Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9381 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Bog je pravočasno svaril
08.08.2010 at 07:30:47
 
Vedno bolj me preseneča, kako sistematsko se uresničujejo vse prerokbe, ki naj bi jih Jezus Kristus izgovoril preko neke prerokinje. To knjigico sem kupila bolj iz radovednosti, takoj mi je bilo zanimivo, ker se besede Jezusa praktično skorajda v celoti ujemajo z učenji starodavnih Ved, zdaj pa postajajo stvari še bolj fascinantne, ker lahko v živo spremljamo uresničitev besed Jezusa preko svetovnega dogajanja.

Denimo, Jezus je napovedal, da bo tu suša, tam poplava, drugje vihar, vse to se bo ljudem dogajalo, ker mučijo in pobijajo živali ter onesnažujejo planet. In kdo lahko reče, da se danes, dolga leta po teh napovedih te nadloge resnično niso zgrnile nad človeštvo? Jezus napove tudi spremembo zemeljskih polov, po velikem uničenju pa novo zlato dobo.

Katastrofe- Zemeljski obrat- Umiranje
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #1 - 09.08.2010 at 18:13:43
 
satis wrote on 08.08.2010 at 07:30:47:
Vedno bolj me preseneča, kako sistematsko se uresničujejo vse prerokbe, ki naj bi jih Jezus Kristus izgovoril preko neke prerokinje. To knjigico sem kupila bolj iz radovednosti, takoj mi je bilo zanimivo, ker se besede Jezusa praktično skorajda v celoti ujemajo z učenji starodavnih Ved, zdaj pa postajajo stvari še bolj fascinantne, ker lahko v živo spremljamo uresničitev besed Jezusa preko svetovnega dogajanja.

Denimo, Jezus je napovedal, da bo tu suša, tam poplava, drugje vihar, vse to se bo ljudem dogajalo, ker mučijo in pobijajo živali ter onesnažujejo planet. In kdo lahko reče, da se danes, dolga leta po teh napovedih te nadloge resnično niso zgrnile nad človeštvo? Jezus napove tudi spremembo zemeljskih polov, po velikem uničenju pa novo zlato dobo.

Katastrofe- Zemeljski obrat- Umiranje


Srce, ce mas sekiro me lohak ubijes. Se ti senkam.




Resno. Bog ej vedel bog je reku. zakaj ap ni anredu neki azto ta nas bog.

Toel si mislim. Bog kj je to sam en mdoel k ve vec k jaz k je bolj razvid k ima trojni helik dnk itd. Nekatri govore da jezusa ni bilo da je bil john 12 iz 12 dimenzije.

Zelo zanimivo ej tudi to da nj bi bil jezus en reinakrnrian od ene civilizcaije.

Resno tok apemtnih glav tuki no djate neki skup sprviti.

neki koelgov je zvice zgubl tuki gor k se sma nakalda dajmo nekiu skup srpviti.

Prerokbe toko bom reku, ce ves prerokbe itd polv es da ej vs enarpej dolcoeno itd, kot govor. Torej toj lijf ej enarpej dolocen in ce bos pila alko in s edrogiral ali ce bo spridan urmal bos na isti dan k ti ej bil dan. s emi zdi de opbstaj sifrant za vsakega clveoak k je ziv danes kdaj bo umrl itd.

BOg je vedu, nareud nj bi neki de ne bi bilo takole. MIslim, in sedja mi bos rekal da smo ljduej toel azrkivili renso lepo rposim najrepjs e pozanimaj kaj so anreidli an atlantidi pol ap mi govori kdo ej rkiv.

.

lp.
0
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #2 - 11.08.2010 at 13:38:52
 
Optimus T. Prime wrote on 09.08.2010 at 18:13:43:
BOg je vedu, nareud nj bi neki de ne bi bilo takole. MIslim, in sedja mi bos rekal da smo ljduej toel azrkivili renso lepo rposim najrepjs e pozanimaj kaj so anreidli an atlantidi pol ap mi govori kdo ej rkiv.




Ne moremo bit hinavski pa Boga  krivit za naše svinjarije. Že Indijanci so svarili pohlepnega belega človeka, kaj ga čaka s takšnim odnosom do narave.

Drugače se pa ranjena narava vedno bolj upira:

http://24ur.com/novice/svet/foto-poplave-neurja-potresi-kaj-nas-se-caka.html
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #3 - 11.08.2010 at 14:10:34
 
satis wrote on 11.08.2010 at 13:38:52:
Optimus T. Prime wrote on 09.08.2010 at 18:13:43:
BOg je vedu, nareud nj bi neki de ne bi bilo takole. MIslim, in sedja mi bos rekal da smo ljduej toel azrkivili renso lepo rposim najrepjs e pozanimaj kaj so anreidli an atlantidi pol ap mi govori kdo ej rkiv.




Ne moremo bit hinavski pa Boga  krivit za naše svinjarije. Že Indijanci so svarili pohlepnega belega človeka, kaj ga čaka s takšnim odnosom do narave.

Drugače se pa ranjena narava vedno bolj upira:

http://24ur.com/novice/svet/foto-poplave-neurja-potresi-kaj-nas-se-caka.html

Satis, gledano iz razuma in verskega prepričanja je narava božja. Torej se upira sam bog preko narave, pohlepnemu človeku. Človek je pa zopet narejen po božji podobi in ni ločen od njega, četudi bi to hotel, ker potem bog ni vsemogočen saj se lahko človek z lastno voljo od njega loči in je bog brez moči glede človeških odločitev. Po logiki, se človek tisočletja upira samemu sebi, ker nikdar ne more biti popolnoma ločen od boga. Nastopi vprašanje, kdo smo in kako to, da se upiramo samemu sebi zaradi pohlepa, kaj je pohlep. Pohlep je čustvo, ki ima izvor v našem umu (zavednem ali nezavednem). Identifikacija človeka le z lastnim umom v katerem deluje misel, nas ločuje od naše biti (boga), ki ni samo naš um.
Zaradi identifikacije z lastnim umom je naša zavest omejena na "jaz" in tako prihaja do ločenosti. Nova zavest, ki prihaja, ustvarja novo zemljo in človek se lahko temu upira ali pa sprejme, postane Navzočen.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #4 - 11.08.2010 at 15:32:44
 
satis wrote on 08.08.2010 at 07:30:47:
po velikem uničenju pa novo zlato dobo

edin interpretacija kašna ta nova zlata doba bo, je še mal težava ...
rang
kaj bo zlatga na njej
in kaj novga


Optimus T. Prime wrote on 09.08.2010 at 18:13:43:
neki koelgov je zvice zgubl tuki gor k se sma nakalda

nič se ne naklada kle gor
vse to je
lahko pa se komu zatrga od tega kar kle izvejo
če le temu dajo kašno težo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #5 - 11.08.2010 at 16:55:54
 
gape wrote on 11.08.2010 at 15:32:44:
edin interpretacija kašna ta nova zlata doba bo, je še mal težava ...
rang
kaj bo zlatga na njej
in kaj novga

Zlato ostaja zlato, zavest postaja nova.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #6 - 11.08.2010 at 21:03:43
 
Quote:
Denimo, Jezus je napovedal, da bo tu suša, tam poplava, drugje vihar, vse to se bo ljudem dogajalo,

res se bo...pa se je in se še bo dogajalo.

Človek nima veliko pri tem.
Zemlja ima pač svoje cikluse in spremembe.....

Tudi, ko ni bilo človeka, je bila ledena doba..pa je padel meteorit...a zdaj pa že za vsako poplavo krivimo sebe.

Človek pač dela in živi tako, kot je sposoben živeti....

Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #7 - 11.08.2010 at 21:58:12
 
Quote:
satis wrote on 11.08.2010 at 13:38:52:
Optimus T. Prime wrote on 09.08.2010 at 18:13:43:
BOg je vedu, nareud nj bi neki de ne bi bilo takole. MIslim, in sedja mi bos rekal da smo ljduej toel azrkivili renso lepo rposim najrepjs e pozanimaj kaj so anreidli an atlantidi pol ap mi govori kdo ej rkiv.




Ne moremo bit hinavski pa Boga  krivit za naše svinjarije. Že Indijanci so svarili pohlepnega belega človeka, kaj ga čaka s takšnim odnosom do narave.

Drugače se pa ranjena narava vedno bolj upira:

http://24ur.com/novice/svet/foto-poplave-neurja-potresi-kaj-nas-se-caka.html

Satis, gledano iz razuma in verskega prepričanja je narava božja. Torej se upira sam bog preko narave, pohlepnemu človeku. Človek je pa zopet narejen po božji podobi in ni ločen od njega, četudi bi to hotel, ker potem bog ni vsemogočen saj se lahko človek z lastno voljo od njega loči in je bog brez moči glede človeških odločitev. Po logiki, se človek tisočletja upira samemu sebi, ker nikdar ne more biti popolnoma ločen od boga. Nastopi vprašanje, kdo smo in kako to, da se upiramo samemu sebi zaradi pohlepa, kaj je pohlep. Pohlep je čustvo, ki ima izvor v našem umu (zavednem ali nezavednem). Identifikacija človeka le z lastnim umom v katerem deluje misel, nas ločuje od naše biti (boga), ki ni samo naš um.
Zaradi identifikacije z lastnim umom je naša zavest omejena na "jaz" in tako prihaja do ločenosti. Nova zavest, ki prihaja, ustvarja novo zemljo in človek se lahko temu upira ali pa sprejme, postane Navzočen.

Lp,Igor


Lepo si to napisal.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #8 - 11.08.2010 at 23:17:37
 
Verjetno ti to ne bo tako všeč, vendar Indijanci so z nadvlado belcev postali pijanci.
Ti za to kriviš belce, vendar je prav tako belec bil zaveden, kot je kasneje bil indijanec. Zadeva je v zavesti, katera je v domeni uma, ki se podaljša v čustva in identifikacija z njimi. V belcih je videl pohlep, katerega je sam prav dobro poznal, bil je v njem le zavedal se ga ni. Ni bil navzoč (popolnoma pozoren), preplavilo ga je čustvo "ubogi jaz" s katerim se pa hrani jaz.
Povedati hočem le, da ti drugačen način razmišljanja in prehrana ne dasta te Navzočnosti, ker v bistvu se še vedno identificiraš z lastnim umom, kar pa ni tvoja prava bit. S spremembo življenske situacije imaš sicer občutek, da si bolj duhoven od drugih, vendar si še vedno pogojen od teh lastnih misli in si na enakem. Pogled v sebe, ni enako kot pogledati sebe.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #9 - 12.08.2010 at 21:03:17
 
Quote:
Verjetno ti to ne bo tako všeč, vendar Indijanci so z nadvlado belcev postali pijanci.
Ti za to kriviš belce, vendar je prav tako belec bil zaveden, kot je kasneje bil indijanec. Zadeva je v zavesti, katera je v domeni uma, ki se podaljša v čustva in identifikacija z njimi. V belcih je videl pohlep, katerega je sam prav dobro poznal, bil je v njem le zavedal se ga ni. Ni bil navzoč (popolnoma pozoren), preplavilo ga je čustvo "ubogi jaz" s katerim se pa hrani jaz.
Povedati hočem le, da ti drugačen način razmišljanja in prehrana ne dasta te Navzočnosti, ker v bistvu se še vedno identificiraš z lastnim umom, kar pa ni tvoja prava bit. S spremembo življenske situacije imaš sicer občutek, da si bolj duhoven od drugih, vendar si še vedno pogojen od teh lastnih misli in si na enakem. Pogled v sebe, ni enako kot pogledati sebe.

Lp,Igor



Sranje,...

Indijanci nimajo nekega encima k zejbe alko zato so tkao neukroceni. Sori kolega, krto jaz vem je tkaole, slvoani lohak pijemo mleko in smo edini baje, indijanci ap ne mroejo alkota prenasati in so trirkat huje prioadzeti sori

to ej to

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #10 - 12.08.2010 at 21:08:31
 
satis wrote on 11.08.2010 at 21:58:12:
Quote:
satis wrote on 11.08.2010 at 13:38:52:
Optimus T. Prime wrote on 09.08.2010 at 18:13:43:
BOg je vedu, nareud nj bi neki de ne bi bilo takole. MIslim, in sedja mi bos rekal da smo ljduej toel azrkivili renso lepo rposim najrepjs e pozanimaj kaj so anreidli an atlantidi pol ap mi govori kdo ej rkiv.




Ne moremo bit hinavski pa Boga  krivit za naše svinjarije. Že Indijanci so svarili pohlepnega belega človeka, kaj ga čaka s takšnim odnosom do narave.

Drugače se pa ranjena narava vedno bolj upira:

http://24ur.com/novice/svet/foto-poplave-neurja-potresi-kaj-nas-se-caka.html

Satis, gledano iz razuma in verskega prepričanja je narava božja. Torej se upira sam bog preko narave, pohlepnemu človeku. Človek je pa zopet narejen po božji podobi in ni ločen od njega, četudi bi to hotel, ker potem bog ni vsemogočen saj se lahko človek z lastno voljo od njega loči in je bog brez moči glede človeških odločitev. Po logiki, se človek tisočletja upira samemu sebi, ker nikdar ne more biti popolnoma ločen od boga. Nastopi vprašanje, kdo smo in kako to, da se upiramo samemu sebi zaradi pohlepa, kaj je pohlep. Pohlep je čustvo, ki ima izvor v našem umu (zavednem ali nezavednem). Identifikacija človeka le z lastnim umom v katerem deluje misel, nas ločuje od naše biti (boga), ki ni samo naš um.
Zaradi identifikacije z lastnim umom je naša zavest omejena na "jaz" in tako prihaja do ločenosti. Nova zavest, ki prihaja, ustvarja novo zemljo in človek se lahko temu upira ali pa sprejme, postane Navzočen.

Lp,Igor


Lepo si to napisal.  Smiley


Hej.

Se mi zdi da se rpevec ugiba, lepo prosim naj kdo napsi ekonkretno kaj.


Res je atlantida je obstajala, in tma so neki zafukali, so ap zanne teoreij o tem da smo bili dominirnai z strnai sosov v ansem osoncju itd. TOrej vec je interesov ke rpoteka vojan v vesolju in galaksiji pomoej do dolocene fore in indiiduaolnih intersov.

TOko de lepo rposim dajmo neki povedati o tem smao nj bodo prevejrene inforamcije.
Recmo nj gre en v svidu Do bilija p anj mu rece.



Cer, dej mi povej rensico.
In to ej to.

Ce gedam nejgove fore pol hitro vidis da ni za ase privleceno.
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #11 - 12.08.2010 at 22:11:01
 
Optimus T. Prime wrote on 12.08.2010 at 21:03:17:
Quote:
Verjetno ti to ne bo tako všeč, vendar Indijanci so z nadvlado belcev postali pijanci.
Ti za to kriviš belce, vendar je prav tako belec bil zaveden, kot je kasneje bil indijanec. Zadeva je v zavesti, katera je v domeni uma, ki se podaljša v čustva in identifikacija z njimi. V belcih je videl pohlep, katerega je sam prav dobro poznal, bil je v njem le zavedal se ga ni. Ni bil navzoč (popolnoma pozoren), preplavilo ga je čustvo "ubogi jaz" s katerim se pa hrani jaz.
Povedati hočem le, da ti drugačen način razmišljanja in prehrana ne dasta te Navzočnosti, ker v bistvu se še vedno identificiraš z lastnim umom, kar pa ni tvoja prava bit. S spremembo življenske situacije imaš sicer občutek, da si bolj duhoven od drugih, vendar si še vedno pogojen od teh lastnih misli in si na enakem. Pogled v sebe, ni enako kot pogledati sebe.

Lp,Igor



Sranje,...

Indijanci nimajo nekega encima k zejbe alko zato so tkao neukroceni. Sori kolega, krto jaz vem je tkaole, slvoani lohak pijemo mleko in smo edini baje, indijanci ap ne mroejo alkota prenasati in so trirkat huje prioadzeti sori

to ej to

lp

Kaj pa bluziš?
Kot vem jim noben ne zliva alkohol v usta. Ga kar sami konzumirajo. Ne seri o encimih in podobnih zgodbicah. Encimi za razgradnjo alkota nimajo nobenega vpliva, če ti ne piješ. Delajo se neke revčke, zaradi osebne zgodovine, potem pa hajd na alko, da nafilajo ego.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #12 - 12.08.2010 at 22:13:11
 
Quote:
Optimus T. Prime wrote on 12.08.2010 at 21:03:17:
Quote:
Verjetno ti to ne bo tako všeč, vendar Indijanci so z nadvlado belcev postali pijanci.
Ti za to kriviš belce, vendar je prav tako belec bil zaveden, kot je kasneje bil indijanec. Zadeva je v zavesti, katera je v domeni uma, ki se podaljša v čustva in identifikacija z njimi. V belcih je videl pohlep, katerega je sam prav dobro poznal, bil je v njem le zavedal se ga ni. Ni bil navzoč (popolnoma pozoren), preplavilo ga je čustvo "ubogi jaz" s katerim se pa hrani jaz.
Povedati hočem le, da ti drugačen način razmišljanja in prehrana ne dasta te Navzočnosti, ker v bistvu se še vedno identificiraš z lastnim umom, kar pa ni tvoja prava bit. S spremembo življenske situacije imaš sicer občutek, da si bolj duhoven od drugih, vendar si še vedno pogojen od teh lastnih misli in si na enakem. Pogled v sebe, ni enako kot pogledati sebe.

Lp,Igor



Sranje,...

Indijanci nimajo nekega encima k zejbe alko zato so tkao neukroceni. Sori kolega, krto jaz vem je tkaole, slvoani lohak pijemo mleko in smo edini baje, indijanci ap ne mroejo alkota prenasati in so trirkat huje prioadzeti sori

to ej to

lp

Kaj pa bluziš?
Kot vem jim noben ne zliva alkohol v usta. Ga kar sami konzumirajo. Ne seri o encimih in podobnih zgodbicah. Encimi za razgradnjo alkota nimajo nobenega vpliva, če ti ne piješ. Delajo se neke revčke, zaradi osebne zgodovine, potem pa hajd na alko, da nafilajo ego.

Lp,Igor



TO je res kar govoris to en bom zabnikal, kot sme jaz reku je to de so indijacni genetsko bolj zejbanoi od nejga. TO ej to.

Kar se tice revckov pa tkao, Tisi indijacni k majo vodstvo so muther fuker hudi, ostlai ap so smao ovce toko de to ej tkao kot v slvoniji polno feurjev polap ams slvoenek se se za to idzajajo itd. sje ve skj mislim.
lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Bog je pravočasno svaril
Reply #13 - 12.08.2010 at 22:19:32
 
Ne vidim nobenih problemov, ne pri Indijancih, ne Slovencih. Nobeni niso višje na kakinamišljeni duhovni lestvici.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1