Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 42308 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
brezplacni coaching
22.10.2009 at 13:17:32
 
Zdravo ekipa,

Sedaj sem izpopolnil svoje znanje v coachingu in vam lahko omogočim 2x obisk po 2 uri coaching seanse v LJ brezplačno do konca leta.

Začnemo lahko  takoj in sicer za več informacij, lahko pošljete mail na
sebastijan.maglovsky@gmail.com

tema je lahko karkoli in običajno je najbolje začeti s tistim, kar če bi imeli/znali/dobili - bi vam mnogo izboljšalo kvaliteto življenja, samozavest in/ali zadovoljstvo.

veliko uspehov vam želim.
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #1 - 04.11.2009 at 14:41:08
 
Magla wrote on 22.10.2009 at 13:17:32:
Zdravo ekipa,

Sedaj sem izpopolnil svoje znanje v coachingu in vam lahko omogočim 2x obisk po 2 uri coaching seanse v LJ brezplačno do konca leta.

Začnemo lahko  takoj in sicer za več informacij, lahko pošljete mail na
sebastijan.maglovsky@gmail.com

tema je lahko karkoli in običajno je najbolje začeti s tistim, kar če bi imeli/znali/dobili - bi vam mnogo izboljšalo kvaliteto življenja, samozavest in/ali zadovoljstvo.
veliko uspehov vam želim.



Ne potrebujem, v svojem življenju sem uporabil že toliko postopkov za izboljšavo  kvalitete življenja (nazadnje sem zamenjal okna v stanovanju in kupil nov bicikl), da mi gre že prav nesramno predobro, kot bi rekli nekateri zagrizeni antikapitalisti.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #2 - 05.11.2009 at 20:33:37
 
Super - to je to
Več nesramno dobrih oz. predobrih ljudi potrebujemo.

In prav zato sem ponudil pogovor o ciljih , željah oz namerah na malo drugačen način.

Zame velja, da se precej lažlje odločim za kako stvar ali proti, če imam izkušnjo.  

Naprimer predstavljajte si da je leto 1495 in da vam opisujem z besedami mojo prvo izkšnjo s sadjem - recimo banana Smiley

Več poti vodi do ciljev... pot s coachem je ena izmed smart načinov.

Za kj več pa predlagam kr izkušnjo ki traja 1 do 2 uri - uvodni coaching.
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #3 - 05.11.2009 at 22:53:53
 
Magla wrote on 05.11.2009 at 20:33:37:
Super - to je to
Več nesramno dobrih oz. predobrih ljudi potrebujemo.



Verjamem, da jih potrebujete, samo, oni ne potrebujejo vas.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #4 - 13.11.2009 at 18:31:34
 
Bamby wrote on 05.11.2009 at 22:53:53:
Magla wrote on 05.11.2009 at 20:33:37:
Super - to je to
Več nesramno dobrih oz. predobrih ljudi potrebujemo.



Verjamem, da jih potrebujete, samo, oni ne potrebujejo vas.


Več nesramno dobrih oz. predobrih ljudi potrebujemo - mi zemljani.

Zdej  verjamem da si ti nesramno dober bamby in če najdemo še 5 takšnih kot si ti... se lahko zaposlim kot  božiček
Grin
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #5 - 07.04.2010 at 22:19:13
 
kaj je zdaj to ... a vsi tukaj že živite svoje sanje?

kaj a nihče tukaj ni iz ljubljanje oz. niti 1x na mesec niste v LJ?

a res ni nič v vašem življenju kar ne bi radi izboljšali?

Mogoče pa je problem v besedi brezplačno, saj vsi vemo, da nič ni brezplačno... Smiley

Za mano je 3 letno šolanje in 2 letno piljenje znanj s katerimi vem kako postaviti cilje, kako pregledovati cilje, poiskati vrednote, preveriti prepričanja in že samo s tem se da narediti ogromno.

V troletnem šolanju sem pridobil naziv INLPTA Master Coach, pred tem sem zaključil NLP praktik in NLP mojster praktik.

v zadnjih 2 letih sem iz zaposlenega postal samozaposlen in v zelo hitrem času sem imel že 9 zaposlenih.  
A ker me vodenje podjetja ne veseli tako kot pomaganje ljudem sem izpopolnil znanje v coachingu in pripravljen to deliti.

Brezplačno pa je samo prvo srečanje - v katerem nekaj srečnežev izbere temo/področje ki bi ga radi izboljšali
lahko je problem  (primer: iskanje službe, motivacija za učenje)
lahko je samo nagradnja že dobrega področja ( primer: posamezni par se razume dobro a bi rada še izboljšala odnos ...)

možnosti je neskončno

To kar vam omogočam je da si še izboljšate predstavo kaj želite in preverim če je to kar želite
izraženo pozitivno
je dovolj enostavno za naše nezavedno
je realno
je časovno določeno
je merljivo

že pred šolanjem sem našel nekaj knjig na tem področju, med in po šolanju pa sem znanje pilil z mnogimi videi in knjigami.  

Glavni razlog da sem ponudil brezplačni uvodni coaching je da čim hitreje pomagam prvim 100 Slovencem in Slovenkam da spoznajo, da vse kar potrebujejo da dosežejo zastavljene cilje imajo že v sebi.

Že sedaj  uspešno pomagam mnogim za plačilo in je področje ki ga bom z veseljem opravljal še mnoga leta.

Tina Maze ima svojega coacha in celo vsi vrhunski športniki se zavedajo postavljanja ciljev, preverjanja kje so trenutno in si pomagajo z miselnimi vajami na tem področju,

In velika večina tujih podjetij vse vodilne ljudi izobrazi v coache ter jim ponudi še sodelovanje z zunanjim coachem,

Praktično gre za enega izmed najbolj iskanih strokovanjakov ter je zagotovo poklic prihodnosti.

Zdaj sem začel ponujat storitve podjetjam in možnosti, da si lahko vzamem 2 urci za vas je precej manj kot ste jih imeli v novembru.


in še trenutna cena:
27 € na šolsko uro za fizične osebe
45 € na šolsko uro za pravne osebe
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: brezplacni coaching
Reply #6 - 09.04.2010 at 08:07:42
 
Za 50 Evrov sem jaz predaval 50 ljudem 4 ure-povrnili so mi samo stroške prevoza in informativnega gradiva .Ti bi rad ratal bogat s čira čara forami?Magla -denar ni vse!!! Ti računaš eno šolsko uro enemu-toliko!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #7 - 09.04.2010 at 09:09:58
 
Fino, Magla, samo ne potrebujemo ne vrhunskih športnikov ne uspešnih podjetij. Potrebujemo pa manj magle na planetarnem nivoju in manj kapitalizma ter več ... ne-kapitalizma.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
D7
Ex Member




Re: brezplacni coaching
Reply #8 - 09.04.2010 at 11:04:03
 
Magla v vsakem primeru se mi zdi dobro da si ponudil brezplačni uvodni coaching tu na forumu - fajn  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #9 - 09.04.2010 at 18:21:15
 
končno nekaj postov na temo coaching

malo info:
konkurenca zaračunava  200 € na uro... tko da nism pričakoval postov glede cene ... Smiley
... kar se tiče fizičnih oseb je cena itak drugačna

kapitalizem ... najemnino , benz in hrana za pse še vedno dobim sam s pomočjo  € $

imam pa kar nekaj brezplačnih coachingov za seboj in trenutno nisem pokril niti 1/100  vloženih €€€

bogat s čira čara - sem opazu kako je včeraj ena prodajala majhne kocke na televiziji, ki te kao pozdravijo Smiley - zanimivo in neokusno

To sem ponudil ker že s prvim coachingom dosti ljudi dobi predstavo na kaj je dobro bit pozoren ko se loti česarkoli in da čim hitreje postane samostojen

Tko da v coachingu ni megle je zelo natančno definiran postopek in vsi rezultati so merljivi

nekaj  živih Primerov

oseba ki se odloči za coaching je brezposelna in dobi službo

oseba ki je  kadila preneha kaditi s pomočjo coachinga

oseba ki je že zaposlena zaradi coachinga napreduje in dobi vsak mesec za 200 € višjo plačo (zdaj je višja že za 1000 € na mesec)

oseba ima alergijo na cvetni prah in  po več mesecev zatečen obraz in jo mnogokrat peče ter ne sme hodit na sprehode... in s pomočjo coachinga omili alergijo na samo 1 kih na dan...

oseba se ne upa peljati s kolesom zaradi avtomobilske nesreče - po kratkem enournem srečanju se vozi po nekaj km na dan na delovno mesto...

oseba se boji vožnje v tunelih zaradi avtomobilske nesreče... - po 2 srečanjih se uspešno vozi brez pretiranega strahu skozi vse tunele v Sloveniji...

El Poeta
Tudi če nisi vrhunski športnik ali uspešen podjetnik, ki bodo predstavljali kar 90% mojih naročnikov prav kmalu,  se lahko poslužiš tehnologije ki je med nami že več kot 40 let, medtem ko sam coaching obstaja že iz časov Aristotla

Alojz in Sandib
Ene stvari so vredne poslušanja in kar veliko je takšnih ki so  vredne stvoje cene.
Verjamem da si dober človek in da daješ mnogim dobre informacije kar mi je všeč in me spominja name ko sem bil dvajsetletni fant.
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: brezplacni coaching
Reply #10 - 09.04.2010 at 18:28:55
 
vse kar je potrebno je da želite nekaj v vašem življenju spremeniti ali izboljšati in da zberete dovolj poguma, energije, moči da

si privoščite  1 - 2 urci za vašo prvo izkušnjo s coachingom
ki je:
  • napreden način doseganja ciljev

  • zaupen pogovor  1 na 1

  • priložnost da osebno zrastete

  • brezplačna vstopnica v lepši jutri
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: brezplacni coaching
Reply #11 - 09.04.2010 at 18:36:06
 
Magla
Povedal  sem ti tvoja volja tvoj svet.Drugače pa tale Alojz se verjetno ukvarja s tem kar tule piše približno tolko časa kot si ti verjetno sam star.Alojz bi ti lahko bil po letih,ki jih ima sigurno oče. Tako da,če te jaz spominjam nate pri dvajsetih potem ti mene spominjaš name pri mojih petih.A tudi drugače tako hitro sklepaš??  Saj tudi jaz ne mislim,da si ti slab-.Uživaj v tistem kar počneš-to je vse. Wink Wink DRugače pa brezplačne vstopnice za boljši jutri  vesolje samo sebi podarja-preko nas samih.Tako,da okrog teh obljub- bi se jaz malo v jezik ugriznil.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
loto
Ex Member




Re: brezplacni coaching
Reply #12 - 10.04.2010 at 10:50:59
 
Jaz poznam take ljudi ki bi pa res potrebovali kak tak pogovor ,preproste ljudi ki so se zgubili v sebi ampak so samo milimeter stran od jasnosti . Samo nekaj malega bi rabli . Samo žal ti nebojo šli niti mimo te strani niti mimo ljubljane kaj šele na kak coaching. Pa o denarju nebom niti govoril . Tak to teče . V ljubljani so pa drekeci ki so si tak pomembni , taki si lahko privoščijo coachinge da pošlihtajo še tisti del svojga egota ki ni stabiln. Nora ljubljana , sem živo dve obdobji tam in eno pred kratkim , ljudje bi en drugemu roke iztrgali brez da se zavedajo kaj delajo , uspeh uspeh uspeti je treba- norija . Magla žrtvuj 30 evrov za benz pa pojdi še v kak drugi del slovenije k tistim ki ne zahajajo v lj in jih pot nebo popeljala tam mimo.
Škoda da ljudje ne razumemo coachinga ki nam ga daje življenje  - rešitev je že v tebi samemu . Saj je tudi vsak problem nastal v tebi samemu .  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: brezplacni coaching
Reply #13 - 10.04.2010 at 11:13:34
 
Se strinjam s teboj loto.Ljudje več ne živijo,ampak igrajo življenje.Nezavedajoč se kako bedni so v tem svojem početju!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
brezplacni coaching
Reply #14 - 11.04.2010 at 12:07:49
 
čisto na kratko o razliki med terapijo in coachingom

terapija in za to primerni psihoterapevti se ukvarjajo z ljudmi ki so fizično ali mentalno bolani

coaching pa se ukvarja z ljudmi ki se želijo nekaj naučiti - spremeniti, nadgraditi, izboljšati določene vzorce v življenju...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5