Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 9
(Read 63245 times)
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #15 - 20.01.2010 at 19:02:55
 
In kaj bi ti še naredil, tudi če si se tega dobro zavedal?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #16 - 20.01.2010 at 20:32:59
 
ik.kanu.na wrote on 20.01.2010 at 19:02:55:
In kaj bi ti še naredil, tudi če si se tega dobro zavedal?


Jaz bi se usral od straha. Zdej si pa že malo otročje nadležen. Zakaj,zakaj,zakaj. Ne morem na takšna otročja vprašanja odgovarjat,pa je lahko moja strpnost še tako neomejena.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #17 - 21.01.2010 at 05:59:05
 
Če kaj vprašam, kar želim vprašati, ker si želim razumeti nekaj novega, ti pa mi takole odgovoriš, tudi prav...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #18 - 21.01.2010 at 08:26:29
 
ik.kanu.na wrote on 21.01.2010 at 05:59:05:
Če kaj vprašam, kar želim vprašati, ker si želim razumeti nekaj novega, ti pa mi takole odgovoriš, tudi prav...


Drugič bolj premisli, kaj želiš še vedeti.HAARP JE čista manipulacija z usmerjenim EM valovanjem. Približno si predstavljaj'''polarni sij''', ki ga v obliki ionoskega  EM valovanja počiljaš po svetu in motiš miselni tokokrog ljudi- na določenem geografskem področju. Zaščita je mogoča a tudi preveč tehnično zahtevna. Dovolj?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #19 - 22.01.2010 at 02:36:30
 
Alojz in Sandib wrote on 21.01.2010 at 08:26:29:
ik.kanu.na wrote on 21.01.2010 at 05:59:05:
Če kaj vprašam, kar želim vprašati, ker si želim razumeti nekaj novega, ti pa mi takole odgovoriš, tudi prav...


Drugič bolj premisli, kaj želiš še vedeti.HAARP JE čista manipulacija z usmerjenim EM valovanjem. Približno si predstavljaj'''polarni sij''', ki ga v obliki ionoskega  EM valovanja počiljaš po svetu in motiš miselni tokokrog ljudi- na določenem geografskem področju. Zaščita je mogoča a tudi preveč tehnično zahtevna. Dovolj?

Če praviš, da je mogoča zaščita, ali potem mi lahko poveš, za kakšno zaščito gre?
In prosim ne bit tako kratek, če si rekel, da poznaš HAARP že 20 let in potem mi preveč na kratko poveš glede zaščite...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #20 - 22.01.2010 at 11:43:30
 
ik.kanu.na wrote on 22.01.2010 at 02:36:30:
Alojz in Sandib wrote on 21.01.2010 at 08:26:29:
ik.kanu.na wrote on 21.01.2010 at 05:59:05:
Če kaj vprašam, kar želim vprašati, ker si želim razumeti nekaj novega, ti pa mi takole odgovoriš, tudi prav...


Drugič bolj premisli, kaj želiš še vedeti.HAARP JE čista manipulacija z usmerjenim EM valovanjem. Približno si predstavljaj'''polarni sij''', ki ga v obliki ionoskega  EM valovanja počiljaš po svetu in motiš miselni tokokrog ljudi- na določenem geografskem področju. Zaščita je mogoča a tudi preveč tehnično zahtevna. Dovolj?

Če praviš, da je mogoča zaščita, ali potem mi lahko poveš, za kakšno zaščito gre?
In prosim ne bit tako kratek, če si rekel, da poznaš HAARP že 20 let in potem mi preveč na kratko poveš glede zaščite...


Kaj čem ti govorit o zaščiti,če ti moram potem cel sistem razložit !!! Osnovo veš-naprej delaj sam! Bo čas, ko boste vsi vedeli kaj in kako.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #21 - 22.01.2010 at 18:01:19
 
Alojz in Sandib wrote on 22.01.2010 at 11:43:30:
ik.kanu.na wrote on 22.01.2010 at 02:36:30:
Alojz in Sandib wrote on 21.01.2010 at 08:26:29:
ik.kanu.na wrote on 21.01.2010 at 05:59:05:
Če kaj vprašam, kar želim vprašati, ker si želim razumeti nekaj novega, ti pa mi takole odgovoriš, tudi prav...


Drugič bolj premisli, kaj želiš še vedeti.HAARP JE čista manipulacija z usmerjenim EM valovanjem. Približno si predstavljaj'''polarni sij''', ki ga v obliki ionoskega  EM valovanja počiljaš po svetu in motiš miselni tokokrog ljudi- na določenem geografskem področju. Zaščita je mogoča a tudi preveč tehnično zahtevna. Dovolj?

Če praviš, da je mogoča zaščita, ali potem mi lahko poveš, za kakšno zaščito gre?
In prosim ne bit tako kratek, če si rekel, da poznaš HAARP že 20 let in potem mi preveč na kratko poveš glede zaščite...


Kaj čem ti govorit o zaščiti,če ti moram potem cel sistem razložit !!! Osnovo veš-naprej delaj sam! Bo čas, ko boste vsi vedeli kaj in kako.

Ali potem ti poznaš 100% zaščite pred tem? Če je odgovor ja, zakaj potem meni in ostalim ne bi povedal, kako se zaščitit in ali je to tako težko razložiti tukaj na forumu, čeprav vidim da si do zdaj napisal več kot 5.300 postov, a tu pa ne moreš razlagati ??? Pusti čas, raje zdaj povej natančno po vrsti a A do Ž, osnova, itd...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #22 - 22.01.2010 at 18:43:24
 
Alesss

Peobsežna tema!!! Povedal sem ti bistvo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: HAARP
Reply #23 - 22.01.2010 at 19:08:26
 
Alesss!

Kupiš čokolado po lastnem okusu...paziš, da ne strgaš aluminijaste folije, ker je uporabna, kot zaščita proti EM valovom...vzameš kapico s ščitnikom, takšno po lastni izbiri...v to kapico namestiš alu folijo iz čokolade (najboljša je od ta velike milke)...paziš, da pokrije čim večji del glave...in to je to!! Nobeden ne bo opazil folije, ki jo nosiš, hkrati pa ti bo ponujala izjemno zaščito proti raznim EM valovom...če ne verjameš, poskusi oviti mobitel v to foljio in boš videl da ne prejema več signala... Wink
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #24 - 22.01.2010 at 19:45:16
 
sašo wrote on 22.01.2010 at 19:08:26:
Alesss!

Kupiš čokolado po lastnem okusu...paziš, da ne strgaš aluminijaste folije, ker je uporabna, kot zaščita proti EM valovom...vzameš kapico s ščitnikom, takšno po lastni izbiri...v to kapico namestiš alu folijo iz čokolade (najboljša je od ta velike milke)...paziš, da pokrije čim večji del glave...in to je to!! Nobeden ne bo opazil folije, ki jo nosiš, hkrati pa ti bo ponujala izjemno zaščito proti raznim EM valovom...če ne verjameš, poskusi oviti mobitel v to foljio in boš videl da ne prejema več signala... Wink


Pa še res je. Dober si mu tole razložil. Se sam niti spomnil nisem. Še bolj pa bi bilo ,da si kupi kar 'zlato'' čelado. Bi hodil naokoli ko kak novodobni''faraon''' Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: HAARP
Reply #25 - 22.01.2010 at 20:02:37
 
zlate čepice...nova moda Cheesy
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #26 - 22.01.2010 at 20:04:38
 
sašo wrote on 22.01.2010 at 20:02:37:
zlate čepice...nova moda Cheesy


Ja vsi bomo kmalu hodil s takimi čepicami naokoli. Posla kokor hočeš! Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: HAARP
Reply #27 - 22.01.2010 at 20:10:23
 
edino je potem nevarnost, da ti strela v bučo prileti  Grin
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: HAARP
Reply #28 - 22.01.2010 at 20:26:38
 
sašo wrote on 22.01.2010 at 19:08:26:
Alesss!

Kupiš čokolado po lastnem okusu...paziš, da ne strgaš aluminijaste folije, ker je uporabna, kot zaščita proti EM valovom...vzameš kapico s ščitnikom, takšno po lastni izbiri...v to kapico namestiš alu folijo iz čokolade (najboljša je od ta velike milke)...paziš, da pokrije čim večji del glave...in to je to!! Nobeden ne bo opazil folije, ki jo nosiš, hkrati pa ti bo ponujala izjemno zaščito proti raznim EM valovom...če ne verjameš, poskusi oviti mobitel v to foljio in boš videl da ne prejema več signala... Wink
   saso, najbols nasvet kar sem ga dubu v zadnjem casu!! mobi crkne u nulo! thanx pa  najlepsa ti dala, njeno sestro pa jaz kresnem pa mirna bosna!!! ti si car jaz pa ze nosim srebrno celado!
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: HAARP
Reply #29 - 22.01.2010 at 22:27:18
 
Ni za kej Wink

Drugače pa, kot pravi Alojz, še boljša zaščita je zlato. Ampak za siromake je dovolj aluminij Smiley z aluminijem so oplaščeni tudi nekateri prevodniki (kabli), da jih različni valovi ne motijo...recimo UTP kabel za omrežno povezavo na modemu ipd.

Najbojša varijanta bi bila, če bi bile tanke zlate mrežice (da glava diha), že vgrajene v kape.
To bi bila t.i. Faradeyeva kletka!
Sama folija v stiku s kožo nima učinka, ker je koža prevodnik...vmes bi moral biti še izolator, da se Faradeyeva kletka vzpostavi...

http://sl.wikipedia.org/wiki/Faradayeva_kletka

Najlepša mi pa že pridno daje in nima sestre...ima pa brata Kiss Grin
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 9