Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14635 times)
loto
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #30 - 07.05.2010 at 16:51:36
 
ik.kanu.na wrote on 07.05.2010 at 16:26:22:
Annuit Coeptis Novus Ordo Seclorum -> Kaj bi to lahko pomenilo na tistem bankovcu za 1 ameriški dollar?

-->> http://www.youtube.com/watch?v=HGk8kF1Ym8M


Nič v rit si ga bodo lahko porinli tisti ki so si zmislili to  Grin  Vesolje je večje kot kot ti bedni simboli zgubljencev ki se bojo pa tui zbudli nimajo se kam skrit .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #31 - 07.05.2010 at 17:16:50
 
ik.kanu.na wrote on 07.05.2010 at 16:26:22:
Annuit Coeptis Novus Ordo Seclorum -> Kaj bi to lahko pomenilo na tistem bankovcu za 1 ameriški dollar?

Annuit Coeptis- uničenje začetek
Po Jupitru, rimljanskem vrhovnem bogu, božje oko, ki čuva vse (to je bog)

Novus Ordo Seclorum- novo svetovno navodilo

Na bankovcu pomeni tudi, da se je z izdajo tega denarja začelo novo obdobje, ki ga čuva bog.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Simboli !?
Reply #32 - 07.05.2010 at 17:20:11
 
strici u filmu prawjo tko:
awaiting
the birth of
a new
order
of the world
Quote:
Annuit
Coeptis
Novus
Ordo
Seclorum
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #33 - 07.05.2010 at 17:33:49
 
Pozablja se, da je spodaj na piramidi tudi letnica 1776 ustanovitve denarja in s tem nevezanosti na Funt. Vse skupaj ni nič mističnega, le želja in dobri nameni po božji besedi in ponižnosti do boga. Verjetno so pa uporabili latinščino, ker slovensko niso znali, še manj staro karantaščino.
Strici pa radi veliko govorijo in tete tudi, zato tudi so.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #34 - 07.05.2010 at 19:18:14
 
Skrivne družbe masoni iluminati jaz jih vidim kot otroke ki se igrajo v oblekcah samo otroci vedo da je igra oni ne vedo in isto so zabluženi tisti ki verjamejo v te blesavce smešne ki jih sploh ni , je samo zablužen folk ki sanja da je pomembn . Jaz verjamem v sebe tu sem zdaj sem in vse kar sem kdaj spoznal sem spoznal v sebi in vse kar še bom bom spoznal v sebi tu je vse .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #35 - 07.05.2010 at 19:43:45
 
Quote:
Skrivne družbe masoni iluminati jaz jih vidim kot otroke ki se igrajo v oblekcah samo otroci vedo da je igra oni ne vedo in isto so zabluženi tisti ki verjamejo v te blesavce smešne ki jih sploh ni , je samo zablužen folk ki sanja da je pomembn . Jaz verjamem v sebe tu sem zdaj sem in vse kar sem kdaj spoznal sem spoznal v sebi in vse kar še bom bom spoznal v sebi tu je vse .


Točno to.To tudi Igor pravi in jaz in še kdo!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #36 - 07.05.2010 at 23:04:07
 
Alojz in Sandib wrote on 07.05.2010 at 19:43:45:
Quote:
Skrivne družbe masoni iluminati jaz jih vidim kot otroke ki se igrajo v oblekcah samo otroci vedo da je igra oni ne vedo in isto so zabluženi tisti ki verjamejo v te blesavce smešne ki jih sploh ni , je samo zablužen folk ki sanja da je pomembn . Jaz verjamem v sebe tu sem zdaj sem in vse kar sem kdaj spoznal sem spoznal v sebi in vse kar še bom bom spoznal v sebi tu je vse .


Točno to.To tudi Igor pravi in jaz in še kdo!!


Zakaj pa vsi ne vidijo bolj enostavno jasno? preveč je mogoče enostavno , pa tudi človeku je lažje gledat pa sodit vse zunaj sebe kot pa sebe pogledat . Napake  opazi človek pri drugih ravno tiste iste stvari ki ga motijo pri njemu samo nedaj bože da bi kdo spoznal  to v sebi . In potem na tem lažnem obtoževanju napak zunaj sebe in skrivanju spoznanja jih v sebi človek gradi svojo samozavest. Smešno , zato pa potem ni čudno da je težko videt enostavnost če vlada ego . Lahko je preveč šokantno za nekatere ko si jim začne rušit ta zlagan jaz.
Back to top
 
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #37 - 08.05.2010 at 08:57:24
 
Alojz in Sandib wrote on 07.05.2010 at 19:43:45:
Quote:
Skrivne družbe masoni iluminati jaz jih vidim kot otroke ki se igrajo v oblekcah samo otroci vedo da je igra oni ne vedo in isto so zabluženi tisti ki verjamejo v te blesavce smešne ki jih sploh ni , je samo zablužen folk ki sanja da je pomembn . Jaz verjamem v sebe tu sem zdaj sem in vse kar sem kdaj spoznal sem spoznal v sebi in vse kar še bom bom spoznal v sebi tu je vse .


Točno to.To tudi Igor pravi in jaz in še kdo!!


krivulja05.05.2010, 15:45 4    
Vse to je produkt tistih,ki hočejo enotno svetovno vlado!!!
Sam razmišljam,da se ta projekt v resnici pelje že od 45 leta naprej v obliki državljanjskih vojn.Kapital ne bo dal miru dokler ne bo celoten svet imel pod kontrolo.Tudi če se upremo zatirani --bomo uničeni z prodanim državnim represivnim aparatom.Rešitev v resnici ni več v naših rokah.Samo bog lahko še reši malega človeka pred temi kapitalističnimi hijenami,ki imajo že vse v svojih rokah. Vse kar mi mislimo da se dogaja v imenu demokracije je v imenu kapitala, in njegove želje po oblasti.

- ?  odločite se kaj zdaj, so al niso, delujejo al ne delujejo in tako dalje  Smiley


Jaz vem da so združenja, elite, banda, mafija, masoni, ilimunati in ostali, in da workajo po svoje in za sebe
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #38 - 08.05.2010 at 17:16:19
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 07.05.2010 at 19:43:45:
Quote:
Skrivne družbe masoni iluminati jaz jih vidim kot otroke ki se igrajo v oblekcah samo otroci vedo da je igra oni ne vedo in isto so zabluženi tisti ki verjamejo v te blesavce smešne ki jih sploh ni , je samo zablužen folk ki sanja da je pomembn . Jaz verjamem v sebe tu sem zdaj sem in vse kar sem kdaj spoznal sem spoznal v sebi in vse kar še bom bom spoznal v sebi tu je vse .


Točno to.To tudi Igor pravi in jaz in še kdo!!


krivulja05.05.2010, 15:45 4    
Vse to je produkt tistih,ki hočejo enotno svetovno vlado!!!
Sam razmišljam,da se ta projekt v resnici pelje že od 45 leta naprej v obliki državljanjskih vojn.Kapital ne bo dal miru dokler ne bo celoten svet imel pod kontrolo.Tudi če se upremo zatirani --bomo uničeni z prodanim državnim represivnim aparatom.Rešitev v resnici ni več v naših rokah.Samo bog lahko še reši malega človeka pred temi kapitalističnimi hijenami,ki imajo že vse v svojih rokah. Vse kar mi mislimo da se dogaja v imenu demokracije je v imenu kapitala, in njegove želje po oblasti.

- ?  odločite se kaj zdaj, so al niso, delujejo al ne delujejo in tako dalje  Smiley


Jaz vem da so združenja, elite, banda, mafija, masoni, ilimunati in ostali, in da workajo po svoje in za sebe


David ti podtikaj svoji stari mami.Illuminati kot jih razumete vi-nadljudje.Niso nikjer omenjeni.Omenjene so človeške kapitalistične pohlepne hijene-ljudje med nami,ki želijo v svojem pohlepu zavladati ljudem.To niso illuminati-nadljudje-drugačni od nas to so hijene rojene iz našega rodu-človeškega.Njihov DNk je isti kot naš. Prvo se nauči biti iskren in ne podtikaj- svojih neresnic in laži drugim. Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: Simboli !?
Reply #39 - 08.05.2010 at 23:06:54
 
Prosim vse, da se mal umirite ta vikend! Kajti še tak mali prepirček, lahko ima nekoč potencial rušilnega vala. Mala šala!  Smiley

Iluminate pa ne bom več omenjal, ker je to le "delovni" naziv od D. Ickeja, ki še ni sestavil celega "mozaika" vplivnih združb. Še ne, ker zdajle bolj in bolj le govori in služi s svojim showom. Pri njem opazim, da se vse bolj zapleta ko več nastopa. Zdi se, da mu podtikajo tudi dezinfromacije, nima čiste predstave o političnih centrih. U bistvu gre za tekmo med različnimi političnimi centri, do svetovne vlade je še daleč. Tudi to so še sanje enih romantičnih elitistov, kterim nasproti so anarhični elitisti. To je ta skriti boj!

Vsi, skup z elitisti smo ljudje in po fizični smrti si bomo enaki - bivši vladar, bogataš in revež sta si bosta po smrti enaka. Kaj pa potem pogojuje, da se nekdo vede elitistično in drugi je pahnjen v revščino? Mala uganka! Nekdo, ki je bil prej reven je poznej bogat. Zdravniki, sodniki, pozneje niso več to - imajo kot duše v novem telesu druge vloge. Zakon karme ne peha posamezne duše v nadaljno pehanje bogatega v še večje bogastvo, in revnega v še hujše revščino. Praviloma gre za ravnotežje. Levo, potem desno ali bogat, potem reven. Tako kot duše izkušamo ves spekter vlog. Nekoč kralj, zdajle pa fizikalec, nekoč bojevnik, zdaj pa kao ovčka. Nekajkrat moški, potem ženska. Hecno, kajne? Tako je po postavi vse modro urejeno in nekako špila skoz. Ampak človek, zlasti nekateri imajo ekscese, rušijo red v kozmosu. Ni se nam treba ubadati, za te bo naknadno poskrbljeno.  Wink Zakon karme je neizprosen, pravičen in moder. Vrhunska etika!  Smiley
Jah, saj človeški zakoni so lahko smiselni, ampak kaj pomagajo, bolj le delajo zmedo in odpor do pravičnosti. Tolik bolj kolikor jih je več. Pomembno je razumeti pravilno delovanje s spoštujem matere Narave, poznati dovolj Zakona karme in spoznati božji zakon, ki je u bistvu težnja po univerizalni Ljubezni. Če pa to poznamo in se po njem ravnamo, potem ... čemu se prepirati?  Huh

LP!
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #40 - 08.05.2010 at 23:34:47
 
Dante, ne pozabi, da je od človekove usode močnejše njegovo delovanje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dante
3
***
Offline

I Love!
Posts: 148
Slo
Gender: male
Re: Simboli !?
Reply #41 - 09.05.2010 at 10:48:34
 
Drži, ampak združeni in s "pravim" orožjem v sebi - prebujeno zavestjo. Pol lahko breme usode odstranimo korak a korakom. Žal je tu na delu mistika, nevidno kozmično delovanje. Le kdo lahko to razume?  Wink

LP!
Back to top
 

Pozorno prisluhni vsakomur,
vendar pa imej svoje mnenje.
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: Simboli !?
Reply #42 - 09.05.2010 at 10:51:26
 
Alojz in Sandib wrote on 08.05.2010 at 17:16:19:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 07.05.2010 at 19:43:45:
Quote:
Skrivne družbe masoni iluminati jaz jih vidim kot otroke ki se igrajo v oblekcah samo otroci vedo da je igra oni ne vedo in isto so zabluženi tisti ki verjamejo v te blesavce smešne ki jih sploh ni , je samo zablužen folk ki sanja da je pomembn . Jaz verjamem v sebe tu sem zdaj sem in vse kar sem kdaj spoznal sem spoznal v sebi in vse kar še bom bom spoznal v sebi tu je vse .


Točno to.To tudi Igor pravi in jaz in še kdo!!


krivulja05.05.2010, 15:45 4    
Vse to je produkt tistih,ki hočejo enotno svetovno vlado!!!
Sam razmišljam,da se ta projekt v resnici pelje že od 45 leta naprej v obliki državljanjskih vojn.Kapital ne bo dal miru dokler ne bo celoten svet imel pod kontrolo.Tudi če se upremo zatirani --bomo uničeni z prodanim državnim represivnim aparatom.Rešitev v resnici ni več v naših rokah.Samo bog lahko še reši malega človeka pred temi kapitalističnimi hijenami,ki imajo že vse v svojih rokah. Vse kar mi mislimo da se dogaja v imenu demokracije je v imenu kapitala, in njegove želje po oblasti.

- ?  odločite se kaj zdaj, so al niso, delujejo al ne delujejo in tako dalje  Smiley


Jaz vem da so združenja, elite, banda, mafija, masoni, ilimunati in ostali, in da workajo po svoje in za sebe


David ti podtikaj svoji stari mami.Illuminati kot jih razumete vi-nadljudje.Niso nikjer omenjeni.Omenjene so človeške kapitalistične pohlepne hijene-ljudje med nami,ki želijo v svojem pohlepu zavladati ljudem.To niso illuminati-nadljudje-drugačni od nas to so hijene rojene iz našega rodu-človeškega.Njihov DNk je isti kot naš. Prvo se nauči biti iskren in ne podtikaj- svojih neresnic in laži drugim. Grin

Prosim? Kaj ti podtikam? Kakšne laži in neresnice ti podtikam!?  Csss....


drugo, ne polagaj besed v usta, sem ze zadnjič pisal da NISO neki nadludje kot ti omenjaš, in tega nisem rekel nikoli, ampak pač 'banda' ki dela po svoje in za sebe..
ti - iluminati

Quote:
 ne podtikaj- svojih neresnic in laži drugim.


. . .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Simboli !?
Reply #43 - 09.05.2010 at 10:56:00
 
Fantje nič ne moremo dojeti s svojo vegetativno in nagonsko ljubeznijo-mi pretežno živimo pod njima.Vesoljna neomejena zavest-ki jo Igor imenuje vesoljni življenjski intelekt je rešitev.Ta nadzoruje in upravlja našo vegetativno in nagonsko zavest-tega nam manjka in to je ta vesoljna mistika in vesoljni samoparadoks,ki ni odevisen samo od nas ampak je ravno zato vezan na elementarno vesoljno ciklično samodelovanje.Ta vesoljni intelekt v nas samih je več kot je vegetativno in nagonsko živo telo. Upam,da se da razumeti. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Simboli !?
Reply #44 - 09.05.2010 at 14:36:06
 
Quote:
Vesoljna neomejena zavest-ki jo Igor imenuje vesoljni življenjski intelekt je rešitev.

Kokoš tudi sanja o koruzi, če bi jo imela, bi bila sita...pa je nima... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4