Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 19
(Read 158862 times)
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: Chemtrails
Reply #90 - 07.04.2011 at 14:29:34
 
gape wrote on 07.04.2011 at 11:57:46:
Poet wrote on 07.04.2011 at 08:19:51:
gape wrote on 07.04.2011 at 01:03:42:
se mi zdi da če ne bi blo teh chemtrailov da bi nam blo vroče, da ne bi blo za zdržat že ...

Gape, dej pliz mal bolj razlož tole, ker men se zdi, da je ravno nasprotno res: da se bolj ohlaja kot pa segreva ozračje.

Lp

jest še nobeno leto nism tko vročga sonca čutu
in tazga mraza čim se pojavijo oblaki ...
se reče ... zemlja bi se segrevala še full bolj, če oni ne bi ustavljal procesa z predvsem chemtraili ...

nočem govort da se zemlja segreva al pa ohlaja
as in podnebne spremembe

ampak trenutno bi moralo bit mnogo vroče na zemlji ... pač zarad aktivnosti sonca ... če pa se relativno velik toplote odbije že od atmosfere (u chemtrailih majo tud mikro kovinske delce, ki dobesedno odbijajo sončno svetlobo)

mogoče je en efekt tega tud drevesa - celi gozdovi - največ sm jih po avstriji vidu - rjavi - smreke rjave ... niti ne vem a posušeno al pojedeno od lubadarja - ampak dejstvo je da s chemtraili oni delajo senco nad obljudenimi deli zemlje - po pravilu ...



človek je tudi vedno bolj senzibiln in občutljiv zato čuti take spremembe vroče ali hladne.
telo se lahko hitro navadi na mrzlo ali vroče
sam psiha človeka je tista ki potem dela počutje nelagodno.

sam sem sprobal iz -30 na plus 30  razlike je bilo samo pet dni
ko sem smučal v franciji na 3800 m je blo -30 čez par dni pa v indiji plus 30 se pravi 60 stopnij razlike telo se je brez problema prilagajalo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Chemtrails
Reply #91 - 07.04.2011 at 14:40:37
 
Poet wrote on 07.04.2011 at 08:19:51:
gape wrote on 07.04.2011 at 01:03:42:
se mi zdi da če ne bi blo teh chemtrailov da bi nam blo vroče, da ne bi blo za zdržat že ...

Gape, dej pliz mal bolj razlož tole, ker men se zdi, da je ravno nasprotno res: da se bolj ohlaja kot pa segreva ozračje.

Lp



zemlja je pekel, ce ti to ni jasno pol pa ne vem obcsno pas emal hladu zgleda... .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Chemtrails
Reply #92 - 07.04.2011 at 14:43:00
 
Veste kaj sem ravno s emenu zadnjic glede cemtraili. Nekako ej nanesel pogovor o unem you tube posnetku ki ste ga dali gor. Pripravlja se zelo hud tozba proti tem ljudem k postavljajo tele chem busterje. Mislim, kot sem jaz razumel.


Totalno vsak drzavljan lahko tozi model k to počne ker skodi njemu. In baje da so zadej precej hude tocke v zakonu k lohak res najebes. In ta model z maribora je toel celo na you tube dal tako da ej tok dokazenga gradiva da ga se zaprejo lohak.




TO se mi je zdel zanimi tak d ce bi kdo rad dozu modela nj pove.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Chemtrails
Reply #93 - 07.04.2011 at 14:49:18
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Chemtrails
Reply #94 - 07.04.2011 at 14:50:32
 
gape wrote on 07.04.2011 at 11:57:46:
Poet wrote on 07.04.2011 at 08:19:51:
gape wrote on 07.04.2011 at 01:03:42:
se mi zdi da če ne bi blo teh chemtrailov da bi nam blo vroče, da ne bi blo za zdržat že ...

Gape, dej pliz mal bolj razlož tole, ker men se zdi, da je ravno nasprotno res: da se bolj ohlaja kot pa segreva ozračje.

Lp

jest še nobeno leto nism tko vročga sonca čutu
in tazga mraza čim se pojavijo oblaki ...
se reče ... zemlja bi se segrevala še full bolj, če oni ne bi ustavljal procesa z predvsem chemtraili ...

nočem govort da se zemlja segreva al pa ohlaja
as in podnebne spremembe

ampak trenutno bi moralo bit mnogo vroče na zemlji ... pač zarad aktivnosti sonca ... če pa se relativno velik toplote odbije že od atmosfere (u chemtrailih majo tud mikro kovinske delce, ki dobesedno odbijajo sončno svetlobo)

mogoče je en efekt tega tud drevesa - celi gozdovi - največ sm jih po avstriji vidu - rjavi - smreke rjave ... niti ne vem a posušeno al pojedeno od lubadarja - ampak dejstvo je da s chemtraili oni delajo senco nad obljudenimi deli zemlje - po pravilu ...



ves bolj k sme prebral tole do konca vidim da vedno bolj nakladas.




resno.

Vidim pa da tudi nimas pojma o pojmu o naravi sori.
Sploh pa en o podpolju.0

Poslus clovek, ti neki povem se sma to ej insijder fora.
Zemlej po decembru vec en bo.

Tuki bodo ostali smao taki kot si ti in tebi podobni ki ne morejo anrediti tranzita.
To pomen da vse kurbe špedri in ostala golazen nasvidenje ostlai boste tuki in ta kraj s ebo spremnil v pekel, Pol pa si recte ce si ga niste prisluzli, koko ljudi ste unicili spiholosko in financno da ste bili vi srecni kokrast ste varali itd.

smeti karor koli pogledas.. jftgt
5rf

Resno, tisi k so tako zabedirani k jaz pa bomo sli,... stran.  Bom prisel pogeldat kako trpite tuki ap vam povem d s emi en boste smilil, ker s evam jaz tudi nisme k ste me jebal pa uniceval.


Se tole ti recem,    poglej si jezera malo pa povezavo z piranhami,.. zacel so jih po jezerih metati to ej to.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Chemtrails
Reply #95 - 07.04.2011 at 14:56:35
 
jadajadajada
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Chemtrails
Reply #96 - 07.04.2011 at 17:06:44
 
Kakšnem podpolju, optimus?
Kje si pa to pobral

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Chemtrails
Reply #97 - 08.04.2011 at 11:46:22
 
gape wrote on 07.04.2011 at 11:57:46:
Poet wrote on 07.04.2011 at 08:19:51:
gape wrote on 07.04.2011 at 01:03:42:
se mi zdi da če ne bi blo teh chemtrailov da bi nam blo vroče, da ne bi blo za zdržat že ...

Gape, dej pliz mal bolj razlož tole, ker men se zdi, da je ravno nasprotno res: da se bolj ohlaja kot pa segreva ozračje.

Lp

jest še nobeno leto nism tko vročga sonca čutu
in tazga mraza čim se pojavijo oblaki ...
se reče ... zemlja bi se segrevala še full bolj, če oni ne bi ustavljal procesa z predvsem chemtraili ...

nočem govort da se zemlja segreva al pa ohlaja
as in podnebne spremembe

ampak trenutno bi moralo bit mnogo vroče na zemlji ... pač zarad aktivnosti sonca ... če pa se relativno velik toplote odbije že od atmosfere (u chemtrailih majo tud mikro kovinske delce, ki dobesedno odbijajo sončno svetlobo)

mogoče je en efekt tega tud drevesa - celi gozdovi - največ sm jih po avstriji vidu - rjavi - smreke rjave ... niti ne vem a posušeno al pojedeno od lubadarja - ampak dejstvo je da s chemtraili oni delajo senco nad obljudenimi deli zemlje - po pravilu ...

Hmm zakaj pa potem o tem ne govorijo v javnosti, če so takšni nameni zaradi sončne nevihte...  Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Chemtrails
Reply #98 - 21.09.2011 at 11:29:27
 
gape wrote on 21.09.2011 at 11:26:58:
    Zbogom plavo nebo 1/2 - YouTube



    Zbogom plavo nebo 2/2 - YouTube    


Ena najbolj verodostojnih informacij.

Mislim, da tu ne gre za vprašanje "pozitivnosti" ali "negativnosti", temveč, koliko smo ljudje sposobni zaznati, kaj se realno dogaja in se seveda soočiti s tem.

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Chemtrails
Reply #99 - 22.09.2011 at 03:51:20
 
gape -> odličen posnetek Smiley vendar kako pa rešiti tega problema?  Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Chemtrails
Reply #100 - 22.09.2011 at 13:48:26
 
s kisanjem in orgonskimi topovi.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Chemtrails
Reply #101 - 24.09.2011 at 12:12:03
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Chemtrails
Reply #102 - 24.09.2011 at 13:02:30
 
Petra. wrote on 22.09.2011 at 13:48:26:
s kisanjem in orgonskimi topovi.

In kako uspešno vse delujejo pri tebi? Najbrž ne 100% ali pač...  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: Chemtrails
Reply #103 - 24.09.2011 at 13:04:29
 
Mr.Smith wrote on 24.09.2011 at 12:12:03:

Poceni shit kar špricajo po zraku, le zakaj piloti ne vejo ničesar o sprejanju ali pa morda ne smejo povedati, kdo ve...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Chemtrails
Reply #104 - 24.09.2011 at 13:16:05
 
ik.kanu.na wrote on 24.09.2011 at 13:04:29:
Mr.Smith wrote on 24.09.2011 at 12:12:03:

Poceni shit kar špricajo po zraku, le zakaj piloti ne vejo ničesar o sprejanju ali pa morda ne smejo povedati, kdo ve...

verjetno so glih iz tega naslova tolk cenejši prevozi, ker jim pač nekdo plačuje da špricajo to u zrak - KDO?
kdo jih plačuje za to?

Quote:
Busted: Easy Jet - A "Cheap Tickets" Airline Is Caught Spraying Chemtrails Over UK

On a British Airways flight from Athens to London this passenger (Youtube Channel "YANMYRAT") recorded real-time aerosols released from an EASY JET aircraft ...

It has long been suspected that discount airlines can only afford to sell cheap tickets when the owners sign secret contracts to spray toxins over the population and into the cabins of aircraft that fly near where the aerosols have been sprayed.

...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 19