Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16171 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: čudno
Reply #30 - 23.06.2009 at 08:58:32
 
Dejan82 wrote on 22.06.2009 at 13:58:33:
Boštyxz wrote on 21.06.2009 at 19:29:27:
Bog Je Resničnost .

On je Pot + Resnica + Življenje .

Nihče Drug .

Vse ostalo je samo "približek" ki se lahko približuje Bogu ( ali pa oddaljuje ) .

Lp + # Kiss#


eh Bošti tud prov, če bi kam hotl pridt bi mi ti zdej mogu povedat kaj sploh je zate pot, resnica in življenje, ker jih boš itak definiru na podlagi tvojih življenskih izkušnjah in posledično tvojega dojemanja resničnosti,

-ja sej mi smo tud del boga ? se pravi smo mi tud pot, resnica in life al kako? al nas je bog ustvaru zdej pa nas nek opazuj kaj izvajamo ? Shocked pa se pol uči od nas al kako ?  Smiley


Ooo neee, . Teh "definicij" jaz ne podajam iz mojih bednih izkušenj, ker so nerealne/nerelevanten + še drugače pomanjkljive.

Jaz poizkušam navesti Božjo Besedo ki je Večna .

Glej ; Bog sploh nebi bil Bog, če nebi že od Večnosti naprej vedel Vse . In torej, se On nima ničesar za naučiti od nas, ker že Vse Ve, intorej je lahko kvečjemu obrato : mi , Njegova ustvarjena bitjeca se učimo od Njega, in stopamo po Njegovi Poti ki je Resnica .

On Sam pa je Edini ki podeljuje "Življenje", zato, ker ga ima Edini v Polnosti, Zato ker On Je Življenje samo .

Tako je to , na kratko .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: čudno
Reply #31 - 23.06.2009 at 19:16:44
 
Boštyxz wrote on 23.06.2009 at 08:53:35:
Ja, lahko bi tudi rekel tako : z svojim življenjem se bom približeval Njegovemu Življenju .   Roll Eyes

Lp + #


Ampak kot praviš, boš vedno ostal samo "približek" kakor si to sam imenoval.  Questioning

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: čudno
Reply #32 - 23.06.2009 at 21:04:06
 
Quote:
Boštyxz wrote on 23.06.2009 at 08:53:35:
Ja, lahko bi tudi rekel tako : z svojim življenjem se bom približeval Njegovemu Življenju .   Roll Eyes

Lp + #


Ampak kot praviš, boš vedno ostal samo "približek" kakor si to sam imenoval.  Questioning

Lep pozdrav  Smiley

Ja, večni približek. Približno je veren, pošten, resnicoljuben, dober, grd, bebast...Je bribližno človek, ki je podoben bogu.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: čudno
Reply #33 - 23.06.2009 at 21:30:59
 
Quote:
Ja, večni približek. Približno je veren, pošten, resnicoljuben, dober, grd, bebast...Je bribližno človek, ki je podoben bogu.

Lp,Igor


Ja za večni približek je res vse na približno  Smiley


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3