Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9
(Read 63696 times)
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: HAARP
Reply #30 - 22.01.2010 at 22:40:58
 
jaz pa prav ne maram zlata. ne nosim nakita sploh. a sem v nevarnosti?  Tongue
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #31 - 22.01.2010 at 22:45:25
 
Petra. wrote on 22.01.2010 at 22:40:58:
jaz pa prav ne maram zlata. ne nosim nakita sploh. a sem v nevarnosti?  Tongue


NE-nisi !!!! Preveč gorat svet je Slovenija!!!Nič se ne boj!. Saj verjetno se tudi brez te moje spodbude ne bojiš!'?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: HAARP
Reply #32 - 22.01.2010 at 22:48:26
 
Petra. wrote on 22.01.2010 at 22:40:58:
jaz pa prav ne maram zlata. ne nosim nakita sploh. a sem v nevarnosti?  Tongue


Tudi jaz ne nosim zlata,  kar se tiče nakita imam raje srebrnega kot zlatega.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #33 - 22.01.2010 at 22:54:49
 
Quote:
Petra. wrote on 22.01.2010 at 22:40:58:
jaz pa prav ne maram zlata. ne nosim nakita sploh. a sem v nevarnosti?  Tongue


Tudi jaz ne nosim zlata,  kar se tiče nakita imam raje srebrnega kot zlatega.  


Tole bi bilo mogoče sploh dobro zamolčati. Zlato je življenjskega pomena za preživetje naše vesoljne človeške civilizacije in sploh življenja.To vedenje je naše akumulirano kolektivno gensko vedenje,kot je to religija.
Zakaj imamo denarno pokritje v zlatu? Zakaj se zaobljubljamo z zlatom drug drugemu? Vse to je v naši genezi živo-kot genski spomin življenja!!! Kamena-železna-bronasta-zlata doba. Vprašajte se?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #34 - 23.01.2010 at 00:10:37
 
Alojz in Sandib wrote on 22.01.2010 at 18:43:24:
Alesss

Peobsežna tema!!! Povedal sem ti bistvo.

Na žalost nisi povedal vsega, spet si povedal čisto kratek brez podrobnosti, kot da bi ti pričakoval, da naj bi vsi enako vedeli kot ti, čeprav nismo kot ti, ki si morda "veleum" na tem forumu ali pa samo nakladaš ali ne ?!
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #35 - 23.01.2010 at 00:13:43
 
sašo wrote on 22.01.2010 at 19:08:26:
Alesss!

Kupiš čokolado po lastnem okusu...paziš, da ne strgaš aluminijaste folije, ker je uporabna, kot zaščita proti EM valovom...vzameš kapico s ščitnikom, takšno po lastni izbiri...v to kapico namestiš alu folijo iz čokolade (najboljša je od ta velike milke)...paziš, da pokrije čim večji del glave...in to je to!! Nobeden ne bo opazil folije, ki jo nosiš, hkrati pa ti bo ponujala izjemno zaščito proti raznim EM valovom...če ne verjameš, poskusi oviti mobitel v to foljio in boš videl da ne prejema več signala... Wink

Ja raje si bom kupil 1 km aluminijaste folije, da bom zavijal okoli hiše in potem bo mir pred EM valovi in podobno....
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: HAARP
Reply #36 - 23.01.2010 at 00:15:15
 
sašo wrote on 22.01.2010 at 20:02:37:
zlate čepice...nova moda Cheesy

Ali pa lahko premažem celo hišo z zlatimi barvami...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: HAARP
Reply #37 - 23.01.2010 at 01:16:46
 
Alojz in Sandib wrote on 22.01.2010 at 22:54:49:
Tole bi bilo mogoče sploh dobro zamolčati. Zlato je življenjskega pomena za preživetje naše vesoljne človeške civilizacije in sploh življenja.To vedenje je naše akumulirano kolektivno gensko vedenje,kot je to religija.
Zakaj imamo denarno pokritje v zlatu? Zakaj se zaobljubljamo z zlatom drug drugemu? Vse to je v naši genezi živo-kot genski spomin življenja!!! Kamena-železna-bronasta-zlata doba. Vprašajte se?


Zlato je res zelo cenjeno tudi bolj kot srebro ( srebro gre takoj za zlatom ) so pa po mojem mnenju vse žlahtne kovine skozi zgodovino zelo cenjene tudi brom.

Denarno pokritje pa ni več v zlatu nekje v 70 ih letih se je to prekinilo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: HAARP
Reply #38 - 23.01.2010 at 07:22:07
 
ik.kanu.na wrote on 23.01.2010 at 00:13:43:
sašo wrote on 22.01.2010 at 19:08:26:
Alesss!

Kupiš čokolado po lastnem okusu...paziš, da ne strgaš aluminijaste folije, ker je uporabna, kot zaščita proti EM valovom...vzameš kapico s ščitnikom, takšno po lastni izbiri...v to kapico namestiš alu folijo iz čokolade (najboljša je od ta velike milke)...paziš, da pokrije čim večji del glave...in to je to!! Nobeden ne bo opazil folije, ki jo nosiš, hkrati pa ti bo ponujala izjemno zaščito proti raznim EM valovom...če ne verjameš, poskusi oviti mobitel v to foljio in boš videl da ne prejema več signala... Wink

Ja raje si bom kupil 1 km aluminijaste folije, da bom zavijal okoli hiše in potem bo mir pred EM valovi in podobno....

Malo pretiravate.
Naše hiše so že tako ali tako preveč armirane, kot faradeyeva kletka in s tem smo izolirani tudi od dobrih valov.
Zato se človek bolje počuti v leseni hiši.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #39 - 23.01.2010 at 08:41:29
 
Robi wrote on 23.01.2010 at 07:22:07:
ik.kanu.na wrote on 23.01.2010 at 00:13:43:
sašo wrote on 22.01.2010 at 19:08:26:
Alesss!

Kupiš čokolado po lastnem okusu...paziš, da ne strgaš aluminijaste folije, ker je uporabna, kot zaščita proti EM valovom...vzameš kapico s ščitnikom, takšno po lastni izbiri...v to kapico namestiš alu folijo iz čokolade (najboljša je od ta velike milke)...paziš, da pokrije čim večji del glave...in to je to!! Nobeden ne bo opazil folije, ki jo nosiš, hkrati pa ti bo ponujala izjemno zaščito proti raznim EM valovom...če ne verjameš, poskusi oviti mobitel v to foljio in boš videl da ne prejema več signala... Wink

Ja raje si bom kupil 1 km aluminijaste folije, da bom zavijal okoli hiše in potem bo mir pred EM valovi in podobno....

Malo pretiravate.
Naše hiše so že tako ali tako preveč armirane, kot faradeyeva kletka in s tem smo izolirani tudi od dobrih valov.
Zato se človek bolje počuti v leseni hiši.


Jaz bi šel kupit 1500g pameti. To je najboljša odločitev za večino tule.EM valovanje naj vas ne skrbi.So bolj pomembne zadeve,ki jih morate dojeti.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: HAARP
Reply #40 - 23.01.2010 at 09:35:19
 
Robi wrote on 23.01.2010 at 07:22:07:
ik.kanu.na wrote on 23.01.2010 at 00:13:43:
sašo wrote on 22.01.2010 at 19:08:26:
Alesss!

Kupiš čokolado po lastnem okusu...paziš, da ne strgaš aluminijaste folije, ker je uporabna, kot zaščita proti EM valovom...vzameš kapico s ščitnikom, takšno po lastni izbiri...v to kapico namestiš alu folijo iz čokolade (najboljša je od ta velike milke)...paziš, da pokrije čim večji del glave...in to je to!! Nobeden ne bo opazil folije, ki jo nosiš, hkrati pa ti bo ponujala izjemno zaščito proti raznim EM valovom...če ne verjameš, poskusi oviti mobitel v to foljio in boš videl da ne prejema več signala... Wink

Ja raje si bom kupil 1 km aluminijaste folije, da bom zavijal okoli hiše in potem bo mir pred EM valovi in podobno....

Malo pretiravate.
Naše hiše so že tako ali tako preveč armirane, kot faradeyeva kletka in s tem smo izolirani tudi od dobrih valov.
Zato se človek bolje počuti v leseni hiši.


Človek se v leseni hiši bolje počuti zaradi samih lastnosti lesa, kot je vonj, barva, prepustnost zraka itd., ne pa zaradi prepustnosti dobrih valov...tudi plastika prepušča EM valove, pa ne verjamem, da bi bilo prijetno stanovati v plastični hiši  Cool
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: HAARP
Reply #41 - 23.01.2010 at 09:40:03
 
Se ne splača Sašo!

Tule bi nekateri skakal tudi na glavo na 15cm ledeno površino samo,da bi dokazal kako pametni so!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: HAARP
Reply #42 - 23.01.2010 at 10:16:48
 
Quote:
...tudi plastika prepušča EM valove, pa ne verjamem, da bi bilo prijetno stanovati v plastični hiši  

Jaz pa verjamem, da bi bilo vseeno bolje, kot pa v kovinski škatli. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: HAARP
Reply #43 - 23.01.2010 at 11:39:49
 
Sveti duh prežema celotno stvarstvo...energija univerzuma se pretaka preko vsake stvari in ni odvisna od nobene stvari...lahko si v železni, betonski ali pa plastični škatli - nima pomena...vsa materija je sočasno tudi energija in obratno...povsod in po vsem se pretakajo EM valovi naše galaksije...materiali pa vsekakor vplivajo na naše počutje. Plastika se ti zdi prijaznejša, ker je boljši izolator in je večji občutek toplote...najbolje, da si še danes naročiš plastično hišo in pobegneš iz železo-betonske grobnice  Wink

...3. razred O.Š. obnova znanja Smiley

to je samo gruntanje tople vode Robi. Daj saj smo zmožni bolj konstrutivnih dialogov Smiley
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: HAARP
Reply #44 - 23.01.2010 at 11:46:12
 

zavest o harpu in podobnih manipulativnih zadevah lahko povzroči da se te zadeve ugasnejo - če druge ni se podtakne bombo in gre use u maloro ... da ga nazaj sestavjo porabjo full časa ... in ker mamo zavest o tem, nimajo kje delov kupt in nimajo kje ljudi najdet da bi jim zadevo sestavl ... ker majo usi u zavesti kaj delajo ...
oni namreč ne delajo
dajejo samo ukaze, najemajo, plačujejo ...



cliff je rad reku da so odgovori na zakaj zlo tečni za odgovarjat, ker so odvisni od namere ... ki se seveda spreminja



zaščite pred tem ni - harpi in podobnim
verjetno je ampak u  tem primeru nardiš to kar oni u končni fazi itaq hočjo - sam sebe zapreš u zapor - sicer največji kot si ga lahko privoščiš (ki je še vedno mejhen) pa še vedno ZAPOR

folija čez glavo je kr ok
ampak čist prešvoh
čez noht se te za sprogramirat ... ker si program
Tongue
oni pa majo backdoore vgrajene u usako celico


zmaga je pomojem samo vedenje kdo si


kovine na telesu u osnovi motijo em valovanje telesa - mu najedajo (prstani (ko se poročiš), verižice (ko si krščen fašeš (usaj mi smo) križek za na verižico - tabogatejši do dal pa še kr verižico zravn), zapestnice ...)
telo ne more superdelovat brez valovanj od zemlje in od visolja

tko da
rešitev je uničt haarp



zlato rabijo tisti ki so nas ustvarili - ne pa mi






težko je bit konstruktiven
brez zavesti
o
...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9