni pa so zgleda malček pozabili name Sad
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: prevare z papežem
Reply #56 - 28.07.2011 at 18:04:31
 
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 17:59:55:
uf…recimo…najbrž sem premlada, da bi razumela..pa ravno danes je moj rojstni dan in verjeli ali ne, zaenkrat se še nihče od prijateljev ni spomnil name…to mi odpira oči čedalje bolj, da se morda preveč zanašam/računam nanje, njim pa očitno ne pomenim veliko…že zdavnaj sem nehala lepiti fotografije na fb, deliti razpoloženja…čedalje bolj ugotavljam, da med mladimi beseda sočlovek ne pomeni več veliko…imam pa družino in to je pravzaprav največji kapital…
hudo mi je le, ker sem se jaz potrudila in jim voščila, oni pa so zgleda malček poazili name Sad


Ti pa jaz zaželim vse najboljše v tvojem življenju.V imenu vseh na tem forumu.

Vedi -tenkočutni vedno trpijo zaradi nedoslednosti drugih. Je pa to velika prednost,ki danes še ni cenjena.Tisti ki je takšen se mora pa naučiti živeti samozavestno s to svojo danostjo.

UŽIVAJ IN BODI SREČNA!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: prevare z papežem
Reply #57 - 28.07.2011 at 18:17:56
 
Vrtnica wrote on 28.07.2011 at 17:59:55:
uf…recimo…najbrž sem premlada, da bi razumela..pa ravno danes je moj rojstni dan in verjeli ali ne, zaenkrat se še nihče od prijateljev ni spomnil name…to mi odpira oči čedalje bolj, da se morda preveč zanašam/računam nanje, njim pa očitno ne pomenim veliko…že zdavnaj sem nehala lepiti fotografije na fb, deliti razpoloženja…čedalje bolj ugotavljam, da med mladimi beseda sočlovek ne pomeni več veliko…imam pa družino in to je pravzaprav največji kapital…
hudo mi je le, ker sem se jaz potrudila in jim voščila, oni pa so zgleda malček pozabili name Sad

Jaz pa sem ga imel predvčerajšnjim. Smiley

Tudi jaz ti želim veliko sreče in ljubezni.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #58 - 28.07.2011 at 18:27:23
 
Joj, kako si prijazen in si to lepo povedal!

Najlepša ti hvala za voščilo!! Smiley

Ja, imaš zelo prav…naučiti se moram živeti samozavestno, ker v večini primerov mi ni lahko. Včasih se ustavim, premislim in želim, da bi bila kot oni, moji kolegi/ce,..robustna, neustrašna, dvolična, … mislim, da bi lažje preživela in šla naprej…včasih se mi zdi, da nisem iz tega sveta, …da sem tu kot poskusni zajček, s katerega čustvi, idejami, besedami se igrajo.
V sebi pa trpim, ko me na koncu izdajo…in ta vzorec se vleče že kar nekaj časa, zato sem se naučila ljubiti sebe v tem  smislu, da se ne družim z ljudmi, za katere čutim, da me želijo izkoristiti…
včasih si mislim, pa zakaj me je bog sem poslal, če moje fizično telo ni v skladu s tem, kamor duša teži…nekaj je na tem…lahko bi bila model, jaz pa zase nisem čutila, da je to prava pot…
ampak žal je tako,…da če ne greš naprej, obstaneš…ko praviš uživaj…a zame ta seksualizem ,ki se dobro prodaja nima vrednosti in pusti uničenje same sebe…torej ne uživam v materialnem…lahko pa sem sama s seboj, mislimi,..a žal redkokdo to razume, obenem te tako življenje na nek način izolira…in zato se mi tudi zdi, da se prijatelji niso spomnili name…samo razmišljam...
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: prevare z papežem
Reply #59 - 28.07.2011 at 18:31:30
 
Quote:
Jaz pa sem ga imel predvčerajšnjim. Smiley

Tudi jaz ti želim veliko sreče in ljubezni.


Najlepša hvala za lepe želje tudi tebi!!
Svet je takoj lepši. Smiley in tudi tebi vse najboljše ob osebnem prazniku!
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6