Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2732 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Branje preteklsoti
09.08.2010 at 18:48:03
 
Hej.

Em.

Sem se pri zdrvi pameti samo nekiem pa ful zanima. Kako to de nekateri ljudje vedo kej nadjes zogo ce si jo zgubu. recmo de mas en rpedmet k si ga zbubu pred 8 leti in pol gres k slogarci ali kako bi reku osbi k bere. In ti pvoe.

KOko ej to moszno.
LP.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Branje preteklsoti
Reply #1 - 11.08.2010 at 16:57:22
 
ker smo vsi eno
vse je eno
vse eno je
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Branje preteklsoti
Reply #2 - 11.08.2010 at 21:53:45
 
Optimus T. Prime wrote on 09.08.2010 at 18:48:03:
Hej.

Em.

Sem se pri zdrvi pameti samo nekiem pa ful zanima. Kako to de nekateri ljudje vedo kej nadjes zogo ce si jo zgubu. recmo de mas en rpedmet k si ga zbubu pred 8 leti in pol gres k slogarci ali kako bi reku osbi k bere. In ti pvoe.

KOko ej to moszno.
LP.


O tem imam tu eno temo, kako se določene informacije lahko dobi s pomočjo Nadduše, ali Svetega duha po krščansko, ki prebiva v srcu vsakega živega bitja in lahko razodene stvari preko navdiha, sanj itd.

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1267182744
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Branje preteklsoti
Reply #3 - 12.08.2010 at 20:50:01
 
Hej

Eko novi podatki.

Kot clvoek k iam doprto oko govori, vidis cloveka kot eno vrsto energije in mu lohak beres misli. Mislim lahko verejtno tudi vec samo mores biti kaj vem bolj uglasen itd.

Resno je tudi to da vse kar obstaja je v protoru v nasem srcu, in v tem delu srca je noter plan resno kar se vse manifestira. Torej, ce gres v srce lohak gres kamro hoces ker to je plan za nas svet. To pomen, de mores srce postimat itd.





Resno, o tem ne bi govoril prevec, je pa res da o tem pisejo pisni viri itd. Torej to ni kr neki.

Resno je vedeti da ce zelis sedaj, ziveti, potrebujes obe sfere mozgna in srce.

Frekvence: vir, center galaksije zemlja srce mozgnai itd,...

Frekvenca se dviguje aradi itd,.. ok to ej to

Prosim s ekaj napisite k vedno ko pogedam rad kaj rpeberem kar mi da misliti ceprov sem zatezen vendo

Nocko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Branje preteklsoti
Reply #4 - 06.04.2011 at 16:03:18
 
Poglejmo.

Ce hoces nadduso met, pol mores iti v metamorfozo. Torej.

Ce bi jaz tel povezat se z nadduso more siti cez en prepad k je noter sploh noces vedet kaj.

Lohk apa se zduzis z svojim angelom varuhom. To s etudi da pol ap en vem..




:::::::



Bi omenil!
Lohka ratas tudi vampir, smao problem je v tem, de pol ne bos nikol sel gor al ustal ena fora je pa sme pozabiul.

Ce isces predmete kajne pol privazmemo da smo vsi eno dajte mi pol neki poveda tzakaj pol so vs epike kurbe mislim pa vsi tipi prasci renso pol ce je tkao z vecino pol je to vsi. Pol lohka zaklucmo d je vs egnilo,  
Se neki bi poprasal ce smem. Zakaj pol nekateri ljduje manipulirajo ljkudi da jih lohak fukajo recmo gre spo ulcii vidis prasico k ti joke kaze pa ves da tega ne bo sfukal ce si ap ne vem kdo gres domov zvijes lutko snleden dan ji ga tisis v rti..

To s epocne piek ap govore ja ono ja tretje..

Pa s een
ok to ej to... .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1