Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14631 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #45 - 09.05.2010 at 14:42:29
 
Robi wrote on 09.05.2010 at 14:36:06:
Quote:
Vesoljna neomejena zavest-ki jo Igor imenuje vesoljni življenjski intelekt je rešitev.

Kokoš tudi sanja o koruzi, če bi jo imela, bi bila sita...pa je nima... Smiley


Zato pa sanja,ker se ne pozna -nagonsko ,ker je kokoš. Mogoče je tudi petelin!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #46 - 09.05.2010 at 14:44:35
 
Robi wrote on 09.05.2010 at 14:36:06:
Quote:
Vesoljna neomejena zavest-ki jo Igor imenuje vesoljni življenjski intelekt je rešitev.

Kokoš tudi sanja o koruzi, če bi jo imela, bi bila sita...pa je nima... Smiley

Bi ribica rada kokoš postala?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Simboli !?
Reply #47 - 09.05.2010 at 14:46:06
 
Ne. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #48 - 09.05.2010 at 15:04:55
 
Robi wrote on 09.05.2010 at 14:46:06:
Ne. Smiley


jAZ BI KAR OSTAL TO KAR SEM-ČLOVEK !!!DA NE BO KDO ZAMERIL -HEC! Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Simboli !?
Reply #49 - 09.05.2010 at 15:20:03
 
Alojz in Sandib wrote on 09.05.2010 at 10:56:00:
Fantje nič ne moremo dojeti s svojo vegetativno in nagonsko ljubeznijo-mi pretežno živimo pod njima.Vesoljna neomejena zavest-ki jo Igor imenuje vesoljni življenjski intelekt je rešitev.Ta nadzoruje in upravlja našo vegetativno in nagonsko zavest-tega nam manjka in to je ta vesoljna mistika in vesoljni samoparadoks,ki ni odevisen samo od nas ampak je ravno zato vezan na elementarno vesoljno ciklično samodelovanje.Ta vesoljni intelekt v nas samih je več kot je vegetativno in nagonsko živo telo. Upam,da se da razumeti. Wink Wink

Ali potem trdiš, da vesolje nadzoruje in upravlja našo zavest? Potem bi bil svet, po koncu majevskega koledarja ali pa od začetka 10.februarja 2011 pa do skoraj začetka septembra 2011, bolj drugačen in ozaveščen, kajne? Vendar problem je v tem, ker je tehnologija preveč napredna in se še bolj napreduje, beri nanotehnologija in podobno sranje (cepivo, GSO, strupi,...), ki pa so pod velikim vprašajem za varnost življenja v prihodnosti...
Upam, da nam bo vesolje hitro pomagalo rešiti.  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #50 - 09.05.2010 at 15:33:50
 
ik.kanu.na wrote on 09.05.2010 at 15:20:03:
Alojz in Sandib wrote on 09.05.2010 at 10:56:00:
Fantje nič ne moremo dojeti s svojo vegetativno in nagonsko ljubeznijo-mi pretežno živimo pod njima.Vesoljna neomejena zavest-ki jo Igor imenuje vesoljni življenjski intelekt je rešitev.Ta nadzoruje in upravlja našo vegetativno in nagonsko zavest-tega nam manjka in to je ta vesoljna mistika in vesoljni samoparadoks,ki ni odevisen samo od nas ampak je ravno zato vezan na elementarno vesoljno ciklično samodelovanje.Ta vesoljni intelekt v nas samih je več kot je vegetativno in nagonsko živo telo. Upam,da se da razumeti. Wink Wink

Ali potem trdiš, da vesolje nadzoruje in upravlja našo zavest? Potem bi bil svet, po koncu majevskega koledarja ali pa od začetka 10.februarja 2011 pa do skoraj začetka septembra 2011, bolj drugačen in ozaveščen, kajne? Vendar problem je v tem, ker je tehnologija preveč napredna in se še bolj napreduje, beri nanotehnologija in podobno sranje (cepivo, GSO, strupi,...), ki pa so pod velikim vprašajem za varnost življenja v prihodnosti...
Upam, da nam bo vesolje hitro pomagalo rešiti.  Cheesy


Ja dober povedano. Ves ta zemeljski napredek je posledica tega,da mi sami ne nadzorujemo lastnega življenja.

Nas vodi naša vegetativna zavest-rast in nagonska imeti lep brlog,biti najmočnejši in najpametnejši in s tem nadzirati lastno čredo-to vse so živalske karakteristike in naša sedanja nagonska ego opcija je usmerila tudi naš neomejen vesoljni intelektualni potencial vključno z našim samozavedanjem v to nagonsko ego opcijo.

Preskok se bo zgodil samodejno zato ker bo naša vesoljna zavest-intelekt prestopil v višjo vesoljno opcijo,ki je nad življenjem samim.

Mi bomo kontrolirali z vesoljno neomejeno zavestjo svoje vegetativno in nagonsko telo-v nasprotju s tem kar danes živimo ko naš neomejen vesoljni intelekt-zavest nadzoruje naše materialno telo.

To moramo vsi samospoznati in potem bomo družno prestopili v vesoljno zavestno samodelovanje.

Danes samo živimo in strežemo sami sebi. Wink Wink
Si razumel? Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #51 - 09.05.2010 at 15:43:31
 
Da bi pa moje pisanje vsakdo lažje razumel bom dodal tole misel,ki se mi je ravnokar porodila:: Mi smo življenje in sočasno ''smo bitja.''ki so nad življenjem. Mi te svoje vesoljne dimenzije še ne poznamo in jo v sebi šele odkrivamo.To počnemo ravno sedaj in tu. Wink Wink

Tu bi lahko dodal še eno misel .ki jo velikokrat slišimo pa jo tisti,ki jo razlagajo sploh ne razumejo :: Mi takšni kot smo- sploh ne eksistiramo!!! Rešitev te enigme je zgoraj lepo podana!!! Wink WinkMi smo več -kot samo življenje,kar pa ne dematerializira našega življenja ,ampak ga nadgrajuje!!! Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Simboli !?
Reply #52 - 10.05.2010 at 10:47:25
 
Alojz in Sandib wrote on 09.05.2010 at 15:43:31:
Mi smo življenje in sočasno ''smo bitja.''ki so nad življenjem.

Mi takšni kot smo- sploh ne eksistiramo!!!
Mi smo več -kot samo življenje
(,kar pa ne dematerializira našega življenja ,ampak ga nadgrajuje!!)

pa sej bomo skp pršli še pred koncem
še preden časa zmanjka
Tongue

če gledaš z materialnega gledišča smo manj kot življenje
če pa z duhovnega smo pa velik več kot življenje

mi damo telesu možnost za življenje
telo pa nam
in samo skupi lahko živiva življenje
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #53 - 10.05.2010 at 12:26:22
 
gape wrote on 10.05.2010 at 10:47:25:
Alojz in Sandib wrote on 09.05.2010 at 15:43:31:
Mi smo življenje in sočasno ''smo bitja.''ki so nad življenjem.

Mi takšni kot smo- sploh ne eksistiramo!!!
Mi smo več -kot samo življenje
(,kar pa ne dematerializira našega življenja ,ampak ga nadgrajuje!!)

pa sej bomo skp pršli še pred koncem
še preden časa zmanjka
Tongue

če gledaš z materialnega gledišča smo manj kot življenje
če pa z duhovnega smo pa velik več kot življenje

mi damo telesu možnost za življenje
telo pa nam
in samo skupi lahko živiva življenje


Točno tako, zato jaz pravim,da s vstopom v višji duhovni-zavestni nivo v ničemer ne dematerializiramo fizičnega telesa-ostanemo v telesu.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Simboli !?
Reply #54 - 17.05.2010 at 16:59:00
 
ik.kanu.na wrote on 02.05.2010 at 17:08:46:
Bom pa tu odprl novo temo, ker nobeden mi ni nič odgovoril, pa čeprav sem že dvakrat ponovil isto  Huh
Torej zakaj velike firme uporabljajo znak kot je piramida in človeško oko?  Roll Eyes
Kakšna je prava resnica in pomen o Illuminatih, kajti na internetu je preveč zmedeno napisanega o njem?  Roll Eyes

LINK -->> http://www.youtube.com/watch?v=deO6GRJ9-Ew



Torej. Sem videl tojo zagato in ti na hitro povem bistvo.

Znaki povzročijo da osba katera gelda znak hitreje reagira. Znaki in barve dostopajo do del amozgna ki je raptilski. To pomeni da podzavest ve kaj gelda in ti ne. Temu se rece oglasevanej pod pragom zavesti.

TOrej, ves uno foro ko ti poljejo po TV hitro sliko k je ne vidis. Pol postanes ful zejen. TO je to.

Pol pa je se magija ki se ji rece sigilna magija. TO pomeni tokole nekako.

Cububububir   (recmo eno besedo se spomnis.

Pol potolces vs eiste crke
CIR
Obrnes okol in dobis nek znak in ga s emalo obrobis. TOja pozavest to ebre ti pa en vidis.

TOrej odgovor: TO s epočne da s epodzavesti ubije kaj je res in kj ne in manipulira. Koliko se tega zaves je durgo. Odkar sme to odril vidim v vskaem filmu tok detajlov da je noro. Resno ti povem. Matrico recmo sem gledal ze 50 pa se vedno vsakic najdem neki novega noter k je tkao rskrito. Resno, ce ne geldas ne vidis mores re spozorno geldati itd.

TO je na hitro sori za pisavo to ej to.

LP.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4