Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 9683 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #15 - 20.03.2010 at 11:31:40
 
Quote:
To je res, ta naša zelena deželica mi je kr všeč. Dalo bi se postorit marsikaj a tud tak kot je - je za preživet  Smiley
In to v kr kr lepem koščku tega planeta.

Tisto o varnosti pa tud pišeš prav, varnosti ni, sploh pa ne pri nekih vojakih.


Ja, lepo smo živeli vsa ta leta, če pa je zdaj svetovna kriza, normalno da vpliva tudi na nas. In če bo svetovna vojna, bomo seveda tudi mi občutili njene posledice, drugače pa nam zaenkrat še prav nič ne manjka.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #16 - 20.03.2010 at 12:56:34
 
Alojz in Sandib wrote on 18.03.2010 at 14:18:24:
gape wrote on 18.03.2010 at 12:48:43:
xaxaxa
mafije so res hude ...


Ja da je Albanec u SNS mi da vedeti kašen domoljub je Zmago.
Gape jaz mislim,da pol Slovencev ne razume kašna golazen in mafija je danes na oblasti. Mene osebno boli k...c kakšne barve je vlada.Bil bom proti vsaki,ki ne bo malemu človeku garantirala enakopravnosti in enakosti

proti proti proti ...
blj je pametno bit ZA kej ...
recimo
ZA vsako/gar, ki BO malemu človeku garantirala enakopravnosti in enakosti

kar pa se zdravstva tiče, je itaq komplet zgrešena investicija
zdravnik bo zdravnik šele ko bo človeka obdržu zdravega

dokler je on tm za to da zdravi bolanega človeka, proizvaja bolane ljudi - poleg zastrupljene hrane, vode in zraka ... in še pofrderbane svetlobe za povrh ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #17 - 20.03.2010 at 13:32:19
 
gape wrote on 20.03.2010 at 12:56:34:
Alojz in Sandib wrote on 18.03.2010 at 14:18:24:
gape wrote on 18.03.2010 at 12:48:43:
xaxaxa
mafije so res hude ...


Ja da je Albanec u SNS mi da vedeti kašen domoljub je Zmago.
Gape jaz mislim,da pol Slovencev ne razume kašna golazen in mafija je danes na oblasti. Mene osebno boli k...c kakšne barve je vlada.Bil bom proti vsaki,ki ne bo malemu človeku garantirala enakopravnosti in enakosti

proti proti proti ...
blj je pametno bit ZA kej ...
recimo
ZA vsako/gar, ki BO malemu človeku garantirala enakopravnosti in enakosti

kar pa se zdravstva tiče, je itaq komplet zgrešena investicija
zdravnik bo zdravnik šele ko bo človeka obdržu zdravega

dokler je on tm za to da zdravi bolanega človeka, proizvaja bolane ljudi - poleg zastrupljene hrane, vode in zraka ... in še pofrderbane svetlobe za povrh ...


Se strinjam s tabo gape. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #18 - 20.03.2010 at 13:38:55
 
satis wrote on 20.03.2010 at 11:31:40:
Quote:
To je res, ta naša zelena deželica mi je kr všeč. Dalo bi se postorit marsikaj a tud tak kot je - je za preživet  Smiley
In to v kr kr lepem koščku tega planeta.

Tisto o varnosti pa tud pišeš prav, varnosti ni, sploh pa ne pri nekih vojakih.


Ja, lepo smo živeli vsa ta leta, če pa je zdaj svetovna kriza, normalno da vpliva tudi na nas. In če bo svetovna vojna, bomo seveda tudi mi občutili njene posledice, drugače pa nam zaenkrat še prav nič ne manjka.


Satis

Tolko nam manjka,da bi bili recimo samo srečni,da bi se ustrašla,če bi to spoznala.Bolj fino je rečt nič nam ne manjka---

Vse nam manjka-vse od pameti,ljubezni,sreče,zdravja,zraka,vode do življenja-vse čisto vse nam manjka..

In vse je narobe in zato smo vsi ogorčeni-napadalni drug do druzga in prestrašeni do podna.

Kje ti tu vidiš srečo ljubezen-strpnost-če je vse laž blef in gospod dolar na vrhu--kje je lepo u  kormadiji? Kje je obljubljeni svet-daleč od nas!!

Ta planet vsekakor ni obljubljen svet-- zame in še za miljarde izkoriščanih tudi ne!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #19 - 20.03.2010 at 14:14:07
 
gape wrote on 20.03.2010 at 12:56:34:
Alojz in Sandib wrote on 18.03.2010 at 14:18:24:
gape wrote on 18.03.2010 at 12:48:43:
xaxaxa
mafije so res hude ...


Ja da je Albanec u SNS mi da vedeti kašen domoljub je Zmago.
Gape jaz mislim,da pol Slovencev ne razume kašna golazen in mafija je danes na oblasti. Mene osebno boli k...c kakšne barve je vlada.Bil bom proti vsaki,ki ne bo malemu človeku garantirala enakopravnosti in enakosti

proti proti proti ...
blj je pametno bit ZA kej ...
recimo
ZA vsako/gar, ki BO malemu človeku garantirala enakopravnosti in enakosti

kar pa se zdravstva tiče, je itaq komplet zgrešena investicija
zdravnik bo zdravnik šele ko bo človeka obdržu zdravega

dokler je on tm za to da zdravi bolanega človeka, proizvaja bolane ljudi
- poleg zastrupljene hrane, vode in zraka ... in še pofrderbane svetlobe za povrh ...


Farmacija in zdravstvo dandanes v sodelovanju z večino ljudmi ustvarjata bolne ljudi, ker imajo tako več dobička. Enostavno me šokira, ko opazujem narod okrog sebe, ki golta tablete kot bonbone. Namesto da bi ljudje zdravo živeli, se prehranjevali zdravo, dali malo na duha, meditacijo, goltajo tablete. Ne vedo, da če živiš v skladu z naravnimi- božjim zakoni, tablet praktično ne rabiš, bolnice pa gledaš bolj ali manj le od daleč. želijo biti zavedeni, ker jim pamet ne nese dlje od lastnega nosu, delaj, grabi, žuriraj, ko pa malo zaškripa, leti po kupe tablet, ki te odrešijo od vseh tegob, dejansko pa ti jih šele nakopljejo- beri stranski učinki zdravi.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #20 - 20.03.2010 at 14:24:36
 
Satis

Razumi me nič osebnega!!! Pa si ti prepričana,da ti poznaš božje zakone in da je tvoje življenje popolnoma v skladu z njimi. Zame ni!! To je etično in zdravo življenje, kolikor ti je to sploh dano. u teh kaotočnih časih. Razen če ti pozabljaš na gensko pogojene dedne bolezni-kaj pa takrat??
Jaz sam še še vedno mnenja,da dokler bomo živeli,da umremo je čisto brezpredmetno kako živiš-zdravo nezdravo.Te pa autobus povozi-ali pa konj u glavo brcne -isto.Preveč skrbimo zgolj zase ,pa premalo delujemo za vse druge dobro in nesebično. Dokler bo tako nam tudi autobus,ali konj še zmeraj ne uideta. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #21 - 20.03.2010 at 22:16:10
 
ja, maš prav alojz.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #22 - 21.03.2010 at 09:25:39
 
Petra. wrote on 20.03.2010 at 22:16:10:
ja, maš prav alojz.


Petra počasi jih bova že zbudila,da bodo dojeli,da Bog (vesolje)ima orodje,s katerim jih bo zbudil.Hijene,ki delajo to svetovno zlo- pa bo postavil pred dejstvo-ali spreobrnitev,ali padec!!   Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #23 - 21.03.2010 at 10:29:13
 
Alojz in Sandib wrote on 21.03.2010 at 09:25:39:
Petra. wrote on 20.03.2010 at 22:16:10:
ja, maš prav alojz.


Petra počasi jih bova že zbudila,da bodo dojeli,da Bog (vesolje)ima orodje,s katerim jih bo zbudil.Hijene,ki delajo to svetovno zlo- pa bo postavil pred dejstvo-ali spreobrnitev,ali padec!!   Smiley


saj jih kar nekaj dojema, te stvari, veš. je pa dejstvo, da trenutno ta recesija in vse skupaj res hudo pritiska na nas. v bistvu ne poznam nobenga, ki bi mu šlo prav dobro trenutno. nameravam zdržat do tega preobrata. čeprav je precej hudo.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #24 - 21.03.2010 at 10:42:45
 
Petra. wrote on 21.03.2010 at 10:29:13:
Alojz in Sandib wrote on 21.03.2010 at 09:25:39:
Petra. wrote on 20.03.2010 at 22:16:10:
ja, maš prav alojz.


Petra počasi jih bova že zbudila,da bodo dojeli,da Bog (vesolje)ima orodje,s katerim jih bo zbudil.Hijene,ki delajo to svetovno zlo- pa bo postavil pred dejstvo-ali spreobrnitev,ali padec!!   Smiley


saj jih kar nekaj dojema, te stvari, veš. je pa dejstvo, da trenutno ta recesija in vse skupaj res hudo pritiska na nas. v bistvu ne poznam nobenga, ki bi mu šlo prav dobro trenutno. nameravam zdržat do tega preobrata. čeprav je precej hudo.


To kar sedaj doživljamo Petra doživljamo vsakih 25-28ooo let.Hvala bogu,da smo že v zori tretjega tosočletja( dneva) po eni teološko verski praksi in sporočilu.Saj veš kaj se zgodi -naše ponovno vstajenje-prebujenje Zato ti čas tako šiba,čeprav je isti-sedaj. Ti pa tudi dober poznaš Maye-isto.
Tako,da ni panike-bolj je vprašanje kako se stvar odvija,v razmerju do hijen,ki nam vladajo-nas lažejo in zatirajo in bi nas radi še naprej v kletki in na vajetih držali.Zmagamo vsekakor mi-potlačeni!!  Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #25 - 21.03.2010 at 13:55:19
 
Nekateri tule  ,kako mi lepo živimo. Nam EU deli hrano za 10% ogroženih ljudi,ki bodo morali kmalu beton jest,ker drugega ne bo.
Potem nam pa EU deli riž ko Kitajcem,mleko kot Albancem,Fižol,kot da smo kavbojci in moko kot enim ububužancem. Še malo pa bo EU predpisvala ,kje ,kdaj,kako naj serjemo.

A ni to sramota za nas in za našo vlado ko imamo dokazano naravno najbogatejšo in najlepšo državo na svetu.Kdo je tu nesposoben ?-- Vlada in njena politika-ki zame najbolj nesposobna na svetu!!!

Borat je dobil prst v rit in liziko od Tadiča-sedaj lahko sam še na kahli sedi. Naredu si je sramoto brez primere. Sem povedal kaj bo konferenca o Jugozahodnem Balkanu brez Tadića. In ta jajčko od Borata bi štimu balkansko politiku.S kom: s kurjim mozgom?

Ljudje ne se tolažiti-Borat nas bo čist zasral v svetu!! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #26 - 23.03.2010 at 13:08:57
 
http://24ur.com/novice/slovenija/zaradi-bogatih-zdravnikov-bodo-revni-placevali-...

res smo lahko ponosni na našo državo. kdaj se bo sploh končala ta norost? kako je kaj takega sploh možno? a se jim že čist trga? naj stopijo na prste tabogatim, vsem, ki izkoriščajo ljudi. mislim, wtf? a raje vidijo, da bojo vsi samo še na črno delali in bili na socialni?
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #27 - 24.03.2010 at 10:43:56
 
Petra. wrote on 23.03.2010 at 13:08:57:
http://24ur.com/novice/slovenija/zaradi-bogatih-zdravnikov-bodo-revni-placevali-...

res smo lahko ponosni na našo državo. kdaj se bo sploh končala ta norost? kako je kaj takega sploh možno? a se jim že čist trga? naj stopijo na prste tabogatim, vsem, ki izkoriščajo ljudi. mislim, wtf? a raje vidijo, da bojo vsi samo še na črno delali in bili na socialni?


Narod bo kmalu popizdil  potem bodo pa cvilil,kako so oni bili samo za malega človeka,ko jih bodo vsi v rit  šopali.Mora se nujno spremeniti vse-totalno vse.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #28 - 24.03.2010 at 10:55:20
 
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2010 at 10:43:56:
Petra. wrote on 23.03.2010 at 13:08:57:
http://24ur.com/novice/slovenija/zaradi-bogatih-zdravnikov-bodo-revni-placevali-...

res smo lahko ponosni na našo državo. kdaj se bo sploh končala ta norost? kako je kaj takega sploh možno? a se jim že čist trga? naj stopijo na prste tabogatim, vsem, ki izkoriščajo ljudi. mislim, wtf? a raje vidijo, da bojo vsi samo še na črno delali in bili na socialni?


Narod bo kmalu popizdil  potem bodo pa cvilil,kako so oni bili samo za malega človeka,ko jih bodo vsi v rit  šopali.Mora se nujno spremeniti vse-totalno vse.


ja vse se more. men trenutno voda v grlo teče. položnic miljon, denarja nič. Sad
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: Peticija proti privatizaciji zdravstva
Reply #29 - 24.03.2010 at 11:06:12
 
poznam nekaj ljudi v našem selu ki jim ne gre več skozi, ne zmorejo plačat položnic, in jih nesejo na center za socialno delo ki jih plača, folk se seli v manjša in starejša stanovanja ker so cenejša, folk prodaja avte, folka ki hodi po pomoč/hrano je vsak mesec več, na lokalni karitas zadevi jim podarjena oblačila le redko ostajajo..
In še nobeno leto ni toliko folka nabiralo regrat ob takem času  Wink  
ni smešno
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3