Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 8
(Read 57478 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
14.08.2010 at 23:48:35
 
Hej

Torej:

1). Ve kdo akkos e bi lohak z tem gospodom zmnu kaj.
2). Ve kdo kako s edobi kako hudo knjigo iz katere s elohak sranej dela.
3.) Ve kdo kej se da kontakritati kog ak se z tem ubada.
4). Je kdo bil ze pri ritualnem klanju ljudi zivlai itd .
5). Zakaj se teh reci vsi bojijo.


Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #1 - 15.08.2010 at 13:19:18
 
Bojijo se iz straha pred smrtjo in ne iz etičnih razlogov. To se vidi ko moralizirajo. Morala sama nima nič z etiko in temelji na neki kazni ali obljubi le te.
Sicer je pa satanizem predvsem v človeškem umu.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #2 - 15.08.2010 at 13:38:34
 
No, osebno jemlejm reči v smislu energij. Če imam prav, potlej veliko reči imajo sojo energijo in z njo pol manipuliraš. recmo zato s epije kri otork k so stari eno leo ali se bolje ko se ravno rodijo in s ejim spunpa kriven itd. Ker ima veliko energije pomoje. kar se pa tice ostlaih reci pa je samo radijo sistem. Clovek je kot ovca. Ce hoces vedeti bos zvedel toda zaradi vleike manipulacije na ravni hrane okolj ain mozgan nic ne vemo kaj smokdo smo itd. Se mi pa zdi zanimivo recmo, kako lahko dolcoeni kulti likvidirajo osbo cez n oc, medtem ko ljudej ki verujejo pcono isto. Ce nekgoa pregklejes preko boa itd, je to tudi crna magija ker po kabali ve ima sovjo energijo in vsiamnipuliramo z njo, ko si pa slabe volej te pa frekvecna zjebe in zato ej to tako.

Resno, iz tega lahko potegnemo veliko resnic recmo, zakaj tok ljudi hianvsko vara in pocne vse hudo drugemu itd, vzrko je simpel, ker tako so srecni sebi dvigujejo frekvenco in sosrecni, in ce mas dvignjeno frekvenco hitreje dobis reci ker si ensotavno bolj rpevoden recmo.

Tisi k pa ga najebejo ap so nizko frkekvecnci in ne morejo tako obladovati sveta in zelj, ekr niso rpevodni in umrejo,najslabis primer je to da mas tkao nizko frekvenco da dusa n emroe vec drzati duse skupi in ti dusa razapde.

Torej, vsi ljudej tezijo k temu da majo veliko frekvenco, torej to pomeni da morejo druge varati itd. No osbno vem da e me pucn prevara da nj samo bezi ce ji bo ratalo,m ker sme sit tega sranja, po drugi strani pa kot vem obstajajo no slisim zelo sufesticirani nacini kako s elohak obrnais recmo ena fora ej v razmiljanju, to dela vleiko kubijev. delajo s elepe da dobijo pike in zivjo z njimi varajo jih in jih imajo za navadno meso, tega je vleiko sploh ce pogledamo naso druzbo, potlej prides do spoznanja da vsi vsem lazejo da dobijo akr hocejo in vme ssje se frekvenca.

Res je zelo zanimivo, recmo, ce nekdo vara in izkorsica itd, pol zazira tega clvoeka in navadel lajik nima pojma, recmo, da pride do mene pucn ain naju namaze z oljem, ter da bom jaz tako namazan z oljem spal z njo, pol veste da neki smrdi, vam povem, to so take stale da je noro, tako punco samo psotavite pred vrata in nikoli vec renso islim niti srecat je ne bog ne daj.

Pol ap zaupaj, lol.

Resno se gre za manipulacijo ljduik vedo in unih k so trdi v glavo, in ce ams zeno recmo k je zelo neukmna, pol jo lohak crpas, dokelr en umre. Nočete vedeti toda poznam sobnoo take rpimere. Poznam celo ljudi ki so podjetniki in majo picko doma da jo zazirajo..
Torej vampirji obstajajo, verbalni energisjki vsem se gre za eno in isto rec.

Ce pa se sprvis na otoka pa bos se dlje zivel.

Mislim, fak of, polpa nj s emi javi pucna k bi rada mela psoteno vezopolno ljubzeni in spotovanja, ubijal bi za tako vezo sam kje pa je bos dobil, osbno menim da tega ni. Pol ap da ti s ezacne z ocmi zmrkat pa jebat, majke mi, to sem dobil an paltdenj smao enkrt od sefa pri kosilu, in nikoli vec, ko se clvoek spremni tini nic jasno, sma pol ko beres ves.

Pol pa da ne omnim zensk ks  epolusujejo raznih for da se porviajo okol,. dej ne me jebat.

Vsi en cez drugega, dde bi pa en reku prisel ali pucna d a pride do tebe ap rece " iscem resnega tipa bi sle na kofe itd,." tega pa ne. Te raje ob polni luni z koazrcom pocaka in ti spiszi en toj las pol si pa ga nafukal.

Dej dej, neme jebat.

Mislim sem kar sem smao nikoli nism bil zloben, se mi ap zdi neumno da bom drzal iin ostli em bodo pohojali sploh ekr vidim da ok ljudej trpijo az znrot ker ne vedo.

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #3 - 15.08.2010 at 14:04:47
 
Optimus T. Prime wrote on 14.08.2010 at 23:48:35:
Hej

Torej:

1). Ve kdo akkos e bi lohak z tem gospodom zmnu kaj.
2). Ve kdo kako s edobi kako hudo knjigo iz katere s elohak sranej dela.
3.) Ve kdo kej se da kontakritati kog ak se z tem ubada.
4). Je kdo bil ze pri ritualnem klanju ljudi zivlai itd .
5). Zakaj se teh reci vsi bojijo.


Lp.


Sam to so pa res otrocja vprasanja.

1. Nobenega problema, ce bi rad kar najboljsi priblizek satanu najdi najbolj ukritnega, psihopatskega, ekscentricnega maniaka pri katerem bos vsako sekundo v dvomu da ti poje ledvice... to je to.
2. Kaj ti bi knjigo za sranja delati Grin Nebodi taksna picka da bi skrival svojo majhno osebo za neposrednim energijskim- magicnim delovanjem velikega sranja, bodi frajer delaj posredno v vsakem primeru posledice nosis sam!!!
3. Ja vecinoma cel jeb... svet.
4.Kolje se vsak dan, danes je za to bolj ucinkovito orozje s katerim ritualno radiras po 100,1000 ali vec ljudi tko mimgrede, vcasih so bili satancki pravi pusiji proti danasnjim specijaliziranim demonom in ostalim manjakom danasnjega idiotskega sveta.
5. Ok zdaj pa glavno vprasanje, moram ti povedati da so zadeve v praksi bolj drugacne kot pa v risankah ki jih gledas.
Ti delas velika sranja in potem dobis sam veliko sranje, kaj ti se ne bojis da bi te ritualno rostiljali, ritualno slecejo iz koze in podobne okrutnosti? No vidis...

Sploh ves ti kaj hoces? Sprasujes za angele in nato za satana, izven risank smo mi sami angel (bolj natancno padli angel Wink ) in satan, dobro in slabo ti se samo odloci ali bos deljal sranja ali dobro ali karkoli, edino vazno je da nosis posledica za neumna dejanja edino ti sam Cool

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #4 - 15.08.2010 at 15:19:31
 
Etrex wrote on 15.08.2010 at 14:04:47:
Optimus T. Prime wrote on 14.08.2010 at 23:48:35:
Hej

Torej:

1). Ve kdo akkos e bi lohak z tem gospodom zmnu kaj.
2). Ve kdo kako s edobi kako hudo knjigo iz katere s elohak sranej dela.
3.) Ve kdo kej se da kontakritati kog ak se z tem ubada.
4). Je kdo bil ze pri ritualnem klanju ljudi zivlai itd .
5). Zakaj se teh reci vsi bojijo.


Lp.


Sam to so pa res otrocja vprasanja.

1. Nobenega problema, ce bi rad kar najboljsi priblizek satanu najdi najbolj ukritnega, psihopatskega, ekscentricnega maniaka pri katerem bos vsako sekundo v dvomu da ti poje ledvice... to je to.
2. Kaj ti bi knjigo za sranja delati Grin Nebodi taksna picka da bi skrival svojo majhno osebo za neposrednim energijskim- magicnim delovanjem velikega sranja, bodi frajer delaj posredno v vsakem primeru posledice nosis sam!!!
3. Ja vecinoma cel jeb... svet.
4.Kolje se vsak dan, danes je za to bolj ucinkovito orozje s katerim ritualno radiras po 100,1000 ali vec ljudi tko mimgrede, vcasih so bili satancki pravi pusiji proti danasnjim specijaliziranim demonom in ostalim manjakom danasnjega idiotskega sveta.
5. Ok zdaj pa glavno vprasanje, moram ti povedati da so zadeve v praksi bolj drugacne kot pa v risankah ki jih gledas.
Ti delas velika sranja in potem dobis sam veliko sranje, kaj ti se ne bojis da bi te ritualno rostiljali, ritualno slecejo iz koze in podobne okrutnosti? No vidis...

Sploh ves ti kaj hoces? Sprasujes za angele in nato za satana, izven risank smo mi sami angel (bolj natancno padli angel Wink ) in satan, dobro in slabo ti se samo odloci ali bos deljal sranja ali dobro ali karkoli, edino vazno je da nosis posledica za neumna dejanja edino ti sam Cool

L.p.



1). Vem kaj hocem smao tega nikoli ne bom dobil, ker če bi bilo tako, da dobsi kar zelis in delas na tem pol bi v 14 eltih vejretno kaj dobil od tega kaj misliš.

2.) Veš, kaj to bom reku, vsi ki jih poznam, resno, noben ni dobil nič nazaj. Osebno sme mnenja da bi take k so me jebali mogel rpibiti na kol pomocenim z smolo, in mu ga zabiti v rit. In tkaega sme menja tudi za vecino pick k sem jih dal skozi.

Nobeden res nobeden nic ne dobi nazaj ce dela hudo renso, mislim, daj ne seri, vsi ljudej dobro vemo da mroes sosedu in koelgu uzet ce hoces sma met, vedno ej tako. tkao da ne mi anbiajti.

Vem kaj hocem vem, sma vem da bom crknu ce se lotim tega ker so zafukane reci. Se mi pa zdi takole, mislim da mam v sojem lijfu dovolj priemrov ki dokazujejo da ljudej k delajo hudo nic ne dobijo anzaj. Mislim renso, smao se vec majo, vec bab, kesa itd,.. . Poglej malo pos vetu bos pa videl, tisik majo veliko bodo emli se vec tisi k nima nic ne bo mel nic.
TIste reci k ap sem si jih zelel ap vem da ne obstajjao, ekr dajmos e res zjasniti:

"1", Punce resne ni, sori tega ni, vse gledjao za kes nerpemičninami itd, ljubezni pa boli jih kruac al jo poriva tip k je reves ali tip k je bogat vedno ej tkao, celo neki pick je to na javnih forumih dejasnko povedalo. (nimam linak rpi roki)

"2" Sluzbe, daj ne seri, ce hoce skaj anreidti v danjih casih rabis simpel 4000 an mesec kesa, resno mislim, le kdo ti bo dal tok na emsc palce m da te vidim. SPloh v sloveniji k ma vsa tadrug ze diplomo uspe a smao unim k majo veze oziram strice tete in strse po firmash da pridejo do korita.

IN ti bos pol emn govorim ce vem kaj hocem, vem kaj hcoem sam tega nikolen bomdobil k vidi mzakaj ne.

DONES dobis smao ce si prasec, ce hianvsi krades lazesitd, pol ap bos mel babo siht kes vse akr ces, drgac pa en bos mel nic, in odrito receno raje si dam vrv okol vratu k da bom zviel se 14 lett takole pol ap mel stvari k jih cez 14 dni en bom rabibi razlagati k ste vsi neki ok tipcki papucne k po vecini niste probali lijfa mislim, sori ne rabim litaij zakajje lijfe lep ce mate vi tak lijfe ok, smao sori veliak vecian g anima in se vendo en vem zakj s ene pobeisjo, ker jaz mam tega sranja cez glavo.

Se mi pa zdi res zoprno, de se bi ubil ce se ze mroems pol raje vzamem cim vec prascev z sabo na oni svet, tako bi vsaj mogoce kakemutkaemu k sme jaz poamgu da mu uspe k jih bo manj.

Dej dej,.,.

Kaj pa lohak v lifju dobsi no daj mi povej.

Siht dobis smao ce si pr koritu, de ne govorim o pickah, zdravje ja tesno pr tahin zdravnikih k jih mamo ap si re slohak ziehr da bos prezviuel,. ...

.

Boli mene kurac za ljudi ker je njih bolil kurac zame oziroam so me simpel naucili.
Ce ti ne bos mene zajebal oziroam ans bomo mi tebe.
Sploh picke toel znajo pocet v nulo, pol ap njmi s ekdo rece da sme neumen, pa nor,. sje noramlen v taki druzbi ne mroes biti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #5 - 15.08.2010 at 16:19:10
 
Quote:
Mislim sem kar sem smao nikoli nism bil zloben, se mi ap zdi neumno da bom drzal iin ostli em bodo pohojali sploh ekr vidim da ok ljudej trpijo az znrot ker ne vedo.

Kaj nisi zloben ?
Do sebe si zloben, ker se želiš uničiti in umreti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #6 - 15.08.2010 at 16:47:15
 
Robi wrote on 15.08.2010 at 16:19:10:
Quote:
Mislim sem kar sem smao nikoli nism bil zloben, se mi ap zdi neumno da bom drzal iin ostli em bodo pohojali sploh ekr vidim da ok ljudej trpijo az znrot ker ne vedo.

Kaj nisi zloben ?
Do sebe si zloben, ker se želiš uničiti in umreti.

Daj ne seri. Kdo je do sebe zloben, katera entiteta tebe je zlobna do sebe? Koliko entitet pa imaš? Zgleda da dve svojo notranjo bit (kar si ti realno) in ego (jaz), ki je prevzel to vlogo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #7 - 15.08.2010 at 18:45:26
 
Kaj ma to veze, koliko entitet je ?
Ali ena ali deset....
Dovolj je ena, ki obsoja sebe. Ker je tako naučena.

In kakšen je človek do sebe, takšen je do drugih.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #8 - 15.08.2010 at 18:58:54
 
Po tvoje; če je človek do sebe dober je tudi do drugih. Al se to pri dobroti potem ne smatra tako?

Navaden larifari.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #9 - 15.08.2010 at 19:08:40
 
@Optimus T. Prime, kater del ti ni jasen?

Seveda je samo sranje, saj sem ti obrazlozil v 3. tocki...
3. Ja vecinoma cel jeb... svet.

Nevem kaj ti zdaj meni razlagas kako je vse v k.... Seveda je, mislis da bo bolje? No ne bo.

Edino kar lahko upas je da se vsa civilizacija cimprej potopi v tem lastnem sranju, ti ne razumes da je svet tako v kurcu da je premalo da je do vratu v govnu, da bo boljse se mora potunkat v lastno govno in ga se popit en hektoliter zraven, to je dino zdravilo, ki je delovalo vedno v vseh obdobjih Wink To pravim na splosno, kar nikakor ne pomeni da ne mores imet lastnega dobrega, ce pa te jeb... vsi v glavo si pa sam kriv in tvoje razmislanje.

Nisi skapiral kaj mislim s tem da neves kaj hoces, ker odpiras posto o angelih in nato drugi dan o satanu, s katerimi bi rad komuniciral, ne mi rect da glede na simbolicen pomen skrajnega dobrega in skrajnega zla ni to malo zmedeno?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #10 - 15.08.2010 at 21:42:23
 
Robi wrote on 15.08.2010 at 16:19:10:
Quote:
Mislim sem kar sem smao nikoli nism bil zloben, se mi ap zdi neumno da bom drzal iin ostli em bodo pohojali sploh ekr vidim da ok ljudej trpijo az znrot ker ne vedo.

Kaj nisi zloben ?
Do sebe si zloben, ker se želiš uničiti in umreti.


VEš zloben se mi zdi da je nactovanje dejanje ki ela nekomu slabo in tega sme dal vleiko v lijfu skoz celo v podnajemus me ibl k je alstnik s eigral z temi recmi tako da prosim.

Zelo hudo je ce nekdo umre toda nekako sem tega ze ajen sej sme vec na grobovih k pa kej drugje, mislim, ko nekdo umre sme vesle zanj, da je sel iz tega planeta na bolje kajjaz vem kam. Mislim, tuki ej res en drek od dreka. celo moj profesor k je bil re smozak pa re sorenk dec pa vse se je ubesu pol leta nazaj, vesel sem zanj, da je sel, mislim, ce mu tuki niodgovjaralo, ker vem da je bil zelo ssoben dokelr ga niso zaejbaliin pol so ga drkali do konca no sje tkao apc je more szafukat resno zafuakt more snekgoa da mas vec dej no dej.

Sme akr pogledla k je umrl, sam kj cem..  Ne bi reku da clvoekk hcoe urmeti da rece nic crknu bi rad in s eubije to ej nesmisle, ce mas pa orenk tehtne razlog epolap re sne vme zakaj s ene bi.

.......


Resno bi ti dal v razmilek, obnasanje zensk se tebi zdi zdlo ali casti vredno ke rkto jaz vidim, ja ma sori lej,  casti vrednih ni, ce bi kej bial kera bijo poznal vsaj srecal kako od teh. Mislim da o to poglavje splohen gremo,. lol

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #11 - 15.08.2010 at 21:48:25
 
Etrex wrote on 15.08.2010 at 19:08:40:
@Optimus T. Prime, kater del ti ni jasen?

Seveda je samo sranje, saj sem ti obrazlozil v 3. tocki...
3. Ja vecinoma cel jeb... svet.

Nevem kaj ti zdaj meni razlagas kako je vse v k.... Seveda je, mislis da bo bolje? No ne bo.

Edino kar lahko upas je da se vsa civilizacija cimprej potopi v tem lastnem sranju, ti ne razumes da je svet tako v kurcu da je premalo da je do vratu v govnu, da bo boljse se mora potunkat v lastno govno in ga se popit en hektoliter zraven, to je dino zdravilo, ki je delovalo vedno v vseh obdobjih Wink To pravim na splosno, kar nikakor ne pomeni da ne mores imet lastnega dobrega, ce pa te jeb... vsi v glavo si pa sam kriv in tvoje razmislanje.

Nisi skapiral kaj mislim s tem da neves kaj hoces, ker odpiras posto o angelih in nato drugi dan o satanu, s katerimi bi rad komuniciral, ne mi rect da glede na simbolicen pomen skrajnega dobrega in skrajnega zla ni to malo zmedeno?


Prvo kot prvo, ce bi angeli obstajali, pol bi bil svet mal drgacen.

Dugo kot drugo, islim clvoek kaj panj se recem itakej vse en kurac. Jebe se mi, dejstvo je da noben tinic ne bo povedal,..

Mislim lej, razumel sem po eni strani sajej dvolcino
Poglej men se jebe az cel svet ker sme bil rpiden delal sme kot morem in ker sem nesosben lagati in hanvicit ne bom nikoili mel picke sluzbe itd. mislim kaj sedaj,. vse ej en sranje,.

torej rad bi govoil z enim od teh dveh in mu reku da nj unici cel svet in celo raso naso ker nivredn apol pidze morke vode..


Mislim zacne nj z pickam k bi rad videl kako pocrkavajo k jih mam polnkruac sam lazejo in s egonjodo nih panobene korsiti mislim renso.

IN pol men recejo da sem neumen daj no daj,..


Se neki bi pripomnil, mislim ce je clvoek doebr do sebe ni nujno da je do drugih

Poznam vleiko ljudi k ga ne pijejoitd in ne drogirajo s epa so taki kubiji da je joj po vec elt varajo zene itd. noro...

Mislim, ce bi se vs ezenske odloceile da bodo odrezael kruac tipu k jo var apol bi bilolepo poznam prierme ko so jihodstrelile in odrezale ena celoskuhala tiap v vodi celega. mislim,...

Sej.

Poln kurac mam vsega ,.. ne me jebat z temi forami kjhcoe skj noces kaj aplohak dobis jaz osbno nikolinism dobil tega kar sem zelel dobim smao to akr ncoem in se to akr lahko dobim je nic.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #12 - 15.08.2010 at 21:50:09
 
Quote:
Po tvoje; če je človek do sebe dober je tudi do drugih. Al se to pri dobroti potem ne smatra tako?

Navaden larifari.

Lp,Igor



Resno to ej kr neki.

najvecji hinavciin gnoji in manipualtorji so taki, toko de lepo prosim ce piek pride z takimodnosm do mene bi jo sam fuknu prscem da jo poejo kot so zide med drugo svetovno..
lp,
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #13 - 15.08.2010 at 22:14:53
 
Optimus T. Prime wrote on 15.08.2010 at 21:42:23:
Robi wrote on 15.08.2010 at 16:19:10:
Quote:
Mislim sem kar sem smao nikoli nism bil zloben, se mi ap zdi neumno da bom drzal iin ostli em bodo pohojali sploh ekr vidim da ok ljudej trpijo az znrot ker ne vedo.

Kaj nisi zloben ?
Do sebe si zloben, ker se želiš uničiti in umreti.


VEš zloben se mi zdi da je nactovanje dejanje ki ela nekomu slabo in tega sme dal vleiko v lijfu skoz celo v podnajemus me ibl k je alstnik s eigral z temi recmi tako da prosim.

Zelo hudo je ce nekdo umre toda nekako sem tega ze ajen sej sme vec na grobovih k pa kej drugje, mislim, ko nekdo umre sme vesle zanj, da je sel iz tega planeta na bolje kajjaz vem kam. Mislim, tuki ej res en drek od dreka. celo moj profesor k je bil re smozak pa re sorenk dec pa vse se je ubesu pol leta nazaj, vesel sem zanj, da je sel, mislim, ce mu tuki niodgovjaralo, ker vem da je bil zelo ssoben dokelr ga niso zaejbaliin pol so ga drkali do konca no sje tkao apc je more szafukat resno zafuakt more snekgoa da mas vec dej no dej.

Sme akr pogledla k je umrl, sam kj cem..  Ne bi reku da clvoekk hcoe urmeti da rece nic crknu bi rad in s eubije to ej nesmisle, ce mas pa orenk tehtne razlog epolap re sne vme zakaj s ene bi.

.......


Resno bi ti dal v razmilek, obnasanje zensk se tebi zdi zdlo ali casti vredno ke rkto jaz vidim, ja ma sori lej,  casti vrednih ni, ce bi kej bial kera bijo poznal vsaj srecal kako od teh. Mislim da o to poglavje splohen gremo,. lol


Ma ja, kaj ne vidiš, da Robi ne razlikuje med malodušnostjo, apatijo in zlobo.

Kot ribica v akvariju.

Lp,igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #14 - 16.08.2010 at 20:21:14
 
Quote:
Ma ja, kaj ne vidiš, da Robi ne razlikuje med malodušnostjo, apatijo in zlobo.

OTP-jevo obsojanje in sovraštvo do žensk, ni odsev apatije ali malodušja, ampak jeze in sovraštva.
On je krut do žensk, ni malodušen ali apatičen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 8