Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 18484 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #15 - 26.07.2011 at 11:02:55
 
mi mamo že večino materiala za narest orgonit po njegovem receptu ... tko da bomo vedl Wink

itaq pa tega že tolk laufa, da ni blem da bi ne delovalo se mi zdi ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #16 - 26.07.2011 at 12:46:26
 
gape wrote on 26.07.2011 at 11:02:55:
mi mamo že večino materiala za narest orgonit po njegovem receptu ... tko da bomo vedl Wink

itaq pa tega že tolk laufa, da ni blem da bi ne delovalo se mi zdi ...


Veselo na delo!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #17 - 26.07.2011 at 13:46:29
 
jaz si ga bom kar kupla po mojem, enga malega za v stanovanje.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #18 - 26.07.2011 at 16:33:13
 
kolk pa koštajo?
mogoče rajši skupi kupmo smolo ... več je ceneje Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #19 - 26.07.2011 at 16:35:05
 
baje okol 50€

hehe, bomo se zmenili, ko se vidimo Cool
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #20 - 23.08.2011 at 21:41:01
 
Em, ...

Tole sme našel:

http://vimeo.com/18164968

Daj, mi lohak en pove, kaj to se folk zajebava, al je kaj an tem mislim,...
Hm, ... tele fore o barvi in teh receh kje je model dobil te vire it. MIslim, kot sem jaz geldal model nikejr ne pokaze virov in dejstev, in nekajkrat s eje dcelo zagovoril. tako, da kaj tole je fen klub.

Zelo rd bi doobil vec informacij pri tej reci predvsem testiranja na objekivnih pogjih, ne smao neke reci reku je da je blo tkao oziroam rekla dala,. .


Pa se to bi prasal,..  kot jaz vem, je prepovedano delati salbo drugim ljudem in instalacija teh reci po celi slovniji vpolvi ana vse ljudi kako ej z tem pri zakonodaji. MIslim.

Ce azdeva dela in ima tak vliv potem psoeba cez  zemljišče kejr je instalrianin temu rpimerno bi mogel vsak clvoek na akterega vplvia to pdopsiati da s elahko anredi drugace je to protizakonito.
MIslim ce se otel inštalira pol jaz lohak zmontiram neko hudo anteno pa sopal destruktivne prekvence kater ene obm razalgla

P ase ta izajva.

pri izdelavi argonita je pravilo da ni pravil"

WTF..


Torej,..

plis za koemntarje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #21 - 23.08.2011 at 22:16:27
 
PO meni jenajboljše da se obrneš na avtorja samega.Jaz zadeve ne bom komentiral niti sodil človeka,ker vem kako ga lahko sodba nepoznavalca njegvega dela prizadene. SAm imam podobne izkušnje.Vprašaj ga sam!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #22 - 24.08.2011 at 13:38:19
 
Odkar mi tlele orgonska ekipca strela sploh ni več nobenga dežja.

Grin


strašna sopara...
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #23 - 24.08.2011 at 15:42:45
 
No,..

Dejstvo je to,..

rad bi kaj vedle o tem, sam prsneto kako nj mu ejamem na besedo, mislim, ima on kake dokaze testirne na objektivne način. Kot jaz vidim je toakr neki z lufta.

Se konstruckiaj je cuna.


Mislim, kako to dlajo pa je totalno zamtnao skupi.

Predvsem je hudo to, da vsaka rec k das zanjoeks lai anredis hcoes da dela ne pa da ti stoji in se prah nabira gor. MIslim.

Zelo znimivo bi bilovedeti kako se to meri, mislim, ker v pokusih more biti to dokazano.

Predvem ap neke idej ekot

Sem tak master kto iluminati,.

ne mislim zalt sam mislim, da ce bi to men reku bi ga rpasl

Zaja si pa s eziv.

Dobesedno,..  ce je tka mester je edn njihovla pa duh majke mi ker on ne pusijo mola okol lavfat pa neki leat kar oni vejo al ap ce je fejk.
ne vme.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #24 - 25.08.2011 at 19:20:32
 
Torej.
Sem mal pregledal po netu tole reč.
Zelo skoda da bo kmal konc sveta.

Povejte torej kaj msiltie o tem.

osbno sme dobil akr neki linkov patko in lohak recem da eaj to zafukana stvar.

Sem msilil se rpklopt na enga vleikga sedja pame mal jebe.

Nimam jajc.

Zelo rsno bi reku, da ta zadeva dla dobesedno enegetsko amterijalne spremmbe v telesu in to direktno v krvi hn



Gh,....

Zelov eliko bedarijberem tuki gor sam toel pa ni oziroam sme mal repsenecen.

torej,..

Ce gledas krvnosliko pd mirkokopovm se vidijos premembe celo tako bomrkeu,nekakokos tsme dobilobcutek gre vse skoz energijo vecenergiej mas bolej je tako da kot kaze lahko toenergijo pošljes v telo in se zdravis lahko ap se meditira pomoej injo uporabsi drgac, mislm

dez s ez njo tudi manifestria tkao da to ni rpoblem.

Obstaja top k ti des naredi, to bi bilo lepokajne.

Celo rajh je sam dezt delu pol ap so ga zejbal, inzgleda da se ta zadeva nekako integrira v antigravitacijski pogonin tkao zjebe osnvne predpsotavke tak da pade nlp dol k jih je rajk strelu kot sme prebral.

Zdej pa tko.

Ta model nas slovenec ane, govori da ni ok ce naredis baterijo,.. ta baeriaj je men zlo svinjsko pdoobna nekje sme jo videl v eni svetonvo znani andalejvanki skor vsak del jo ima,. torej,..  reku je da lohak noter nabiejs tisti del te enrgiej k te ubije in da mores met  vreku kabel tekoco vodo rabis met pa kabelj noter da te ne skur zard harpla
kdo ve kaj o tem

pa kej am ta clvoek kak majl,..mislim,..

v prekmurej s ene bi sle furat, ceprov bi blo zanimiv sam s emi zdi da bi mu zivce poejdu v pol ure,..

k teh zakajev mam repvec.
lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #25 - 28.08.2011 at 09:25:57
 
Zdravo

Vsi ste gledali filme Stargate SG1.

Mislim, razumem da ljudej ne mreojo rect in vzet trak ter posnet filem, toel je za to toel je za to, zato dlajo filem kot je ta serija in v njem skrivjao razne reci ce si mal paemten vidis not reci in jih razisces in pol ves. Osbno ze 3 leta ne gledam filmov zardi filma ampakzadanj vedno poganjam vse fore in iscem v vsakem filmu kaj mi hoce pokazati, in povem vam, matrico sme gledal ze 50 pa se vedno nadjem noter kako rec k je nism videl,.. to je ze obsedeno. Pa so trije deli.

Recmo, veste da v matrici obstjaa kader par sekund oziroam eno sekundo in pol ko vam pokaze jabolko skusnajve iz bblije kot ga je eva dala adamu,.. no zraven,.. eh ne bo ot em smai se dokoplite do tega, mislim,. men tud nihce ni povedal,...

torej...

V tej seriji mate noter eno skatlo kamro se guauldi ulezejo. Oziroam tkao. Lordi guauldi pridejo not v sobo in s eulezejo ter se regenerirajo, to pomen, da lezinoter mdoel in se pozdravi.

lastnsoti so :

- celjenje ran
-preden je osba mrtva gre not inozdravi
-regeneracija telesnih slabosti
-regeneracija sabovifdnosti
-regeneracija brazgotin

itd....

slabe lastnsoti:
- pri dolgi redni uporabi vpliva na psihično stanej uporabnika
- uporabnik rata bolj egoističen JAZ JAZ JAZ JAZ sem BOG

Zaključek:

Ta škatla ima spobnost zajetja ok in ne ok energije, ker v naravi ej vse v dipolu. Vsaj tukaj. Torej, to obstaja ze, ze neki casa, sam ne mreojo vam rect diretkno.

In to izvira iz orgona.

Back ambient energy.

Kot sem jaz razumel tele fore na netu gre tako.

Energija je kriva da vse kar je zivo raste oziroma da raste in zivi vsekar je bioloskega. Toda tuki je problem, vse je biolosko.

Tako da ce povezem to z knjigo izpred 10 let k sm jo bral. Vsaka stvar rabi energijo in en energijo temvec razmerje in konfiguraicjo energije. narpiemr, tam not ej bilo pisanoda vleiko for je v energiji. recmo, clvoek rabi jezusovo enrgijo ( ki ej sma ime) ce te enrgiej ni ne mores obstajti, to pomen, da je zgelda ta dominantna ker kot psijeo vidi lohak pomaga.

Sedajpa s eje treba prasat, kej se zgodi, ce si izpostavlejn res vleiki kolicinam tega.

Nekako so vplivi, da se krvne celice krvničke z večanjem te energije svinjsko dalj casa zivijo, torej tuki mamo regenericjo

seen filem.

Pozante julio jolie ki s ez modelom  v filmu WANTED v kleti dol regenerira ko regeenrira tisa lukna v betonu z eno cudno soljo rzaven ksoti kozo itd,.

No sedajbom jaz reku kaj islim,..

SOL _ predstavlja svojo sol ki jo poznamo ze 100let, prodaja se jo an entu,. imena pa ne povem da me ne bo dko gnajal ce bo slo akj anrobe le ta zadeva regenerira DNK itd,. celga fuka for pocne
voda je katalizator,...... toda le ta mroe biti rpaivlno postorjena in pripalvjena,,.. torej ziva voda kristali clusterji in vse to

Nekdo v filemski industirji sopa ven celga fuka inforamcij samo folk jih en vidi zato ap em ej tako cudilo zakaj s eljduej k akterihs me bral tri elt anazaj smjijo navdnemu clvoeku ker le ta vidi samo picko lukno za fukat pa falso pira,.. medtemko ej informacij po setu vleiko sam k je folk zabit.

No sedja grem pa spat, tri dni nsim spal.


voda pa orgon to zdruzis pa lahko resno pozdaravis vse tegobe ki jihimas, najbolj noros emi zdi to, da je dokazano, d alahko DNK spremnis oziroam ce si genetsko pogojen da mas n vem kako azdevo kaj ap vem da ne mroes azdrzevati lulanja pa kaj vem ne vme eno azdevo pol te ta psotpek ozdravi ekr it dnk popravi

TO se pa lepo ujema z hipotezo da genetsko rpemenjena semena ki zrstjeo v dveh sezonah tratajo take kot so bile v osnovi,. to pomeni ap sledece,. polje ki g aimamo se vidi v pdopolju vs eje matrica,.

rastlina ima matrico ki ji priapda in ce s ejebes z njo je ne mreos rpemniti razen  ce uazems viruse noter, sam s eto en gre ker ta raltina ina soje podpolje iz katerega updejte vlece in s epo popravial sama ce bo mela moznsot c epa jo ti vska let trgas ven durgo sadis pa ne mros proapviti cepa jo psusi spati trileta nekje na zemlji ap s eob porapvial sama,.
zato ej bila taka stala koso zelei modificirati to polje v nekem rpojektu in so jih skruli ker niso pusitli da se nekdo vtiak v tostopnjo saj bi mdoificirali celo polje po celem velsolju za katereega ljudej majo podpolje, tako da

folk nismo sami

hahahahahaha

voda m,,.

grem lulat jahahahahaha

lp.


Ce ima kdo kaj casa nj prebrska orgon in vodo te njihove glavne majstre,,... pa nj mi pise jazs me zejabn cist  lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #26 - 28.08.2011 at 10:18:46
 
Optimus T. Prime wrote on 28.08.2011 at 09:25:57:
Zdravo

Vsi ste gledali filme Stargate SG1.

Mislim, razumem da ljudej ne mreojo rect in vzet trak ter posnet filem, toel je za to toel je za to, zato dlajo filem kot je ta serija in v njem skrivjao razne reci ce si mal paemten vidis not reci in jih razisces in pol ves. Osbno ze 3 leta ne gledam filmov zardi filma ampakzadanj vedno poganjam vse fore in iscem v vsakem filmu kaj mi hoce pokazati, in povem vam, matrico sme gledal ze 50 pa se vedno nadjem noter kako rec k je nism videl,.. to je ze obsedeno. Pa so trije deli.

Recmo, veste da v matrici obstjaa kader par sekund oziroam eno sekundo in pol ko vam pokaze jabolko skusnajve iz bblije kot ga je eva dala adamu,.. no zraven,.. eh ne bo ot em smai se dokoplite do tega, mislim,. men tud nihce ni povedal,...

torej...

V tej seriji mate noter eno skatlo kamro se guauldi ulezejo. Oziroam tkao. Lordi guauldi pridejo not v sobo in s eulezejo ter se regenerirajo, to pomen, da lezinoter mdoel in se pozdravi.

lastnsoti so :

- celjenje ran
-preden je osba mrtva gre not inozdravi
-regeneracija telesnih slabosti
-regeneracija sabovifdnosti
-regeneracija brazgotin

itd....

slabe lastnsoti:
- pri dolgi redni uporabi vpliva na psihično stanej uporabnika
- uporabnik rata bolj egoističen JAZ JAZ JAZ JAZ sem BOG

Zaključek:

Ta škatla ima spobnost zajetja ok in ne ok energije, ker v naravi ej vse v dipolu. Vsaj tukaj. Torej, to obstaja ze, ze neki casa, sam ne mreojo vam rect diretkno.

In to izvira iz orgona.

Back ambient energy.

Kot sem jaz razumel tele fore na netu gre tako.

Energija je kriva da vse kar je zivo raste oziroma da raste in zivi vsekar je bioloskega. Toda tuki je problem, vse je biolosko.

Tako da ce povezem to z knjigo izpred 10 let k sm jo bral. Vsaka stvar rabi energijo in en energijo temvec razmerje in konfiguraicjo energije. narpiemr, tam not ej bilo pisanoda vleiko for je v energiji. recmo, clvoek rabi jezusovo enrgijo ( ki ej sma ime) ce te enrgiej ni ne mores obstajti, to pomen, da je zgelda ta dominantna ker kot psijeo vidi lohak pomaga.

Sedajpa s eje treba prasat, kej se zgodi, ce si izpostavlejn res vleiki kolicinam tega.

Nekako so vplivi, da se krvne celice krvničke z večanjem te energije svinjsko dalj casa zivijo, torej tuki mamo regenericjo

seen filem.

Pozante julio jolie ki s ez modelom  v filmu WANTED v kleti dol regenerira ko regeenrira tisa lukna v betonu z eno cudno soljo rzaven ksoti kozo itd,.

No sedajbom jaz reku kaj islim,..

SOL _ predstavlja svojo sol ki jo poznamo ze 100let, prodaja se jo an entu,. imena pa ne povem da me ne bo dko gnajal ce bo slo akj anrobe le ta zadeva regenerira DNK itd,. celga fuka for pocne
voda je katalizator,...... toda le ta mroe biti rpaivlno postorjena in pripalvjena,,.. torej ziva voda kristali clusterji in vse to

Nekdo v filemski industirji sopa ven celga fuka inforamcij samo folk jih en vidi zato ap em ej tako cudilo zakaj s eljduej k akterihs me bral tri elt anazaj smjijo navdnemu clvoeku ker le ta vidi samo picko lukno za fukat pa falso pira,.. medtemko ej informacij po setu vleiko sam k je folk zabit.

No sedja grem pa spat, tri dni nsim spal.


voda pa orgon to zdruzis pa lahko resno pozdaravis vse tegobe ki jihimas, najbolj noros emi zdi to, da je dokazano, d alahko DNK spremnis oziroam ce si genetsko pogojen da mas n vem kako azdevo kaj ap vem da ne mroes azdrzevati lulanja pa kaj vem ne vme eno azdevo pol te ta psotpek ozdravi ekr it dnk popravi

TO se pa lepo ujema z hipotezo da genetsko rpemenjena semena ki zrstjeo v dveh sezonah tratajo take kot so bile v osnovi,. to pomeni ap sledece,. polje ki g aimamo se vidi v pdopolju vs eje matrica,.

rastlina ima matrico ki ji priapda in ce s ejebes z njo je ne mreos rpemniti razen  ce uazems viruse noter, sam s eto en gre ker ta raltina ina soje podpolje iz katerega updejte vlece in s epo popravial sama ce bo mela moznsot c epa jo ti vska let trgas ven durgo sadis pa ne mros proapviti cepa jo psusi spati trileta nekje na zemlji ap s eob porapvial sama,.
zato ej bila taka stala koso zelei modificirati to polje v nekem rpojektu in so jih skruli ker niso pusitli da se nekdo vtiak v tostopnjo saj bi mdoificirali celo polje po celem velsolju za katereega ljudej majo podpolje, tako da

folk nismo sami

hahahahahaha

voda m,,.

grem lulat jahahahahaha

lp.


Ce ima kdo kaj casa nj prebrska orgon in vodo te njihove glavne majstre,,... pa nj mi pise jazs me zejabn cist  lp


OTP tole sploh ni butasto,je veliko resnice,malo jih bo razumelo,ker napišeš čist zmešan golež.Daj piši vsaj razumljivo.Pišeš enim prstom in klokočeš,prehtevaš sam sebe.Pazi malo! Jaz tudi pišem z enim prstom!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #27 - 14.09.2011 at 22:53:06
 
Zbogom plavo nebo    

1/2


http://youtu.be/YAb6ZTRvHOM
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #28 - 14.09.2011 at 23:43:07
 
Mr.Smith wrote on 14.09.2011 at 22:53:06:
Zbogom plavo nebo    

1/2


http://youtu.be/YAb6ZTRvHOM

Mr Smith

To smo mi obdelali že pred dvema tremi leti.NIČ HUDEGA-

O tem sem pisal najmanj desetkrat. Kaj jih muči še vedno-ioni jim topijo antene,ki so iz aluminija.

Američani so to hoteli uporabiti že v bivši Jugi in jih je teren zafrknil.V zalivski vojni je bil sistem prvič  učinkovito uporabljen.

Sedaj rabijo vodnike kjer ne bo odboja,za to je pa nebo idealno-problem bo --kako spustiti ionizacijo na določen teren.Spodaj bodo morali biti spet lovilci in usmerniki ionov! Zadeva je čist razumljiva! Wink

IN hkrati predstavlja grožnjo za vse,ker se bo dalo s sistemom v končni fazi manupulirati s celotnim človeštvom-

Resnica,ki jo še ni nihče do danes povedal oz. obelodanil!! Sedaj veste pred čim smo!

Naša zavest se mora prebuditi pred dokončno uresničitvijo tega najbolj perfidnega sistema za kontrolo celotne planetarne civilizacije.JASNO????????
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Orgon HAARP Slovenija
Reply #29 - 15.09.2011 at 06:16:37
 
Alojz in Sandib wrote on 14.09.2011 at 23:43:07:
To smo mi obdelali že pred dvema tremi leti.



...huh, Le česa še nismo ?     Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3