Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 30658 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Ayahuasca
10.04.2010 at 22:00:17
 
http://www.youtube.com/watch?v=zbW53BTtVes

Mark & Olly - Ayahuasca Trip

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Ayahuasca
Reply #1 - 11.04.2010 at 16:06:33
 
Petra. wrote on 10.04.2010 at 22:00:17:
http://www.youtube.com/watch?v=zbW53BTtVes

Mark & Olly - Ayahuasca Trip



Noro dober.Realnost izgleda neresnična!! Zakaj? Zato ker naše duše še niso vesoljno samospoznane v nas samih.Zato je realnost za našo dušo lažna!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: Ayahuasca
Reply #2 - 12.04.2010 at 21:17:41
 
Petra. wrote on 10.04.2010 at 22:00:17:
http://www.youtube.com/watch?v=zbW53BTtVes

Mark & Olly - Ayahuasca Trip



Ayahuasca, sem pogledal kr muvijev o tej zadevi, strong, to je prvo kar lahko rečem, pa mislim si da mora bit good, če nimaš !slabega dneva!

Wink  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kolja
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 21

Re: Ayahuasca
Reply #3 - 02.07.2010 at 11:32:55
 
Bl kt gud je bed, mam enga kolega k je probal.(tud ostala sranja aka meskalinska , etropinska.... Cheesy))
Prvo kt prvo morš bit na prostem (gozd, travnik-če te možnosti ni si doma postavi đunglo) Potem imaš večino časa opravt z svojem egotom ko se končno spucaš si pa tako utrujen, da že ne morš kej dost uživat.
Ta droga ni lih zabavna kot večino njih... Če kdo če ma še za ene dva čaja pm me.
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: Ayahuasca
Reply #4 - 02.07.2010 at 11:42:05
 
Kolja wrote on 02.07.2010 at 11:32:55:
Bl kt gud je bed, mam enga kolega k je probal.(tud ostala sranja aka meskalinska , etropinska.... Cheesy))
Prvo kt prvo morš bit na prostem (gozd, travnik-če te možnosti ni si doma postavi đunglo) Potem imaš večino časa opravt z svojem egotom ko se končno spucaš si pa tako utrujen, da že ne morš kej dost uživat.
Ta droga ni lih zabavna kot večino njih... Če kdo če ma še za ene dva čaja pm me.
lp


Mater no, to ni ekstazy al pa kašna druga rekreativna zadeva. Definitivno ni roba za drogeraše in to večina ljudi ne zastopi ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kolja
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 21

Re: Ayahuasca
Reply #5 - 03.07.2010 at 00:50:26
 
Ne defenitivno ni...če ti je popoldne dolg cajt pa se bi mal flešeru ...
Ni idealna zadeva bot k  Kresalova al pa pahorjeva nakokiri se Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ayahuasca
Reply #6 - 03.07.2010 at 09:40:19
 
tko k je kreten že rekel, to ni zadeva za "zadevat" se ga.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ayahuasca
Reply #7 - 03.07.2010 at 10:34:41
 
kolkr jest vem je to ena najmočnejših rož ki spreminja zavest
tko kot usako drugo rožo pa se jo da dozirat ... se reče ... ni nujno popit/pojest take količine da ego čist raztrga od prve ...
namen, kot večine rož pa je spoznanje sebe
kdo sploh si ...
zadevanje pa proces ki te do te točke pripelje, da te to sploh zanima ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Ayahuasca
Reply #8 - 03.07.2010 at 19:41:24
 
Bilo bi dobro če bi večina imela izkušnjo s ganjo gobami kaktusi ayahuasco - nekaj takšnega kot krstijo skoraj vse mladiče, samo malo kasneje a več krat    Cool

Svet bi bil verjetno boljši  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Ayahuasca
Reply #9 - 16.09.2010 at 01:17:02
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Ayahuasca
Reply #10 - 16.09.2010 at 09:05:14
 

dober je dober     Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ayahuasca
Reply #11 - 17.09.2010 at 08:59:42
 
Mr.Smith wrote on 03.07.2010 at 19:41:24:
Bilo bi dobro če bi večina imela izkušnjo s ganjo gobami kaktusi ayahuasco - nekaj takšnega kot krstijo skoraj vse mladiče, samo malo kasneje a več krat    Cool

Svet bi bil verjetno boljši  Smiley



Mhm,... bi omenil da pod to bolsje verjetno mislsi da se picek en bo tok fukae gonil ein varale kto ene zivlai na koncu prehranejvalen verige ....... kot morostarji.. .

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ayahuasca
Reply #12 - 17.09.2010 at 09:05:21
 
Quote:
Kolja wrote on 02.07.2010 at 11:32:55:
Bl kt gud je bed, mam enga kolega k je probal.(tud ostala sranja aka meskalinska , etropinska.... Cheesy))
Prvo kt prvo morš bit na prostem (gozd, travnik-če te možnosti ni si doma postavi đunglo) Potem imaš večino časa opravt z svojem egotom ko se končno spucaš si pa tako utrujen, da že ne morš kej dost uživat.
Ta droga ni lih zabavna kot večino njih... Če kdo če ma še za ene dva čaja pm me.
lp


Mater no, to ni ekstazy al pa kašna druga rekreativna zadeva. Definitivno ni roba za drogeraše in to večina ljudi ne zastopi ...



Dej no kva s spet pameten;).

Sma da pšrbije model pa ce je magari srobret;).

Dajte no sedja mi bo en reku da ce bi sel na tole kar psiete de bi bil drugi tipo nikol noben duh em frekvecna ali spozanvanje smaospoznavnsoti all that shit fuking ....... . .

Povem totalno noban zvar itd, mi ne bo povdu pa dopovedu da so picek lepa bitja majke mi,. in tukis e vs zacne,. mislim huhuhu.,

Tole spi pa bo bolj, kaj bo bolje pol raje vzamem liter vina pa so vs epicek lepe k kozlam in sme ves z glavo v skretu. Lepo rposim, ljudje so rkivi ne sistem vse so ljuej rkivi ce te picek vara galvo strna kot nacisti pol pa bo, takih gnojev se je treba losat,. daj daj vsi se porivajo pol ap model uelti ej model ne bod bed daj spij tole majke mi pol ap kurac,.. dej dej,..

toel je nateg, pojdite k satanu on vas pozdrav majk emi.

Bog nikoli ni vejrel v ljudi satan pa je,. psi ev knjigi majk emi tkao da sma da ga srecam majek mi mi bo dal palco za ta svet pol ap bom tok tepu da bo noro.

ajahuasca shit,.. dej dej zupco si skuhi kaka ajauhaska Wink.

lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ayahuasca
Reply #13 - 17.09.2010 at 09:12:56
 
Petra. wrote on 03.07.2010 at 09:40:19:
tko k je kreten že rekel, to ni zadeva za "zadevat" se ga.



Se mi zdi da pretiravate, mislim, prvo kot prvo kaj pa ni ce ni za zadevat se ga mislim renso, sedja mi boste pradal da pikca ni za porivat ampak za geldati ja no ne prvo ne drugo ni res ce mene rpasate jao jao



huhuhuhu....... .


To je zato, de vas fukne v zid isto kot ce bi jeu gobo uno musnco majke mi zakaj pa mislite da so smrkci ratal m in una knjig av cudezni dezeli od alice ....... .

Svet je sle v kurac zaradi ljudi ne zaradi sistema ljuje so psuili sistem da jih je pohodu in to bom s epvoedu, nic s ene bo zgdilo noben ne bo pomagu da s esistem znebimo rv noben ne angelcki ne svetlobna bitja nihce, tkao da ljudje bozji nehajte biti people of drugs in bodite people for war, ker dokelr ne boste vzeli zlice v roko in jo bilispsobjni nekomu zabit nekma boste dlelai za 3 evre na uro gledlai kako fukate in delate mucle k so se vecji suznji.

Bi omnil da mi je osbno vs elogicn, mislim "Če ne bomo meli tebe bomo meli toje otorke" in plan ej bil zejbat babe sejd apoglej kaek baeb so an svetu makje mi... .  Samo porivale s ebi kurbale bi se ja no pogeljmo kaj vem zivlai lveinja nastavi smao enmu levu plemenskemu tuki pa je huej k v zdungli veliko ljui mi je reklo da so zivali boljpametne k ljudej vsaj serjejo ne v soj taler kar mi vedno pocnemo tkao da lepo rpposim pol nj mi ap se en rece da te priemrejve ne mreos uet resno.

MOdeli 0,035 g oziroma 35 mikrograma rabite za to no kako boste to doziral dajmo da vas vidim,... ...

Sej rpavis satan is the answer majke mi,..

gres v cekrev molis kurac moj kaj se zgodi ....... .

Lepo te ustrelijo v cekrvi z zarkom pa si dobil fireinisiation in pol sm sfukan genom in to ej to
zupnku das pizda v pusco 5 evrov k je toaj makca za tel  mesec, pol pa ti zupnik s etojo babo doma poriva  oziroam k mu po kolnih pelve tlakovce make mi,...       ...

Najprej na fronto vsako hioso vsako vas in msot obnt pol ap s elohak pogovajrte

ce bi gob  bog obstjaal pol bi bilo drgac misli mpol bi naredu z vilami red tok pa kurac.

jabulon  njeg apoklicnte pol pa bo ker v tej matrci lahko delas slabo za to nikoli en dogvajras tisi k ap bi pofukal take pedre k delajo salbo so pa zausptavjeni tkao da lepo rpsoim
en hianvski sranje



Wink.


Osebno gledma na toel tkaole ce popijem pol bodo vs epicek psotene hm,. to ni res, mogoce bodo pa bolj uporabne ker bom zvedui da so itak kurbe in da itak so sam za mucle delati no to ap ze vem in zakaj bi pol to popil.
Wink.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Ayahuasca
Reply #14 - 17.09.2010 at 09:15:44
 
gape wrote on 03.07.2010 at 10:34:41:
kolkr jest vem je to ena najmočnejših rož ki spreminja zavest
tko kot usako drugo rožo pa se jo da dozirat ... se reče ... ni nujno popit/pojest take količine da ego čist raztrga od prve ...
namen, kot večine rož pa je spoznanje sebe
kdo sploh si ...
zadevanje pa proces ki te do te točke pripelje, da te to sploh zanima ...



TI kar natanki model ti bo sive celice tkao stresl bos mislu da je palent razgnal ti akr tanki ni fore,.
podji na vrt pa lepo anber malo trave zuni pa malo zeloda naredi destilat precedi daj markgarino noter pol ap pocsi segrej in spij majke mi v vsaki stvari je lahko ap gres na pokopalisce pa tam najdes sej v truplih je tudi noter najvec tkao da ce te ne moti da bi kako ritno kito poejdu in z njim toel rec k jo isces tiakr pojej lej majk emi,. drgac pa v mrtvasnici isto goro ali ap prasci a k se kolje ista fora lej majk emi,....


Ti akr nalij si na polno svet je lep picek so kurbe tipi pedri nemci nocejo v ovjno najboljsi reper je belec najbolsji golfist pa crnec hrvati nam kradjeo zemlčjo amdzari tudi itlajani pa so jo ze tako al tkao veke ti sam nalij lej boli te kruac
Wink.

lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2