Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 12
(Read 78704 times)
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
19.05.2010 at 14:44:42
 
Spoštovani urednjiki foruma!

Citiram avtorja:
Alojz in Sandib wrote on 19.05.2010 at 13:02:58:
Dreammer wrote on 19.05.2010 at 12:58:53:
Alojz in Sandib wrote on 19.05.2010 at 12:31:55:
Dreammer

To jaz že dolgo vem,da sem soodvisen in vezan na vesoljno samodelovanje. Jaz se tudi popolnoma zavedam,da je naša sedanja egocentričnost vesoljni samopojav,ki nam samim povzroča ta življenjski paradoks.

Mi lahko čivkamo kako smo mi duhovni in napredni v resnici smo točno toliko kot nam sama vesoljna samopojavnost to omogoča.

Sedaj se pa lepo usedi in pretuhtaj-prezveči. Jaz ti bom vedno podal resnico in nič več in nič manj.Ne dajajte ocen kdo ste in kdo sem-tega se ni težko navaditi. Wink Wink


To napravi ti za sebe da bo mir na forumu.


Pojdi svet je odprt za Paja patke duhovnosti.A se nisi že poslovil? Te ego muči in tera,da še kar kvakaš tja v tri dni. Wink Wink Grin Tongue.



Ali je to namen foruma?

Odprl sem temo Kasiopejske itd.... in ta avtor (Alojz ....) je temo samo spamiral napisal ni nič v smislu teme.

Kakšen forum je to (@admin)?

Kako dopuščate takšno smetenje?

Prosim  za odgovor!

Na forum sem prišel zaradi čisto drugih razlogov - ampak tega, kar berem tukaj, nisem doživel nikjer v tujini na forumih z duhovnimi temami.

Torej - pričakujem ukrepanje z vaše strani.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #1 - 19.05.2010 at 15:01:04
 
Jebiga stari to je internet  Smiley
My opinion vsak lahko izrazi svoje mnenje , dokler nekdo ne zali prevec hudo , besede ki te zalijo motijo pridejo iz cloveskega egota lahko tudi brez slabih namenov , so tudi zanka ki vabi drug ego da se ulovi vanjo : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
44499
Ex Member




Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #2 - 19.05.2010 at 15:49:10
 
je bolj free forum

..sam kanček kulture in spoštovanje drugih tudi če drugače mislijo ne more škodit, lahko pa pripomore k boljši klimi
sigurno da
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #3 - 19.05.2010 at 16:46:32
 
Quote:
je bolj free forum

..sam kanček kulture in spoštovanje drugih tudi če drugače mislijo ne more škodit, lahko pa pripomore k boljši klimi
sigurno da

Ne verjamem, da spoštovanje pripomore k boljši klimi. Te samo distancira (spoštovanje) in ohladi, kot je klima zunaj.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
44499
Ex Member




Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #4 - 19.05.2010 at 16:50:53
 
+ kanček kulture

o ja, jaz pa mislim da ja. Enim ni všeč če jih non-stop obkladajo z bebci in vsem ostalim. Tudi v rillajfu se družim z ljudmi s katerimi je mogoča normalna komunikacija ne pa zmerjanje vse povprek.
Kakor kdo,  takšno je moje mnenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #5 - 19.05.2010 at 17:26:47
 
Tisti, ki res želi spoznati realnost in tudi svoj ego, pa zavest...takšnih dogajanj ne bo obsojal, ampak razumel kot bistvo našega ega.

Jaz se vedno vprašam, zakaj me kaj prizadene, če me...Zakaj me nekaj jezi, kar preberem...Zakaj sploh sem na tem forumu....vsi odgovori so v meni.

Resnica je, da se ljudje ne razlikujemo tako zelo, kot bi radi... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
44499
Ex Member




Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #6 - 19.05.2010 at 17:41:52
 
...no, gre mi rahlo na k....  da je en ki vse ki niso z njim in/ali drugače mislijo pošilja nekam označuje in jih zmerja.

hkrati pa se ima za wow_edinega, in spet, če kdo podvomi, uf, smo spet tam pri pošiljanju označevanju in zmerjanju  

s čimer seveda potrjuje svojo wow_edinost



ahhh.....    Svet je lep   Smiley






          Smiley                 Smiley





. . .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #7 - 19.05.2010 at 18:46:26
 
Quote:
...no, gre mi rahlo na k....  da je en ki vse ki niso z njim in/ali drugače mislijo pošilja nekam označuje in jih zmerja.

hkrati pa se ima za wow_edinega, in spet, če kdo podvomi, uf, smo spet tam pri pošiljanju označevanju in zmerjanju  

s čimer seveda potrjuje svojo wow_edinost



ahhh.....    Svet je lep   Smiley






          Smiley                 Smiley





. . .



Strinjam se! (saj zato pa sem odprl topič)

@Robi, s spoštovanjem, ampak ne ukvarjaj se toliko s tem, kaj je "zavest" itd .... ker mam občutek, da si mal "zabluzla" v samo sebe.

Notranjost in zunanjost sta dve komplementarni polovici celote - če imaš vse odgovore v tvoji zavesti, potem nehaj jest, pa piti, pa spati .... če ti "zunanjost" sploh ni važna, ti bo že tvoj razpucani ego pomagal pozabiti podhranjenost.

Povedal sem: zmerjanje, obkladanje, spamovanje, itd ... me moti ker ne mislim komunicirati v takšnem neredu.
Forum je javni medij in možnost izmenjave mnenj: v tem bi naj bili vsi do neke mere enakopravni in menda v forumu veljajo splošne civilizacijske norme ali pa je tole platforma podivjanih strasti in zdravljenje frustracij posameznikov?

Kaj je namen foruma: preganjati dolgčas, ali seznanjanje prav s tem, kar vsakemu po svoje predstavlja owerloud vsakdanjika in bi naj tukaj imeli možnost izmenjave plemenitih spoznanj/izkušenj?
Kaj je torej baza?

Tako da ne s tako cenenimi nazaj .... ker lestvica vrednot še vedno velja, in to menda tudi na tem forumu, sicer so pravila foruma zastojn.

Še vedno pričakujem odgovor od  admina in to v smislu: kaj bo spremenil za boljše možnost komuniciranja forumašev ter vzpostavitev pogojev za normalno pogovarjanje?

Ne mi reči, da je reala takšna, pa da je to internet. Če je to opravičilo - potem pljuvate v lastno skledo, polno (zmedene) duhovnosti.

Torej  - kaj bomo?

Verjetno smo si bolj ali manj enotni, kdo je glavni povzročitelj nezadovoljstva.
Moja osn. pravica mimo kakršnekoli duhovnosti je, da imam pravico do osnovnega spoštovanja in to tudi na internetu. Pri vsiljivem in žaljivem nadlegovanju se konča vsaka "prisiljena" duhovnost.

Če se stvar ne bo uredila tukaj, so zato tudi pristojne institucije, ki urejajo tovrstna nadlegovanja po internetu.
Toliko v razmislek vsem.


LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #8 - 19.05.2010 at 19:21:27
 
Prijatelj , to da je to pac internet  je samo moje osebno mnenje , osebno od mene, tut js sm bil popljuvan  ozmerjan kje na kaksni strani pa kaj naj to se me ne dotakne niti malo ljudje smo si razlicni nekateri bolj zavedni drugi manj , se pa strinjam da bi  lahko vsi kljub razlicnim prepricanjem komunicirali na nekem spostljivem nivoju , ne kvazi spostljiv ampak odkrito spostljiv odnos : )
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #9 - 19.05.2010 at 19:32:59
 
Quote:
Verjetno smo si bolj ali manj enotni, kdo je glavni povzročitelj nezadovoljstva.
Moja osn. pravica mimo kakršnekoli duhovnosti je, da imam pravico do osnovnega spoštovanja in to tudi na internetu. Pri vsiljivem in žaljivem nadlegovanju se konča vsaka "prisiljena" duhovnost.

Veliko pričakuješ od življenja..boš še velikokrat občutil nezadovoljstvo.

Sicer pa, kaj lahko naredim, če me nekdo žali na forumu ?
Lahko se sekiram zakaj drugi ni takšen, kot jaz mislim, da bi moral biti..lahko se skinem s foruma, lahko vklopim filter, da ne vidim njegovih postov ali pa se zdistanciram od besed, da se me ne dotaknejo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #10 - 19.05.2010 at 19:42:35
 
Robi wrote on 19.05.2010 at 19:32:59:
Quote:
Verjetno smo si bolj ali manj enotni, kdo je glavni povzročitelj nezadovoljstva.
Moja osn. pravica mimo kakršnekoli duhovnosti je, da imam pravico do osnovnega spoštovanja in to tudi na internetu. Pri vsiljivem in žaljivem nadlegovanju se konča vsaka "prisiljena" duhovnost.

Veliko pričakuješ od življenja..boš še velikokrat občutil nezadovoljstvo.

Sicer pa, kaj lahko naredim, če me nekdo žali na forumu ?
Lahko se sekiram zakaj drugi ni takšen, kot jaz mislim, da bi moral biti..lahko se skinem s foruma, lahko vklopim filter, da ne vidim njegovih postov ali pa se zdistanciram od besed, da se me ne dotaknejo.


To je tvoj nabor/izbor.
Lahko se pritožiš najprej adminu ki je sestavil pravila foruma in če le-ta niso v skladu z splošnimi civilizacijskimi normami obnašanja in če jih forum ni zmožen zagotoviti, se pritožiš/ali posvetuješ z ustreznimi institucijami ki skrbijo za etiko in varnost na internetu.

Osebno ne mislim zatiskati ušes ker se s tem načinom globalno ne bo spremenilo nič.  
Osebno mimo tega ne bom šel pa duhovnost gor ali dol. Nasilja ali pluvanja ne bom dopustil in če bio bil v podobni situaciji tudi kateri od mojih prijateljev, bi ravnal isto.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #11 - 19.05.2010 at 19:56:16
 
Quote:
Osebno ne mislim zatiskati ušes ker se s tem načinom globalno ne bo spremenilo nič.

Saj jaz tudi ne bi. Smiley
Tudi jaz bi razčistil zadevo.

Quote:
Lahko se pritožiš najprej adminu ki je sestavil pravila foruma in če le-ta niso v skladu z splošnimi civilizacijskimi normami obnašanja in če jih forum ni zmožen zagotoviti, se pritožiš/ali posvetuješ z ustreznimi institucijami ki skrbijo za etiko in varnost na internetu.

Veš, na tem svetu obstajajo še veliko hujše stvari, kot je ta..Če že pomisliš na to, kako izkoriščajo "vladarji" nas, male ljudi...Potem so tu še zastrupljanje naše hrane v imenu kapitala...
Je pa res, da imajo moč le zato, ker nismo enotni in se "jebemo" med sabo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #12 - 19.05.2010 at 20:12:32
 
Robi wrote on 19.05.2010 at 19:56:16:
Quote:
Osebno ne mislim zatiskati ušes ker se s tem načinom globalno ne bo spremenilo nič.

Saj jaz tudi ne bi. Smiley
Tudi jaz bi razčistil zadevo.

Quote:
Lahko se pritožiš najprej adminu ki je sestavil pravila foruma in če le-ta niso v skladu z splošnimi civilizacijskimi normami obnašanja in če jih forum ni zmožen zagotoviti, se pritožiš/ali posvetuješ z ustreznimi institucijami ki skrbijo za etiko in varnost na internetu.

Veš, na tem svetu obstajajo še veliko hujše stvari, kot je ta..Če že pomisliš na to, kako izkoriščajo "vladarji" nas, male ljudi...Potem so tu še zastrupljanje naše hrane v imenu kapitala...
Je pa res, da imajo moč le zato, ker nismo enotni in se "jebemo" med sabo...



... saj vrtiček je potrebno začeti urejati pri vsaki rastlinici posebej, pa gredice, pa cel vrt, in celotno parcelo na kateri je vrt .... Wink

Off topic: včasih pišeš v "ženski obliki", včasih v "moški" - si torej moški? Wink


Če se bo stanje na forumu umirilo - bova prešla na izmenjavo izkušenj o "zavesti..."
LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #13 - 19.05.2010 at 20:17:38
 
Quote:
Off topic: včasih pišeš v "ženski obliki", včasih v "moški" - si torej moški? Wink

Verjetno je bila tipkarska napaka Smiley
Seveda sem moški...Razen, če si bral moje poste izpred nekaj let, ko je na moj username pisala tudi žena. Smiley


Quote:
Če se bo stanje na forumu umirilo - bova prešla na izmenjavo izkušenj o "zavesti..."

OK.
Sicer pa, zakaj bi naju moralo omejevati stanje na forumu..
Praviš, da je treba urejati zadeve, na pa čakati.. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #14 - 19.05.2010 at 20:22:18
 
Robi wrote on 19.05.2010 at 20:17:38:
Quote:
Off topic: včasih pišeš v "ženski obliki", včasih v "moški" - si torej moški? Wink

Verjetno je bila tipkarska napaka Smiley
Seveda sem moški...Razen, če si bral moje poste izpred nekaj let, ko je na moj username pisala tudi žena. Smiley


Quote:
Če se bo stanje na forumu umirilo - bova prešla na izmenjavo izkušenj o "zavesti..."

OK.
Sicer pa, zakaj bi naju moralo omejevati stanje na forumu..
Praviš, da je treba urejati zadeve, na pa čakati.. Smiley



Aha - ja posti so bili tam na začetku teme o Prometeju.

Tukaj imaš link o problematiki zavesti:
http://search.yahoo.com/search?p=conciousness&fr=yscpb&vs=www.bibliotecapleyades...

Mal poglej ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 12