Devi wrote on 25.01.2010 at 18:22:56:Alojz in Sandib wrote on 25.01.2010 at 16:42:13: PADEC ANGELOV-BOM RAZLOŽIL !!!!
Naši predniki (in tudi mi) se (bomo kmalu) v vsakem civilizacijskem vrhu(zlati dobi-galaktičnega poletja vsakih 28ooo let) odločamo prostovoljno ostati-ali oditi in se prostovljno zavezati službi vesoljnemu življenju-ga seliti znotraj galaktičnih satelitskih osončij-sejati- žeti v teološki prispodobi-opisu.
Ker pa je dobro in zlo tudi med služabniki in skrbniki vesoljnega življenja ravno tako prisotno se ti ljudje Elohim-ljudje svetega duha z mesa in krvi pregrešijo zoper vesoljni etični kodeks svetosti življenja in zaradi te svoje prekršitve izgubijo status prostovoljnih varuhov življenja s čimer izgubijo tudi možnost življenjske re-animacije,ki je nujno potrebna za več tisočletna medsončna potovanja-selitve. To so padli angeli.
Zemljan,ki ostane tu je podvržen ciklični naravni zakonitosti in življenju.Torej Zemljan kot tak nikoli ne more biti padli angel!!!
Še komu ni kaj jasno?
meni ni, jes ne vem dost o angelih. povej celo zgodbo.
kako so se pregrešili "zoper vesoljni etični kodeks svetosti življenja"?
re-animacija je like reinkarnacija? angeli so podvrženi smrti? ker se utelesijo?
torej je materija obstajala že davno pred tem
Devi bom poskušal- ti imej pa potrpljenje!
Devi vseobsežna vesoljna samodelujoča samomanifestacija (Bog) nima svojega začetka konca. Recimo Zemlja ima 28ooo letne cikle,kjer se vsakič medsebojno zamenjata kopno vode- in začne se nov cikel. ravno tako ima isti pojav samociklov na vsakih 15 milijard zemeljskih let naše osončje.
Naša galaksija ima cikle znotraj nje je naše osončje in zemlja od galaktičnega samozlitja do samozlitja preteče 150 milijard zemeljskih let. In to se večno-sedaj ponavlja.
Vsako elementarno vesoljno telo ima cikle samoumiranja,ki je sočasno njeno samorojevanje in to gre večno-sedaj tako.
Življenje ima na to elementarno samopojavnost kot sekundarna vesoljna pojavnost za to elementarno samodelovanje odgovor v svoji reprodukcijski verigi (parjenju-razmnoževanju ohranjanju vrste) In to večno in sedaj.
Tu sedaj nastane vprašanje človeškega poslanstva in prostovoljne odgovornosti do ostalega vesoljnega življenja.
Če osončje umre in se samorojeva-kako ohraniti življenje?
Tu nastopi človek s svojim najvišjim vesoljnim (božjim) živim izrazom.
Danes Zemljani nismo sposobni dojeti tega svojega vesoljnega poslanstva do življenja.Ko bomo postali vesoljno samospoznani(kmalu) se bomo lahko prostovoljno odločali ostati na zemlji,ali služiti (kot danes astronavti) vesoljnemu življenju in ga seliti znotraj galaksije
Recimo osončje je primerno za življenje (vsako ima Zemljo) 3 milijarde let po njegovem samozlitju in to traja cca 6 milijard let po tej dobi se Sonce kot zvezda širi in uničuje življenja.
Takrat je potrebno za 6 milijard let življenje prenesti in to se počne večno in sedaj.
Ljudje ki to počnejo se imenujejo ELohim ljudje svetega duha samospoznani,ki so se odločili služiti življenju (kot astronavti-selijo življenje in ga na novo izpostavljajo)
Ti ljudje so v vseh svetih spisih omenjeni kot angeli ali nebeški kožijaži vozniki,selci in žanjci življenja.
Sedaj pa;;; ti ljudje so isti kot mi iz mesa in krvi (naš rod) to niso duhovna bitja in njih čutenje je enako našemu zato so še vedno podvrženi dobremu in zlu.
Če se pregrešijo zoper svoje prostovoljno zavezo- poslanstvo postanejo-padli angeli-smrtniki torej izgubijo status,ki jim omogoča življenjsko-fizično re-animacijo-to ni kloniranje oni se življenjsko podvajajo-kot bi se preslikavali v bistvu se.
.To počnejo v umetni maternici,ki jo sveti spisi imenujejo Aditij-ali Nevidna mati in oni so Aditiji.
To življenjsko podvajanje je nujno zaradi več isoč letnih medsončnih potovanj in selitev življenjskih vrst.
To je v Bibliji opisano pod šifro Noetove barke. Ep o Gilgamešu 11 ploščica govori ravno isto ko mora Utnapištim po naročilu Boga EA izdelati ladjo,da bo rešil življenje.
Enigma -Če je Jezus učlovečen Bog- življenje so Angeli njegova nebeška-življenjska vojska-selci in varuhi vesoljnega življenja!!

Je sedaj kaj bolj jasno? Lp Alojz