Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 6971 times)
Nahatee
Ex Member




Re: Anarholevičarski rebus
Reply #15 - 10.02.2010 at 11:33:20
 
El Pesnik wrote on 10.02.2010 at 09:26:33:
Robi wrote on 10.02.2010 at 08:43:25:
Istospolna usmerjenost postaja vedno bolj razširjena, zato bodo tudi njihove zahteve po enakostih in pravicah, vedno bolj razširjene.

To je zarad kemikalij v hrani, vodi, zdravilih, etc. So odkril, da lahko ribe že tud sam spol spremenijo, če se nahajajo v vodi, ki je "bogata" z določenimi snovmi, torej moški ribji samec lahko postane ženska ribja samica, go figure.

Jest je treba eko hrano, se znebit toksinov v telesu, pol pa ni nobene potrebe, da bi se kdorkoli čutil homoseksualno usmerjen. Pri homoseksualcih se poruši ravno kemično ravnovesje, da sprva moško telo ima moške hormone in se razvija kot moški, na eni točki pa ženski hormoni prevladajo in pol maš neskladnje med zunanjo pojavo lupino (moški) in notranjim hormonskim neravnovesjem (ženska) in pol se sparčkajo tko kot hormonom najbolj ustreza. Feminizem in šovinizem sta pa enako neuravnovešena, ni razlike.


Toksini v hrani in nezdrav način prehranjevanja po mojem mneju vplivajo samo na neplodnost in lahko težave pri spolnosti.  

Na spolno nagnjenje pa nimajo vpliva, spolno nagnjenje se ne spreminja, ker po tej tvoji teoriji bi se potem spolno nagnjenje dalo spreminjati.
So tudi homoseksualci, ki živijo zdravo in imajo enako spolno nagnjenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Anarholevičarski rebus
Reply #16 - 10.02.2010 at 11:41:02
 
Quote:
El Pesnik wrote on 10.02.2010 at 09:26:33:
Robi wrote on 10.02.2010 at 08:43:25:
Istospolna usmerjenost postaja vedno bolj razširjena, zato bodo tudi njihove zahteve po enakostih in pravicah, vedno bolj razširjene.

To je zarad kemikalij v hrani, vodi, zdravilih, etc. So odkril, da lahko ribe že tud sam spol spremenijo, če se nahajajo v vodi, ki je "bogata" z določenimi snovmi, torej moški ribji samec lahko postane ženska ribja samica, go figure.

Jest je treba eko hrano, se znebit toksinov v telesu, pol pa ni nobene potrebe, da bi se kdorkoli čutil homoseksualno usmerjen. Pri homoseksualcih se poruši ravno kemično ravnovesje, da sprva moško telo ima moške hormone in se razvija kot moški, na eni točki pa ženski hormoni prevladajo in pol maš neskladnje med zunanjo pojavo lupino (moški) in notranjim hormonskim neravnovesjem (ženska) in pol se sparčkajo tko kot hormonom najbolj ustreza. Feminizem in šovinizem sta pa enako neuravnovešena, ni razlike.


Toksini v hrani in nezdrav način prehranjevanja po mojem mneju vplivajo samo na neplodnost in lahko težave pri spolnosti.  

Na spolno nagnjenje pa nimajo vpliva, spolno nagnjenje se ne spreminja, ker po tej tvoji teoriji bi se potem spolno nagnjenje dalo spreminjati.
So tudi homoseksualci, ki živijo zdravo in imajo enako spolno nagnjenje.

Po mojem pride do sprememb v nekem kritičnem momentu, da je pol po tistem že prepozno. Sicer to je pač nekaj kar se zgodi v realnosti, je dejstvo, ni prav ni narobe. V bistvu oseba v kateri pride do tega na to ne more vplivati, pol edino preostane da se sprejme. Samo tudi nesprejemanje tega je del realnosti, isti izvor. Se dogaja, lahko vidimo sami, taka so dejstva, izraz življenja.

Lp
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Anarholevičarski rebus
Reply #17 - 10.02.2010 at 11:55:56
 
El Pesnik wrote on 10.02.2010 at 11:41:02:
Po mojem pride do sprememb v nekem kritičnem momentu, da je pol po tistem že prepozno. Sicer to je pač nekaj kar se zgodi v realnosti, je dejstvo, ni prav ni narobe. V bistvu oseba v kateri pride do tega na to ne more vplivati, pol edino preostane da se sprejme. Samo tudi nesprejemanje tega je del realnosti, isti izvor. Se dogaja, lahko vidimo sami, taka so dejstva, izraz življenja.

Lp


Homoseksualnost je bila tudi že prej v zgodovini, ko je bila hrana še čista.  Vzrok homoseksualnosti zato  ni v porušenem kemičnem ravnovesju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Anarholevičarski rebus
Reply #18 - 10.02.2010 at 12:02:25
 
Quote:
El Pesnik wrote on 10.02.2010 at 11:41:02:
Po mojem pride do sprememb v nekem kritičnem momentu, da je pol po tistem že prepozno. Sicer to je pač nekaj kar se zgodi v realnosti, je dejstvo, ni prav ni narobe. V bistvu oseba v kateri pride do tega na to ne more vplivati, pol edino preostane da se sprejme. Samo tudi nesprejemanje tega je del realnosti, isti izvor. Se dogaja, lahko vidimo sami, taka so dejstva, izraz življenja.

Lp


Homoseksualnost je bila tudi že prej v zgodovini, ko je bila hrana še čista.  Vzrok homoseksualnosti zato  ni v porušenem kemičnem ravnovesju.

Nahatee

Jaz sem že napisal to je prirojena napaka,ki se zgodi v času nosečnosti zaradi -stresnega šoka-nosečnice same.Potem plod spremeni hormonsko delovanje.Ugotovljeno-znanstveno. V bistvu je to hormonska bolezen. Več stresa več homoseksualcev. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Anarholevičarski rebus
Reply #19 - 10.02.2010 at 12:27:06
 
Alojz in Sandib wrote on 10.02.2010 at 12:02:25:
Nahatee

Jaz sem že napisal to je prirojena napaka,ki se zgodi v času nosečnosti zaradi -stresnega šoka-nosečnice same.Potem plod spremeni hormonsko delovanje.Ugotovljeno-znanstveno. V bistvu je to hormonska bolezen. Več stresa več homoseksualcev. Wink


Te znanstvene raziskave sicer ne poznam, vendar če bi držala,  bi se potem z vzpostavitvijo hormonskega ravnovesja, spreminjalo spolno nagnjenje.
Po mojem mnenju  homoseksualnost-nagnjenje  ni samo stvar hormonov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Anarholevičarski rebus
Reply #20 - 10.02.2010 at 12:32:26
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 10.02.2010 at 12:02:25:
Nahatee

Jaz sem že napisal to je prirojena napaka,ki se zgodi v času nosečnosti zaradi -stresnega šoka-nosečnice same.Potem plod spremeni hormonsko delovanje.Ugotovljeno-znanstveno. V bistvu je to hormonska bolezen. Več stresa več homoseksualcev. Wink


Te znanstvene raziskave sicer ne poznam, vendar če bi držala,  bi se potem z vzpostavitvijo hormonskega ravnovesja, spreminjalo spolno nagnjenje.
Po mojem mnenju  homoseksualnost-nagnjenje  ni samo stvar hormonov.


Ne vem, NAHATEE verjetno nagnjenje ''nastane' zaradi delovanja hormonov.V tem primeru je homeseksualnost bolezen. In sam to zadevo vidim tako-napaka narave. Ne vidim jo kot namerno sprevrženost.  No kljub temu svojemu zavedanju-homoseksualna skupnost ne more dobiti statusa družine-ker ne opravlja smisla družine-zato ji po naravni logiki življenja(reprodukcije) ne pripadajo atributi in privilegiji družine vzgoje-otrok-Napaka narave je tu življenjsko dejstvo! Ti ne prenašaš svoj DNK ampak ga kupiš kot na placu s tem ko posvojiš tujega v otroku,ki ga želiš imeti kot lep avto.Občutka kako roditi lastnega otroka nimaš-si nepopoln starš-sploh nisi starš ampak si žal samo rejnik z življenjsko napako.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2