Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 21717 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Angeli
01.08.2010 at 21:25:46
 
Mi lahko lepo prosim poveste kaj o angelih.

MIsli, znani so spisi ko angelj ubije 16.000 ljudi v eninoci. Torej so mocna bitja.

Osebno me zanima zakaj ne poslihtajo tale palent polin dovoljujeo toel sranje. Mislim, pol ap bi se rad vedel akko ga prepoznas in kako ves da e en reinkarnirani angel ozirma samo govori cez nekoga -. -obsedenost, oziroma poamga.

Lp.

P.s.: nisme se znorel bom pa kmalu Wink..
Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Angeli
Reply #1 - 04.08.2010 at 19:34:27
 
Hahahaa lol optimus ,
je pa zanimivo vprasanje , a bos znoru al pa si biu nor pa mislis da se ti mesa ker prihajas k pameti : )

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1027986055#2

verjamem v brezkoncne moznosti , v angele bom pa vrjel ko mi kir pride pred fris : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Angeli
Reply #2 - 05.08.2010 at 11:15:43
 
linke ti je dal egotrip, prečiti si ...

pa pol praš če ti še kr ni jasno ...

inkarniranih angelov ni - ne morejo bit - oni so kanali za energijo ...

tisti ki so inkarnirani so 'padli' ...
pa tud ti ne morejo bit angeli angeli ... ker oni svobodne volje nimajo ... verjetno ko/če si jo uzamejo - pol oni več niso angeli ... ker itaq hitr padejo Tongue

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Angeli
Reply #3 - 05.08.2010 at 13:29:03
 
Kako bi na kratko opisali kaj pa kdo so angeli ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Angeli
Reply #4 - 05.08.2010 at 14:17:23
 
kolkr jest poznam definicije niso kdo
so kaj ...
so kanali za energije ...
lahko jih pokličeš in oni energijo, ki jo kanalizirajo, kanalizirajo blj k teb ... če ne bi jo pa kam drugam ...
so brezosebni
brezpogojni
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #5 - 09.08.2010 at 17:56:59
 
No, poglejmo.

TOel je moej znanje onjih:

1). 16.000 ljudi nj bi en sam pobil v eni noci. TO psie v Pismu. Hm;).

2.) Padli angeli so angeli kateri so bili angeli in so pili kri. Angeli nimajo krvi v telesu (sveto pismo), ko angel pije kri pol "pade".
Ce človek pije kri pol postane dvoje. Pije kri padlega angela. Pol ratas volkodlak ali vampir. Se ti pa vse spremeni.
Torej. To sme videl v enem filmu k je en model govoril kej bil na tej stopnji.

3). Torej, če nj bi bil aknalizator pol nj bi bil obseden. So tri opcije. 1 si angel, 2 obseden, 3 govori skozi tebe ali emdij. Torej. Men toel ni jasno nic. In zato sem prasal. Mislim pa dajte malo konrkento toel povedati ker men s eze trga. MIslim, po eni strani je ena teorija ok po drugi pa ce gledas ma vsak sojo tole je ze noro.

4.) Ce umres gres naprej itd, pol nj mi en pove tele dimenzije in pol mas s eparalelne dimenzije. Ne vem no. Cerkev je itak ena zmesnajva not ni nic paemtnega. MIslim razen neki ljudi ostlao je nek nacin kontorle kot vidim. Angeli itd. Se mi zdi de teli ljudje k tok vedo ap te fore niso cisto ok al ap so torej to em zanima. Resno, koko ves angel kaj je in kje ga dobis.

5.) In resno, Ker tok reci sme prebral da s emi mesa pocasi. eni govore da k crknem da sem kso mesa, drugi da dusa gre svigu cigu, pol una knjiga k je Popotovanej dus. Ta knjig aje baje azvajanje. ....... .

Zelo bi pa tudi povdaril toel sranje od une knjige k si mores zazeleti privlacnsot. Sem slisal de nej bi to uni durgi spislai en angeli in dali ven. Ne vem no.

Ce iam kdo zeljo iti k ekcocistu pol nj pove. Ker premiljujem da on zioh ve zakaj se gre. Se mi zdi da bi bolj paemtne reci povedal kot tuki k sam ugibamo. MIslim.

Resno, ce ma kdo kaj apemtnega za pvoedati nj pove. Koenc koncev pa uen fore v Medogorju. marija s enj bi pozakala eborigini al kako se rece tem duhovom, to nj bi bil pomoej sma duh k je tok mocen pa to kaj vem,. Dj nj en napis eteorenm tega vesolja ker s emi zdi de  pol ljufi bluzi pol se grega dva pša vesta.

Lp.

P.S.: Res se mi trga, znoru bom, bolj kot rpemiljujem dejansko mislim da sploh nbe obstajam renso. S emalo pa bo SMITH prisle skoz vrata mi usta zalimu pa mi dal v rit pitona od odajniak pimso.

MIngede matriko si ok preglejte tam ko je jabolko boste ansli aznimive reci.

hej
,0
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Angeli
Reply #6 - 09.08.2010 at 18:20:24
 
Moram ti povedat da že dolgo časa ne delamo več nič s pitoni. V tej zadnji verziji matrice so pitoni popolnoma neuporabni za kaj tekšnega. Imamo drugačne pristope.


Lp, Mr. Smith    Cool   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #7 - 09.08.2010 at 18:46:34
 
Narja marija.

Kj ap zdej. Sem mislil da mate pitone;).
Sej ve sparada ponosa pa to
lo.

TOrej smith dje mi kaj op matrici pvoej

,


,
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #8 - 09.08.2010 at 18:51:35
 
1001
1011
1001
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Angeli
Reply #9 - 11.08.2010 at 16:56:35
 
izi si uzem optimus Wink
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #10 - 12.08.2010 at 20:44:13
 
gape wrote on 11.08.2010 at 16:56:35:
izi si uzem optimus Wink


Nic v izi.

FUL POWER.

TOel je noro. Ce imam prov pol bom kmalu razume, samo otle z angeli mi ni logicn se.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #11 - 13.08.2010 at 20:37:45
 
NO eko to je to.

Angelčki me nocejo,... torej s emi zdi da bodo rekli ne.

sedaj bo treba na drugo stran.

Pozante kakega satansita res amster balster satansita hudega. Bom nega sel rpasat ce mi pvoe kar me zanima.

lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Angeli
Reply #12 - 13.08.2010 at 23:53:59
 
Boš že našel tega, ki ti bo povedal kar te zanima. V vsakem primeru, drugače si boš pa tako lahko sam vse izmislil. Domišljija nima meja, to tako veš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Angeli
Reply #13 - 14.08.2010 at 23:43:06
 
Ves clvoek sej sme anvajne da na tem forumu ej cel kup folka k sam nakalda.

Resno, tisi k vedo zakaj se gre ti ap nic en pvoedo.

Resno, osbno mislim tako, zakaj bi cleok k ej v pidzi ivel s emislim renso.

Ves kok pick vidim k se porivajo ponoci jaz ap sam, in ves zakaj ker nimam $ nimam avta in bajte. Mislim kera te pa bo marala, in pol sme se 100 boljrepsenecen mislim fka of., ko vidis de  picke jemljejeo tipe k jih pretepajo itd,. jao taek piek bi se jaz rpefukurzaven,. renso,.


SORI, ljudej so zivali drgac ne morem rect, po izkunjah, in kar se tice tega miljenja itd,.
zakaj ap en bi sle k tnemenmu renso, mislim,.. kaj pa mi je ta beli dal, smao trpljenej in srnaej kri sranej bolecino batien itd,. renso,. komuna kruac morme ap jaz tek lifje met, sej ce se resno prasas tudi ubijanje ljudi ni napacno renso, kdo pa tiej reku da ce bos ubil nekgoa da bos nafuku, noben, smao v zapor gres 3 lta in si zuni mislim renso,.. ves kok ljdui s epobije namensko pa noben ne joka, mislim,..


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Angeli
Reply #14 - 15.08.2010 at 16:44:17
 
Optimus T. Prime wrote on 12.08.2010 at 20:44:13:
gape wrote on 11.08.2010 at 16:56:35:
izi si uzem optimus Wink


Nic v izi.

FUL POWER.

TOel je noro. Ce imam prov pol bom kmalu razume, samo otle z angeli mi ni logicn se.

lp.

počas se pride deleč ...
mudi se, ampak tolk pa spet ne
kaj ti ni logično torej pr angelih?
sej ne da bi ono logično moralo bit ... ponavad tud ni, ker ne rabi bit, ker razume je omejen in razume omejeno število zadev, zadev pa je neskončno ... tko da blj k brskaš, blj je nelogično, ker maš pa čvedno še mal premal podatkov ...



paaa
dej od sebe še kej druzga kotto kar daješ trenutno, se ti bo mogoče še kej druzga začel dogajat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5